Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

5 dalykai, kurie įsigijus naują telefoną labiausiai varo į neviltį: kaip jų išvengti? (0)

Įsigijus naują išmanųjį telefoną mus apima džiaugsmas – laukiame, kol galėsime patyrinėti naujas jo funkcijas ar galimybes. Tačiau džiugesį netrukus pakeičia kartėlis, nes žinome, kad senajame įrenginyje lieka daug reikalingos informacijos, kurią reikės persikelti į naująjį telefoną. Sunkiausia dalis – perkėlinėjant visą informaciją iš vieno telefono į kitą kažko nepamiršti. Bet iš tikrųjų naująjį telefoną paruošti naudojimui nėra sudėtinga, todėl „Bitės Profai“ dalinasi 5 patarimais, kaip svarbiausią informaciją persikelti greičiau ir lengviau.

(Plačiau...)

Nusiaubė suoliukus (nuotraukos) (1)

Pirmadienio rytas Jurbarke esančiame Vytauto parke išaušo nemaloniai. Miestą prižiūrintys įmonės „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai pastebėjo, kad vandalai sulaužė keletą suoliukų.

(Plačiau...)

Kada išeina vasara (0)

Lūžis. Gamta nebealpėja po karštos vasaros.  Sulig pirmosiomis kalendorinio rudens dienomis atvėsę orai nubrėžė vasaros – rudens ribą. Tačiau merkiantys ilgesni lietūs likę vien prisiminimuose. Tad ir žemumų pievos seniau tokiu laiku pažliungančios – dabar  be drėgmės perteklius. Viešvilė iš pelkių  nebeišteka senai, o vidurupio pradžioje išdžiūvusi. Tik tolėliau vagoje pamažu prasisunkiantis  šaltinių vanduo palengva tampa siaura keleto centimetrų pločio srovele.

Tolstant žemyn pamažu visa vaga prisipildo versmių vandens. Tai ir gelbsti upelio gyvūniją nuo pragaišties. Tik neaišku kaip gi pasipildys požemiai vandeniu jei nuolat tęsis kritulių nepriteklius. Laimei, jo šaltiniams dar vis pakanka.

(Plačiau...)

Jaunieji miško bičiuliai keliavo po gamtą (0)

Šiemet sukanka 100 metų nepriklausomos Lietuvos miškų administracijai. Šia proga artėjančią Miškininko dieną VĮ Valstybinių miškų urėdija nusprendė paminėti ypatingai: kviesdama visuomenę švęsti kartu, dovanojant nemokamą pažintinę ekskursiją į mišką.

(Plačiau...)

Panardino ženklą (2)

Sekmadienio rytą redakcijai skaitytojas atsiuntė nuotrauką. Pasivaikščioti išėjęs vyras eidamas per Mituvą tiltu dvaro parke pamatė vandenyje gulintį ženklą.

(Plačiau...)

Pririšo šunį ir paliko (0)

Šeštadienį dalis netoli Jurbarko esančių Vanagynės sodų gyventojų ieškojo šuns šeimininkų. Kažkas gyvūną pririšo prie vieno iš sodų tvoros ir paliko.

(Plačiau...)

Kviečia palydėti tūkstančius gervių (video) (0)

Rudenį Novaraistčio draustinyje (Šakių r.) stebėkite, kaip nakvynei leidžiasi į šiltuosius kraštus migruojantys paukščiai ir išlydėkite juos kelionei, o pavasarį - pasitikite grįžtančius perėti į savo pamėgtą pelkę, spėjusią tapti paukščių rojumi! Stebėti išskrendančių gervių gamtininkai kviečia rugsėjo 19 d. 18 val.

(Plačiau...)

Apipjaustyti ar geriau išmesti: ką daryti su pažaliavusiomis bulvėmis? (0)

Jei namuose laikote bulves, tikriausiai esate pastebėję, kad kai kurios būna pažaliavusios ir, matyt, nebus naujiena, kad taip atsitinka nuo pernelyg daug šviesos. O ką darote su šiomis bulvėmis? Išmetate ar tiesiog nupjaunate žalią dalį?

(Plačiau...)

Seredžiuje pasitiks nauja pramoga (nuotraukos) (0)

Seredžiaus miestelyje Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro iniciatyva rengiamas pažintinis takas.

(Plačiau...)

Veterinaras iš mirties nagų traukia ir šeimininkų kankinamus gyvūnus (1)

„Visi gyvūnai man – kaip šeimos nariai. Bet kuriuo paros metu esu pasiruošęs jiems suteikti pagalbą. Savo telefono neišjungiu nei dieną, nei naktį“, – kalbėjo kaunietis veterinaras, TV3 laidos „TV pagalba“ komandos narys Paulius Morkūnas (34 m.). Šį  gyvūnų gydytoją galima sutikti ir Jurbarke veikiančioje veterinarijos gydykloje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook