Valdžia nusprendė: šventė bus, bet kitokia

Valdžia nusprendė: šventė bus, bet kitokia (2)

2020-06-19

Šiųmetė šventė nebus tokia spalvinga kaip ankstesnės, bet pramogų išsiilgę gyventojai turės kuo pasidžiaugti. J. Stanaitienės nuotr.

Jurbarke iš lūpų į lūpas sklinda žinia, kad rugpjūčio pabaigoje miestą užgrius trijų dienų tradicinė krašto šventė. Žmonės stebisi, kad per karantiną išleidus tūkstančius eurų koronavirusui suvaldyti savivaldybės biudžetas dar bus tuštinamas šventei, kurioje tikrai nepavyks išvengti didelio žmonių susibūrimo.

Jurbarkiečiai piktinasi, kad miestas blogai tvarkomas – žolė nuo saulės ir lietaus stiebiasi į padanges, bet poilsio zonos – žoliapjovę retai mato, o ir jai pravažiavus, suoliukai skęsta piktžolėse.

„Kelis mėnesius rajono ir miesto gyventojai naktimis tamsoje vaikščiojo, jų saugumas niekam nebuvo svarbus, o dabar pinigus šventei ištaškys“, – sakė į redakciją paskambinusi miesto gyventoja.

Moteris nusistebėjo ir tuo, kad dėl viruso priversti ilgai namuose sėdėti žmonės dabar kviečiami į masinius renginius.

Apie šių metų šventę pasiteiravome Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus.

„Taip, su komanda pasitarėme ir nusprendėme, kad šventė turėtų vykti. Tik ji bus kitokia nei esame įpratę. Išgyventa krizė, manau, iš viso pakeis supratimą, kokios šventės turėtų būti“, – sako meras.

Pasak jo, žmonės jau pasiekė savotišką ribą, kai labiau nei bet ko jiems reikia bendravimo. „Nukentėjo ne tik ekonomika. Nukentėjo socialinis žmonių gyvenimas. Jie labai pavargo dėl izoliacijos, todėl jiems reikia susibūrimo, pabendravimo“, – svarsto S. Mockevičius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook