Bendraukime

Bendraukime

Astrologinė prognozė kovo 14-ajai, šeštadieniui (0)

AVINAS. Vilios įvairūs malonumai, pagundos, pikantiški potyriai. Pažįstami gali mėginti jus įtraukti į neįprastus užsiėmimus. Arba, atvirkščiai, tai stengsitės padaryti jūs. Regis, tie sumanymai nemažai kainuos.

(Plačiau...)

Penktadienis ir 13 d. - laimingesnė, nei kiti penktadieniai? (0)

Daugelis yra girdėję mitą, kad jei penktadienis sutampa su 13-ąja mėnesio diena, tai blogą lemiantis ženklas. Vieni šią dieną atšaukia keliones, kiti nepasirašo svarbių sutarčių ar net vengia sėsti prie automobilio vairo. Vis dėlto „Lietuvos draudimo“ duomenys rodo, kad baimintis šios datos nereikėtų.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 12-ajai, ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Baugins galimos kliūtys, išlaidos. Susikaupkite ir ramiai siekite tikslo.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, trečiadieniui (0)

AVINAS. Jeigu nekonfliktuosite su žmonėmis, ypač su pareigūnais, tuomet diena bus gana šventiška. Skleiskite meilę, o ne agresiją, ir sulauksite malonaus atsako. Pasisaugokite traumų, ugnies.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, antradieniui (0)

AVINAS. Šiandien turėsite daug reikalų ir kontaktų. Turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe, suderinti tai, kas neseniai išsiderino. Įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo.

(Plačiau...)

Kviečia įsiamžinti istorinėje nuotraukoje (1)

Kovo 11-ąją savivaldybės aikštėje bus laikomasi tradicijos – iš paukščio skrydžio bus užfiksuotas iš žmonių suformuotas patriotinis simbolis. Šį kartą organizatoriai nusprendė pagerbti sukaktį – Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį.

(Plačiau...)

Raudonas lūpdažis – klaidos, kurias daro dažna (0)

Raudonos lūpos – klasika. Tačiau klaidinga manyti, kad užtenka tik rasti tinkamą atspalvį. Tam, kad paryškintos lūpos atrodytų gražiai, jas reikia ruošti iš anksto, o atspalvio klausimą palikti pabaigai, tikina „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė. Ji pastebi, kad dauguma moterų daro klaidų ir pamiršta, kad raudonus lūpų dažus svarbu rinktis pirmiausia pagal savo odos būklę, poreikius bei gyvenimo būdą. Specialistė atskleidžia, ką reikia žinoti prieš renkantis raudoną lūpdažį.

(Plačiau...)

Plyta, tapusi pamatu: ko dar nežinojote apie pirmąjį pasaulyje mobilųjį telefoną? (0)

Lygiai prieš 37 metus – 1983 m. kovo 6 d. į prekybą buvo paleistas pirmasis analoginiame 1G tinkle veikęs komercinis nešiojamasis mobilusis telefonas „Motorola DynaTAC 8000X“. Pasak Rudy‘io Kroloppo, kuris tuo momentu buvo atsakingas už „Motorola“ dizainą, tai buvo revoliucija, dėl kurios nusidriekė tūkstantinės klientų eilės, nepaisant įrenginio dydžio, kainos ir suteikiamų funkcijų.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 9-ajai, pirmadieniui (0)

AVINAS. Neatidėliokite nebaigtų svarbų darbų tarnyboje. Bus kur kas geriau, jei elgsitės teisingai, moraliai, nekenksite kitiems, o kartu – ir sau. Tiktų grūdintis, puoselėti kūno grožį ir sveikatą.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 8-ajai, sekmadieniui (0)

AVINAS. Nereikėtų nustebti, jei šiandien pasitaikys kokių nors smulkių pramogėlių. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu. Drąsiai priimkite pasiūlymus iš asmenų, kuriais pasitikite. Raskite galimybių šiek tiek palepinti ir savo vaikus.

(Plačiau...)

Smalininkuose – suaugusiųjų pasaulio paslaptys (video) (0)

Naujausia teatro „Atviras ratas“ premjera „Tik Suaugusiems“ atkeliauja į Smalininkus. Tragikomiškas Justo Tertelio režisuotas teatrinis - kūrybinis tyrimas, ieškantis atsakymo į klausimą - kaip ir kada mes tampame suaugusiais?

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 7-ajai, šeštadieniui (0)

AVINAS. Į jūsų šiandienius planus įtrauktos pramogos, linksmybės, meilės pasimatymai nebūtinai realizuosis pagal sumanytą scenarijų. Gali užgriūti neplanuoti reikalai arba pasireikš sveikatos sutrikimas.

(Plačiau...)

Moksleiviams - orientacinis žaidimas (0)

Jurbarko moksleiviai kviečiami dalyvauti Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-ečiui skirtame orientaciniame žaidime „Lengvu žingsniu už laisvą Lietuvą“.

(Plačiau...)

Tarp nacionalinio konkurso finalininkų – gimnazistai. Prašo balsuoti už sukurtą filmą (video) (0)

Kviečiame susipažinti su nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ finalininkų darbais ir portale 15min balsuojant išrinkti nugalėtojus.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė kovo 6-ajai, penktadieniui (0)

AVINAS. Rytas gali būti nervingas. Pasiruoškite argumentų, jeigu nepavyko koks nors darbas, įsipareigojimas ar esate padarę klaidų, pakliuvę į intrigų voratinklį ir pan. Nuotaiką vėliau gali pakelti kūrybinė savirealizacija, flirtas.

(Plačiau...)

Kovo 5-osios horoskopas (0)

Ketvirtadienio astrologinė prognozė.

(Plačiau...)

Kaip užkirsti kelią seksualiniam priekabiavimui darbe: 5 patarimai darbdaviams (0)

Kas trečia moteris Europos Sąjungoje yra patyrusi seksualinį priekabiavimą darbo vietoje, tačiau apie tai darbdaviams praneša tik maža dalis nukentėjusiųjų – 4 proc. Priekabiavimo ir seksualinio priekabiavimo prevencija yra visos komandos, o labiausiai – darbdavio atsakomybė. Lietuvoje galiojantis Darbo kodeksas ir Lygių galimybių įstatymas įpareigoja darbdavius kurti saugią darbo aplinką. Šiame tekste rasite 5 konkrečius patarimus darbdaviams, nuo ko pradėti.

(Plačiau...)

Kada pritrūksta žiemos (0)

Kažkas neįtikėtino. Žiema baigiasi be žiemos. Gerai, kad krituliai lietaus pavidalu vasaros sausros ir sauso rudens palikimą ištaisė. Tarpais gausokai palijo ir neįšalusi žemė prisisiurbė papildydama savo išsekusias gelmių atsargas. Viešvilė ilgai laukė tos akimirkos: prieš pat vasario vidurį vanduo joje pakilo iki pat  krantų viršaus ir kai kur netgi išsiliejo slėnyje.

(Plačiau...)

10 priemonių, kurias karantino sąlygomis verta turėti namų vaistinėlėje (0)

Įvairioms sveikatos organizacijoms svarstant įvairius koronaviruso scenarijus, „Eurovaistinės“ sveikatos specialistai ragina visuomenę išlikti budriais ir pateikia 10 savo profesionalių rekomendacijų. Vaistininkas Dainius Viederis pataria, ką svarbu turėti namų vaistinėlėje tuo atveju, jeigu Lietuvoje būtų įvestas karantinas.

(Plačiau...)

Policijos vadovas: reikėtų atsigręžti į pareigūną kaip asmenybę (0)

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla sako, kad visuomenėje kilęs triukšmas dėl naujųjų greičio matuoklių – vadinamųjų trikojų – buvo tik į naudą. Jo teigimu, nuo šių metų pradžios pradėjusi veikti automatinė greičio kontrolės priemonė jau davė rezultatų – matomas ženklus eismo įvykių skaičiaus mažėjimas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook