Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Vyrų veido odos priežiūra žiemą: specialistė pataria, į ką atkreipti dėmesį (0)

Ar vyrai gali naudoti moterišką kosmetiką ir kodėl vis dar gajus mitas, kad žiemą drėkinamasis kremas netinka? Ar žinote, kad vyrų oda storesnė už moterų, bet 55 gyvenimo metais ji suplonėja ir tampa žymiai panašesnė į moterų? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus pateikia didžiausios Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovės „BIOK laboratorija“ naujų produktų specialistė Gintarė Mykolaitienė.

(Plačiau...)

Vėl kviečia kurti kalėdinį parkelį (2)

Po pernai daugybės simpatijų sulaukusios idėjos miesto centre sukurti kalėdinių eglučių parkelį, šiemet seniūnija kviečia akciją pakartoti. Žmonės ir įmonės raginami skverelyje prie Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankryžos statyti tiek natūralias, tiek savadarbes eglutes ir jas papuošti.

(Plačiau...)

Pasaulinė plaučių uždegimo diena: kas gresia laiku nesikreipiant į gydytoją? (0)

Plaučių uždegimas – viena pavojingiausių ir klastingiausių ligų. Lapkričio 12-ąją minimos Pasaulinės plaučių uždegimo dienos išvakarėse sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, jog šios ligos atveju svarbiausia – neuždelsti ir laiku kreiptis į gydytojus.

(Plačiau...)

Suklypusius tvartus jurbarkietis pavertė ypatinga vieta – tai išgarsino jo šeimą (7)

„Pirmoji klientė – būsimoji nuotaka – mūsų sodybą savo šventei užsisakė, kai dar nė sienų nebuvo. Bet jai čia patiko, o mes pažadėjome, kad iki vestuvių sodyba bus. Išvakarėse net ir durys nebuvo sudėtos, bet visi dirbome ištisą naktį ir pažadą ištesėjome, o jaunasis po šventės atvežė savo pagamintą pasagą“, – prisiminė Raimonda Grumuldienė, kuri sukasi jos sūnui Juliui priklausančiame versle, Jurbarke esančioje sodyboje „Vila Bisena“.

(Plačiau...)

Kodėl bebrų dantys oranžiniai ir tokie stiprūs? (0)

Nusilaužti dantį nėra sudėtinga – kartais pakanka paprasto saldainio ar kietesnio mėsos gabaliuko. Todėl tikriausiai sunku įsivaizduoti, kaip bebrai sugeba graužti medžius visiškai nesibaiminant netekti dantų? Tačiau tam yra paprastas paaiškinimas.

(Plačiau...)

Kodėl sakoma, kad negalima maišyti virinto ir nevirinto vandens? Ar tai - tik mitas? (0)

Vyresnės kartos žmonės žino, kad negalima virinto vandens skiesti nevirintu – sutriks žarnynas. Niekas nežino, iš kur kilo šis įsitikinimas. Šiandien egzistuoja kelios teorijos, aiškinančios šį draudimą, bet nė viena jų nėra moksliškai pagrįsta.

(Plačiau...)

Mandarinų sezonas jau čia: ko dar nežinojote apie šiuos citrusus? (0)

Kiekvienas metų laikas į maisto racioną atneša tik jam būdingus produktus. Jei vasarą mėgaujamės uogomis, ankstyvą rudenį – obuoliais, tai paspaudus šaltukui imame ieškoti mandarinų. Tiesa, šie oranžinės spalvos citrusai, net jei labai primena mandarinus, iš tiesų gali skirtis ne tik pavadinimu, bet ir skoniu. Visa tai – selekcininkų nuopelnas, kurie pasauliui padovanojo ne vieną dešimtį skirtingų mandarinų rūšių.

(Plačiau...)

5 išmaniųjų telefonų funkcijos, kurios labiausiai rūpi jaunimui (0)

Išmanusis telefonas daugeliui jau tapo svarbiausiu, iš rankų beveik nepaleidžiamu pagalbininku. Visgi kiekviena karta turi skirtingus poreikius, ir jei vyresniesiems telefonas dažniau reikalingas kaip darbo priemonė, jauniausiems jis – neatsiejama gyvenimo būdo dalis. Tad ko iš telefono tikisi ir apie ką jį pirkdami galvoja Z karta?

(Plačiau...)

Paaiškėjo kiek kartų per savaitę lietuvaitės plauna galvą (2)

Įprotis plauti galvą susiformuoja dar vaikystėje, kiekvienoje pasaulio šalyje žmonės plauna galvą skirtingu dažnumu. Azijoje, pavyzdžiui, įprasta tai daryti kasdien, Europoje dažnis retėja, o Afrikoje vis dar plaunama ypač retai – kartą per savaitę ar net rečiau. „Eurovaistinės“ atliktos nereprezentatyvios apklausos socialiniame tinkle duomenimis, dažniausiai plauname galvą tris-keturis kartus per savaitę.

(Plačiau...)

Klausimas, aktualus kiekvienam: kaip pagerinti miegą? (0)

Pagerinti miegą – tai tikslas, kurį anksčiau ar vėliau sau išsikelti turėtų kiekvienas iš mūsų. Nuolat juntant miego trūkumą, neigiamai veikiama tiek mūsų fizinė, tiek protinė veikla. Neišsimiegojus suprastėja darbo efektyvumas, nusilpsta organizmo imuninė sistema, tampame išsiblaškę, jautresni, sumažėja motyvacija. Dėl šios priežasties, GERO MIEGO KLUBO ekspertai pataria, į ką svarbu atkreipti dėmesį norint, kad mūsų miegas taptų kokybiškas. 

(Plačiau...)

Populiarūs šefai: valgykite daugiau vaisių ir daržovių, bulvės nesiskaito (0)

Kas antras vilnietis per mažai valgo vaisių, kas trečias – daržovių, rodo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro naujausias tyrimas. Lapkričio 8-ąją visoje Europoje minint Europos sveikos mitybos dieną, žinomi virtuvės šefai ragina į  kasdienę savo mitybą įtraukti daugiau daržovių, užkandžiams rinktis vaisius, riešutus.

(Plačiau...)

Kviečia į medžiotojų šventę (1)

Lapkričio 8-ąją gyventojai kviečiami į Eržvilką, kur vyks Šv. Huberto - medžiotojų globėjo diena.

(Plačiau...)

Gerumą vėl neš „Pelenė“ (0)

Gruodžio 6-ąją aukoti labdarai kvies tradicinis renginys „Pelenė“. Kosmetologės Rasos Rakštelienės projektas šį kartą atvers Panemunės pilies duris. Aukoti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai, moteris kviečia jau ketvirtą kartą.

(Plačiau...)

Ekologija. Už alkoholį teks suploti brangiau? (0)

Lietuvos užstato sistema padeda surinkti 92 proc. visų sistemoje dalyvaujančių gėrimų pakuočių. Gyventojai ją vertina labai palankiai. Lietuvos rezultatais nustebinti užsienio valstybių atstovai atvyksta pas mus mokytis. Ši sėkmė paskatino politikus plėsti užstato sistemą – siūloma į ją įtraukti vyno ir stipriojo alkoholio butelius. Iš pirmo žvilgsnio sumanymas atrodo geras, tačiau ekspertai perspėja, kad tokie užmojai mums padarys meškos paslaugą – pokyčiai palies ne tik pakuočių atliekų tvarkymą, bet ir mūsų visų pinigines.

(Plačiau...)

7 mitai apie kardiologinius vaistus (0)

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, kardiologinės ligos yra dažniausia mirčių priežastis visame pasaulyje. Lietuvoje mirtys dėl šių susirgimų sudaro daugiau nei 50 proc.  visų mirčių. Kodėl tiek daug? Viena iš priežasčių – gydytojo paskirtų kardiologinių vaistų nevartojimas, kuris yra susijęs su klaidingais įsitikinimais.

(Plačiau...)

3 būtinos priemonės odos priežiūrai rudenį (0)

Artėjant šaltajam sezonui kyla daug klausimų, kaip prižiūrėti veido odą. Rudenį dažniau nei kitais metų laikais pasireiškia odos problemos: ji dažnai sudirgsta, šerpetoja ir tai lemia ne tik šaltas oras, bet ir šildymas, kondicionieriai.

(Plačiau...)

Psichologė atskleidė, kas daro įtaką žmogaus psichologinei gerovei (0)

„Gamtoje, gryname ore praleistas laikas gali pagerinti ne tik fizinę, bet ir psichologinę sveikatą“, – neabejoja Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) psichologė Gintė Gudzevičiūtė. Specialistė dalijasi mintimis apie žmogaus, gamtos ir tvarios aplinkos ryšį psichologiniu aspektu.

(Plačiau...)

Ketverius metus dėl dalyvavimo „X faktoriuje“ dvejojusi pardavėja papuolė į finalus (3)

„X faktoriaus“ scenoje pasirodžiusi jurbarkietė Jolanta Libinskytė sužavėjo komisiją ir pateko į laidos finalines kovas.

(Plačiau...)

Naujamiesčio progimnazijos vadovė Alma Uznė: „Patyčių neišspręsi pavieniui“ (3)

Neužtenka vaiko tiesiog atvesti į mokyklą. Neužtenka jam perteikti tiesiog dalykines žinias. Mokykla jį turi paruošti gyvenimui, o tai negali įvykti be tėvų, mokytojų ir pačių mokinių bendro darbo, įsitikinusi Alma Uznė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook