Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Šernas iš kapinių nesitraukia (video) (2)

Prieš Naujuosius metus senosiose Jurbarko kapinėse pastebėtas šernas tapo ir bėda, ir atrakcija. Nuo ąžuolų pribyrėjusių gilių ateinantis ėsti gyvūnas ištrypia kapus. Kartu tai – smalsumą jį pamačiusiems jurbarkiečiams keliantis vaizdas.

(Plačiau...)

Lietuviškąja Kim Kardashian praminta Justina Globienė susižadėjo su jurbarkiečiu Vyteniu Partiku (0)

LNK televizijos projektuose išgarsėjęs dainininkas iš Jurbarko Vytenis Partikas pasipiršo savo širdies draugei Justinai Globienei (JustINKa), pramintai lietuviškąja Kim Kardashian. Per Klaipėdos miesto šventę įsiliepsnojusią meilę vainikavo piršlybos.

(Plačiau...)

Paskolos internetu: klausimai, atsakymai ir patarimai (0)

Jei jums reikia sprendimo, kuris padėtų gauti papildomų lėšų, tuomet akivaizdu, kad jums galėtų pagelbėti paskolos internetu (žinoma, jei jūs atitiksite kreditorių keliamus reikalavimus ir jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai). 

(Plačiau...)

Mieste apsigyveno šernai (2)

Kalėdiniu laikotarpiu artimųjų kapus senosiose Jurbarko kapinėse lankę žmonės gerokai nustebo pamatę šerną. Gyvūną matė ne tik kapus lankę žmonės, bet ir kapinių tvorą tvarkę „Jurbarko komunalininko“ darbuotojai.

(Plačiau...)

Ekspertai sulaužė mitus, kas malšina pagirias ir patarė vadovautis tik tuo, kas iš tiesų padeda (0)

Ne paslaptis, jog kitą dieną per didelis alkoholio kiekis gali stipriai sugadinti savijautą. Mat padauginus šio gėrimo jaučiamas labai nemalonus jausmas – pagirių sindromas. DELFI kalbinti specialistai papasakojo viską, ką turite apie tai žinoti.

(Plačiau...)

Paskelbti 10 populiariausių 2019-ųjų slaptažodžių: jei jūsiškis sąraše – nedelsiant jį pakeiskite (0)

Keičiasi metai, keičiasi dešimtmečiai, o saugumui internete koją kiša ta pati sena problema – apmaudžiai prasti žmonių slaptažodžiai. Anonimiškai atliktos internetinės apklausos rodo, kad daugybė žmonių naudoja skaičius 12345 ar tiesiog žodį „password“ – kodus, kuriuos nulaužti programišiams yra vienas juokas. Kas patenka tarp prasčiausių interneto slaptažodžių ir ar įmanoma susikurti tokį, kurio nenulauš niekas?

(Plačiau...)

Specialistai pataria, kaip kovoti su po vakarėlio likusiu galvos skausmu (0)

Naujametiniai vakarėliai dažnai būna triukšmingi – šokiai, linksmybės iki paryčių, o kartais ir šiek tiek per daug alkoholinių gėrimų. „Eurovaistinės“ vaistininkai sako, kad sausio 1-ąją sulaukia klientų, kurie domisi, kaip kovoti su pagiriomis.      

(Plačiau...)

Rastas šuo, ieško šeimininkų (0)

Jurbarke, prie devynaukščio, rastas šuo. Ieškomi šeimininkai.

(Plačiau...)

Kaip suskaičiuoti, kiek turėtumėte miegoti? (0)

Kiek valandų miegojote praėjusią naktį? O naktį prieš tai? Sekti savo miego trukmę galbūt nėra jūsų pagrindinis prioritetas, tačiau pakankama miego trukmė yra itin svarbi sveikatai. Galbūt to nesuvokiate, tačiau miegas lemia daugybę dalykų – nuo svorio ir medžiagų apykaitos iki to, kaip veikia jūsų smegenys, ir kokios esate nuotaikos.

(Plačiau...)

Atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują dainą (įrašas) (0)

Jurbarkietis atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują savo dainą, kurią pavadino „Amžinai“.

A. Pojavis išgarsėjo 2013-aisiais, kai atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“.

Atlikėjas ilgiau, nei dešimtmetį gyveno užsienyje, tačiau dabar yra su šeima grįžęs į Lietuvą ir bando čia įsitvirtinti.

(Plačiau...)

Rezervato kameros užfiksavo šernų šeimyną (video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate nufilmuota šernų šeimyna.

(Plačiau...)

Rastas telefonas, ieškomas savininkas (0)

Skaitytojai į redakciją atvežė rastą telefoną. Ieškomas jo savininkas ar savininkė.

(Plačiau...)

Mituva kunkuliuoja nuo žuvų (video) (3)

Redakciją pasiekė skaitytojo filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota Mituva ir joje plaukiojančios žuvys. Pasak vyro, įvairiausių žuvų tiek, kad jas pabaidžius atrodo, jog upė užvirė.

(Plačiau...)

Prie Viešvilės klajoja vilkai (nuotraukos, video) (1)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato vyr. inspektorius Saulius Bartminas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino vilkų šeimynos vaizdais. Gamtininkas tikina, kad vaizdai fiksuoti minėtame rezervate.

(Plačiau...)

Jeigu tai darote namuose, jūsų būsto vertė mažėja trečdaliu (0)

Planuojate pirkti ar nuomotis būstą iš rūkančio asmens? Gerai pamąstykite, kokios rizikos jūsų laukia. Tarptautiniai tyrimai skelbia, kad patalpoje, kurioje buvo rūkoma, toksinai išlieka kilimuose, sienose ir balduose, tai vadinama tretiniu rūkymu.

(Plačiau...)

Metrines lydekas traukiantis vyras žuvis paleidžia (nuotraukos, video) (4)

Jurbarke gyvenantis Tomas Butkus tikina žvejojantis nuo tada, kai tik ėmė vaikščioti. Aistringas žvejys iš Nemuno yra ištraukęs ne vieną metro ilgio ir didesnę lydeką. Tačiau vyras žuvis paleidžia ir tikina to niekad nesigailintis, nes upė už tai visada atsilygina.

(Plačiau...)

Sukvietė šeimas ir draugus (nuotraukos) (0)

Jurbarko r. policijos komisariatas kartu su „Krepšinio talentai 43“ bei kitais partneriais vykdė jau tradicija tapusį sportinį - prevencinį renginį „Šeima ir draugas“.

(Plačiau...)

Ligoninė pasidalijo pacientų klausimais, kurie prajuokino feisbuką (0)

„Auksiniai pacientų išsireiškimai“, – taip paskelbtą informaciją feisbuke pavadino Respublikinė Klaipėdos ligoninė. Įstaiga socialiniame tinkle pasidalijo pacientų registratūros darbuotojams išsakytomis frazėmis – vienos jų skamba kaip pokštai, kitos kaip juokingi nesusipratimai.

(Plačiau...)

Kaip išsikviesti pagalbą užsienyje? (0)

Nemažai Lietuvos gyventojų žiemos švenčių metu ar tuoj po jų susikrauna lagaminus ir vyksta atostogų į svečius kraštus. Prieš keliones laukia nemažai rūpesčių, keliautojai tikisi smagių įspūdžių ir retas pagalvoja apie galimus pavojus, nelaimes bei kur reikėtų kreiptis joms ištikus.

(Plačiau...)

Problemos neprasprūsta pro gyventojų akis (6)

Vidur baltos dienos plieskiančios gatvių apšvietimo lempos – gan dažnai jurbarkiečius piktinanti situacija. Žmonės domisi, kodėl šviesiu paros metu eikvojama elektros energija, už kurią sumoka mokesčių mokėtojai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook