Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šimtametės dienas džiugina žmonių gerumas

Šimtametės dienas džiugina žmonių gerumas (0)

2019-11-25

Bronės Kučinskienės ilgaamžiškumo receptas atrodo pernelyg paprastas – stimulą gyventi duoda geri žmonės, tačiau abejoti šimtametės išmintimi būtų neišmintinga. D. Karopčikienės nuotr

Lapkričio 20-ąją Raudonėje gyvenančiai Bronei Kučinskienei suėjo 100 metų. Tokio ypatingo gimtadienio proga jubiliatė sulaukė daugybės svečių: aplankė mylimiausios anūkės, atėjo kaimynai, atvažiavo rajono vadovai. Šimtametė visais gėrėjosi, visiems dėkojo ir vaišių buvo paruošusi. O paprašyta atskleisti ilgaamžiškumo paslaptį, vardijo geradarius, kurių dėka jos neprislėgė metų našta.

Gėlės ir apkabinimai

Šimtametei raudoniškei B. Kučinskienei tądien buvo skirta daugybė linkėjimų, gėlių, gražių ir nuoširdžių žodžių, dovanų ir dėmesio.

„Lankydamasis šiuose namuose jaučiu šilumą ir ramybę, ir visada čia – ideali tvarka. Galėtume jus rodyti pavyzdžiu ir penkiskart jaunesnėms mamoms, kaip reikia tvarkytis namuose. Linkiu sveikatos ir dar daug gražių gyvenimo metų!“ – sakė B. Kučinskienės šimtmečio šventei vadovavęs Raudonės seniūnas Česlovas Meškauskas.

Jurbarko r. savivaldybės mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas atvežė rajono mero linkėjimų ir apjuosė senolę Šimtmečio juosta.

Sveikino savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Gardauskienė ir VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos direktorė Audronė Balčiūnienė.

Nuoširdžiai savo globotinę apkabino socialinė darbuotoja Regina Meškauskienė, šimtametės kaimynyste gėrėjosi ir didžiavosi Pilies gatvės gyventojai, sveikino bibliotekininkė Rima Šalnaitienė, kultūros darbuotoja, samariečiai, o vakare, pasak seniūno, jubiliatę dar rengėsi aplankyti karitiečiai ir klebonas.

Šimtmetis tapo švente visai Raudonės bendruomenei, ir iš visų lūpų skambėjo: „Mes jus labai mylim, Bronele!“

Iš Vilniaus atkakusios anūkės glaudė prie širdies savo močiutę ir atvežė padėką seniūnui Č. Meškauskui ir jo žmonai socialinei darbuotojai Reginai – už pagalbą močiutei Bronelei.

Močiutė gėrėjosi visais svečiais, sakė ačiū ir kartojo: juk aš tik paprasta moteris.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook