Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Ieškomi arklio savininkai (0)

Naktį į šeštadienį policijos pareigūnai pagavo Jurbarke, Sodų g., besiblaškantį arklį. Apie pavojų automobiliams keliantį gyvūną žmonės bendruoju pagalbos telefonu pranešė 23.40 val., po to, kai į jį vos neatsitrenkė automobilis.

(Plačiau...)

Vaikų įžūlumui ribų nėra (nuotraukos) (3)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuri pasibaisėjo mažamečių vaikų elgesiu Kauno g. Du berniukai – trečiokas ir ketvirtokas bei į šeštą klasę einanti mergaitė užkabinėjo pro šalį einančias dvi merginas, jas ne tik įžeidinėjo, bet ir apmėtė akmenimis.

(Plačiau...)

Raudonės mokykloje duris atvėrė jaunimo erdvė (0)

Jurbarko rajono Raudonės pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja Ugnė Beinarytė praėjusią savaitę lengviau atsikvėpė – mokiniams skirtos laisvalaikio erdvės planas įgyvendintas. Buvusiame vokiečių kabinete įkurto kambario pagrindinė funkcija – padėti mokiniams turiningai praleisti laiką. Prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo Raudonės pagrindinės mokyklos administracija.

(Plačiau...)

Paaugliai atrado apleistą kaminą (nuotraukos) (1)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri tikina nuolat matanti pavojingus paauglių poelgius buvusiame Jurbarko pramonės rajone. Į čia esančios apleistos gamyklos teritorijoje stovintį kaminą laipioja paaugliai, kurie rizikuoja nukristi ir susižaloti ar net užsimušti.

(Plačiau...)

Dalyvavome kasmetinėje akcijoje „Paukščiai grįžta namo“ (nuotraukos) (0)

Kasmet miškų urėdijos organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Šia gražia akcija šalies miškininkai siekia, kad rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienytų šalį, suburtų ne tik miškininkų pamainą - jaunuosius miško bičiulius, bet įtrauktų ir miestų, kaimų bendruomenes. Šiemet šią gražią akciją mūsų būrelį globojanti Jurbarko miškų urėdija organizavo kovo 29 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Tą dieną 15 mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio narių kartu su vadovėmis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte vyko pasitikti paukščių, iškelti inkilų, pasidžiaugti pavasariu, pasidalinti Velykiniais margučiais, parodyti paruoštos meninės programos, pristatyti savo padarytos skulptūros iš gamtinių medžiagų bei susitikti su kitų mokyklų jaunųjų miško bičiulių būrelių nariais.

(Plačiau...)

Grįžta gandras, parneša kielę... (nuotraukos) (0)

Kasmetinės ,,Gandro vaišės“ vėl nušurmuliavo Raudonėje. K. Donelaičio posmais visus pasveikino mokytojai ir dešimtokai.  Buvo ir gandras su gandriene – Mantas ir Meda. O linkėjimus puikiausiai nusako didžiojo poeto žodžiai:

(Plačiau...)

Intelektinis žaidimas „Pakopa po pakopos“ (0)

Kovo 12 d., šeštadienį, JŠC Atvira jaunimo erdvė pakvietė visus jurbarkiškius į intelektinį žaidimą ,,Pakopa po pakopos“, kurio viena iš temų buvo Jurbarko kraštas. 

(Plačiau...)

Aštuoni patarimai kovo 8-ąjai (9)

Su kovo 8-ąja, mielos moterys. Žydėkite ir būkite mylimos. Kadangi visoms, Jums, mano mielos draugės, kolegės, grupiokės, kaimynės ir visos kitos draugės, tulpių nepripirksiu - simboliškas aštuonetas patarimų šiai dienai:

(Plačiau...)

Miške rastam šuniukui ieškomi šeimininkai (nuotraukos) (4)

Pirmadienį miške, ties Kazikėnais (Smalininkų sen.), vaikai rado jauną šunį. Gyvūną laikinai priglobė Jurbarko aplinkosaugininkai, jam ieškomi jo buvę arba nauji šeimininkai.

(Plačiau...)

Rajono tarybai užtėkšta juoda dėmė (8)

Beveik prieš metus (2015 03 01) išrinkta naujoji rajono savivaldybės taryba ir nepriklausomu save įvardijęs rajono meras Skirmantas Mockevičius. Tačiau šių rinkimų peripetijos nerimsta iki šiol. Ir, manau, nenurims dar ilgai. Gal net iki šios tarybos kadencijos pabaigos, nes tam yra labai svarbių priežasčių.

(Plačiau...)

Policininkai palengvino senolės kelią namo (1)

Lietuvos policijos „Facebook" paskyroje pasidalinta padėka Jurbarko pareigūnams:

(Plačiau...)

Laisvės gynėjų dienos minėjimas Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje (nuotraukos) (0)

Uždarykime paukštį narve, maitinkime, rūpinkimės juo, tačiau jis iki kraujo susižeisdamas blaškysis ir veršis į laisvę. Pabandykime uždengti saulę augalui - jis ras būdą kaip ją pamatyti! Taip ir lietuvių tauta nuo seniausių laikų kovojo už laisvę, už nepriklausomybę. Pavartykime savosios istorijos puslapius - ir pirštų neužteks suskaičiuoti, kiek tokių kovų buvo... Tačiau nesidairykime taip toli.

(Plačiau...)

Poezijos vakaras „Tapę daina ir likimu“ (nuotraukos) (2)

Sausio 8-ąją Kultūros centro mažojoje salėje būriavosi ir poezijos mėgėjai, ir tie, kurie norėjo prisiminti Laisvės gynėjus, žuvusius 1991 metais Vilniuje. Prieš prasidedant poezijos vakarui,  žiūrovams buvo pasiūlyta prisisegti melsvą neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos ženklą. Šitaip prasidėjo Konstantino Glinskio teatro poezijos vakaras ,,Tapę daina ir likimu“, skirtas Laisvės gynėjų dienai.

(Plačiau...)

Šuniukus išmetė į šiukšlių konteinerį, vienas jų - nebegyvas (papildyta) (5)

Kalėdos jurbarkiečių širdžių nesuminkštino. Gruodžio 5 d. rajoną pašiurpino į šiukšlių konteinerį išmestos katės istorija. Šiandien Barkūnų g. išmesti šunys. Keturis gyvūnus rado šiukšles išmesti prie konteinerio atėjusi mergina.

(Plačiau...)

TOP 10 beprotiškiausių pasimatymų! (0)

Esame pratę per pirmą pasimatymą eiti į kiną ar į kavinę, tačiau kartais norisi, kad pasimatymas būtų tikrai ypatingas. Šiandien tikrai neretai užmezgamos pažintys internetu, ir norint nustebinti  nepažįstamą žmogų, kartais tenka gerai pasukti galvą, kaip galima būtų tai padaryti. Štai – 10 beprotiškiausių pirmojo pasimatymo istorijų. Ar jos bauginančios, ar priešingai – smagios, spręsti tau. Kas žino, gal ir jūs nuspręsite pirmąjį pasimatymą praleisti būtent taip?

(Plačiau...)

LSDP skyriaus tarybos kalėdinis sveikinimas (11)

Mielieji, kiekvienąkart, kai savo gyvenimui suteikiame naują prasmę, yra Kalėdos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook