Bendraukime

Bendraukime

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena. Ji minima nuo 1950 m. Taip siekiama atkreipti valstybių dėmesį į aktualias viso pasaulio sveikatos problemas.

Savo vardadienius šiandien švenčia Donata, Hermantas, Hermas, Minvydas, Rūtenis, Saurimas, Saurimė, Santautas, Santautė;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Ši diena beveik neprognozuojama ir veikiausiai bus permaininga. Arba viskas vyks lyg ir sklandžiai, tačiau įvykiai už jūsų namų durų veiks ir jūsų bei šeimos narių situaciją. Nerimausite dėl numatomo nuostolio.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė;

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Kaip reikiant padvelks pavasariu. Daugės ūpo kurti, dirbti, mylėti. Nors aplinkybės turbūt ribos jūsų polėkį, jūs visgi būsite linkę rizikuoti, persidirbti, pereikvoti jėgas. Galite pakenkti savo ar kažkieno kito sveikatai.

(Plačiau...)

Kaip laikosi mūsų kraštietis Ignas? (0)

Balandžio 6 d., pirmadienį, susipažinsime su labai įdomiu kraštiečiu Ignu, kuris atostogų metu prasidėjus pasaulinei suirutei nusprendė pasilikti ir pagyventi Balio saloje!

Šis susitikimas - dalis tiesioginių pokalbių su užsienyje gyvenančiais jurbarkiečiais, kuriuos organizuoja Jurbarko r. savivaldybės viešoji biblioteka.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Būsite energingi, darbingai nusiteikę. Daug laiko skirsite ūkio, buities darbams. Aplinkiniai tikriausiai nepritars kai kuriems jūsų poreikiams, norams, todėl visaip stengsitės juos įtikinti.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate gamta karantino nejaučia (10 video) (4)

Nebenuspėjama gamta įpratino daug kuo nesistebėti. O tiems reiškiniams, vykstantiems pagal kitokį kalendorių nei buvome įpratę, nesunkiai randame naujus paaiškinimus. Bet tai dar vis staigmenos. 

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius;

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Vos prabudus, jums kils įdomių, originalių idėjų. Meno žmonės turėtų pasinaudoti užklupusiu įkvėpimu. Darykite tai, kas malonu, gražu, sveika, virtualiai pabendraukite su širdžiai mielais žmonėmis.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Jums kaip oro reikės naujų įspūdžių, romantikos. Tiktų prisipažinti, kad mylite, susisiekti su jums svarbiu žmogumi, pradėti įgyvendinti kūrybinius sumanymus. Galimas papildomas uždarbis arba dėl jo tarsitės.        

(Plačiau...)

Jūrų muziejuje gydoma dešimt ruonių jauniklių (0)

Gamta karantino nežino: per dešimt dienų į Lietuvos jūrų muziejų atgabenta jau net 10 nusilpusių ruoniukų-pamestinukų iš Baltijos pajūrio. Aštuoni iš jų – patys silpniausi – yra gydomi improvizuotoje laboratorijoje: dviejose voniose, kurios įrengtos viename iš muziejaus administracinio pastato kabinetų. Priešais – darbuotojų kabintas. Trys specialistai, pasikeisdami, dieną-naktį budi prie šių nelaimėlių. Duoda vaistus, maitina, valo.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Pasaulinė autizmo diena.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Galite pasijusti labai pažeidžiami, neapsaugoti nuo likimo smūgių. Galbūt jus nekaip veiks vykstantys įvykiai bei nesusipratimai santykiuose su artimais žmonėmis. Siekite darnos namuose, neieškokite abejotinų nuotykių.

(Plačiau...)

Kaip laikosi mūsų kraštiečiai? (tiesioginė transliacija) (0)

Pokalbis su Daina Byčiūte, gyvenančia Švedijoje.

(Plačiau...)

Balandžio 1-ąją, juokų, arba melagių ir pasaulinę paukščių dieną vardadienius švenčia (0)

Balandžio 1-ąją – Juokų arba melagių dieną, tiesiog būtina pokštauti, ką nors nepiktai apgauti. Jeigu pokštas pavyks, prasidedantys pavasario darbai bus sėkmingi. Senovėje šią dieną kaimynai lankydavosi vieni pas kitus, žiūrėjo, ar pasiruošė sėjai. Apsileidėlius ir tinginius išjuokdavo: radę ne vietoj žagrę ar akėčias užkeldavo jas ant stogo, noragus nunešdavo į mišką, ratus įmesdavo į tvenkinį. Moterys keisdavosi daržovių sėklomis, vaikai žaisdavo „gyva-žalia“.

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Gerai būtų, jei su namiškiais pavyktų ramiai ir draugiškai išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Gana palanku imtis ūkinių darbų, apsitvarkyti namus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Nelengva dienelė. Pretenzijas jums gali reikšti visi, kurie nepatingės to daryti. Pasistenkite nevesti iš kantrybės vadovų, pareigūnų ir šeimos narių. Ir neskubėkite jaustis įžeisti, jei jūsų nesuprato dominantis žmogus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook