Bendraukime

Bendraukime

Įdomiausi pasaulio istorijos įvykiai gegužės 6-ąją (0)

1527 m. Burbonų hercogo Charleso armijai įsiveržus į miestą, nusiaubta Roma bei nužudyta per 4 tūkst. gyventojų.

(Plačiau...)

Vardadienius trečiadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Nors stengsitės būti optimistai, tačiau pasijusite nelabai maloniai, kai teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų, neatliktų atsiskaitymų. Nerimo kels ir sveikata. Galbūt su įtampa lauksite tyrimų rezultatų.

(Plačiau...)

Gegužės 6-oji – Tarptautinė diena be dietų (0)

Tarptautinė diena be dietų pradėta minėti 1992-aisiais, kai vienas Jungtinės Karalystės leidinys paskelbė žinią apie tragišką įvykį, kurio metu dvylikametė mergaitė, „negalėjusi įveikti savo storumo“, nutraukė savo gyvybę. 

(Plačiau...)

Rezervato pavasaris – vėl įprastu ritmu (4 video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate - viskas pagal gamtos planą. O staigmenų jau mažiau ir dabar jau viskas grįžo į seną vagą. Jei vasaris ir  kovas iki vidurio pasižymėjo skuba su ankstyvais sparnuočių parskridimais bei augalų žydėjimais, tai dabar jau jokios spartos nebematyti. Orai kaip orai kokie dažnai tokiu laiku būna. Gyvoji gamta irgi  sulėtinusi savąjį tempą iki jai būdingos ribos. Betgi koks pavasaris be įvykių?

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 5-osios įvykiai pasaulyje (0)

1705 m. mirė Šventosios Romos imperijos imperatorius Leopoldas I, valdęs beveik 50 metų – nuo 1658-ųjų iki savo mirties.

(Plačiau...)

Vardadienius antradienį švenčia (0)

Gegužės 5-oji – Tarptautinė akušerių diena. Vandentvarkos darbuotojų diena. 1987 metais Nyderlanduose vykusioje Tarptautinėje akušerių konferencijoje nuspręsta paskelbti gegužės 5-ąją Tarptautine akušerių diena, nors ši diena plačiau buvo pradėta minėti tik 1991 metais. Pasaulio sveikatos organizacija skatina, kad kiekvienoje šalyje būtų sukurta gerai aprūpinta ir gerai organizuota akušerinės pagalbos sistema, kuri galėtų net dviem trečdaliais sumažinti naujagimių mirtingumą.

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Šiandien sugebėsite žavėtis kitokiais, nepanašiais į jus žmonėmis. Skirtingumai nustos erzinti, nors galbūt tik laikinai. Galite užmegzti draugystės arba romantišką ryšį.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 4-osios įvykiai pasaulyje (0)

1655 m. gimė italų meistras Bartolommeus di Francescas Cristoforis, kuris, manoma, pagamino pirmąjį pianiną.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Darbutas, Darė, Dargailas, Dargailė, Dargas, Floras, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijonas, Manė, Monika, Mintautė, Silvanas, Vitalija;

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Šiandien pasižymėsite darbštumu, dalykiškumu, tačiau būsite nenusiteikę derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų netinkamu bendravimu.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 3-iosios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1469 m. gimė italų politikos veikėjas, rašytojas ir filosofas Niccolas dei Machiavellis. Knygoje „Kunigaikštis“ jis išdėstė teoriją, kad tikslui pasiekti yra pateisinamos bet kokios priemonės.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksandra, Aleksandras, Artautas, Artautė, Arvis, Arvystas, Jaunė, Jaunius, Juvenalis, Kantvilas, Kantvilė, Kantvydas, Kantvydė;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Šiandien gana daug dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui. Būtų šaunu, jei pajėgtumėte atlikti būtinus reikalus, kurių pasirodys visa gausybė. Iš to bus realios naudos. Tik nepasiduokite ydingiems slaptiems polinkiams.

(Plačiau...)

Įdomiausi pasaulio įvykiai gegužės 2-ąją (0)

1519 m. mirė Leonardas da Vincis – italų skulptorius, mokslininkas ir tapytojas, sukūręs paveikslus „Mona Liza“ ir „Paskutinė vakarienė“.

(Plačiau...)

Vardadienius šeštadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Atanazas, Eidmantas, Eidmantė, Eidmina, Eidminas, Eidminė, Eidotas, Eidotė, Meilė, Sigismundas, Sigizmunda, Sigizmundas;

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopai (0)

AVINAS. Jeigu savijauta bus gera, šiandien pavyks daug nuveikti. Ūpo darbuotis ūkyje ar kitur bus dar daugiau, jei ta veikla žada apčiuopiamos naudos ar daugiau komforto aplinkoje.

(Plačiau...)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija: iššūkis – nuotolinis mokymas! (0)

Rodos, dar ne vasaros atostogos, o šalies mokyklose neįprastai tylu, tuščia, nyku. Nesigirdi įprasto šurmulio, negyvom stiklinėm akim žvelgia ir mūsų gimnazija. Kur ne kur prašmėžuoja skubantis kaukėtas praeivis. Mokykla ištuštėjo. Persikėlė kitur – į namus. Čia dabar vyksta mokymasis, tiesa, kitoks – nuotolinis. Ši patirtis visiems nauja: mokiniams ir jų mokytojams, administracijai, kitiems specialistams, be abejo, ir tėvams. Lengva? Sunku? Neįprasta? Iššūkis? Taip!

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 1-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1707 m. Škotija ir Anglija, susijungusios į vieną valstybę, pasivadino Didžiąja Britanija.

(Plačiau...)

Vardadienius penktadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook