Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Papiktino patrulių elgesys (7)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris užfiksavo eismą draudžiantį ženklą ignoravusius policijos patrulius. Greičiausiai pietauti į UAB "Dainiai" valgyklą atvažiavę pareigūnai greičiausiai ne itin norėjo nedidelę atkarpą nueiti pėsčiomis, todėl į aikštelę įvažiavo nekreipdami dėmesio į tai daryti draudžiantį ženklą.

(Plačiau...)

Jurbarkiškiai dalyvavo TS-LKD vasaros sąskrydyje (nuotraukos) (2)

Liepos 4-5 dieną Trakuose, sveikatinimo ir poilsio parke „Slėnis“ vyko kasmetinis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vasaros sąskrydis. Jame gausiai  ir aktyviai sudalyvavo jurbarkiškiai.

(Plačiau...)

Nutrija prisileido fotografą (nuotraukos, papildyta video) (6)

Jurbarke, buvusiame Susivienijime, prie garažų, pastebėta ir nufotografuota baloje besiturškianti nutrija. Greičiausiai iš Imsrės upelio atklydęs gyvūnas artyn priėjusio žmogaus nesibaidė ir leidosi fotografuojamas.

(Plačiau...)

Policininkai užgesino degantį namą (0)

Birželio 30 d., patruliuodami Jurbarko mieste policininkai apie 1.20 val. pastebėjo, kad dega Kauno gatvėje esančio namo lauko siena. Šiame name yra įsikūrusi laidojimo paslaugas teikianti įmonė.

(Plačiau...)

Pavogė Jaunimo parko šviestuvus (nuotraukos) (11)

Nusikaltėliai nusitaikė į dar nebaigtą Jaunimo parką Jurbarko Naujamiestyje. Pastarosiomis dienomis minias vaikų dėl įjungtų fontanų traukusi vieta patraukė ir vagių dėmesį. Nusikaltėliai pavogė 39 iš 55 specialių šviestuvų. Oficialiai parkas turėjo būti atidarytas kitą savaitę.

(Plačiau...)

Sosnovskio barštis sukėlė nerimą (nuotraukos) (5)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuriai nerimą sukėlė Algirdo g. pastebėtas itin pavojingas augalas Sosnovskio barštis. Moteris nerimauja, kad kerojantys augalai gali smarkiai sužaloti apie jų keliamą pavojų nežinančius vaikus ir stebisi, kad tokiems augalams esą leidžiama laisvai augti.

(Plačiau...)

Automobilį apmėtė kiaušiniais (nuotraukos) (3)

Ketvirtadienio pavakarę vieno iš Jurbarke, Kauno g., stovinčių automobilių savininko laukė nemalonus siurprizas - vandalai transporto priemonę apmėtė kiaušiniais.

(Plačiau...)

Skaitytojas: valdininkai turi degti iš gėdos (nuotraukos) (10)

Pasivaikščioti miesto karjero pakrantėmis susiruošęs laikraščio skaitytojas liko pakraupęs. Prie populiariausio miesto telkinio, kuriame gyventojai maudosi, šalia kurio leidžia laiką, jis rado ilgus metus kauptą sąvartyną. Kas kelias dešimtis ar kelis šimtus metrų išpiltose krūvose - automobilių detalės, padangos, seni rūbai, statybinės atliekos.

(Plačiau...)

Chuliganai nulaužė paskutinį medį (nuotraukos) (7)

Nespėjo teisėsauga išsiaiškinti kovo mėnesį tris medelius Jurbarke, Gedimino g., nulaužusių chuliganų istorijos, o niokotojai vėl pasityčiojo iš miesto - nulaužė paskutinį iš buvusių keturių medžių.

(Plačiau...)

Užėmė neįgaliojo vietą policijos panosėje (2)

Neįgaliesiems skirta vieta šalia policijos komisariato esančioje aikštelėje traukia kelių gaidelius. Vieną tokį pažeidėją nufotografavo ir nuotrauką redakcijai atsiuntė skaitytojas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook