Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Baseinų vandenyje gali slypėti ligas sukeliantys mikroorganizmai (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai įspėja, kad netinkamai prižiūrimo baseino vandenyje gali būti ne tik pavojingų cheminių medžiagų, bet ir ligas sukeliančių mikroorganizmų.

(Plačiau...)

6 rudens-žiemos makiažo tendencijos (0)

Vasarą, kai karšta ir drėgna, makiažo norisi kuo mažiau, o štai šaltuoju sezonu – priešingai – pagaliau galime sublizgėti. „Šį rudenį-žiemą į madą atkeliauja blizgi ir „drėgno“ efekto veido oda, auksiniai ir šilti atspalviai keičia pilką dūminį makiažą, išraiškingus ir vešlius antakius keičia ryškios ir storos blakstienos, o visa tai vainikuoja blizgučiai, kurie makiažo rinkoje jau spėjo gauti glitter fever epitetą“, – naujosios „Artistry“ makiažo kolekcijos pristatyme pasakojo makiažo meistrė Milita Daikerytė ir dalinosi madingiausiomis sezono tendencijomis.

(Plačiau...)

Lengvo peršalimo palydovai – kosėjimas ir čiaudėjimas – pavojingi aplinkiniams (0)

Esame įpratę, kad lengvo peršalimo simptomai yra neišvengiami lietuviško rudens palydovai, vis dėlto ir kosėjimas, ir čiaudėjimas – pavojingi aplinkiniams. Jei kosėjantis žmogus serga, į orą, net 6 metrų spinduliu, pasklinda virusai ir bakterijos, o drauge su jomis ir užkrato „dovanėlė“.

(Plačiau...)

Šaltasis sezonas atidarytas: 10 patarimų atmintinė, kaip nesusirgti (0)

Nors dar visai neseniai mėgavomės tropiniais karščiais, šiai dienai sinoptikų prognozės nebedžiugina – galime tikėtis ir šalnų. Tokie gan staigūs orų pokyčiai – puiki terpė daugintis virusams, o mums – susirgti. BENU vaistininkė Audronė Ziemelytė sako, kad jaustis gerai turėtume bet kokiu oru, o sustiprinti imunitetą ir užkirsti kelią peršalimui visai nesunku, tereikia vadovautis keliais patarimais.

(Plačiau...)

5 dalykai, kurie įsigijus naują telefoną labiausiai varo į neviltį: kaip jų išvengti? (0)

Įsigijus naują išmanųjį telefoną mus apima džiaugsmas – laukiame, kol galėsime patyrinėti naujas jo funkcijas ar galimybes. Tačiau džiugesį netrukus pakeičia kartėlis, nes žinome, kad senajame įrenginyje lieka daug reikalingos informacijos, kurią reikės persikelti į naująjį telefoną. Sunkiausia dalis – perkėlinėjant visą informaciją iš vieno telefono į kitą kažko nepamiršti. Bet iš tikrųjų naująjį telefoną paruošti naudojimui nėra sudėtinga, todėl „Bitės Profai“ dalinasi 5 patarimais, kaip svarbiausią informaciją persikelti greičiau ir lengviau.

(Plačiau...)

Nusiaubė suoliukus (nuotraukos) (1)

Pirmadienio rytas Jurbarke esančiame Vytauto parke išaušo nemaloniai. Miestą prižiūrintys įmonės „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai pastebėjo, kad vandalai sulaužė keletą suoliukų.

(Plačiau...)

Kada išeina vasara (0)

Lūžis. Gamta nebealpėja po karštos vasaros.  Sulig pirmosiomis kalendorinio rudens dienomis atvėsę orai nubrėžė vasaros – rudens ribą. Tačiau merkiantys ilgesni lietūs likę vien prisiminimuose. Tad ir žemumų pievos seniau tokiu laiku pažliungančios – dabar  be drėgmės perteklius. Viešvilė iš pelkių  nebeišteka senai, o vidurupio pradžioje išdžiūvusi. Tik tolėliau vagoje pamažu prasisunkiantis  šaltinių vanduo palengva tampa siaura keleto centimetrų pločio srovele.

Tolstant žemyn pamažu visa vaga prisipildo versmių vandens. Tai ir gelbsti upelio gyvūniją nuo pragaišties. Tik neaišku kaip gi pasipildys požemiai vandeniu jei nuolat tęsis kritulių nepriteklius. Laimei, jo šaltiniams dar vis pakanka.

(Plačiau...)

Jaunieji miško bičiuliai keliavo po gamtą (0)

Šiemet sukanka 100 metų nepriklausomos Lietuvos miškų administracijai. Šia proga artėjančią Miškininko dieną VĮ Valstybinių miškų urėdija nusprendė paminėti ypatingai: kviesdama visuomenę švęsti kartu, dovanojant nemokamą pažintinę ekskursiją į mišką.

(Plačiau...)

Panardino ženklą (2)

Sekmadienio rytą redakcijai skaitytojas atsiuntė nuotrauką. Pasivaikščioti išėjęs vyras eidamas per Mituvą tiltu dvaro parke pamatė vandenyje gulintį ženklą.

(Plačiau...)

Pririšo šunį ir paliko (0)

Šeštadienį dalis netoli Jurbarko esančių Vanagynės sodų gyventojų ieškojo šuns šeimininkų. Kažkas gyvūną pririšo prie vieno iš sodų tvoros ir paliko.

(Plačiau...)

Kviečia palydėti tūkstančius gervių (video) (0)

Rudenį Novaraistčio draustinyje (Šakių r.) stebėkite, kaip nakvynei leidžiasi į šiltuosius kraštus migruojantys paukščiai ir išlydėkite juos kelionei, o pavasarį - pasitikite grįžtančius perėti į savo pamėgtą pelkę, spėjusią tapti paukščių rojumi! Stebėti išskrendančių gervių gamtininkai kviečia rugsėjo 19 d. 18 val.

(Plačiau...)

Apipjaustyti ar geriau išmesti: ką daryti su pažaliavusiomis bulvėmis? (0)

Jei namuose laikote bulves, tikriausiai esate pastebėję, kad kai kurios būna pažaliavusios ir, matyt, nebus naujiena, kad taip atsitinka nuo pernelyg daug šviesos. O ką darote su šiomis bulvėmis? Išmetate ar tiesiog nupjaunate žalią dalį?

(Plačiau...)

Seredžiuje pasitiks nauja pramoga (nuotraukos) (0)

Seredžiaus miestelyje Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro iniciatyva rengiamas pažintinis takas.

(Plačiau...)

Veterinaras iš mirties nagų traukia ir šeimininkų kankinamus gyvūnus (1)

„Visi gyvūnai man – kaip šeimos nariai. Bet kuriuo paros metu esu pasiruošęs jiems suteikti pagalbą. Savo telefono neišjungiu nei dieną, nei naktį“, – kalbėjo kaunietis veterinaras, TV3 laidos „TV pagalba“ komandos narys Paulius Morkūnas (34 m.). Šį  gyvūnų gydytoją galima sutikti ir Jurbarke veikiančioje veterinarijos gydykloje.

(Plačiau...)

Virš 100 tūkst. lietuvių nežino sergantys cukriniu diabetu: kaip atpažinti simptomus? (0)

Šiuo metu Lietuvoje cukriniu diabetu serga apie 120 tūkst. žmonių. Tačiau dar bene tiek pat nenutuokia, kad jau turi šiam susirgimui būdingų sveikatos pakitimų. Pasak Svalbono klinikos gydytojos endokrinologės Jelenos Vainikonytės-Krištaponės, kai kurie pacientai bijo cukrinio diabeto diagnozės ir į gydytojus nesikreipia sąmoningai. Tačiau specialistė nuramina, kad baimintis nevertėtų – cukrinį diabetą šiandien galima suvaldyti ir net išvengti kasdienių insulino injekcijų.

(Plačiau...)

Ieško dingusio katino (0)

Rugsėjo 8 d. Jurbarke S. Daukanto g. dingo katinas. 

(Plačiau...)

Išgąsdino ant gatvės kritęs medis (0)

Antradienio popietę Jurbarke Vytauto Didžiojo g. nulūžo ir ant šaligatvio bei gatvės nuvirto didžiulis medis. Paaiškėjo, kad jį miesto seniūnija norėjo nupjauti jau seniai, tačiau medis augo privačiame sklype ir to padaryti neleido žemės savininkai.

(Plačiau...)

Tarptautinę grožio dieną: 5 išmanūs patarimai (0)

Rugsėjo 9-ąją, minima Tarptautinė grožio diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi išmaniais patarimais, kurie palengvins kasdienes grožio procedūras ir padės puoselėti bei saugoti jūsų grožį.

(Plačiau...)

Ruduo Jurbarką paskandino rūke (0)

Redakcija sulaukė laiško, kuriame – skaitytojo nuotraukos. Iš paukščio skrydžio pažvelgęs jurbarkietis užfiksavo, kaip rūkai užkloja rudenėjantį miestą.

(Plačiau...)

Gražiausios kaimo merginos rinkimuose - eržvilkiškė (prašo palaikymo) (3)

Jau daugiau kaip 86 000 internautų atidavė savo balsus gražiausios Lietuvos kaimo merginos konkurse „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“. Šiame socialiniame projekte šiuo metu varžosi 35 dalyvės, bet jų gali būti ir daugiau. Vadovaujantis konkurso nuostatais, su šalies kaimu ir agroverslu susijusios merginos (nuo 18 iki 25 metų) nuotraukas gali siųsti iki spalio 15 dienos. Balsavimas bus stabdomas spalio 20-ąją.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook