Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Miške rastam šuniukui ieškomi šeimininkai (nuotraukos) (4)

Pirmadienį miške, ties Kazikėnais (Smalininkų sen.), vaikai rado jauną šunį. Gyvūną laikinai priglobė Jurbarko aplinkosaugininkai, jam ieškomi jo buvę arba nauji šeimininkai.

(Plačiau...)

Rajono tarybai užtėkšta juoda dėmė (8)

Beveik prieš metus (2015 03 01) išrinkta naujoji rajono savivaldybės taryba ir nepriklausomu save įvardijęs rajono meras Skirmantas Mockevičius. Tačiau šių rinkimų peripetijos nerimsta iki šiol. Ir, manau, nenurims dar ilgai. Gal net iki šios tarybos kadencijos pabaigos, nes tam yra labai svarbių priežasčių.

(Plačiau...)

Policininkai palengvino senolės kelią namo (1)

Lietuvos policijos „Facebook" paskyroje pasidalinta padėka Jurbarko pareigūnams:

(Plačiau...)

Laisvės gynėjų dienos minėjimas Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje (nuotraukos) (0)

Uždarykime paukštį narve, maitinkime, rūpinkimės juo, tačiau jis iki kraujo susižeisdamas blaškysis ir veršis į laisvę. Pabandykime uždengti saulę augalui - jis ras būdą kaip ją pamatyti! Taip ir lietuvių tauta nuo seniausių laikų kovojo už laisvę, už nepriklausomybę. Pavartykime savosios istorijos puslapius - ir pirštų neužteks suskaičiuoti, kiek tokių kovų buvo... Tačiau nesidairykime taip toli.

(Plačiau...)

Poezijos vakaras „Tapę daina ir likimu“ (nuotraukos) (2)

Sausio 8-ąją Kultūros centro mažojoje salėje būriavosi ir poezijos mėgėjai, ir tie, kurie norėjo prisiminti Laisvės gynėjus, žuvusius 1991 metais Vilniuje. Prieš prasidedant poezijos vakarui,  žiūrovams buvo pasiūlyta prisisegti melsvą neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos ženklą. Šitaip prasidėjo Konstantino Glinskio teatro poezijos vakaras ,,Tapę daina ir likimu“, skirtas Laisvės gynėjų dienai.

(Plačiau...)

Šuniukus išmetė į šiukšlių konteinerį, vienas jų - nebegyvas (papildyta) (5)

Kalėdos jurbarkiečių širdžių nesuminkštino. Gruodžio 5 d. rajoną pašiurpino į šiukšlių konteinerį išmestos katės istorija. Šiandien Barkūnų g. išmesti šunys. Keturis gyvūnus rado šiukšles išmesti prie konteinerio atėjusi mergina.

(Plačiau...)

TOP 10 beprotiškiausių pasimatymų! (0)

Esame pratę per pirmą pasimatymą eiti į kiną ar į kavinę, tačiau kartais norisi, kad pasimatymas būtų tikrai ypatingas. Šiandien tikrai neretai užmezgamos pažintys internetu, ir norint nustebinti  nepažįstamą žmogų, kartais tenka gerai pasukti galvą, kaip galima būtų tai padaryti. Štai – 10 beprotiškiausių pirmojo pasimatymo istorijų. Ar jos bauginančios, ar priešingai – smagios, spręsti tau. Kas žino, gal ir jūs nuspręsite pirmąjį pasimatymą praleisti būtent taip?

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook