Bendraukime

Bendraukime

Užėmė neįgaliojo vietą policijos panosėje (2)

Neįgaliesiems skirta vieta šalia policijos komisariato esančioje aikštelėje traukia kelių gaidelius. Vieną tokį pažeidėją nufotografavo ir nuotrauką redakcijai atsiuntė skaitytojas.

(Plačiau...)

Ieško šeimininkų (3)

Rastas jaunas šuniukas, kuriam ieškomi šeimininkai. Gyvūnas draugiškas, žmonių nebijo.

(Plačiau...)

Lietuviai patys turtingiausi ES? Dideli mokesčiai – kelias į skurdą. (0)

Paskutinėje Europos komisijos ataskaitoje apie PVM tarifus akivaizdu, kad ES šalyse aktyviai naudojami „lengvatiniai PVM tarifai“ ir net „super lengvatinis PVM tarifas“, užtikrinantys ekonominį savos šalies konkurencingumą.*

Net didindamos PVM kai kuriose srityse, jos neužmiršta, kad „galiausiai PVM sumoka galutinis vartotojas“ ir piniginių dydis yra ribotas, todėl bet kokį augimą kompensuoja „lengvatiniu PVM tarifu“ pirmo būtinumo produktams. Šią taisyklę naudoja praktiškai visos ES šalys, išskyrus Lietuvą. Ir atsisakymas nuo lengvatinio tarifo šildymui ir jo padidinimas iki 21 proc. eilinį kartą potencialiam investuotojui primena, kad jam reikia laikytis kuo toliau nuo Lietuvos. Juk kuo daugiau paimama per mokesčius, tuo mažesnė lieka gyventojų perkamoji galia, tuo mažesnės šalies ekonominio augimo galimybės ir brangesnė darbo jėga.

(Plačiau...)

Po lavono apžiūros pirštines išmetė pakrantėje? (nuotraukos) (4)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas iš Girdžių, kuris pasipiktino antradienio vakarą prie užtvankos dirbusiais policijos tyrėjais. Pareigūnai rinko įrodymus ir apžiūrėjo rastą nužudytą žmogų. Kai palaikai ir daiktiniai įrodymai buvo išgabenti, skaitytojo teigimu, policininkai darbo vietos susitvarkyti nesivargino - lavono apžiūrai naudotas gumines pirštines tiesiog numetė pakrantėje ir paliko.

(Plačiau...)

Dviračiais – į kelionę pagerbti žuvusius tremtyje (nuotraukos) (0)

Birželio 13-14 dienomis vyko TS –LKD Jurbarko skyriaus organizuotas žygis į Viduklę (Raseinių rajonas). Dviratininkai į patriotinį žygį vyko minėdami tremtyje žuvusius tautiečius, Gedulo ir vilties dienai paminėti. Per dvi dienas trukusį žygį nuvažiuota 128 km, aplankytos dvi trėmimų vietos, Viduklėje, o grįžtant  ir Lybiškiuose.

(Plačiau...)

Nemuno pakrantėje - šiukšlynas (1)

Į redakciją kreipėsi prieš porą mėnesių šiukšles Nemuno pakrantėje, ties Skirsnemune, pastebėjusi skaitytoja. Moteris tikina nemaloniai nustebusi, kad atliekos gamtoje voliojasi iki šiol. 

(Plačiau...)

Jaunimas aktyviai leido laiką tinklinio aikštelėje (nuotraukos) (1)

Birželio 6 d. aikštelėje prie Nemuno, vyko tinklinio 4x4 varžybos, kuriose varžėsi daug stiprių komandų. Tai pirmoji JŠC Atviros jaunimo erdvės iniciatyvinės jaunimo grupės įgyvendinamo projekto ,,Judėk kartu ir bus smagu“ veikla. Projektas finansuotas iš Jurbarko r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios pagalbos lėšų. Kaip ir pernai metais tinklinio varžybos pritraukė gausų būrį dalyvių bei įtraukė skirtingų kartų žaidžiančiuosius. Šiemet varžybose užsiregistravo 10 komandų, kurios žaidė dviejuose pogrupiuose. Iš kiekvieno pogrupio į finalą pateko po dvi komandas, kurios toliau ir kovojo dėl I-III vietų.

(Plačiau...)

Chuliganui skirta bauda (nuotraukos) (1)

Visuomenės pasipiktinimą sukėlęs ant paminklinio kryžiaus Skirsnemuniškių I-ajame k. (Skirsnemunės sen.) laipiojusio paauglio elgesys įvertintas - policija skyrė baudą. Nepilnametis jurbarkietis ne tik užsikorė ant kryžiaus, bet ir tokiu elgesiu didžiavosi socialiniame tinkle "Facebook", kur viešai patalpinto "žygdarbio" nuotrauką. Prie nuotraukos "Facebook" esantis užrašas skelbė: "Kryžiaus sargas. Jakaičių baubas".

(Plačiau...)

V. Grybo g. - chamiškai nutėkštas automobilis (7)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietis, kuris atsiuntė Jurbarke, V. Grybo g., pastatyto automobilio nuotrauką. Vairuotoją nemaloniai nustebino kolegos akiplėšiškumas - pastatyti automobilį ant pėsčiųjų perėjos ir visiškai neatsižvelgti į kitus eismo dalyvius.

(Plačiau...)

Dingo cirko katinas, žadamas atlygis (3)

Į redakciją kreipėsi į Jurbarką atvykusio „Amber cirko“ artistai, kurie pasigedo ilgamečio cirko katino – persų ilgaplaukio, vardu Princas. Savininkai prašo miestiečių suteikti bet kokią informaciją apie gyvūną ir žada atlygį už suradimą.

(Plačiau...)

Girdžių lankoje rinkosi sūrininkai (nuotraukos) (0)

Birželio 6 d. popietę Girdžių lankoje rinkosi pačių įvairiausių sūrių gamintojai iš Girdžių ir aplinkinių kaimų. Tądien vyko jau trečioji Sūrių šventė.

(Plačiau...)

Paaugliai išniekino kryžių, po publikacijos pratrūko grasinimais (nuotraukos) (16)

Užlipti ant kryžiaus, sėdėti ir pozuoti nuotraukoms - tinkamas elgesys. Taip nusprendė su draugais Skirsnemuniškių I-ajame k. (Skirsnemunės sen.) lankęsi paaugliai. Nepilnametis jurbarkietis ne tik užsikorė ant kryžiaus, bet ir tokiu elgesiu didžiuojasi socialiniame tinkle "Facebook", kur viešai patalpinta "žygdarbio" nuotrauka.

(Plačiau...)

Neeiliniai mokyklos metai (nuotraukos) (0)

Prieš 380 metų,  1635 metais, Seredžiuje buvo įsteigta pirmoji mokykla. Per tuos ilgus metus vienokia ar kitokia mokykla mūsų miestelyje gyvavo: parapinė, rusiška, daraktoriaus P.Virako mokykla, keturmetė, šešiametė, vėliau vidurinė, o dabar – pagrindinė. Galima didžiuotis tokia mokyklos istorija, o dabar – ir tapti jos kūrėjais.

(Plačiau...)

Griovyje rado šuniukus (ieško šeimininkų) (2)

Į redakciją kreipėsi dviračių taku, Skirsnemunės link, važiavusi mergina, kuri griovyje rado du paliktus šuniukus. 

(Plačiau...)

Mašinas niokoja ginkluoti vandalai? (5)

Į redakciją kreipėsi keletas jurbarkiečių, kurie pastarosiomis dienomis rado apgadintus priekinius automobilių stiklus. Langai, įtariama, sugadinti į juos šaudant šratiniu šautuvu.

(Plačiau...)

Ieško šeimininkų (0)

Rastas šuo. Esami arba nauji šeimininkai laukiami Jurbarko r. policijos komisariate.

(Plačiau...)

„Liepaitės“ dainavo Skirsnemunėje (nuotraukos) (0)

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje lankėsi Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos 4-5 klasių mergaičių choras „Liepaitės“. Choro vadovė Edita Jaraminienė parinko panemunės mokyklą, kurioje koncertuotų jos dainininkės, keliaudamos „saulėtu, piliakalnių pilnu kraštu“, kaip pasakė vadovė.

(Plačiau...)

„Nykštuko“ futbolininkai rungtyniavo Kaune (nuotraukos) (1)

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, gegužės 21d., surengė  respublikinį ikimokyklinių įstaigų ugdytinių futboliuko festivalį ,,UEFA Grassroots Day, Futboliuko fiesta“, kurioje dalyvavo ir Jurbarko miesto vaikų lopšelio darželio ,,Nykštukas“ ugdytinių komanda.

(Plačiau...)

Bibliotekoje - gamtos fotografijos (nuotraukos) (0)

Juozas Padolskis gimė Vilkaviškio rajone, Dugnų kaime. Būsimasis fotografas mokėsi Pilviškių vidurinėje mokykloje, vėliau studijavo Kaune ir Vilniuje. Gyvenimas jį buvo nubloškęs ir į Sovietų sąjungos gilumą, kur dalyvavo geologijos ekspedicijose. „Pamatęs didingus kalnus, saulės iškepintas dykumas, neaprėpiamus miškus staiga suvokiau, kokia skirtinga yra gamta. Kaip visa tai skyrėsi nuo Suvalkijos lygumų, kur sode stirnos grikšėdamos kramtydavo pašalusius obuolius, kur kiškiai pasišokėdami lupdavo žievę nuo jaunų medelių, o pavasarį prie Šešupės taip liūnai girgždėdavo griežlės… Panorau tą grožį įamžinti, nes viskas taip greitai keičiasi, – sako gamtos fotografas.

(Plačiau...)

Aplinkotyrinių darbų konkursas „Žvilgsnis į gamtą“ (0)

Jau penktus metus iš eilės tęsiasi mokinių gamtamokslių aplinkotyrinių darbų konkursas "Žvilgsnis į gamtą", kurį organizuoja Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos biologijos ir chemijos mokytoja Lina Juškienė. Konkursą globoja Jurbarko r. Švietimo centro direktorė Aušra Baliukynaitė, kuri atvyko su gausiu krepšiu dovanėlių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook