Sulaukęs spaudimo meras švelnina poziciją

Sulaukęs spaudimo meras švelnina poziciją (5)

2020-04-04

Meras Skirmantas Mockevičius mano, kad už darbus, už kuriuos gavo atlyginimą karantino metu, biudžetininkai turės atsiskaityti visuomenei. J. Stanaitienės nuotr.

Penkios dienos – keturi potvarkiai dėl prastovų. Praėjusią savaitę Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, užuot skyręs visą dėmesį ekstremaliai situacijai valdyti, turėjo atsimušinėti nuo prastovomis nepatenkintų darbuotojų skundų, o iš Vyriausybės sulaukęs rekomendacijos vengti biudžetinių įstaigų darbuotojams skirti prastovas, pritrūko ryžto ir žengė atgal.

Plačiai nuskambėjo

Kovo 23 d. meras S. Mockevičius pasirašė du potvarkius dėl biudžetinių įstaigų darbuotojų prastovų. Vienu potvarkiu prastovos pritaikytos biudžetinių įstaigų ir VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro vadovams.

Išimtys pritaikytos švietimo, specialias paslaugas ir ekstremalioje situacijoje reikalingas funkcijas atliekančioms įstaigoms.

Antruoju potvarkiu biudžetinių įstaigų vadovams buvo nurodyta skelbti prastovas įstaigų darbuotojams.

Mero potvarkiu prastovos nebuvo taikomos rajono švietimo įstaigų, vykdančių formaliojo švietimo programas, mokytojams ir inžinieriams programuotojams, įstaigų, kurios per karantiną atlieka būtinas funkcijas, darbuotojams.

Prastovos netaikytos vyriausiesiems buhalteriams bei darbuotojams, atliekantiems pastato apsaugos funkcijas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook