Bendraukime

Bendraukime

Vardadienius antradienį švenčia (0)

Gegužės 5-oji – Tarptautinė akušerių diena. Vandentvarkos darbuotojų diena. 1987 metais Nyderlanduose vykusioje Tarptautinėje akušerių konferencijoje nuspręsta paskelbti gegužės 5-ąją Tarptautine akušerių diena, nors ši diena plačiau buvo pradėta minėti tik 1991 metais. Pasaulio sveikatos organizacija skatina, kad kiekvienoje šalyje būtų sukurta gerai aprūpinta ir gerai organizuota akušerinės pagalbos sistema, kuri galėtų net dviem trečdaliais sumažinti naujagimių mirtingumą.

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Šiandien sugebėsite žavėtis kitokiais, nepanašiais į jus žmonėmis. Skirtingumai nustos erzinti, nors galbūt tik laikinai. Galite užmegzti draugystės arba romantišką ryšį.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 4-osios įvykiai pasaulyje (0)

1655 m. gimė italų meistras Bartolommeus di Francescas Cristoforis, kuris, manoma, pagamino pirmąjį pianiną.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Darbutas, Darė, Dargailas, Dargailė, Dargas, Floras, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijonas, Manė, Monika, Mintautė, Silvanas, Vitalija;

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Šiandien pasižymėsite darbštumu, dalykiškumu, tačiau būsite nenusiteikę derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų netinkamu bendravimu.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 3-iosios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1469 m. gimė italų politikos veikėjas, rašytojas ir filosofas Niccolas dei Machiavellis. Knygoje „Kunigaikštis“ jis išdėstė teoriją, kad tikslui pasiekti yra pateisinamos bet kokios priemonės.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksandra, Aleksandras, Artautas, Artautė, Arvis, Arvystas, Jaunė, Jaunius, Juvenalis, Kantvilas, Kantvilė, Kantvydas, Kantvydė;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Šiandien gana daug dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui. Būtų šaunu, jei pajėgtumėte atlikti būtinus reikalus, kurių pasirodys visa gausybė. Iš to bus realios naudos. Tik nepasiduokite ydingiems slaptiems polinkiams.

(Plačiau...)

Įdomiausi pasaulio įvykiai gegužės 2-ąją (0)

1519 m. mirė Leonardas da Vincis – italų skulptorius, mokslininkas ir tapytojas, sukūręs paveikslus „Mona Liza“ ir „Paskutinė vakarienė“.

(Plačiau...)

Vardadienius šeštadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Atanazas, Eidmantas, Eidmantė, Eidmina, Eidminas, Eidminė, Eidotas, Eidotė, Meilė, Sigismundas, Sigizmunda, Sigizmundas;

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopai (0)

AVINAS. Jeigu savijauta bus gera, šiandien pavyks daug nuveikti. Ūpo darbuotis ūkyje ar kitur bus dar daugiau, jei ta veikla žada apčiuopiamos naudos ar daugiau komforto aplinkoje.

(Plačiau...)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija: iššūkis – nuotolinis mokymas! (0)

Rodos, dar ne vasaros atostogos, o šalies mokyklose neįprastai tylu, tuščia, nyku. Nesigirdi įprasto šurmulio, negyvom stiklinėm akim žvelgia ir mūsų gimnazija. Kur ne kur prašmėžuoja skubantis kaukėtas praeivis. Mokykla ištuštėjo. Persikėlė kitur – į namus. Čia dabar vyksta mokymasis, tiesa, kitoks – nuotolinis. Ši patirtis visiems nauja: mokiniams ir jų mokytojams, administracijai, kitiems specialistams, be abejo, ir tėvams. Lengva? Sunku? Neįprasta? Iššūkis? Taip!

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 1-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1707 m. Škotija ir Anglija, susijungusios į vieną valstybę, pasivadino Didžiąja Britanija.

(Plačiau...)

Vardadienius penktadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandien nederėtų ieškoti nuotykių. Lengvabūdiška pramoga gali per daug kainuoti. Neprognozuojami, azartiškai nusiteikę asmenys pridarys daugiau žalos, nei patirsite malonumo, pasidavę jų vilionėms.

(Plačiau...)

Įdomiausi balandžio 30-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1770 m. Londone gimė Kanados tyrinėtojas Davidas Thompsonas. Jis buvo pirmas baltasis, ištyręs Kolumbijos upę, sudaręs Kanados ir didelės JAV vakarinės dalies žemėlapius.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Šiandien daug kur tykos nemalonūs netikėtumai. Reikia ypatingo atsargumo ir dėmesio tam, ką darote, sakote. Nesielkite impulsyviai, spontaniškai. Saugokite vaikus.

(Plačiau...)

Vardadienius ketvirtadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas;

(Plačiau...)

Balandžio 30-oji – Tarptautinė džiazo diena. Valpurgijos naktis. (0)

Tarptautinė džiazo diena balandžio 30-ąją švenčiama Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) iniciatyva. UNESCO ir valstybės narės siekia suburti džiazo bendruomenę, paskatinti renginių ir festivalių organizatorius kuo plačiau ir kūrybingiau minėti šią dieną.

(Plačiau...)

7 ligos, kurios labiausiai kamuoja žmones su antsvoriu. Kaip jas atpažinti? (0)

Lieknėjimas siejamas su grožio kultu, tačiau tai netūrėtų būti prioritetas. Ar dažnai pagalvoji, kad pirmiausia svorio metimas tai būdas išlaikyti gerą savijautą? 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook