Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šilumos tinklų darbuotojų laukia atleidimo lapeliai

Šilumos tinklų darbuotojų laukia atleidimo lapeliai (13)

2017-12-07

AB „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklai nuo ateinančių metų kovo 1 d. laukia didelės permainos – filialo neliks. Nors pastatai stovės kur stovi, o gyventojų butuose šilumą pulsuos radiatoriai, gyvybės filiale liks nedaug, nes didžiosios dalies darbuotojų laukia atleidimo lapeliai.

Vis stiprėjusią žinią apie „Kauno energijos“ planuojamus pokyčius gandams prilygino tik rajono valdžia. Lapkričio 30 d. rajono tarybos posėdyje svarstant „Kauno energijos“ planuojamas investicijas Jurbarko katilinėje opozicija klausė, kas laukia Jurbarko šilumos tinklų. Meras Skirmantas Mockevičius nieko plačiau neaiškino ir teigė, kad „Kauno energija“ jokios oficialios informacijos apie tai nėra pateikusi. Tylėjo ir Jurbarko šilumos tinklams vadovaujantis rajono tarybos narys Darius Virvilas. Posėdžio salėje jau tuomet nuvilnijo pasipiktinimas, kad rajono vadovams nerūpi darbuotojų likimas. Nepatogumų gali patirti ir gyventojai, ypač garbaus amžiaus jurbarkiečiai.

Laukiančias permainas „Kauno energija“ pristato kaip modernų šiuolaikinį verslo valdymo modelį. Vartotojų aptarnavimo kokybę užtikrins vieningas klientų aptarnavimo centras. Jame klientai prireikus galės kreiptis dėl jiems rūpimų klausimų.

„Šviesos“ inform. « Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook