Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Užpiltos kelio ženklinimo linijos sukėlė klausimų

Užpiltos kelio ženklinimo linijos sukėlė klausimų (3)

2017-08-07

Pro jurbarkiečių akis nepraslydo neūkiškumo pavyzdys Lauko gatvėje – gatvė pirma buvo paženklinta, po to ženklinimo linijos užpiltos skalda. J. Pilecko nuotr

Kodėl Jurbarke gatvės iš pradžių paženklinamos, o tik paskui šiurkštinamos? Tokį klausimą redakcijai uždavė skaitytojai. Jurbarkiečiai stebėjosi darbų seka Lauko gatvėje, kai šviežiai nudažytas linijas netrukus paslėpė užpilta skalda.

„Nupiešė, o tada šiurkštino gatvę. Gerai, kad duobes pašalino, bet argi kas taip daro? Viskas atvirkščiai, dabar vėl reikės naujai ženklinti kelią. Kažkokia nesąmonė“, – atmestinu požiūriu ir lėšų švaistymu piktinosi į redakciją paskambinęs vyras.

Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė išgirdusi istoriją nustebo. Direktorė buvo įsitikinusi, kad Lauko gatvės priežiūra priklauso VĮ „Tauragės regiono keliai“.

„Prižiūri kelių direkcijos įmonės, mes turbūt tik linijas piešėme, o jie paskui atliko šiurkštinimo darbus. Turbūt nesusipratimas įvyko“, – svarstė V. Rekešienė.

Ne visa gatvė

VĮ „Tauragės regiono keliai“ direktoriaus pavaduotoją kelių priežiūrai Arvydą Andriejauską toks pinigų švaistymas Lauko g. taip pat nustebino. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad įmonė čia niekuo dėta.

„Tauragės regiono keliai“ prižiūri tik dalį Lauko gatvės, o minėta atkarpa priklauso savivaldybei. Painiavos gal tik tiek, kad „Tauragės regiono keliai“ laimėjo konkursą ir tvarko gatvių dangas, todėl ir padengė skalda savivaldybei priklausančią Lauko g. dalį.

„Esu labai nustebęs. Paprastai, jei žinome, kad bus atliekami kelio ženklinimo darbai, prašome, kad palauktų, kol mes padarysime savo darbus. Tačiau šį kartą jokios informacijos neturėjome. Žinoma, mūsų vyrai padarė darbą ten, kur jiems buvo nurodyta. Tokios situacijos pasitaiko itin retai“, – stebėjosi vadovas.

Pasak A. Andriejausko, kelio ženklinimas – nepigus darbas, jei tam pasirenkamos ilgaamžės medžiagos, kurios garantuoja, kad ženklinimas išliks ne vienus metus.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook