Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Mieli Girdžių seniūnijos gyventojai, (0)

Nuoširdžiai sveikinu Šv. Kalėdų proga. Šios šventės ramybė tegul lydi visus metus, na, o gerumas, kurį daliname vieni kitiems, tebūna kasdienis mūsų bendruomenės palydovas. Būkite sveiki, laimingi, teišsipildo gražiausi norai.

(Plačiau...)

Kalėdinis koncertas Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje (0)

Šventos Kalėdos yra didelio džiaugsmo šventė,kuriuo dalijamės ,sveikindami vieni kitus. Tai širdies įvykis,vilčių išsipildymo šventė, liudijanti,kad pasaulis - tai vieta, kurioje įsikūnijo Meilė. Gruodžio 15 dieną, Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijoje vyko Kalėdinis koncertas,kurį vedė Laertas Mankus ir Erika Alijošiūtė.

(Plačiau...)

Šunys vėl terorizuoja miestiečius (balsavimas, papildyta video) (3)

Ketvirtadienio vakarą į redakciją kreipėsi du žmonės, kurie pranešė, kad aplink Dariaus ir Girėno g. esančius daugiabučius trainiojasi penkių ar šešių šunų gauja, kuri puldinėja žmones. Nuo gyvūnų tą vakarą nukentėjo vyras, kuriam teko bėgti nuo įsiutusių šunų. Jurbarkietis bandydamas išvengti įkandimų paslydo ir susižalojo kojas.

(Plačiau...)

Vairuotojas: kodėl policijai negalioja „Stop“ ženklas? (video) (10)

Į redakciją kreipėsi vairuotojas, kuris, jo manymu, užfiksavo policijos pareigūnų padarytą pažeidimą. Sodų gatve važiavęs vyras vaizdo registratoriumi nufilmavo, kaip tarnybiniu automobiliu važiavę policininkai prie sankryžos su Knygnešių gatve esančio „Stop“ ženklo pristabdo, bet nesustoja.

(Plačiau...)

Nustebino bet kaip numestas „Mercedes-Benz“ (3)

Laišką redakcijai atsiuntęs skaitytojas stebisi – negi „Mercedes-Benz“ vairuotojai rūpi tik ji pati? Jurbarke Kauno g. eismui trukdantį automobilį nufotografavęs vyras nufotografavęs įsitikinęs – eismo kultūros stokojančius vairuotojus – būtina gėdinti.

(Plačiau...)

Autobusų stotelėje - sąvartynas (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris atsiuntė nuotraukų iš Greičių soduose esančios autobusų stotelės. Vyras tikina nesuprantantis, kaip galima taip šiukšlinti, o atsiradus šiukšlių krūvoms, jų nesutvarkyti.

(Plačiau...)

Nustebino skersai numestas automobilis (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris nufotografavo Jurbarke Kęstučio g. pastatytą automobilį. Mašinos vairuotojas automobilį pastatė ne tvarkingai, o skersai ir užtvėrė dalį gatvės.

(Plačiau...)

Skaitytoja: policininkė pademonstravo, kad yra neliečiama (nuotraukos) (3)

Į redakciją kreipėsi dvi vairuotojos, kurios atsiuntė nuotraukų su pažeidėjais. Abi jurbarkietės tikina paprastai pažeidimų nefotografuojančios, tačiau užfiksuoti atvejai esą pasižymi akiplėšiškumu. Pirmoji skaitytoja užfiksavo, jos akimis, neleistinoje vietoje automobilį pastačiusią policijos pareigūnę, antroji – dvi neįgaliųjų vietas užėmusį automobilį.

(Plačiau...)

Tualetas ligoninėje - apkerpėję griuvėsiai (nuotraukos) (6)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri pasibaisėjo tualetu Jurbarko ligoninėje. Moterį nustebino, kad ligoniams ir lankytojams skirtoje patalpoje išgriautos sienos, apkerpėję radiatoriai ir grindys. Nors rajono ligoninė vis remontuojama, pagal šias iliustracijas galima spręsti, kad apie normalias sąlygas, higieną, sanitarines normas ligoniai gali tik pasvajoti.

(Plačiau...)

Nuvylė tamsus parkas (balsavimas) (4)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri stebisi, kad pirmadienį, apie 21.30 val., Jurbarko Vytauto parkas paskendo tamsoje. Mergina stebėjosi, kad orai dar šilti, gatvėse vaikštinėjančių žmonių ir jaunimo daug, o vienoje populiariausių vietų, parke, tamsu.

„Kiekvieną vakarą ten vedu šuniuką ir jau kelintą vakarą yra visiškai tamsu. Gūdi tamsa“, - stebėjosi jurbarkietė.

(Plačiau...)

Vasara Madeiroje - nuostabi (1)

Nors Jurbarke nėra kelionių agentūrų, kur galima būtų užsisakyti  keliones, norintiems pamatyti  gražiausias pasaulio  vietas, pasimaudyti šiltose jūrose ir vandenynuose tenka vykti į Kauną ar kitą miestą, arba susirasti kelionę internetu. Neseniai  grįžau iš poilsinės-pažintinės kelionės po Madeiros salą Portugalijoje. Šios kelionės laukiau 30 metų!? Dar sovietiniais laikais žurnale „National geography" pamačiau straipsnį apie mažai mums žinomą salą, kurios tik vynai buvo garbinami. Dar mano mama (nežinau iš kur sužinojo) prisimenu sakydavo: „o,Madeiros vynai labai garsūs".

(Plačiau...)

Mokykloje – gyvūnų terapija (nuotraukos) (0)

Gegužės 16-20 d. Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyksta Sveikatos savaitė ,,Pertrauka kitaip“. Renginio tikslai: sveika gyvensena, gera nuotaika, geri tarpusavio santykiai, mokėjimas bendrauti gyvai.

(Plačiau...)

Rasti numeriai (0)

Rasti priekabos arba traktoriaus valstybiniai numeriai LG 7172.

(Plačiau...)

Atsakome skaitytojui: vyksta pratybos (0)

Į redakciją kreipėsi net keletas skaitytojų, kurie klausė, ką Jurbarke veikia kariai. Mieste, kaip ir visoje šalyje, vyksta įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių pratybos.

(Plačiau...)

Ieškomi arklio savininkai (0)

Naktį į šeštadienį policijos pareigūnai pagavo Jurbarke, Sodų g., besiblaškantį arklį. Apie pavojų automobiliams keliantį gyvūną žmonės bendruoju pagalbos telefonu pranešė 23.40 val., po to, kai į jį vos neatsitrenkė automobilis.

(Plačiau...)

Vaikų įžūlumui ribų nėra (nuotraukos) (3)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuri pasibaisėjo mažamečių vaikų elgesiu Kauno g. Du berniukai – trečiokas ir ketvirtokas bei į šeštą klasę einanti mergaitė užkabinėjo pro šalį einančias dvi merginas, jas ne tik įžeidinėjo, bet ir apmėtė akmenimis.

(Plačiau...)

Raudonės mokykloje duris atvėrė jaunimo erdvė (0)

Jurbarko rajono Raudonės pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja Ugnė Beinarytė praėjusią savaitę lengviau atsikvėpė – mokiniams skirtos laisvalaikio erdvės planas įgyvendintas. Buvusiame vokiečių kabinete įkurto kambario pagrindinė funkcija – padėti mokiniams turiningai praleisti laiką. Prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo Raudonės pagrindinės mokyklos administracija.

(Plačiau...)

Paaugliai atrado apleistą kaminą (nuotraukos) (1)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri tikina nuolat matanti pavojingus paauglių poelgius buvusiame Jurbarko pramonės rajone. Į čia esančios apleistos gamyklos teritorijoje stovintį kaminą laipioja paaugliai, kurie rizikuoja nukristi ir susižaloti ar net užsimušti.

(Plačiau...)

Dalyvavome kasmetinėje akcijoje „Paukščiai grįžta namo“ (nuotraukos) (0)

Kasmet miškų urėdijos organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Šia gražia akcija šalies miškininkai siekia, kad rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienytų šalį, suburtų ne tik miškininkų pamainą - jaunuosius miško bičiulius, bet įtrauktų ir miestų, kaimų bendruomenes. Šiemet šią gražią akciją mūsų būrelį globojanti Jurbarko miškų urėdija organizavo kovo 29 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Tą dieną 15 mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio narių kartu su vadovėmis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte vyko pasitikti paukščių, iškelti inkilų, pasidžiaugti pavasariu, pasidalinti Velykiniais margučiais, parodyti paruoštos meninės programos, pristatyti savo padarytos skulptūros iš gamtinių medžiagų bei susitikti su kitų mokyklų jaunųjų miško bičiulių būrelių nariais.

(Plačiau...)

Grįžta gandras, parneša kielę... (nuotraukos) (0)

Kasmetinės ,,Gandro vaišės“ vėl nušurmuliavo Raudonėje. K. Donelaičio posmais visus pasveikino mokytojai ir dešimtokai.  Buvo ir gandras su gandriene – Mantas ir Meda. O linkėjimus puikiausiai nusako didžiojo poeto žodžiai:

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook