Bendraukime

Bendraukime

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Saugokite savo reputaciją, nes ir be to netrūksta rūpesčių. Popiet bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Nesulauksite rimto požiūrio į jūsų pareiškimus, pasiūlymus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra;

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopai (0)

AVINAS. Bus kalbama apie šeimai, giminei svarbius dalykus, progas. Internetu galite užmegzti ar atnaujinti svarbius jums ryšius. Romantiški troškimai augs kaip ant mielių.

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Jūsų dėmesio trokšta jus mylintys žmonės, vaikai, todėl nepagailėkite pinigų, laiko ir jėgų, kad jiems suteiktumėte kuo daugiau pozityvių emocijų. Šiandien galite atskleisti savo geriausias savybes.

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Saugokite savo reputaciją, nes ir be to netrūksta rūpesčių. Popiet bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Nesulauksite rimto požiūrio į jūsų pareiškimus, pasiūlymus.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Būsite nerimastingi, ištroškę adrenalino. Jeigu nėra iššūkių, aistros, tuomet išprovokuosite ar išgalvosite. Svarbu, kad emocijos kunkuliuotų ir jaustumėtės gyvybingi. Kita vertus, įtampa ir savaime neišvengiamai kils.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Šiandien reikėtų kaupti energiją naujiems darbams. Jau galima ir startuoti, jeigu viskas suplanuota. Taupiau naudokite resursus, saugokite nuosavybę, piniginę.

(Plačiau...)

Komunikacijos pasiūlymas verslui palankiomis sąlygomis „Setupad“ reklamos tinkle (0)

Koronavirusas įnešė daug neapibrėžtumo daugelyje kasdieninio gyvenimo sričių, o ypač kai kuriuose verslo segmentuose. Daugiausiai nukentėjo tie verslai, kurie glaudžiai siejami su bendravimu su žmonėmis - maitinimo paslaugas teikiančios įmonės, pramogų verslo, grožio industrijos atstovai, odontologai, kelionių agentūros ir kiti verslai. 

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Tai gali būti diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai, lengvabūdiškai. Labai lengva tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais.

(Plačiau...)

„Paskyrėme sau antibiotikų. Ar žinome, kuo rizikuojame?“ (0)

Neatsakingas antibiotikų vartojimas ne tik kenkia žmogaus sveikatai, bet ir žaibiškai didina šios grupės vaistų atsparumą, kas galiausiai gali privesti prie to, kad infekcijoms gydyti nebeturėsime efektyvių vaistų. Apie tai, kaip neracionaliai vartojant antibiotikus rizikuojame pabloginti savo sveikatos būklę ir kokių pagrindinių taisyklių vertėtų laikytis vartojant šios grupės vaistus, pasakoja vaistininkas Laurynas Rukas.

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandieną bendraudami itin pasverkite savo žodžius, neliežuvaukite, nes dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų frazių galite turėti rimtų nemalonumų. Naujos pažintys greičiausiai bus be ateities. 

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų, nes jūsų blaivus protas truputį snaus. Pravartu rimčiau įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis.

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien būkite labai dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Rekomenduojamas sveikas poilsis, meditacijos, dvasinės praktikos. Jos tarsi pakylės sielą, leis į daug ką pažvelgti kitomis akimis.

(Plačiau...)

Esminis faktas apie makaronus, kurio daug kas nežino (0)

Makaronai dažnas maistas kiekvienoje šeimoje. Šiandien renkantis makaronus populiarus terminas yra visų grūdo dalių makaronai (ang. whole grain), tačiau mažai kas žino, kad jie gali būti pagaminti iš skirtingų kviečių rūšių, todėl ir jų maistinė vertė skiriasi. Jūsų dėmesiui, mitybos specialistės patarimai, kaip išsirinkti geriausią produktą.

(Plačiau...)

Prisipirkote per daug duonos? Specialistas patarė, kaip išlaikyti ją šviežią ilgiau (0)

Baimindamiesi koronaviruso Lietuvos gyventojai tuština maisto lentynas, ne išimtis – ir duona. Tačiau, priešingai nei kruopų ar makaronų, duonos gaminių galiojimo laikas – itin trumpas, todėl atsargų ilgam neprikaupsite. Kepyklų atstovai skatina atsakingai vartoti ir pataria – kaip duoną laikyti ir kokią rinktis, kad šios nereikėtų išmesti.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip taupyti energiją daug laiko praleidžiant namuose (0)

Šiomis dienomis daugumai tenka pratintis prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų – didžiąją dalį laiko praleisti namuose. Nevykdami į darbą sutaupome laiko ir išlaidų kelionėms, tačiau ilgiau būdami namuose suvartojame ir daugiau energijos – elektros ir dujų. Tausojantis energijos vartojimas tampa labai aktualus, nes taupydami elektrą ir dujas ne tik mažiname savo sąskaitas, bet ir prisidedame prie gamtos išsaugojimo.

(Plačiau...)

Karantino metu senjorai aktyviai bendrauja internete (0)

Remiantis Statistikos departamento duomenimis, 45 proc. asmenų, kurie gyvena vieni, yra virš 65-erių metų – tai beveik 200 tūkst. Lietuvos gyventojų. Pasak psichologų, socialiniai ryšiai žmonėms yra reikalingi kaip oras, o vienišiems vyresnio amžiaus asmenims – jie dar svarbesni. Todėl paskelbtas karantinas Lietuvoje yra dvigubai psichologiškai sunkesnis laikotarpis po vieną gyvenantiems senjorams. Jų vienatvę ir atskirtį saviizoliacijos metu gali padėti įveikti bendravimas bei naujos pažintys, kurios šiomis dienomis keliasi į internetą.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Tikriausiai bus rimtų susitikimų, reikalų aptarimų. Galite gauti ir gana viliojamų pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai įdomius planus. Nedarykite nieko tokio, kas galėtų suklaidinti kitus žmones.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Galite tikėtis nemažos įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai savo energijos, jeigu matote, kad jūsų tendencingai nenori suprasti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook