Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Paskelbti 10 populiariausių 2019-ųjų slaptažodžių: jei jūsiškis sąraše – nedelsiant jį pakeiskite (0)

Keičiasi metai, keičiasi dešimtmečiai, o saugumui internete koją kiša ta pati sena problema – apmaudžiai prasti žmonių slaptažodžiai. Anonimiškai atliktos internetinės apklausos rodo, kad daugybė žmonių naudoja skaičius 12345 ar tiesiog žodį „password“ – kodus, kuriuos nulaužti programišiams yra vienas juokas. Kas patenka tarp prasčiausių interneto slaptažodžių ir ar įmanoma susikurti tokį, kurio nenulauš niekas?

(Plačiau...)

Specialistai pataria, kaip kovoti su po vakarėlio likusiu galvos skausmu (0)

Naujametiniai vakarėliai dažnai būna triukšmingi – šokiai, linksmybės iki paryčių, o kartais ir šiek tiek per daug alkoholinių gėrimų. „Eurovaistinės“ vaistininkai sako, kad sausio 1-ąją sulaukia klientų, kurie domisi, kaip kovoti su pagiriomis.      

(Plačiau...)

Rastas šuo, ieško šeimininkų (0)

Jurbarke, prie devynaukščio, rastas šuo. Ieškomi šeimininkai.

(Plačiau...)

Kaip suskaičiuoti, kiek turėtumėte miegoti? (0)

Kiek valandų miegojote praėjusią naktį? O naktį prieš tai? Sekti savo miego trukmę galbūt nėra jūsų pagrindinis prioritetas, tačiau pakankama miego trukmė yra itin svarbi sveikatai. Galbūt to nesuvokiate, tačiau miegas lemia daugybę dalykų – nuo svorio ir medžiagų apykaitos iki to, kaip veikia jūsų smegenys, ir kokios esate nuotaikos.

(Plačiau...)

Atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują dainą (įrašas) (0)

Jurbarkietis atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują savo dainą, kurią pavadino „Amžinai“.

A. Pojavis išgarsėjo 2013-aisiais, kai atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“.

Atlikėjas ilgiau, nei dešimtmetį gyveno užsienyje, tačiau dabar yra su šeima grįžęs į Lietuvą ir bando čia įsitvirtinti.

(Plačiau...)

Rezervato kameros užfiksavo šernų šeimyną (video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate nufilmuota šernų šeimyna.

(Plačiau...)

Rastas telefonas, ieškomas savininkas (0)

Skaitytojai į redakciją atvežė rastą telefoną. Ieškomas jo savininkas ar savininkė.

(Plačiau...)

Mituva kunkuliuoja nuo žuvų (video) (3)

Redakciją pasiekė skaitytojo filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota Mituva ir joje plaukiojančios žuvys. Pasak vyro, įvairiausių žuvų tiek, kad jas pabaidžius atrodo, jog upė užvirė.

(Plačiau...)

Prie Viešvilės klajoja vilkai (nuotraukos, video) (1)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato vyr. inspektorius Saulius Bartminas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino vilkų šeimynos vaizdais. Gamtininkas tikina, kad vaizdai fiksuoti minėtame rezervate.

(Plačiau...)

Jeigu tai darote namuose, jūsų būsto vertė mažėja trečdaliu (0)

Planuojate pirkti ar nuomotis būstą iš rūkančio asmens? Gerai pamąstykite, kokios rizikos jūsų laukia. Tarptautiniai tyrimai skelbia, kad patalpoje, kurioje buvo rūkoma, toksinai išlieka kilimuose, sienose ir balduose, tai vadinama tretiniu rūkymu.

(Plačiau...)

Metrines lydekas traukiantis vyras žuvis paleidžia (nuotraukos, video) (4)

Jurbarke gyvenantis Tomas Butkus tikina žvejojantis nuo tada, kai tik ėmė vaikščioti. Aistringas žvejys iš Nemuno yra ištraukęs ne vieną metro ilgio ir didesnę lydeką. Tačiau vyras žuvis paleidžia ir tikina to niekad nesigailintis, nes upė už tai visada atsilygina.

(Plačiau...)

Sukvietė šeimas ir draugus (nuotraukos) (0)

Jurbarko r. policijos komisariatas kartu su „Krepšinio talentai 43“ bei kitais partneriais vykdė jau tradicija tapusį sportinį - prevencinį renginį „Šeima ir draugas“.

(Plačiau...)

Ligoninė pasidalijo pacientų klausimais, kurie prajuokino feisbuką (0)

„Auksiniai pacientų išsireiškimai“, – taip paskelbtą informaciją feisbuke pavadino Respublikinė Klaipėdos ligoninė. Įstaiga socialiniame tinkle pasidalijo pacientų registratūros darbuotojams išsakytomis frazėmis – vienos jų skamba kaip pokštai, kitos kaip juokingi nesusipratimai.

(Plačiau...)

Kaip išsikviesti pagalbą užsienyje? (0)

Nemažai Lietuvos gyventojų žiemos švenčių metu ar tuoj po jų susikrauna lagaminus ir vyksta atostogų į svečius kraštus. Prieš keliones laukia nemažai rūpesčių, keliautojai tikisi smagių įspūdžių ir retas pagalvoja apie galimus pavojus, nelaimes bei kur reikėtų kreiptis joms ištikus.

(Plačiau...)

Problemos neprasprūsta pro gyventojų akis (6)

Vidur baltos dienos plieskiančios gatvių apšvietimo lempos – gan dažnai jurbarkiečius piktinanti situacija. Žmonės domisi, kodėl šviesiu paros metu eikvojama elektros energija, už kurią sumoka mokesčių mokėtojai.

(Plačiau...)

Ar tikrai Kalėdos turi būti brangios? Keli paprasti patarimai, kaip sutaupyti per didžiąsias šventes (0)

Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada trina rankomis, nes pas juos plūsta savo finansų nesugebėję suvaldyti žmonės.

(Plačiau...)

Prie pietų stalo – apie tarnystę, bendrystę ir rūpesčius (0)

Lapkričio 5 d. Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pakvietė rajono parapijose tarnaujančius kunigus ir vienuolius Padėkos pietų. Tradicija besibaigiant metams į susitikimą sukviesti dvasininkus puoselėjama nuo 2015 m., ir kaskart yra apie ką pasikalbėti ir už ką padėkoti. 

(Plačiau...)

Duonos mėgėjams: pagrindiniai šviesios ir tamsios duonos derinimo principai (0)

Ką dažniausiai valgote pusryčiams? Priešpiečiams? Vakarienei? Retas, vardindamas kasdien valgomą maistą, nepaminės juodos ar baltos duonos. 

(Plačiau...)

Psichologė pataria: kaip siekiant tikslų išvengti perdegimo (0)

Turite ambicingų tikslų ir jautriai reaguojate į nesėkmes? Pabaigę darbus jaučiate jėgų trūkumą ir norite griūti į lovą? Jei tokia savijauta kamuoja visą laiką, gali būti, jog esate pervargę ir vien tik gerai išsimiegoti jau nebeužteks. Psichologė perspėja apie ženklus, išduodančius, kad gresia perdegimo sindromas, ir pataria, kaip nuovargį suvaldyti laiku.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook