Bendraukime

Bendraukime

Vardadienius trečiadienį švenčia (0)

Balandžio 22-oji – Tarptautinė motinos Žemės diena.

Pasaulyje Tarptautinę motinos Žemės dieną pradėta minėti 1970 metais. Tarptautinės organizacijos UNIFY, EARTH DAY ir Planetos piliečių sąjunga kviečia vienytis sąmoningiems pokyčiams Žemėje. Kasmet daugiau negu 190 pasaulio šalių žmonės raginami vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais. Žemės dieną UNIFY ragina gyventi ir mylėti taikiai, harmoningai. Žmonės kviečiami dalyvauti medžių sodinimo akcijoje.

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Rytas nervingas, kur bebūtumėte – darbe, namuose ar gatvėje. Aplinkiniai gali aušinti jūsų entuziazmą, nepritarti tam, ko siekiate. Geriausiu atveju, palaikymo sulauksite iš namiškių.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 21-oji – Pasaulinė kūrybiškumo ir inovacijų diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien sukaupkite ryžtą, jėgas ir pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su tuo, kas jums aktualu. Tik venkite avantiūrų, nežarstykite nepagrįstų pažadų. Būkite racionalūs, konkretūs.

(Plačiau...)

Vardo dieną švenčia (0)

Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė balandžio 20-ąją Tarptautine kinų kalbos diena. Kinų kalba – viena iš šešių JTO oficialių kalbų.

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Regis, teks imtis darbų, aiškintis finansinius, verslo reikalus. Tai jums leis išbandyti savo jėgas arba nuotolinį darbą, tačiau geram rezultatui prireiks realių veiksmų ir bendradarbiavimo. Pastarojo kol kas stinga.

(Plačiau...)

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Balandžio 19-oji – Atvelykis. Pirmasis sekmadienis po Velykų vadinamas Atvelykiu. Šią dieną šeimininkės vėl dažydavo kiaušinius (neretai visus, kuriuos vištos per tą savaitę sudėjo), tačiau kiaušinius daužydavo per Atvelykį tik vaikai. Dar kitaip Atvelykis vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Šiandieną norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti. Numosite ranka į visokius nebaigtus darbus, nervingas situacijas. Verčiau ne reikškite mintis mįslėmis, o kaip tik atvirai aiškinkitės paslaptis. Kaupkite jėgas.

(Plačiau...)

Bilietai į „Drive in“ kiną – tik internetu! Konkursas laimėti bilietus! (1)

Sekmadienį Jurbarke bus rodomas „Drive in“ kinas. Organizatoriai atveža du filmus. Tai – vaikams skirtas „Pūkuota šnipė“ ir suaugusiems – „Ir visi jų vyrai“. Žiūrovai perspėjami, kad bilietus į kino seansus bus galima nusipirkti tik internetu.

Bilietai į filmą vaikams čia.

Bilietus į filmą suaugusiems čia.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 18-oji – Tarptautinė paminklų apsaugos diena. Pasaulinė radijo mėgėjų diena. Pasaulinė cirko diena.

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai bei tvarkai namuose. Venkite bendravimo su tais, kuriais nepasitikite ir kurių įkyrumas vargina. Mokėkite subtiliai atsiriboti. Gali užsimegzti įdomus virtualus ryšys.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Ši diena bus šauni. Tinkamai išnaudokite ją. Turėtumėte daug ką nuveikti. Būsite linkę gražbyliauti, meistriškai flirtuoti. Galite būti tikri, kad sudominsite tą asmenį, kurį norite sudominti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

1935 metų balandžio 15 dieną Vašingtone JAV prezidentas Theodore'as Rooseveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Šiandien būsite aktyvūs ir fiziškai, ir protiškai. Regis, bus aptartos jūsų perspektyvos. Augs ambicijos, ir tai gali nemaloniai trikdyti jūsų aplinkos žmones.

(Plačiau...)

Atmintinė: ką reikia žinoti apie draudimo paslaugas karantino laikotarpiu? (0)

Pastaruoju metu gyvename smarkiai pakitusiomis sąlygomis – prie jų prisitaikyti turi ir gyventojai, ir verslas. Karantino laikotarpiu turime itin saugoti vieni kitus, todėl daugelis reikalingų paslaugų, taip pat – ir draudimo, teikiamos nuotoliniu būdu. Silva Viskontė, „Compensa Vienna Insurance Group“ Raseinių skyriaus vadovė paaiškina, ką reikia žinoti Jurbarko gyventojams, jei šiuo metu reikalinga konsultacija, norite apsidrausti ar nutiko žala, ir primena, kaip pastarąją užfiksuoti savarankiškai.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Justina, Justinas, Vaišvydas, Vaišvydė, Vaiva, Valerijonas, Visvaldas;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Tikriausiai teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Regis, reikės šalinti trūkumus dokumentuose, rašto darbuose ar pan. Pasisaugokite provokacijų. Neliekite neigiamų emocijų ant kitų žmonių galvų.

(Plačiau...)

Merginos sudaužymo ir prievartavimo byla - stiprus signalas visuomenei (0)

Informacijos apie COVID-19 antplūdyje pasimeta svarbios naujienos. Prieš tris savaites Harvey Weinsteinas, buvęs vienu svarbiausiu Holivudo žmogumi, tapo Niujorko (JAV) kalėjimo kaliniu. Jei aukštesnės instancijos teismas nepakeis Niujorko valstijos teismo sprendimo, H. Weinsteinas kalėjime gali praleisti likusį savo gyvenimą – jam skirti 23 metai kalėjimo. Tai – labai svarbus sprendimas, reiškiantis, kad teisingumas pagaliau pradedamas įgyvendinti ir seksualinio smurto bylose.

(Plačiau...)

Žaisliniai šautuvai virto aktyvia aistra (0)

Vaikai šautuvėliais žaidžia – tokią frazę šratasvydžio gerbėjai išgirsta itin dažnai. Tačiau pykčio ji nekelia – tik juoką. Šratasvydį išbandę skeptikai paprastai patys be jo vėliau gyvenimo neįsivaizduoja. Jurbarke šio sporto entuziastų taip pat yra ir jie nekantriai laukia, kol baigsis karantinas. Šiltąjį sezoną šratasvydininkai planuoja pradėti ne tik važinėdami į kitų organizuojamus žaidimus, bet ir siūlyti ekstremalią pramogą mūsų krašte.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook