Bendraukime

Bendraukime

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Prasideda Didžioji savaitė – paskutinė savaitė prieš Velykas. Visos Didžiosios savaitės dienos įvardijamos Didžiosiomis, nes prisimenami didieji bažnyčios įvykiai.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Galite negauti to, ką vylėtės jau beveik turį savo rankose. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Kantriai dirbkite ką galite ir stenkitės išlikti ramūs. Būkite atidesni mylimiems žmonėms, draugams.

(Plačiau...)

Tikriausiai pastebėjote ant kiaušinių esančius kodus: jie pasako daugiau nei jūs įsivaizduojate (0)

Kai viena gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos – visai čia pat, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai primena svarbiausią informaciją, kuri padės iš gausios pasiūlos lengviau pasirinkti norimos kokybės kiaušinius. Apie jų kokybę, vištų dedeklių kilmę ir laikymo sąlygas galima sužinoti vos pravėrus pakuotę.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena. Ji minima nuo 1950 m. Taip siekiama atkreipti valstybių dėmesį į aktualias viso pasaulio sveikatos problemas.

Savo vardadienius šiandien švenčia Donata, Hermantas, Hermas, Minvydas, Rūtenis, Saurimas, Saurimė, Santautas, Santautė;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Ši diena beveik neprognozuojama ir veikiausiai bus permaininga. Arba viskas vyks lyg ir sklandžiai, tačiau įvykiai už jūsų namų durų veiks ir jūsų bei šeimos narių situaciją. Nerimausite dėl numatomo nuostolio.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė;

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Kaip reikiant padvelks pavasariu. Daugės ūpo kurti, dirbti, mylėti. Nors aplinkybės turbūt ribos jūsų polėkį, jūs visgi būsite linkę rizikuoti, persidirbti, pereikvoti jėgas. Galite pakenkti savo ar kažkieno kito sveikatai.

(Plačiau...)

Kaip laikosi mūsų kraštietis Ignas? (0)

Balandžio 6 d., pirmadienį, susipažinsime su labai įdomiu kraštiečiu Ignu, kuris atostogų metu prasidėjus pasaulinei suirutei nusprendė pasilikti ir pagyventi Balio saloje!

Šis susitikimas - dalis tiesioginių pokalbių su užsienyje gyvenančiais jurbarkiečiais, kuriuos organizuoja Jurbarko r. savivaldybės viešoji biblioteka.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Būsite energingi, darbingai nusiteikę. Daug laiko skirsite ūkio, buities darbams. Aplinkiniai tikriausiai nepritars kai kuriems jūsų poreikiams, norams, todėl visaip stengsitės juos įtikinti.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate gamta karantino nejaučia (10 video) (4)

Nebenuspėjama gamta įpratino daug kuo nesistebėti. O tiems reiškiniams, vykstantiems pagal kitokį kalendorių nei buvome įpratę, nesunkiai randame naujus paaiškinimus. Bet tai dar vis staigmenos. 

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius;

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Vos prabudus, jums kils įdomių, originalių idėjų. Meno žmonės turėtų pasinaudoti užklupusiu įkvėpimu. Darykite tai, kas malonu, gražu, sveika, virtualiai pabendraukite su širdžiai mielais žmonėmis.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Jums kaip oro reikės naujų įspūdžių, romantikos. Tiktų prisipažinti, kad mylite, susisiekti su jums svarbiu žmogumi, pradėti įgyvendinti kūrybinius sumanymus. Galimas papildomas uždarbis arba dėl jo tarsitės.        

(Plačiau...)

Jūrų muziejuje gydoma dešimt ruonių jauniklių (0)

Gamta karantino nežino: per dešimt dienų į Lietuvos jūrų muziejų atgabenta jau net 10 nusilpusių ruoniukų-pamestinukų iš Baltijos pajūrio. Aštuoni iš jų – patys silpniausi – yra gydomi improvizuotoje laboratorijoje: dviejose voniose, kurios įrengtos viename iš muziejaus administracinio pastato kabinetų. Priešais – darbuotojų kabintas. Trys specialistai, pasikeisdami, dieną-naktį budi prie šių nelaimėlių. Duoda vaistus, maitina, valo.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Pasaulinė autizmo diena.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Galite pasijusti labai pažeidžiami, neapsaugoti nuo likimo smūgių. Galbūt jus nekaip veiks vykstantys įvykiai bei nesusipratimai santykiuose su artimais žmonėmis. Siekite darnos namuose, neieškokite abejotinų nuotykių.

(Plačiau...)

Kaip laikosi mūsų kraštiečiai? (tiesioginė transliacija) (0)

Pokalbis su Daina Byčiūte, gyvenančia Švedijoje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook