Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Miške rastam šuniukui ieškomi šeimininkai (nuotraukos) (4)

Pirmadienį miške, ties Kazikėnais (Smalininkų sen.), vaikai rado jauną šunį. Gyvūną laikinai priglobė Jurbarko aplinkosaugininkai, jam ieškomi jo buvę arba nauji šeimininkai.

(Plačiau...)

Rajono tarybai užtėkšta juoda dėmė (8)

Beveik prieš metus (2015 03 01) išrinkta naujoji rajono savivaldybės taryba ir nepriklausomu save įvardijęs rajono meras Skirmantas Mockevičius. Tačiau šių rinkimų peripetijos nerimsta iki šiol. Ir, manau, nenurims dar ilgai. Gal net iki šios tarybos kadencijos pabaigos, nes tam yra labai svarbių priežasčių.

(Plačiau...)

Policininkai palengvino senolės kelią namo (1)

Lietuvos policijos „Facebook" paskyroje pasidalinta padėka Jurbarko pareigūnams:

(Plačiau...)

Laisvės gynėjų dienos minėjimas Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje (nuotraukos) (0)

Uždarykime paukštį narve, maitinkime, rūpinkimės juo, tačiau jis iki kraujo susižeisdamas blaškysis ir veršis į laisvę. Pabandykime uždengti saulę augalui - jis ras būdą kaip ją pamatyti! Taip ir lietuvių tauta nuo seniausių laikų kovojo už laisvę, už nepriklausomybę. Pavartykime savosios istorijos puslapius - ir pirštų neužteks suskaičiuoti, kiek tokių kovų buvo... Tačiau nesidairykime taip toli.

(Plačiau...)

Poezijos vakaras „Tapę daina ir likimu“ (nuotraukos) (2)

Sausio 8-ąją Kultūros centro mažojoje salėje būriavosi ir poezijos mėgėjai, ir tie, kurie norėjo prisiminti Laisvės gynėjus, žuvusius 1991 metais Vilniuje. Prieš prasidedant poezijos vakarui,  žiūrovams buvo pasiūlyta prisisegti melsvą neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos ženklą. Šitaip prasidėjo Konstantino Glinskio teatro poezijos vakaras ,,Tapę daina ir likimu“, skirtas Laisvės gynėjų dienai.

(Plačiau...)

Šuniukus išmetė į šiukšlių konteinerį, vienas jų - nebegyvas (papildyta) (5)

Kalėdos jurbarkiečių širdžių nesuminkštino. Gruodžio 5 d. rajoną pašiurpino į šiukšlių konteinerį išmestos katės istorija. Šiandien Barkūnų g. išmesti šunys. Keturis gyvūnus rado šiukšles išmesti prie konteinerio atėjusi mergina.

(Plačiau...)

TOP 10 beprotiškiausių pasimatymų! (0)

Esame pratę per pirmą pasimatymą eiti į kiną ar į kavinę, tačiau kartais norisi, kad pasimatymas būtų tikrai ypatingas. Šiandien tikrai neretai užmezgamos pažintys internetu, ir norint nustebinti  nepažįstamą žmogų, kartais tenka gerai pasukti galvą, kaip galima būtų tai padaryti. Štai – 10 beprotiškiausių pirmojo pasimatymo istorijų. Ar jos bauginančios, ar priešingai – smagios, spręsti tau. Kas žino, gal ir jūs nuspręsite pirmąjį pasimatymą praleisti būtent taip?

(Plačiau...)

LSDP skyriaus tarybos kalėdinis sveikinimas (11)

Mielieji, kiekvienąkart, kai savo gyvenimui suteikiame naują prasmę, yra Kalėdos.

(Plačiau...)

„Laimingas bilietas“ įtraukė stebuklinga kelionė aplink pasaulį (nuotraukos) (1)

Kasmet artėjant metų pabaigai ir prasidėjus gražiausių švenčių laukimui, Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai sukviečia jurbarkiečius į teatralizuotą šventinį koncertą. Šiais metais šis koncertas vadinosi „Laimingas bilietas“ ir pakvietė žiūrovus į nuotaikingą kelionę aplink pasaulį.

(Plačiau...)

Kariuomenės diena mokykloje (0)

Jau tapo tradicija, kad visas būrys KOP Aviacijos bazės Sraigtasparnių eskadrilės lakūnų ir gelbėtojų Kariuomenės dieną švenčia kartu su Jurbarko rajono Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos bendruomene. 

(Plačiau...)

Vadžgiryje – projektas „Jaunimo ekspedicija: ETNO VADŽGIRYS 2015“ (nuotraukos) (0)

Šios vasaros pabaigoje Vadžgirio žmonės buvo prašomi pasidalinti turimomis senomis fotografijomis, kuriose užfiksuotas Vadžgirio ir jo apylinkių žmonių gyvenimas, darbai, pastatai, renginiai ir įvykiai. Kartu su fotografijomis buvo fiksuojami pateikėjų  prisiminimai apie praėjusius laikus, Vadžgirio istoriją. Iš surinktų nuotraukų kopijų ir užfiksuotų ekspedicijos akimirkų, paruošta nuolatinė foto ekspozicija Vadžgirio kultūros namuose.

(Plačiau...)

Papiktino pusiau veikiantys šviesoforai (2)

Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje kelinta diena neveikia dalis šviesoforų. Tokią žinutę su gedimą įrodančia nuotrauka redakcijai atsiuntė skaitytojas.

(Plačiau...)

Pravažiuoti žiedą – misija neįmanoma? (12)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris nufilmavo neįprastą situaciją eismo žiede prie Vytauto parko, Jurbarke. Algirdo g. prie žiedo privažiavęs vairuotojas nustebo, kai jį praleisti sustojo jau žiedu važiavęs automobilis. Pastarojo vairuotojas kurį laiką padvejojo, bet vėliau įsidrąsinęs nuvažiavo.

(Plačiau...)

Sunkvežimis paskandino miestą dūmuose (video) (5)

Pirmadienį per Jurbarką važiavęs senas rusiškas sunkvežimis "GAZ" gerokai nustebino "Šviesos" skaitytoją, kuris nufilmavo transporto priemonę. Pasak vaizdo įrašą atsiuntusio vairuotojo, sunkvežimis per miestą važiavo už savęs palikdamas tokius išmetamųjų dujų debesis, kad važiuoti iš paskos buvo neįmanoma.

(Plačiau...)

Eržvilko žiedas - karvės ganykla (nuotraukos) (4)

Trečiadienio pavakarę pro Eržvilką važiavę vairuotojai gerokai nustebo. Eismo žiedo viduryje esančioje pievelėje ganėsi palaida karvė. 

(Plačiau...)

Tuštintis viduryje miesto - norma? (5)

Redakciją pasiekė pasipiktinusio skaitytojo nuotrauka, kuris Jurbarke, Valančiaus g., užfiksavo viešai besituštinančio vyro nuotrauką. Atlikti gamtos reikalą vandalas nusprendė viešai - prie namo tvoros. Besituštinantis vyras užfiksuotas netoliese 12 numeriu pažymėto namo, į kurio gyventojų pomėgį išmatas ir kitas paplavas pilti tiesiog į gatvę, miesto seniūnija ne vienerius metus užmerkia akis. Kaip "Šviesa" jau rašė, namo gyventojai turėtų tuštintis šalia esančiuose lauko tualetuose, tačiau šie - sugriuvę, apleisti ir užversti šiukšlėmis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook