Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Gražino Veliuoną (nuotraukos) (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo tradicinėje Veliuonos miestelio švarinimo akcijoje. 

(Plačiau...)

Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje - „Šokių šventė 2015“ (nuotraukos) (0)

Pavasaris! Pavasaris! Kur pažvelgsi, visur verda gyvybė. Dangumi pasišokinėdama straksi saulutė, plaukus šiaušia vėjelis, skleidžiasi pirmieji lapeliai. O kiek gyvybės aplinkui – aplink tik skraido, ropoja, šliaužia! Kiek judėjimo, kiek skubėjimo! Bet tokio judėjimo, kuris vyko balandžio 23 dieną Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje, pavydėjo net pati gamta. Gausybė spalvotų, pasipuošusių, besišypsančių žmogučių užplūdo mokyklos koridorius ir salę. Čia vyko Respublikinė ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių šokių šventė.

(Plačiau...)

Serediškiai - jaunieji tyrėjai (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokiniai ir biologijos mokytoja L. Juškienė buvo pakviesti dalyvauti „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymosi sistemos sukūrimas - II etapas" projekte. Buvo surinkta šešių mokinių grupė iš įvairių klasių, pradedant nuo septintos ir baigiant dešimta. Dalyvių ieškoti nereikėjo, nes atsirado mokinių, kurie norėjo dalyvauti ir įgauti naujos patirties. Tiesa sakant, beveik nežinojome kas mūsų laukia, bet dėl to buvo tik dar įdomiau.

(Plačiau...)

Šventėme Gandrines su kaimynais (0)

Vis aukščiau kylančios saulutės spinduliai budina žemę. Kalasi žolytė, savo mėlyne akį traukia žibutė... Vis dažniau ir dažniau žvilgsnis nukrypsta į dangų – džiugiai trimituojančių paukščių virtinės grįžta į pavasarėjančią gimtinę. Pavasariu džiaugiamės ir mes. Vyturio diena, Dešimties paukščių diena, Pempės diena ... Labai laukiame sugrįžtančių giesmininkų, net ir šventes jų vardais vadiname.

(Plačiau...)

Prie Seredžiaus - mėnesį netvarkomas šiukšlynas draustinyje (nuotraukos) (3)

Puskilometris iki Seredžiaus, ant nuostabaus Dubysos kranto, ichtiologiniame draustinyje - sąvartynas. Nuotraukas atsiuntęs skaitytojas stebisi, kad kalno šiukšlių jau ilgiau, nei mėnesį niekas nesutvarko.

(Plačiau...)

Užtvertas kelias - ne bėda? (3)

Jurbarke, Kauno ir Kranto gatves jungiančiame skersgatvyje - automobilių parkavimo perlas - kelią užtvėrusi mašina. 

(Plačiau...)

Tokia graži, tokia marga, tokia spalvinga skaisčiaveidė Lietuva (nuotraukos) (0)

Balandžio 2 d. Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje vyko rajonis seminaras „Draugaukim, aukštaičiai, draugaukim, žemaičiai, draugaukim visa Lietuva“. Tai renginys vaikams ir pedagogams, skirtas Lietuvos etnografinių regionų metams paminėti.

(Plačiau...)

Miškininkų gatvėje - taborą primenantis šiukšlynas (nuotraukos) (0)

Redakcijai nuotraukas iš Jurbarke esančios Miškininkų gatvės atsiuntęs skaitytojas stebisi, kad mieste gali būti tokie šiukšlynai.

(Plačiau...)

Atviras šulinys normalu? (3)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kurią papiktino atviras šulinys prie Bišpilio piliakalnio Jurbarke.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook