Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šventėje Jurbarko šeimoms – pokalbiai apie sprendimų paiešką

Šventėje Jurbarko šeimoms – pokalbiai apie sprendimų paiešką (0)

2017-10-03

Paskutinį rugsėjo šeštadienį prie Jurbarko kultūros centro būriavosi jurbarkiečių šeimos, šmėžavo žinomų Lietuvos garsenybių veidai, skambėjo dainos ir intriguojantys pokalbiai. Čia vyko edukacinė-pramoginė šventė „Prašyti pagalbos – ne gėda!“ Per Lietuvą visą rugsėjo mėnesį keliavęs renginių ciklas sustojo ir Jurbarke, kur specialistai su žinomais žmonėmis pristatė galimybę gauti kompleksines paslaugas šeimoms. 

Pagalba praverčia visiems

Anksčiau ar vėliau visos šeimos susiduria su didesnėmis ar mažesnėmis problemomis – tai gali būti ne tik smurtas ar finansinės problemos, kaip dažniausiai įprasta manyti. Labai dažnai šeimose kyla klausimų dėl vaikų auklėjimo, užgriūva sunkios ligos ar netektys, šeimos nario priklausomybė, ir tada šeimoms pačioms savarankiškai būna sudėtinga tas problemas išspręsti. Apie naujovę – visoms šeimoms prieinamas kompleksines paslaugas daug kalbėta renginiuose „Prašyti pagalbos – ne gėda“.

Šventėje Jurbarke vedėjo Rolando Vilkončiaus į sceną pakviestas legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara sakė, kad nemokama kompleksinė pagalba įvairiais šeimai rūpimais klausimais yra labai reikalinga. O svarbiausia – kad šios pagalbos gali kreiptis kiekviena šeima.

„Kuo daugiau bus laimingų, problemų sprendimus atradusių šeimų, tuo smagiau gyventi bus visiems,“ – kalbėjo Fara. Jis pripažino, kad jo artimoje aplinkoje yra buvusi situacija, kai šeima ieškojo kvalifikuotos specialisto pagalbos, nes savarankiškai susitvarkyti su santykius ištikusia krize atrodė nebeįmanoma. Po konsultacijų su specialistais šeima buvo išsaugota, o vaikai, kuriems taip reikalingas geras šeimos pavyzdys, gali džiaugtis abiem darną atradusiais tėvais.

Jam pritarė ir charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius, skatindamas ieškoti specialistų pagalbos, kai tik patys negalime išspręsti rūpesčių. Jis prisiminė savo vaikystę, kuomet neatsargiai paatviravo apie savo apsilankymą bažnyčioje. Tuomet dabartiniam garsiam dirigentui dėl to teko nukentėti, todėl jis ilgam užsisklendė savyje – niekam nieko nebepasakojo, bijojo bendrauti. „Todėl dabar tiems, kurie gėdijasi, galiu patarti – jei jau gėda prašyti pagalbos, jei neišdrįstate nueiti pas specialistus, galite puikiai pasikonsultuoti telefonu“, – rekomendavo Vytautas Lukočius.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook