Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Auginu vaiką

Auginu vaiką

Vaikų traumos: saugiausia – mokykloje (1)

Mokymosi ir užklasinių užsiėmimų vietose Lietuvoje moksleiviai patiria beveik penktadalį visų traumų. Draudikai atkreipia dėmesį, kad didžioji dalis vaikų traumų vis dėlto nutinka kaip tik uždarius mokyklų duris.

(Plačiau...)

66 proc. jaunuolių internete elgiasi visaip kitaip nei realybėje (0)

Šiandien bendravimas internete yra kiekvieno mūsų kasdienybė, o 9-12 klasėje besimokantys paaugliai jau gimė su telefonu rankose. Kompanijos „Samsung“ atliktas tyrimas parodė, kad 66 proc. 14-18 m. jaunuolių internete elgiasi visaip kitaip nei realybėje. Tačiau pasak technologijų ir švietimo ekspertų, etiketo taisyklės bendraujant virtualiai ir realiai neturėtų skirtis.

(Plačiau...)

Kaip rengti vaikus šaltuoju sezonu? 5 auksiniai patarimai tėvams (0)

Besikeičiant metų laikams, vaikai jau nekantrauja, kada galės taškytis rudeniškose balose ir lipdyti sniego senius. Visgi orų kaita verčia tėvus susirūpinti, kaip tinkamai aprengti vaikus. Kas geriau – vienas šiltas megztinis ar keli drabužių sluoksniai? Vieno ar dviejų dalių kombinezonas? Ar storas drabužis tikrai reiškia, kad jis šiltas, o vilna – vienintelė vertinga medžiaga? Štai penki patarimai, leisiantys tėvams išrinkti tinkamus žieminius drabužius vaikams.

(Plačiau...)

Medikai: citrina ir česnakas gripo neįveiks (3)

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kiekvienais metais Europoje nustatoma 22 mln. sezoninio gripo atvejų. Nuo gripo sukeltų komplikacijų miršta apie 170 tūkst. europiečių. Lietuvoje per gripo sezoną vidutiniškai suserga 40–80 tūkst. šalies gyventojų. Siekiant sėkmingai išgyventi šaltąjį sezoną, medikai skatina gyventojus pasiskiepyti nuo gripo ir neigia sklandančius mitus apie šią ligą ir skiepus.

(Plačiau...)

Socialiniuose tinkluose slypintys pavojai: kaip nuo jų apsaugoti vaikus? (0)

Socialiniai tinklai šiandien yra tapę neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi, o jaunosios kartos atstovus socialinės medijos supa nuo pat mažų dienų. Nors jos neabejotinai suteikia iki tol neregėtas bendravimo, informacijos sklaidos galimybes ir patrauklią pramogą, tačiau kartu kelia tam tikras rizikas – ypač, kai tokiomis platformomis naudojasi vaikai ir paaugliai. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Privačių klientų draudimo skyriaus vadovės Aušros Jusės teigimu, tėvų pareiga yra pasirūpinti, kad naudodamiesi socialiniais tinklais nepilnamečiai būtų saugūs.

(Plačiau...)

Žaisti negalima drausti – kur dėti kablelį? (0)

Šiuolaikiniai vaikai nuo pat mažumės yra apsupti išmaniųjų technologijų: vaikiškų racijų ir kamerų, įvairius garsus ir šviesą skleidžiančių žaidimų, o dvimečio svajonių žaislais dažnai tampa telefonas, nes mato, kad mama ar tėtis jo nepaleidžia iš rankų. Tad nuostabos nekelia ir tai, kad vis daugiau moksleivių turi nuosavus išmaniuosius telefonus, planšetes ir aktyviai jais naudojasi. Tai vaikams smagu, tačiau kelia ir priklausomybės rizikas. Robotikos Akademijos direktoriaus Džiugo Luko Eiduko nuomone, tėvų pareiga yra pasirūpinti, kad vaikai naudodami kompiuterinius žaidimus būtų saugūs.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook