Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rimsauga patentuoja apsaugos rinkos naujoves

Rimsauga patentuoja apsaugos rinkos naujoves (2)

2017-09-25

Sparčiai pažengus šiuolaikinėms technologijoms, mobilus vaizdo stebėjimo įrenginys yra efektyviausia  priemonė išlaidoms darbo jėgai sumažinti. Daugybėje objektų fizinę apsaugą jau pakeitė apsaugos signalizacija, aukštos raiškos vaizdo stebėjimo kameros.

Saugos tarnyba „Rimsauga“ žengė dar vieną žingsnį, sukurdama ir užpatentuodama pilną  mobilų vaizdo stebėjimo ir apsaugos įrenginį, kuris maitinamas saulės baterija, dirba autonomiškai ir yra nepriklausomas nuo elektros tiekimo.

Mobilaus interneto pagalba tiesiogiai stebėti vaizdą galima  kur tik panorėjus visoje Lietuvoje. Vienas iš tokių įrenginių dirba prie remontuojamo tilto per Nemuną Jurbarke. Šių apsaugos įrenginių pagalba išlaidos objektų apsaugai atpinga net iki kelių kartų. Užsakovai, kaip papildomą paslaugą, įgyja galimybę kartu gyvai stebėti,  kas vyksta jų statybvietėse, fiksuoti darbų eigą.

„Rimsauga“ bendradarbiauja su  kitomis saugos tarnybomis, dirbančiomis arčiausiai pageidaujamų saugoti teritorijų visoje Lietuvoje. Nuo rudens bendradarbiavimo sutartį pasirašėme su saugos tarnyba „Norgauda“, kuri mainais už patentuotos įrangos nuomą jų klientams mielai sutiko talkinti mūsų saugomuose objektuose Jurbarke ir kituose miestuose, kur dirba jų greitojo reagavimo ekipažai.  Kviečiame potencialius klientus, kuriuos domina siūloma paslauga, skambinti telefonu +370 612 90949. Užsisakykite mobilų vaizdo stebėjimo įrenginį savo objektams.

Užsak. Nr. 1121.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook