Tenisą prisijaukina vis daugiau jurbarkiečių

Tenisą prisijaukina vis daugiau jurbarkiečių (0)

2020-06-27

Jurbarko teniso klubas rengia įvairius teniso turnyrus, kuriuose mielai dalyvauja ir jurbarkiečiai, ir svečiai iš kitų miestų, o pailsėti po žaidimo dabar yra puikios sąlygos – įrengti dušai, tualetas, terasa.

Gegužės gale Jurbarko r. savivaldybės taryba leido savivaldybės administracijai panaudos pagrindais perduoti paimsryje esančius teniso kortus asociacijai Jurbarko teniso klubas. Tai – lyg ir dovana, bet ir įsipareigojimas šiemet 10-metį švenčiančiai organizacijai, nors visa infrastruktūra tenisininkai rūpinosi bei prižiūrėjo ir iki šiol. 

Sukūrė infrastruktūrą

Teniso tradicijos Jurbarke labai senos – pirmas teniso kortas buvo įrengtas dar 1924 m. Šiame krašte užaugo būrys gabių tenisininkų.

Ne vienerius metus Jurbarko teniso klubui vadovavęs teniso entuziastas Remigijus Brazaitis treneriu pradėjo dirbti 1985 m. Tada buvo įkurtas klubas „Skalda“, tenisininkai treniruodavosi pramonės rajone buvusiose aikštelėse.

Vėliau teniso entuziastai žaidė teniso kortuose šalia Vytauto Didžiojo progimnazijos.

Šio žaidimo mėgėjų daugėja, kai savivaldybei vykdant ES lėšomis finansuotus Imsrės pakrančių sutvarkymo projektus, paimsryje buvo įrengti teniso kortai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook