Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Niokoja Jaunimo parką (nuotraukos) (9)

Redakciją pasiekė Jaunimo parke laiką mėgstančių leisti jaunuolių nuotraukos ir laiškas, kuriame baisimasi kai kurių bendraamžių elgesiu. Vandalai suniokojo knygų keitimuisi skirtą skulptūrą „Bičių avilys“, dažais išterliojo takučius, pasisėdėjimo vietas užvertė išgliaudytų saulėgrąžų lukštais ir kitomis šiukšlėmis.

(Plačiau...)

Baltų pasaulėžiūra domėjosi muziejuje (0)

Šią savaitę buvo minima Baltų vienybės diena. Ta proga mes, Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos 7b klasės mokiniai, per literatūros pamokas skaitėme kūrinius, aptarėme baltų kultūros atspindžius juose, taip pat per dailės pamokas, išsiaiškinę, kas būdinga baltiškajai pasaulėžiūrai, piešėme darbus, kuriuose atskleidėme savitą, individualų požiūrį į tai, kuo mums įdomūs protėviai baltai, o per istorijos pamokas analizavome šaltinius, rinkome medžiagą ir parengėme pristatymą, supažindinantį su baltais.

(Plačiau...)

Žaidimas sugrįžta tapęs auksiniu - „Auksiniai europrotai“ (0)

 „Auksiniai Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Auksiniuose Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Auksiniai Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie pačias įvairiausias sritis. Specialūs šio žaidimo turai bus susiję su Europa ir Europos Sąjunga.

(Plačiau...)

Kviečia stebėti gervių (0)

Visus besidominčius paukščiais, norinčius smagiai pasibūti gamtoje, ir stebėti ketinančius mūsų šalį palikti gervių būrius kviečiame atvykti į Novaraisčio valstybinį ornitologinį draustinį, esantį Šakių rajone.

(Plačiau...)

Dalyvavo žuvienės virimo varžybose (0)

Rugsėjo 5 d., Šilutės mažųjų laivų prieplaukoje įvyko tradicinis, 7-asis, žuvienės virimo čempionatas. Šis renginys prasidėjo prieš 7 metus ir kasmet tampa vis masiškesniu. Pirmajame žuvienės virimo čempionate, įvykusiame 2009 m., dalyvavo 5 komandos. Čempionatas kasmet pritraukia vis daugiau  žiūrovų. kurie ne tik gali stebėti žuvienės virimą ir nemokamai pasivaišinti žuviene.

(Plačiau...)

Vidaus reikalų ministerija apie pabėgėlių keliamas grėsmes (0)

 Daugelis tebesiginčija, ar Lietuvoje yra pilietinė visuomenė ir ar ji reikalinga? Ar ji nekelia grėsmės valdžiai ir nusistovėjusiai tvarkai?

(Plačiau...)

Nemaloniai nustebino rudas vanduo (3)

Į redakciją kreipėsi Jurbarke, Kęstučio g. 14 numeriu pažymėtame daugiabutyje gyvenanti skaitytoja, kuri atsiuntė iš čiaupo bėgančio vandens nuotrauką. Merginą nemaloniai nustebino, kad vietoje geriamo vandens iš čiaupo pasipylė rudas skystis.

(Plačiau...)

Jurbarkų gyventoją nustebino tamsios gatvės (7)

"Norėjau pasiteirauti, kodėl Jurbarkuose įrengtas gatvių apšvietimas, bet jis neveikia? Kodėl naujajame parke prie "Aibės" parduotuvės taip pat lempos nešviečia? Kam jos reikalingos?", - tokiais žodžiais redakcijai atsiųstą laišką apie sau opią problemą pradėjo Jurbarkų gyventoja.

(Plačiau...)

Futbolininkai pratrūko: miestą valdo žmonės be garbės (futbolo federacijos išvados) (6)

Redakciją pasiekė futbolo klubo „Vulkanas“ prezidento Gedimino Eizos laiškas, kuriame išdėstyta futbolo bendruomenės nuomonė dėl renovuoto miesto stadiono ir valdžios bandymų spręsti esamas bėdas.

(Plačiau...)

Sveikinimas rugsėjo 1-osios proga (1)

Brangieji! Nuoširdžiai sveikinu visus mokytojus ir mokinius su Rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena. Linkiu Jums ryžto ir kantrybės mokyti kitus ir mokytis patiems, gražiai ir tiesiai eiti gyvenimo keliu, siekti šviesių ir kilnių tikslų. Sėkmingo ir prasmingo starto į pažinimo kelionę!

LR Seimo narys Bronius Pauža

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook