Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Išsausėjusios ir skilinėjančios lūpos – dažna problema žiemą. Kaip ją spręsti? (0)

Rūpindamiesi oda, neretai pamirštame tinkamą dėmesį skirti ir lūpoms. O kai joms to dėmesio trūksta, labai greitai pamatome. Išsausėjusios ir skilinėjančios lūpos – dažna problema žiemą, kurią gali sukelti žvarbus vėjas, sausas patalpų oras, vitaminų stoka, žalingi įpročiai. 

(Plačiau...)

Įraše – tiltas iš paukščio skrydžio (video) (0)

Jurbarkietis Eimantas Daunys dalinasi savo darytu įrašu, kuriame – tiltas per Nemuną. Įspūdingas statinys ir didžiausia Lietuvos upė nufilmuoti dronu.

(Plačiau...)

Saulius Bartminas: gamtoje egzistuoja ideali tvarka (video) (0)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato specialistas Saulius Bartminas pasakoja apie rezervato gyvenimą.

(Plačiau...)

Ieško dingusio šuniuko (0)

Trečiadienį, apie 14 val., Kiduliuose dingo prancūzų buldogų kalytė Aiša.

(Plačiau...)

Iš saulėtų kraštų į Lietuvą parsivežta Andriaus Pojavio šeima jaučiasi lyg oloje (nuotraukos) (0)

Jurbarkiečio Andriaus Pojavio (36 m.) gyvenime – permainos. Ispanijoje su itale žmona Isabella (37 m.) ir dukromis Alisa (8 m.) bei Amelie (6 m.) gyvenęs dainininkas grįžo į Lietuvą, tačiau antrąkart nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje neketina dalyvauti. Tai prisiminęs atlikėjas tik nusipurtė, bet dainininko karjeros nėra išsižadėjęs ir jau rengiasi koncertams tėvynėje.

(Plačiau...)

Mokslininkas apie žiemą dygstančius grybus: šis reiškinys mums siunčia žinią (0)

Viešojoje erdvėje šią žiemą netrūksta gyventojų keliamų nuotraukų, kuriose – miške rasti grybai. „Tai ne prasimanymas, o šių metų žiemos realybė. Ir šie procesai nėra labai džiuginantys, nes signalizuoja apie klimato kaitą“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) mokslininkas mikologas prof. Ernestas Kutorga.

(Plačiau...)

Saugūs internete: virtualaus gyvenimo taisyklės jaunuoliui (0)

Šiandien jaunuoliai yra aktyvūs technologijų vartotojai, tad niekur nepalikti skaitmeninių pėdsakų internete beveik neįmanoma. Dėl to, itin svarbu rūpintis savo skaitmenine tapatybe, virtualioje erdvėje elgtis atsakingai ir apgalvotai, taip, kaip realiame gyvenime. Dalinamės patarimais, kurie pravers paaugliams siekiant užtikrinti savo duomenų ir tapatybės apsaugą.

(Plačiau...)

Laikas, kai moterų akys nustoja blizgėti: kaip sau padėti? (0)

Keičiantis amžiui, keičiasi ir moteriškų hormonų pusiausvyra, o tai turi įtakos ir savijautai. „Eurovaistinės“ sveikatos specialistai sako pastebintys, kad moterims, kurios nežino, kaip tinkamai pasirūpinti savimi, tai gali trukdyti netgi paprasčiausiai kasdienei veiklai.

(Plačiau...)

4 dažniausiai pasitaikančios akių ligos ir kaip jų išvengti (0)

Greitas gyvenimo ritmas, dažnas stresas darbe ir, žinoma, naujosios technologijos, be kurių mes sunkiai įsivaizduojame savo dieną, dažnai paskatina įvairių ligų vystymąsi vis jaunesniame amžiuje. Nors daugelis jau yra pratę sveikatą tikrintis bent kartą per metus, deja, apie išsamią akių patikrą akių specialistai to pasakyti negali. Patiems pastebėti pirmuosius akių ligų simptomus yra gana sudėtinga, o jų ignoravimas gali sukelti itin rimtų problemų ateityje, todėl „Vision Express“ optometrininkė Božena Kuftin atskleis, kokios akių ligos dažniausiai kankina žmones, kaip pastebėti pirmuosius simptomus ir į ką svarbu atkreipti dėmesį, norint turėti sveikas akis.

(Plačiau...)

Patyčių prevencija – išgelbėta gyvybė (0)

Dešimtokė Dovilė nemėgo mokyklos koridorių. Čia aidėjo bendraamžių pašaipos - tai per stora, tai su akiniais... Vienas kitas ir apstumdydavo. Kuprinę atimdavo. Vėliau patyčios persikėlė į internetą - kažkas įdėjo Dovilę žeminantį vaizdo įrašą. Neapsikentusi paauglė pakėlė prieš save ranką. Nors tokių skaudžių atvejų mažėja, Lietuvoje patyčių tarp paauglių paplitimas– vienas didžiausių Europoje. 

(Plačiau...)

Gyvenimas „nuo algos iki algos“: ką vertėtų daryti kitaip? (0)

Nauji metai dažnam yra naujų darbų bei tikslų įgyvendinimo pradžia – prisižadama išmokti ką nors naujo, pradėti sveikiau gyventi ar galiausiai – nuosekliau ir atsakingiau planuoti finansus, kad paskutinės dienos iki atlyginimo nebūtų kupinos nerimo. Kuo gyvenimas be santaupų žalingas finansinei ir psichologinei gerovei bei kaip šią situaciją pakeisti, apžvelgia finansų specialistai.

(Plačiau...)

Pavogė vaikų dviračius, šeima prašo padėti surasti (1)

Ketvirtadienį, apie 13.45 val., Jurbarke buvo pavogti du vaikų dviračiai. Keturis vaikus auginanti šeima prašo pagalbos atgaunant vaikams svarbius daiktus.

Dviračiai pavogti vadinamajame susivienijime, iš daugiabučio namo kiemo.

(Plačiau...)

Baltakailis kiškis nespėja su klimato kaita (video) (0)

Gamta nespėja prisitaikyti prie klimato kaitos. Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate gyvūnai prisitaikę lietuviškai žiemai. Tačiau balti kailiai visiškai nedera su žaliuojančia gamta.

(Plačiau...)

Elniai atidarė maudynių sezoną (video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate verda gyvūnų gyvenimas. Šįkart rezervato specialistai dalinasi užfiksuotais vaizdais, kaip dumblyne ir vandenyje turškiasi elniai.

(Plačiau...)

Skaitytoją nustebino „BMW“ (nuotraukos) (5)

Redakcija sulaukė laiško, kuriame laikraščio skaitytojas stebisi „BMW“ automobilio vairuotoju. Pastarasis savo transporto priemonę pustuštėje prekybos centro aikštelėje, Jurbarke,  pastatė skersai, per dvi stovėjimo vietas.

(Plačiau...)

Šventės baigėsi – padidėjęs apetitas liko. Kaip grįžti į ritmą? (0)

Įsibėgėjus sausiui daugeliui vis dar sunku grįžti į įprastą režimą. Šventinis maratonas ne tik atitraukė nuo darbų, bet ir išbalansavo ne vieno mitybos ritmą. Dietistė Živilė Dumbraitė sako, kad norint ir vėl grįžti į normalų valgymo režimą pirmiausia reikėtų pradėti nuo vidinio nusiteikimo, o tuomet vadovautis keliais svarbiais patarimais.  

(Plačiau...)

Socialinių tinklų kultūra: kaip bendraujame gatvėje, taip ir virtualiai? (0)

Socialiniai tinklai – virtualios erdvės, sujungiančios milijonus žmonių iš viso pasaulio. Kaip ir gyvenime, taip ir socialiniuose tinkluose yra tam tikros bendravimo taisyklės. Apie tai, kaip tinkamai juose elgtis, pasakoja gerai žinomas laidų apie skaitmenines technologijas vedėjas bei projekto „Prisijungusi Lietuva“ e. skautų ambasadorius Lukas Keraitis.

(Plačiau...)

Ar turime teisę būti pašalinti iš „Google“ paieškos? (0)

Dažnai nuo Naujųjų metų žadame sau pasikeisti, pradėti sportuoti, skaityti daugiau knygų ar atsikratyti žalingų įpročių. Tačiau laikais, kai internete paliekame be galo daug pėdsakų, nuo Naujųjų metų pakeisti savo asmenybę ir pradėti viską iš naujo gali būti sudėtinga. Paieškų sistema, įvedus mūsų vardą ir pavardę, gali priminti labai senus ir nemalonius įvykius.

(Plačiau...)

Lietuvę vedęs libanietis per du dešimtmečius nepamėgo nei lašinių, nei silkės (2)

Jurbarke dirbantis libanietis gydytojas ortopedas-traumatologas Ali Khalilas Chahine’as (38 m.) mūsų šalyje praleido daugiau nei pusę gyvenimo, jaučiasi kaip namuose ir net būdamas musulmonas su lietuve žmona Agne ir trimis vaikais švenčia Kalėdas. Brolis jį jau laiko lietuviu! Vis dėlto prie dviejų dalykų Ali priprasti negali.

(Plačiau...)

Priklydo šuo, ieškomi šeimininkai (0)

Vertimuose pas žmones atklydo draugiškas šuo. Ieškomi gyvūno šeimininkai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook