Bendraukime

Bendraukime

21 valandą nustos veikti seni „iPhone” ir „iPad” modeliai: ką daryti, kad telefonas ir toliau veiktų (0)

Kaip informuoja „Apple“ atstovybė, šiandien (lapkričio 3 d.) 21 valandą Lietuvos laiku nustos veikti senų „iPhone“ modelių telefonai, jei nebus atnaujinta jų programinė įranga.

(Plačiau...)

Terapeutė: žiūrėkite į bato vidų (0)

Ar kada pagalvojote, ką apie mus gali papasakoti… batai? Batai, kuriuos avime, saugome, dovanojame ar jais puikuojamės? „Pasaulio istorija būtų kitokia, jei žmogus nebūtų sugalvojęs avalynės“, – tuo įsitikinusi Depresijos gydymo centro kūno ir judesio terapeutė Rita Karklytė, neseniai apsilankiusi archeologinės avalynės parodoje „200 batų – 700 metų“ ir sutikusi pakalbėti apie apavo reikšmę šiandieniniame mūsų gyvenime.

(Plačiau...)

Lankė bunkerį, o grįžo pilna bagažine baravykų (nuotraukos) (3)

Ant partizanų vado Jono Žemaičio-Vytauto bunkerio-vadavietės lapkričio 1-ąją žvakę uždegę pusbroliai Marius Žičkus ir Paulius Stankevičius grįžo su didžiule gamtos dovana. Šapališkės miške jurbarkiečiai pamatė daugybę grybų, kuriuos pradėjo rinkti. Po keturių valandų grybavimo mašinos bagažinė buvo pilna baravykų.

(Plačiau...)

Aštrių emocijų ištroškę lankytojai užgriuvo „Siaubo kambarius“ – fiksuotas lankytojų rekordas (3)

Smalininkuose trečią kartą veikę „Siaubo kambariai“ sulaukė netikėto lankytojų antplūdžio. Per tris dienas čia užsuko net 526 žmonės, o norintieji patekti laukė eilėse.

(Plačiau...)

Mieste siautėja Helovino dvasios (nuotraukos) (2)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarke ir kituose rajono miesteliuose ir kaimuose siautėjo dvasios. Bendruomenės savo narius ir svečius kvietė į Helovino šventes,

(Plačiau...)

Kas kiek laiko keičiate patalynę? Lova – viena nešvariausių vietų namuose (0)

Jei prieš jus atsirastų didelė šlapimu supilta krūva pleiskanų, plaukų, dulkių erkučių ir išmatų, tikriausiai nenorėtumėte ten įsitaisyti ir pamiegoti. Bet dažnas žmogus tai daro kasnakt.

(Plačiau...)

Daugiau kaip pusė porų Lietuvoje nesutaria dėl pinigų (0)

Net 66 proc. gyvenimo partnerį turinčių šalies gyventojų bent retkarčiais konfliktuoja tarpusavyje finansų klausimais. Kone trečdalis iš jų teigia, kad dėl su pinigais susijusių reikalų šeimoje yra tekę susipykti rimtai. Dažniausiai ietys laužomos dėl stambesnių pirkinių, o mažiausiai diskusijų kyla dėl kaupimo pensijai. Finansų ekspertės vertinimu, įtakos dažniems konfliktams dėl pinigų turi visuomenėje dar nepakankami finansinio planavimo įpročiai bei įgūdžiai.

(Plačiau...)

Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą (0)

Viena spalvingiausių ir baugiausių rudens švenčių Helovinas, pamažu užkariauja ir lietuvių širdis. Kiekvienais metais vis daugiau vaikų įsikūnija į mėgstamus personažus ir beldžiasi į kaimynų duris, prašydami saldainių, o populiariausi didmiesčių klubai skelbia teminius vakarėlius, kurių vienintelis reikalavimas – atrodyti pritrenkiamai. Noras susikurti tobulai baisų šventinį makiažą gali pasirodyti kaip tikras iššūkis, tačiau „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė drąsina –viskas yra kur kas paprasčiau! 

(Plačiau...)

Viskas apie kosulį: kada negalima slopinti kosulio? (0)

Vos atvėsus orams daugėja sergančiųjų peršalimo ligomis ir kosulys yra vienas dažniausių nemalonių sveikatos negalavimų. Tačiau sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, kad dažnai į kosulį esame linkę žiūrėti pro pirštus nors iš tiesų jis gali signalizuoti apie rimtas lėtines ligas.

(Plačiau...)

Kaip nepakliūti į sukčių pinkles: 5 svarbiausios taisyklės kaip surasti patikimą e. parduotuvę (0)

Elektroninėms parduotuvėms vis populiarėjant dėl plataus pasirinkimo, patogaus prekių įsigijimo ir grąžinimo, daugėja ir apgavysčių – JAV Federalinio tyrimo biuro duomenimis, prieš porą metų būtent su apsipirkimu internete susijusios apgavystės pirmavo. O pakliūti į įvairias spendžiamas pinkles yra lengva – sukčių valdomoje e. parduotuvėje nusipirkus prekę, ji tiesiog nepristatoma arba gaunamas ne tas ar nekokybiškas produktas be galimybės jį grąžinti. Tiesa, išvengti tokių situacijų yra įmanoma, tik reikia vadovautis keliomis esminėmis taisyklėmis.

(Plačiau...)

2 iš 3 lietuvių skundžiasi pablogėjusia sveikata prasidėjus šildymo sezonui: priežastis paprasta (0)

Lietuviškai Bobų vasarai pasibaigus ir orams vėl atvėsus, laikas pagalvoti ne tik apie vitaminus imunitetui stiprinti, bet ir apie oro kokybę patalpose, kuriose praleidžiame daugiausiai laiko. Atlikto tyrimo duomenimis, kurio metu buvo apklausta virš 3 tūkst. respondentų Baltijos šalyse, 2iš 3 lietuvių teigia, jog prasidėjus šildymo sezonui ir smarkiai išsausėjus orui patalpose, juos pradeda varginti įvairios ligos. Netinkamas oro vėdinimas ir drėkinimas gali ne tik išsausinti odą, gleivinę ar akis, bet ir sukelti rimtų alerginių problemų bei paskatinti virusines ligas.

(Plačiau...)

Nuniokojo Gediminaičių stulpus (nuotraukos) (0)

Girdžiuose esantys Gediminaičių stulpai tapo vandalų taikiniu. Įrengtas spalvingas apšvietimas nesugadintas teišbuvo kiek daugiau, nei keturis mėnesius. Pačius stulpus apipaišė amžinus jausmus vienas kitam reiškę įsimylėjėliai.

(Plačiau...)

Uždekime žvakeles partizanų atminimo vietose (0)

Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialas kreipiasi į bendruomenes, seniūnijas, visus geros valios žmones ir prašo padėti sutvarkyti arčiau jūsų gyvenamosios vietos esančias partizanų atminimo vietas,  o  Visų šventųjų dieną ir per Vėlines uždegti žvakelę. 

(Plačiau...)

Nuo gatvės „maudynių“ apsaugo tik saulė (4)

Jurbarke Barkūnų g. vyksta džiuginantys darbai, tiesimas šaligatvis, tačiau išlindo netikėta bėda. Šios gatvės sankryžoje su P. Paulaičio gatve pradėjo kauptis lietaus vanduo. Problema pasirodė didelė – gerai palijus gatvę ir dalį sankryžos užlieja didžiulė bala, o vanduo neturi kur nubėgti.

(Plačiau...)

Apvertė tualetą (7)

Jurbarke, aikštelėje prie knygyno, esantis mobilus tualetas užkliuvo chuliganams.

(Plačiau...)

Dvaro parke slapstosi pelėdos (nuotraukos) (1)

Fotografui Robertui Patronaičiui pavyko įamžinti Jurbarke, Dvaro parke, gyvenančias Namines pelėdas.

(Plačiau...)

Su autovežiu dingęs Arvydas Navickas atsirado (papildyta) (1)

Nuo ketvirtadienio artimųjų ieškotas jurbarkietis Arvydas Navickas atsirado. Su 43-ejų vyru šeima negalėjo susisiekti po to, kai jis pradingo Lenkijoje.

(Plačiau...)

Vietoje pagalbos sulaukė patikros (3)

Praneši apie sugadintą kelią, o vietoje pagalbos – surinkti asmeniniai duomenys ir namų patikra. Taip jaučiasi Šimkaičių seniūnijos Pabebirvio kaimo gyventoja Lina Šlickienė. Moteris ne kartą kreipėsi į seniūniją pagalbos dėl visai neišvažiuojamo arba sunkiai automobiliu įveikiamo kelio, tačiau tikina sulaukusi ne pagalbos, o akibrokšto. Seniūnijos darbuotojai iš duomenų registro išsiėmė pažymas apie jos šeimą, gyvenamosios vietos deklaraciją ir pasiūlė laikinai grįžti gyventi į Jurbarką.

(Plačiau...)

Rado sunkiasvorį baravyką (0)

Penktadienį Palėkių miške, netoli Smalininkų grybavęs Antanas Urbšaitis rado neįprastai didelį baravyką. Grįžęs namo ir pasvėręs grybą vyras pamatė, kad svarstyklės rodo net 700 gramų.

(Plačiau...)

Guoliai – kokie tinkamiausi šunims ir katėms? (0)

Miegas užima itin reikšmingą vietą augintinių gyvenime – šunys snaudžia 12–14, o katės dar daugiau – apie 16 valandų per parą. Nuovargis, tingumas ir irzlumas yra vieni pagrindinių prasto miego padarinių, kurie kamuoja tiek žmones, tiek jų keturkojus draugus. Veterinarijos gydytojai sako – tam, kad gyvūnas jaustųsi saugus ir turėtų asmeninę erdvę, privalu įsigyti guolį. Tačiau į kokius kriterijus būtina atkreipti dėmesį renkantis guolį?

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook