Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Šeštadienį Jurbarke skraidė lėkštės (0)

Rugpjūčio 29 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos stadione vietoj įprastų futbolo varžybų ir kamuolių buvo galima išvysti skraidančių lėkščių. Tą šeštadienį vyko lauko ultimeito HAT turnyras „Diskasukis“, kuriame dalyvavo šios sporto šakos entuziaztai ne tik iš Jurbarko, bet ir Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos.

(Plačiau...)

Ties Vajotais apsivertė automobilis (0)

Penktadienio vakarą, apie 19 val., ties Vajotų k. (Jurbarkų sen.) nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis.

(Plačiau...)

Vestuvininkų nuotaiką sugadino tualetas (11)

Šeštadienį vieną svarbiausių savo gyvenimo progų švęsti susiruošę jaunavedžiai liko nemaloniai nustebę. Jurbarko civilinės metrikacijos biure užsukę į tualetą išvydo netikėtą vaizdą - nešvarumais aptekusį klozetą.

(Plačiau...)

Naktiniame žygyje - dviračiai ir teleskopas (0)

Ko gero pirmą kartą Jurbarko rajone vykęs naktinis dviračių žygis dviratininkams paliko daug gerų įspūdžių. TS LKD Jurbarko skyrius rugpjūčio 14 d. kvietė kartu iš Jurbarko vykti į Vertimų stovyklavietę stebėti žvaigždžių. Dviratininkus lydėjo astronomijos mėgėjas, bei dviratininkas Marius Mikalainis.

(Plačiau...)

Jaunimo šventė Juodaičiuose – kelių dešimtmečių tradicija (0)

Šeštadienį, prieš Škapliernos atlaidus, Juodaičiuose šurmuliavo šventė „Vasaros žiedai“, turinti jau senas tradicijas ir dažniausiai vadinama tiesiog jaunimo švente. Be šios šventės Juodaičiai neįsivaizduojami jau gerus keturis dešimtmečius. Dabar jaunimo šventę rengia Klausučių kultūros centro Juodaičių skyrius.

(Plačiau...)

Gėles vogė iš parko (nuotraukos) (10)

Į redakciją kreipėsi pasipiktinusi jurbarkietė, kuri užfiksavo, kaip dviračiu atvažiavęs jaunuolis pavogė gėlių iš Dvaro parko Jurbarke. Dviračiu atvažiavęs vaikinas prisiskynė puokštę raudonų rožių ir tiesiog nuvažiavo.

(Plačiau...)

Automobilis užšoko ant šaligatvio (nuotraukos) (2)

Liepos 17 d. pavakare Jurbarke, Algirdo g., šalia „Maximos“ prekybos centro, tik per atsitiktinumą išvengta nelaimės.

(Plačiau...)

Šunį nugaišti paliko miesto centre (2)

Ketvirtadienio pavakarę praeivius Dariaus ir Girėno g. bei šalimais žaidžiančius vaikus sukrėtė neregėtas žiaurumas. Automobiliu šunį partrenkęs vairuotojas gyvūną tiesiog paliko nugaišti.

(Plačiau...)

Statybines atliekas suvertė į konteinerius (nuotraukos) (1)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris pasibaisėjo Daukanto g. šilumos trasą rekonstruojančios įmonės "Požeminiai darbai" darbininkų elgesiu. Pastarieji statybinėmis atliekomis nesibodėjo atsikratyti šiukšlių konteineriuose. Įstatymas reikalauja tokias atliekas atiduoti į stambiagabaričių atliekų aikštelę.

(Plačiau...)

Porelei merginų linksmybės ant stogo pasirodė normali pramoga (video) (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos pavojingai ant stogo krypinėjančios merginos. Vaizdai nufilmuoti kovo 7 d., kai dvi merginos linksminosi ant stogo Jurbarke, Gedimino g. Liudininko teigimu, filmuko herojės greičiausiai buvo neblaivios, o savo įspūdžius sustiprino garsiai besikeikdamos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook