Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

LSDP skyriaus tarybos kalėdinis sveikinimas (11)

Mielieji, kiekvienąkart, kai savo gyvenimui suteikiame naują prasmę, yra Kalėdos.

(Plačiau...)

„Laimingas bilietas“ įtraukė stebuklinga kelionė aplink pasaulį (nuotraukos) (1)

Kasmet artėjant metų pabaigai ir prasidėjus gražiausių švenčių laukimui, Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai sukviečia jurbarkiečius į teatralizuotą šventinį koncertą. Šiais metais šis koncertas vadinosi „Laimingas bilietas“ ir pakvietė žiūrovus į nuotaikingą kelionę aplink pasaulį.

(Plačiau...)

Kariuomenės diena mokykloje (0)

Jau tapo tradicija, kad visas būrys KOP Aviacijos bazės Sraigtasparnių eskadrilės lakūnų ir gelbėtojų Kariuomenės dieną švenčia kartu su Jurbarko rajono Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos bendruomene. 

(Plačiau...)

Vadžgiryje – projektas „Jaunimo ekspedicija: ETNO VADŽGIRYS 2015“ (nuotraukos) (0)

Šios vasaros pabaigoje Vadžgirio žmonės buvo prašomi pasidalinti turimomis senomis fotografijomis, kuriose užfiksuotas Vadžgirio ir jo apylinkių žmonių gyvenimas, darbai, pastatai, renginiai ir įvykiai. Kartu su fotografijomis buvo fiksuojami pateikėjų  prisiminimai apie praėjusius laikus, Vadžgirio istoriją. Iš surinktų nuotraukų kopijų ir užfiksuotų ekspedicijos akimirkų, paruošta nuolatinė foto ekspozicija Vadžgirio kultūros namuose.

(Plačiau...)

Papiktino pusiau veikiantys šviesoforai (2)

Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje kelinta diena neveikia dalis šviesoforų. Tokią žinutę su gedimą įrodančia nuotrauka redakcijai atsiuntė skaitytojas.

(Plačiau...)

Pravažiuoti žiedą – misija neįmanoma? (12)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris nufilmavo neįprastą situaciją eismo žiede prie Vytauto parko, Jurbarke. Algirdo g. prie žiedo privažiavęs vairuotojas nustebo, kai jį praleisti sustojo jau žiedu važiavęs automobilis. Pastarojo vairuotojas kurį laiką padvejojo, bet vėliau įsidrąsinęs nuvažiavo.

(Plačiau...)

Sunkvežimis paskandino miestą dūmuose (video) (5)

Pirmadienį per Jurbarką važiavęs senas rusiškas sunkvežimis "GAZ" gerokai nustebino "Šviesos" skaitytoją, kuris nufilmavo transporto priemonę. Pasak vaizdo įrašą atsiuntusio vairuotojo, sunkvežimis per miestą važiavo už savęs palikdamas tokius išmetamųjų dujų debesis, kad važiuoti iš paskos buvo neįmanoma.

(Plačiau...)

Eržvilko žiedas - karvės ganykla (nuotraukos) (4)

Trečiadienio pavakarę pro Eržvilką važiavę vairuotojai gerokai nustebo. Eismo žiedo viduryje esančioje pievelėje ganėsi palaida karvė. 

(Plačiau...)

Tuštintis viduryje miesto - norma? (5)

Redakciją pasiekė pasipiktinusio skaitytojo nuotrauka, kuris Jurbarke, Valančiaus g., užfiksavo viešai besituštinančio vyro nuotrauką. Atlikti gamtos reikalą vandalas nusprendė viešai - prie namo tvoros. Besituštinantis vyras užfiksuotas netoliese 12 numeriu pažymėto namo, į kurio gyventojų pomėgį išmatas ir kitas paplavas pilti tiesiog į gatvę, miesto seniūnija ne vienerius metus užmerkia akis. Kaip "Šviesa" jau rašė, namo gyventojai turėtų tuštintis šalia esančiuose lauko tualetuose, tačiau šie - sugriuvę, apleisti ir užversti šiukšlėmis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook