Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Auginu vaiką

Auginu vaiką

Mokslo metų pradžiai - nacionalinė akcija „Dviese saugiau" (0)

Prasidedant mokslo metams, rugsėjo 2-13 dienomis, Lietuvoje vyks nacionalinė akcija „Dviese saugiau", kurios metu vyresniųjų klasių mokiniai padės mažiesiems mokinukams saugiai pereiti gatvę, primins svarbiausias kelių eismo taisykles ir atkreips dėmesį į jaunųjų eismo dalyvių drausmingumą. Visas šalies mokyklas jungtis prie šios akcijos kviečia Susisiekimo ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Nustatyta riba, kada mokiniai per karščius gali neiti į mokyklą (0)

Mokiniai į mokyklą galės neiti ne tik per šalčius, bet ir esant karštam orui. Tokius pakeitimus po pasitarimų su Sveikatos apsaugos ministerija įsakymu įtvirtino švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

(Plačiau...)

Mokyklinė elektronika: patarimai, kaip pasirinkti priemones išmaniems mokslo metams (0)

Smulkūs elektroniniai įrenginiai tampa neatsiejama kiekvieno moksleivio kuprinės dalimi. Prekybininkai pastebi, kad artėjant rugsėjui „mokyklinės“ elektronikos pardavimai išauga, o renkantis iš gausaus asortimento, atsižvelgti  vien į išmaniųjų įrenginių technines specifikacijas jau nebepakanka – svarbu ir individualūs moksleivių poreikiai.

(Plačiau...)

Asmens duomenų ir privatumo apsauga nuo mokyklos suolo (0)

Mokslo metų pradžios šventė aktuali daugeliui – vieni su nerimu pasitinka rugsėjo pradžią, kiti jos laukia su džiugesiu ir pakylėta nuotaika. Dalyvavimas ugdymo procese neabejotinai susijęs su asmens duomenų tvarkymu, kuriam taikomos ir Bendrajame duomenų apsaugos reglamente įtvirtintos taisyklės.

(Plačiau...)

Patarimai pirmoko tėvams (0)

Pirmokų tėvams kyla daugybė klausimų: kaip padėti vaikui pasiruošti mokyklai, ką reikia įsigyti, ką svarbaus reikia žinoti? Keletą naudingų patarimų pateikia Švietimo ir mokslo ministerijos Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja Laimutė Jankauskienė.

(Plačiau...)

Tauragės valdžia siūlo imti pavyzdį: dėžutės su reikmenimis – dovana visiems moksleiviams (0)

Įžengę į klases 4 600 Tauragės rajono moksleivių bus maloniai nustebinti. Ant suolų jie ras dėžutes, o jose – visus būtiniausius reikmenis mokyklai. Tauragės rajono savivaldybė tam nepagailėjo 85 tūkstančių eurų. Jos atstovas sako, jog Lietuvoje itin trūksta dėmesio dirbančioms šeimoms, tad savivaldybė nusprendė parodyti tinkamą rūpestį.

(Plačiau...)

Vaikus nuo meningokoko savo lėšomis skiepija vos penktadalis tėvų (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, šiemet per aštuonis mėnesius nuo žaibiškai plintančios meningokoko B infekcijos mirė du iki 5 metų amžiaus vaikai, pernai – keturi. Įvairių šalių stebėsenos duomenimis, didžiausia rizika susirgti yra kūdikiams ir vaikams iki 5 metų amžiaus.

(Plačiau...)

Milžinas skatino sportuoti (0)

Prasidėjus naujiems mokslo metams Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė kartu su milžinu Barkumi aplankė dalį rajono mokyklų.

(Plačiau...)

Vaikų mityba mokykloje: kodėl reikalingos priešpiečių dėžutės ir kaip turėtų atrodyti jų turinys? (0)

Kiekvienas, auginantis atžalas, sutiks, jog vaikų mityba – ypač svarbi ir apie ją tenka galvoti ne tik sėdant prie bendro stalo, bet ir kas rytą išleidžiant vaiką į mokyklą. Norisi, kad mažųjų racionas būtų turtingas maistine prasme, skanus ir įdomus. Tačiau tai, kas patinka tėvams, ne visuomet priimtina vaikams. Specialistai dalinasi mintimis, kodėl verta mokyklinukams suruošti priešpiečių dėžutę ir kas turėtų į ją nugulti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook