Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Chuliganui skirta bauda (nuotraukos) (1)

Visuomenės pasipiktinimą sukėlęs ant paminklinio kryžiaus Skirsnemuniškių I-ajame k. (Skirsnemunės sen.) laipiojusio paauglio elgesys įvertintas - policija skyrė baudą. Nepilnametis jurbarkietis ne tik užsikorė ant kryžiaus, bet ir tokiu elgesiu didžiavosi socialiniame tinkle "Facebook", kur viešai patalpinto "žygdarbio" nuotrauką. Prie nuotraukos "Facebook" esantis užrašas skelbė: "Kryžiaus sargas. Jakaičių baubas".

(Plačiau...)

V. Grybo g. - chamiškai nutėkštas automobilis (7)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietis, kuris atsiuntė Jurbarke, V. Grybo g., pastatyto automobilio nuotrauką. Vairuotoją nemaloniai nustebino kolegos akiplėšiškumas - pastatyti automobilį ant pėsčiųjų perėjos ir visiškai neatsižvelgti į kitus eismo dalyvius.

(Plačiau...)

Dingo cirko katinas, žadamas atlygis (3)

Į redakciją kreipėsi į Jurbarką atvykusio „Amber cirko“ artistai, kurie pasigedo ilgamečio cirko katino – persų ilgaplaukio, vardu Princas. Savininkai prašo miestiečių suteikti bet kokią informaciją apie gyvūną ir žada atlygį už suradimą.

(Plačiau...)

Girdžių lankoje rinkosi sūrininkai (nuotraukos) (0)

Birželio 6 d. popietę Girdžių lankoje rinkosi pačių įvairiausių sūrių gamintojai iš Girdžių ir aplinkinių kaimų. Tądien vyko jau trečioji Sūrių šventė.

(Plačiau...)

Paaugliai išniekino kryžių, po publikacijos pratrūko grasinimais (nuotraukos) (16)

Užlipti ant kryžiaus, sėdėti ir pozuoti nuotraukoms - tinkamas elgesys. Taip nusprendė su draugais Skirsnemuniškių I-ajame k. (Skirsnemunės sen.) lankęsi paaugliai. Nepilnametis jurbarkietis ne tik užsikorė ant kryžiaus, bet ir tokiu elgesiu didžiuojasi socialiniame tinkle "Facebook", kur viešai patalpinta "žygdarbio" nuotrauka.

(Plačiau...)

Neeiliniai mokyklos metai (nuotraukos) (0)

Prieš 380 metų,  1635 metais, Seredžiuje buvo įsteigta pirmoji mokykla. Per tuos ilgus metus vienokia ar kitokia mokykla mūsų miestelyje gyvavo: parapinė, rusiška, daraktoriaus P.Virako mokykla, keturmetė, šešiametė, vėliau vidurinė, o dabar – pagrindinė. Galima didžiuotis tokia mokyklos istorija, o dabar – ir tapti jos kūrėjais.

(Plačiau...)

Griovyje rado šuniukus (ieško šeimininkų) (2)

Į redakciją kreipėsi dviračių taku, Skirsnemunės link, važiavusi mergina, kuri griovyje rado du paliktus šuniukus. 

(Plačiau...)

Mašinas niokoja ginkluoti vandalai? (5)

Į redakciją kreipėsi keletas jurbarkiečių, kurie pastarosiomis dienomis rado apgadintus priekinius automobilių stiklus. Langai, įtariama, sugadinti į juos šaudant šratiniu šautuvu.

(Plačiau...)

Ieško šeimininkų (0)

Rastas šuo. Esami arba nauji šeimininkai laukiami Jurbarko r. policijos komisariate.

(Plačiau...)

„Liepaitės“ dainavo Skirsnemunėje (nuotraukos) (0)

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje lankėsi Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos 4-5 klasių mergaičių choras „Liepaitės“. Choro vadovė Edita Jaraminienė parinko panemunės mokyklą, kurioje koncertuotų jos dainininkės, keliaudamos „saulėtu, piliakalnių pilnu kraštu“, kaip pasakė vadovė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook