Bendraukime

Bendraukime

Balandžio 24-oji – šuns, DNR ir jaunimo solidarumo diena (0)

Tarptautinė jaunimo solidarumo diena skirta atkreipti valstybės, visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį į jaunimo problemas. Jaunimo, visuomeninės organizacijos siekia kovoti už jaunimo teises, jo užimtumo, socialinių problemų sprendimą, kūrybiškumo skatinimą.

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandien galite praktiškai imtis veiklos sodyboje, meistrauti, amatininkauti, eksperimentuoti virtuvėje. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl būsimo bendradarbiavimo, užsakymo ar pan. Regis, domėsitės nekilnojamojo turto rinka.

(Plačiau...)

Savaitgalį – du filmai kino mėgėjams (0)

„Drive in“ kinas vėl kviečia jurbarkiečius pasimėgauti filmais.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 23-ioji – Jurginės, Šv. Jurgio, antrojo Lietuvos globėjo, diena. Ganiklio diena. Pasaulinė knygos ir autorių teisių diena. Anglų kalbos diena.

Jurginės liaudies kalendoriuje laikomos gyvulininkystės švente. Tą dieną pirmą kartą būdavo išgenami į ganyklą gyvuliai, valstiečiai nearė, nesėjo, neakėjo, nekasė – nejudino žemės. Prieš krikščionybę Lietuvoje buvo garbinama Didžioji gimdytoja Lada, vėliau - šv. Jurgis. Manyta, kad jis valdąs žemės raktus – tai jis „atrakinąs“ pavasarį, siunčiąs lietų. Visi Jurgiai per Jurgines tą dieną vaikščiodavo už kepurės užsikišę kelias tuščias varpas.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Regis, jūsų pademonstruotas aiškus praktinis požiūris kai kam palengvins darbą arba apsisprendimą. Gali būti, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jeigu to siekėte.

(Plačiau...)

Vardadienius trečiadienį švenčia (0)

Balandžio 22-oji – Tarptautinė motinos Žemės diena.

Pasaulyje Tarptautinę motinos Žemės dieną pradėta minėti 1970 metais. Tarptautinės organizacijos UNIFY, EARTH DAY ir Planetos piliečių sąjunga kviečia vienytis sąmoningiems pokyčiams Žemėje. Kasmet daugiau negu 190 pasaulio šalių žmonės raginami vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais. Žemės dieną UNIFY ragina gyventi ir mylėti taikiai, harmoningai. Žmonės kviečiami dalyvauti medžių sodinimo akcijoje.

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Rytas nervingas, kur bebūtumėte – darbe, namuose ar gatvėje. Aplinkiniai gali aušinti jūsų entuziazmą, nepritarti tam, ko siekiate. Geriausiu atveju, palaikymo sulauksite iš namiškių.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 21-oji – Pasaulinė kūrybiškumo ir inovacijų diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien sukaupkite ryžtą, jėgas ir pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su tuo, kas jums aktualu. Tik venkite avantiūrų, nežarstykite nepagrįstų pažadų. Būkite racionalūs, konkretūs.

(Plačiau...)

Vardo dieną švenčia (0)

Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė balandžio 20-ąją Tarptautine kinų kalbos diena. Kinų kalba – viena iš šešių JTO oficialių kalbų.

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Regis, teks imtis darbų, aiškintis finansinius, verslo reikalus. Tai jums leis išbandyti savo jėgas arba nuotolinį darbą, tačiau geram rezultatui prireiks realių veiksmų ir bendradarbiavimo. Pastarojo kol kas stinga.

(Plačiau...)

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Balandžio 19-oji – Atvelykis. Pirmasis sekmadienis po Velykų vadinamas Atvelykiu. Šią dieną šeimininkės vėl dažydavo kiaušinius (neretai visus, kuriuos vištos per tą savaitę sudėjo), tačiau kiaušinius daužydavo per Atvelykį tik vaikai. Dar kitaip Atvelykis vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Šiandieną norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti. Numosite ranka į visokius nebaigtus darbus, nervingas situacijas. Verčiau ne reikškite mintis mįslėmis, o kaip tik atvirai aiškinkitės paslaptis. Kaupkite jėgas.

(Plačiau...)

Bilietai į „Drive in“ kiną – tik internetu! Konkursas laimėti bilietus! (1)

Sekmadienį Jurbarke bus rodomas „Drive in“ kinas. Organizatoriai atveža du filmus. Tai – vaikams skirtas „Pūkuota šnipė“ ir suaugusiems – „Ir visi jų vyrai“. Žiūrovai perspėjami, kad bilietus į kino seansus bus galima nusipirkti tik internetu.

Bilietai į filmą vaikams čia.

Bilietus į filmą suaugusiems čia.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 18-oji – Tarptautinė paminklų apsaugos diena. Pasaulinė radijo mėgėjų diena. Pasaulinė cirko diena.

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai bei tvarkai namuose. Venkite bendravimo su tais, kuriais nepasitikite ir kurių įkyrumas vargina. Mokėkite subtiliai atsiriboti. Gali užsimegzti įdomus virtualus ryšys.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Ši diena bus šauni. Tinkamai išnaudokite ją. Turėtumėte daug ką nuveikti. Būsite linkę gražbyliauti, meistriškai flirtuoti. Galite būti tikri, kad sudominsite tą asmenį, kurį norite sudominti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

1935 metų balandžio 15 dieną Vašingtone JAV prezidentas Theodore'as Rooseveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Šiandien būsite aktyvūs ir fiziškai, ir protiškai. Regis, bus aptartos jūsų perspektyvos. Augs ambicijos, ir tai gali nemaloniai trikdyti jūsų aplinkos žmones.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook