Verslo finansavimo sprendimai, smulkioms ir vidutinėms Jurbark...

Verslo finansavimo sprendimai, smulkioms ir vidutinėms Jurbarko rajono įmonėms (0)

2019-11-28

Kiekvienas Lietuvos rajonas turi savo nustatytus prioritetus ir finansavimo būdus įvairioms įmonėms. Jurbarko rajonas didelį dėmesį skiria naujų darbo vietų kūrimui, todėl vykdo priemones, padedančias smulkiam ir vidutiniam verslui jas steigti.

Naudojant šias priemones verslas gali padengti išlaidas reikalingas sukurti darbo vietą, reikiamų priemonių įsigijimą ar net projekto rengimo išlaidas. Daugiau apie sąlygas bei reikalavimus norint gauti finansavimą galite rasti “Versli Lietuva” puslapyje. Tačiau šios priemonės apsiriboja darbo vietų steigimu ir norint plėsti verslą, bei didinti pasiūlą klientams, reikėtų pasidomėti privačių įmonių teikiamu trumpalaikiu finansavimu.

Alternatyvus trumpalaikis finansavimo būdas Jurbarko rajono įmonėms

Vienas moderniausių ir labiausiai išlaisvinančių finansavimo būdų Jurbarko rajone yra faktoringas. Faktoringas tai sąskaitų finansavimas, kai finansuotojas apmoka išrašytą sąskaitą klientui, o vėliau klientas ją padengia finansuotojui. Tai priemonė padedanti turėti daugiau apyvartinių lėšų ir nestabdyti verslo procesų esant nemokiems klientams, ar teikiant ilgus sąskaitų apmokėjimo terminus.

Dauguma faktoringo įmonių nėra bankai, todėl gali pasiūlyti itin palankias ir lanksčias sąlygas. Verslui tai atneša naujų galimybių investuoti ir didinti pajėgumus vykdant daugiau užsakymų.

 

Kodėl faktoringas naudingesnis nei paskola?

 

Faktoringas ir paskolos labai panašūs savo paskirtimi, tačiau faktoringas yra pranašesnis dėl lankstesnių sąlygų ir greito proceso. Tuo atveju kai įmonė turi daug klientų ir jiems suteikia ilgus apmokėjimo terminus, atsiranda didelis apyvartinių lėšų trūkumas ir verslas lėtėja. Naudojant faktoringo paslaugą, to galima lengvai išvengti, nes sąskaitų administravimas perleidžiamas finansuotojui, o sąskaitos apmokėjimas gaunamas iškart.

Svarbiausia yra tai, jog smulkios ir vidutinės įmonės vertinamos daug palankiau, bei faktoringo paslauga nereikalauja turto įkeitimo. Todėl visas finansavimo procesas nuo keleto mėnesių gali sutrumpėti iki vos vienos valandos. Daugiau informacijos rasite: https://www.smefinance.lt/

 

Verslo finansavimas itin palankiomis sąlygomis vos per 1 val.

 

“SME Finance” yra itin vertinama klientų, dėl išskirtinio dėmesio ir individualių pasiūlymų. Čia atsižvelgiama į kiekvieno verslo apimtis, tikslus ir pasiūlomas labiausiai jų poreikius atitinkantis finansavimas. Jurbarko rajonas - ne išimtis. Čia verslas naudodamasis “SME Finance” faktoringo paslauga gali gauti finansavimą vos per 1 valandą. Visi dokumentai užpildomi internetu, todėl tai pagreitina ir palengvina procesą.

Nors “SME Finance” orientuojasi į faktoringo paslaugas, įmonė taip pat teikia paskolas verslui. Čia puikias sąlygas gauna visi, tiek Mažosios bendrijos (MB), tiek Uždarosios Akcinės Bendrovės (UAB), tiek ūkininkai. Svarbiausia, kad verslo finansavimas be užstato, su “SME Finance” tampa realybe. Nepraleiskite progos auginti savo verslą ir efektyviai naudotis apyvartinėmis lėšomis.

Užsak.Nr. 1338.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook