Bendraukime

Bendraukime

„L'Officiel Lithuania“ grožio rubrikos redaktorė iš Jurbarko: puoselėkite natūralų grožį (video) (0)

Susipažinkite, ši istorija apie Neringa Šimkutė, tiklaraščio Grožio paslaptys by Neringa Šimkutė autorė bei „L'Officiel Lithuania“ grožio rubrikos redaktorė. Neringa jau daugybę metų dirba grožio srityje ir savo sekėjams atskleidžia žinutę, kad grožis ir jo procedūros privalo būti saikingos ir protingos. 

(Plačiau...)

Jurbarkiečio kadruose - Panemunės pilis iš paukščio skrydžio (video) (0)

Jurbarkietis Eimantas Daunys dalinasi filmuotais Panemunės pilies vaizdais.

(Plačiau...)

Vizažistės patarimai renkantis veido kaukes: ką būtina žinoti (0)

Pastaraisiais metais itin išpopuliarėjusios veido kaukės atsidūrė kiekvienos moters būtinųjų odos priežiūros priemonių sąraše. Dabar jų galima atrasti visokių – raminančių, skaistinančių, drėkinančių, taip pat skirtų ir atskiroms veido dalims, pavyzdžiui, paakiams. „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė papasakojo, kokia yra veido kaukių atsiradimo istorija, ką būtina žinoti, norint pasirinkti kaukę, kuri tobulai tiks jūsų veido odai ir suteiks norimų rezultatų bei kokių klaidų šiūkštu nekartoti.

(Plačiau...)

Keliaujame mes, keliauja ir blakės (0)

Kenkėjų kontrolės specialistai UAB „Dezinfa“ perspėja: per 2019 metus užklausų skaičius naikinti blakes augo 70 proc., lyginant su 2018 m. Ekspertai augimą sieja su kelionėmis ir teigia, kad užsikrėsti blakėmis galima ne tik viešbučiuose.

(Plačiau...)

Penki patarimai, kaip apsisaugoti nuo sukčių (0)

Elektroniniai sukčiai nuolat kuria būdus išvilioti gyventojų pinigus: netikras interneto svetaines, melagingas SMS žinutes bei elektroninius laiškus, kurie imituoja tikrų finansų įstaigų ar institucijų pranešimus. Lietuvos bankų asociacija (LBA) atkreipia dėmesį, kad visą elektroniniais kanalais bei telefonu gaunamą informaciją svarbu kritiškai įvertinti atsakant sau į kelis klausimus.

(Plačiau...)

Seredžiuje - nematyti trikojai (nuotraukos) (0)

Kol vieni vairuotojai kuria socialiniuose tinkluose grupes, kur praneša apie policijos radarus, kiti į situaciją žvelgia linksmai. Redakciją pasiekė nuotraukos, kurias padarė vienas serediškis. Vyras miestelyje pastatė keletą improvizuotų trikojų su kameromis.

(Plačiau...)

Saldžioji Lietuvos porelė dainininkas Vytenis-Alex ir Lietuviškoji Kim Kardashian Justina Globienė nerimsta: už dovanotą dainą – karšta, erotiška fotosesija (video) (0)

Meilė augina sparnus. Tuo įsitikino Naujųjų naktį susižadėjęs žinomas dainininkas, jurbarkietis, Vytenis-Alex Partikas ir lietuviškąją Kim Kardashian vadinama grožio specialistė Justina Globienė.

Klaipėdoje naujus namus  susikūrusi pora iš tiesų skraido lyg ant sparnų. Nuostabiausia, jog laime spinduliuojantį Vytenį sužadėtinė įkvėpė dar daugiau dirbti.

Rezultatas – nauja daina „Tik pabučiuok“, Justinai padovanota sužadėtuvių proga. Moteris mylimajam atsidėkojo atvira ir jausminga fotosesija.

(Plačiau...)

Išsausėjusios ir skilinėjančios lūpos – dažna problema žiemą. Kaip ją spręsti? (0)

Rūpindamiesi oda, neretai pamirštame tinkamą dėmesį skirti ir lūpoms. O kai joms to dėmesio trūksta, labai greitai pamatome. Išsausėjusios ir skilinėjančios lūpos – dažna problema žiemą, kurią gali sukelti žvarbus vėjas, sausas patalpų oras, vitaminų stoka, žalingi įpročiai. 

(Plačiau...)

Įraše – tiltas iš paukščio skrydžio (video) (0)

Jurbarkietis Eimantas Daunys dalinasi savo darytu įrašu, kuriame – tiltas per Nemuną. Įspūdingas statinys ir didžiausia Lietuvos upė nufilmuoti dronu.

(Plačiau...)

Saulius Bartminas: gamtoje egzistuoja ideali tvarka (video) (0)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato specialistas Saulius Bartminas pasakoja apie rezervato gyvenimą.

(Plačiau...)

Ieško dingusio šuniuko (0)

Trečiadienį, apie 14 val., Kiduliuose dingo prancūzų buldogų kalytė Aiša.

(Plačiau...)

Iš saulėtų kraštų į Lietuvą parsivežta Andriaus Pojavio šeima jaučiasi lyg oloje (nuotraukos) (0)

Jurbarkiečio Andriaus Pojavio (36 m.) gyvenime – permainos. Ispanijoje su itale žmona Isabella (37 m.) ir dukromis Alisa (8 m.) bei Amelie (6 m.) gyvenęs dainininkas grįžo į Lietuvą, tačiau antrąkart nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje neketina dalyvauti. Tai prisiminęs atlikėjas tik nusipurtė, bet dainininko karjeros nėra išsižadėjęs ir jau rengiasi koncertams tėvynėje.

(Plačiau...)

Mokslininkas apie žiemą dygstančius grybus: šis reiškinys mums siunčia žinią (0)

Viešojoje erdvėje šią žiemą netrūksta gyventojų keliamų nuotraukų, kuriose – miške rasti grybai. „Tai ne prasimanymas, o šių metų žiemos realybė. Ir šie procesai nėra labai džiuginantys, nes signalizuoja apie klimato kaitą“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) mokslininkas mikologas prof. Ernestas Kutorga.

(Plačiau...)

Saugūs internete: virtualaus gyvenimo taisyklės jaunuoliui (0)

Šiandien jaunuoliai yra aktyvūs technologijų vartotojai, tad niekur nepalikti skaitmeninių pėdsakų internete beveik neįmanoma. Dėl to, itin svarbu rūpintis savo skaitmenine tapatybe, virtualioje erdvėje elgtis atsakingai ir apgalvotai, taip, kaip realiame gyvenime. Dalinamės patarimais, kurie pravers paaugliams siekiant užtikrinti savo duomenų ir tapatybės apsaugą.

(Plačiau...)

Laikas, kai moterų akys nustoja blizgėti: kaip sau padėti? (0)

Keičiantis amžiui, keičiasi ir moteriškų hormonų pusiausvyra, o tai turi įtakos ir savijautai. „Eurovaistinės“ sveikatos specialistai sako pastebintys, kad moterims, kurios nežino, kaip tinkamai pasirūpinti savimi, tai gali trukdyti netgi paprasčiausiai kasdienei veiklai.

(Plačiau...)

4 dažniausiai pasitaikančios akių ligos ir kaip jų išvengti (0)

Greitas gyvenimo ritmas, dažnas stresas darbe ir, žinoma, naujosios technologijos, be kurių mes sunkiai įsivaizduojame savo dieną, dažnai paskatina įvairių ligų vystymąsi vis jaunesniame amžiuje. Nors daugelis jau yra pratę sveikatą tikrintis bent kartą per metus, deja, apie išsamią akių patikrą akių specialistai to pasakyti negali. Patiems pastebėti pirmuosius akių ligų simptomus yra gana sudėtinga, o jų ignoravimas gali sukelti itin rimtų problemų ateityje, todėl „Vision Express“ optometrininkė Božena Kuftin atskleis, kokios akių ligos dažniausiai kankina žmones, kaip pastebėti pirmuosius simptomus ir į ką svarbu atkreipti dėmesį, norint turėti sveikas akis.

(Plačiau...)

Patyčių prevencija – išgelbėta gyvybė (0)

Dešimtokė Dovilė nemėgo mokyklos koridorių. Čia aidėjo bendraamžių pašaipos - tai per stora, tai su akiniais... Vienas kitas ir apstumdydavo. Kuprinę atimdavo. Vėliau patyčios persikėlė į internetą - kažkas įdėjo Dovilę žeminantį vaizdo įrašą. Neapsikentusi paauglė pakėlė prieš save ranką. Nors tokių skaudžių atvejų mažėja, Lietuvoje patyčių tarp paauglių paplitimas– vienas didžiausių Europoje. 

(Plačiau...)

Gyvenimas „nuo algos iki algos“: ką vertėtų daryti kitaip? (0)

Nauji metai dažnam yra naujų darbų bei tikslų įgyvendinimo pradžia – prisižadama išmokti ką nors naujo, pradėti sveikiau gyventi ar galiausiai – nuosekliau ir atsakingiau planuoti finansus, kad paskutinės dienos iki atlyginimo nebūtų kupinos nerimo. Kuo gyvenimas be santaupų žalingas finansinei ir psichologinei gerovei bei kaip šią situaciją pakeisti, apžvelgia finansų specialistai.

(Plačiau...)

Pavogė vaikų dviračius, šeima prašo padėti surasti (1)

Ketvirtadienį, apie 13.45 val., Jurbarke buvo pavogti du vaikų dviračiai. Keturis vaikus auginanti šeima prašo pagalbos atgaunant vaikams svarbius daiktus.

Dviračiai pavogti vadinamajame susivienijime, iš daugiabučio namo kiemo.

(Plačiau...)

Baltakailis kiškis nespėja su klimato kaita (video) (0)

Gamta nespėja prisitaikyti prie klimato kaitos. Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate gyvūnai prisitaikę lietuviškai žiemai. Tačiau balti kailiai visiškai nedera su žaliuojančia gamta.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook