Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Viešvilėje – galimai rinkėjus klaidinanti informacija (rinkimų...

Viešvilėje – galimai rinkėjus klaidinanti informacija (rinkimų žemėlapis) (2)

2019-03-03

Sekmadienį Jurbarko r., kaip ir visoje Lietuvoje, prasidėjo rinkimai į savivaldybių tarybas ir merus. Nors iki pietų rimtų pažeidimų nefiksuota, gautas pranešimas, kad Viešvilėje buvo pakabinti Anykščių rinkėjams skirti sąrašai. Tokia informacija galėjo klaidinti balsuoti atėjusius gyventojus.

„Kabojo nuo ryto. Kai buvo pastebėtas, jis buvo iškart nukabintas“, - sakė rinkimų stebėtoja Danguolė Misionienė.

Pasak savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkės Vitalijos Juzėnienės, kito rajono sąrašo pakabinimą greičiausiai labiau reikėtų laikyti nesusipratimu, nei pažeidimu. Esą Jurbarko rinkėjams skirta informacija pateikiama ne vienoje vietoje, todėl klaidinimas vargu, ar įmanomas.

„Yra ir specialios knygutės balsavimo vietoje su visa informacija. Rinkėjams sąrašai pateikiami ne vienoje vietoje. Anykščių sąrašas jau yra nukabintas, į Viešvilę yra nuvykę mūsų komisijos nariai. Kalbant apskritai, kol kas jokių pažeidimų nefiksuota, tačiau yra įvairių pastabų, panašių, kaip Viešvilėje“, - sakė V. Juzėnienė.
 
 Pažeidimus pastebėjusius gyventojus pirmininkė ragino apie tai pranešti policijai.

Šiuose rinkimuose dėl bilieto į Jurbarko r. savivaldybės tarybą kovoja partija Tvarka ir teisingumas, kurios kandidatas į merus – Algirdas Gudaitis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų partija, kurio kandidatė į merus Vida Rekešienė, Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai su kandidatu į merus Daivaru Rybakovu, Lietuvos socialdemokratų darbo partija su kandidatu į merus Gintaru Kaspučiu, visuomeninis rinkimų komitetas „Jurbarko kraštui“ su kandidatu į merus Gintariu Stoškumi, Lietuvos liberalų sąjūdis su kandidatu į merus Ričardu Juška, visuomeninis rinkimų komitetas „K. Šimkaus komanda „Už Jurbarko kraštą“, Darbo partija. Į merus kandidatuoja ir save pats iškėlęs Skirmantas Mockevičius.

Žemėlapiai sukurti UAB "HNIT-BALTIC" naudojant Esri ArcGIS Online technologiją.

 „ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook