Bendraukime

Bendraukime

Duonos mėgėjams: pagrindiniai šviesios ir tamsios duonos derinimo principai (0)

Ką dažniausiai valgote pusryčiams? Priešpiečiams? Vakarienei? Retas, vardindamas kasdien valgomą maistą, nepaminės juodos ar baltos duonos. 

(Plačiau...)

Psichologė pataria: kaip siekiant tikslų išvengti perdegimo (0)

Turite ambicingų tikslų ir jautriai reaguojate į nesėkmes? Pabaigę darbus jaučiate jėgų trūkumą ir norite griūti į lovą? Jei tokia savijauta kamuoja visą laiką, gali būti, jog esate pervargę ir vien tik gerai išsimiegoti jau nebeužteks. Psichologė perspėja apie ženklus, išduodančius, kad gresia perdegimo sindromas, ir pataria, kaip nuovargį suvaldyti laiku.

(Plačiau...)

Kaip teisingai naudotis skalbykle: 7 dažniausiai daromos klaidos (0)

Skalbyklė yra puikus išradimas. Ji ne tik kruopščiai išskalbia mūsų mylimus drabužius – ji juos išskalbia taip, kad jie ilgiau išlieka gaivūs ir švarūs. Tačiau su sąlyga, kad skalbyklė naudojama teisingai, rašo hunker.com.

(Plačiau...)

Rastas šuniukas - ieškomi šeimininkai (0)

Penktadienio vakarą prie savivaldybės rasta Jorkšyro terjero kalytė

(Plačiau...)

Kviečia palaikyti Jurbarką: reto grožio eglės puošia ne tik Vilnių ir Kauną: išrinkite mieliausią Lietuvos eglutę (2)

Kalėdinės nuotaikos pasklido po visą Lietuvą – šventėms ruošiasi ir didesni, ir mažesni miesteliai, kurių aikštėse visi susirenka pasigrožėti puošniomis eglutėmis. Neseniai rengėme 10 didžiausių Lietuvos miestų eglių balsavimą ir kvietėme išrinkti gražiausią. Šįkart kviečiame pasižiūrėti, kaip jaukiai Kalėdų laukia kiti miestai ir atiduoti savo balsą eglutei, kuri jums mieliausia.

(Plačiau...)

Kviečia duoti kraujo (0)

Gruodžio 16 d. Nacionalinis kraujo centras kviečia jurbarkiečius duoti kraujo.

(Plačiau...)

Kodėl iš Lietuvos miestelių herbų dingo žuvys? (0)

Tuščias mėlynas fonas be žuvų, juodasis gandras be grobio snape, vieniša karūna ar žuvies uodegos netekusi būtybė su žirgo galva – tokiomis keistomis transformacijomis stebina įvairių Lietuvos miestelių herbai. Kas nutiko šių savivaldybių bei seniūnijų simbolikai ir kodėl iš jų dingo žuvys?

(Plačiau...)

Skirtumai matosi plika akimi: dešinėje – saugomas rezervatas, kairėje – prižiūrimas miškas (0)

Tarp Kauno ir Jurbarko esančio vaizdingo Nemuno slėnio dešiniajame krante įsikūrę miesteliai gali būti ramūs – turistų dėmesio jiems nepritrūks. Čia tikrai yra į ką pasižiūrėti, o vien maršruto pavadinimas „Rojaus kelias“ leidžia suprasti, jog iš tokios kelionės be įspūdžių negrįš niekas. Tiek daug vienoje vietoje sukoncentruotos gamtos ir istorijos verčia kitus miestelius, esančius už šio maršruto ribų, pasukti galvą, kaip prisivilioti turistų, kadangi ties Jurbarku baigiasi turistinis maršrutas, bet ne kelias. Iš vaizdingo slėnio išsukęs plentas už Jurbarko eina per miškus, ir ten esantys miesteliai nebegali pasigirti tokiomis gražiomis Nemuno slėnio panoramomis kaip prieš tai buvę. Vienas tokių yra Viešvilė, kurio gyvybės šaltinis yra Viešvilės upelis.

(Plačiau...)

Daugiau nei para – tiek laiko per metus renkamės filmus (0)

Nespėti pažiūrėti mėgstamos televizijos laidos ar filmo – šiandien visai nebe problema. Atsiradus internetinėms televizijos transliavimo platformoms kiekvienas gali stebėti mėgstamą turinį bet kuriuo, jiems patogiu metu. Kaip pasikeitė vartotojų televizijos žiūrėjimo įpročiai ir kodėl naudotis turinio transliavimo platformomis tampa vis populiariau?

(Plačiau...)

Kalnėnų bendruomenė kviečia įžiebti eglutę (0)

Pirmadienį, 18 val., Kalnėnuose bus įžiebta kalėdinė eglutė.

(Plačiau...)

Butuose vandens padaryta žala skaičiuojama šimtais tūkstančių: kaip išvengti nelaimės? (0)

Būsto užliejimas vandeniu – didžiulius nuostolius asmeniniam ir kaimynų turtui sukelianti nelaimė, kurios rizika ypač išauga šaltuoju sezonu. Jas gali sukelti šildymo prietaisai, mechaniniai gedimai bei trūkę vamzdžiai, o kartais avarijos įvyksta ir dėl mūsų pačių aplaidumo. Specialistai perspėja – norint išvengti nuostolių, būtina pasirūpinti tinkama buitinės technikos priežiūra. Tačiau, jei nelaimė vis tik įvyko, svarbu žinoti, ką daryti: vanduo skverbiasi ypač greitai, todėl skubi reakcija – būtina.

(Plačiau...)

Ramybę trikdo palaidas vilkšunis (video) (6)

Girdžių sen. Butkaičių kaimo gyventojai, kaip patys sako, bijo išeiti iš namų, nes nežinia kur gali sutikti bene nuolat palaidą didelį šunį. Žmonės pyksta ne tik ant neatsakingų vilkšunio savininkų, bet ir ant seniūno: šis su pažeidėjais šnekasi, bet nebaudžia.

(Plačiau...)

Įkalino prekybos centro aikštelėje (5)

Naujojo prekybos centro „Norfa“ aikštelė sulaukia ne vieno vairuotojo keiksmų. Tačiau dažnai dėl tokios situacijos kalti ne objekto projektuotojai, o patys vairuotojai. Skaitytojai ne kartą kreipėsi į redakciją siųsdami nuotraukas, kuriose – sunkiai suvokiamas vairuotojų elgesys. Automobilius jie stato, kur papuola – net aklinai blokuoja išvažiavimą iš aikštelės.

(Plačiau...)

Kodėl sumanūs šeimininkai į šiukšliadėžę beria sodos? (0)

Virtuvėje po kiekvieno valgio gaminimo atsiranda atliekų, jos keliauja į šiukšlių dėžę. Deja, ji dažnai tampa nemalonaus kvapo šaltiniu, ypač jei šiukšlės laiku neišnešamos.

(Plačiau...)

Kaip namuose atgaivinti nublukusių juodų drabužių spalvą (0)

Juodos spalvos drabužiai universalūs, jų turėtų būti visų garderobe. Viena bėda – laikui bėgant, juodi drabužiai pablunka. Veikiausiai daugelis svarstė, kaip to išvengti, ar ieškojo šios problemos sprendimo būdų.

(Plačiau...)

„Pelenė“ vėl kviečia kurti stebuklą (0)

Gruodžio 6 d. 19 val. Panemunės pilyje vyks grožio ir labdaros šventė „Pelenė“. Ir grožis, ir atjauta artimui yra didieji mūsų kasdienybės stebuklai, todėl šią šventę rengianti verslininkė Rasa Rakštelienė kviečia visus, žada įspūdingą reginį bei galimybę prisidėti kuriant gerumo stebuklą. Kiekvienas, už 10 Eur nusipirkęs bilietą ir atėjęs į renginį, jau taps šio stebuklo dalininku, nes pinigai bus skiriami labdarai.

(Plačiau...)

Muzikantai prašo balsuoti ir padėti laimėti itin reikalingą paramą (video) (0)

Neperseniausiai socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kvietė Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojama: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – galima dalyvauti konkurse ir laimėti muzikos klasės ar patalpų atnaujinimą. Šiame konkurse dalyvauja ir puikiai jurbarkiečiams žinoma grupė „JADA'“ . Kraštiečiai prašo balsuoti ir taip padėti laimėti itin jiems reikalingą paramą.

(Plačiau...)

Kantrybė baigėsi – jurbarkiečiai laukia tiesaus atsakymo (8)

P. Paulaičio ir V. Grybo gatvėse po lietaus telkšančios balos tapo ne tik jurbarkiečių pykčio, bet ir patyčių objektu. Gerokai palijus vietomis paskęsta beveik visa šių gatvių važiuojamoji dalis. Žmonių manymu, tai ne tik nepatogu, bet ir nesaugu, nes pašalus automobiliai atsiduria lyg čiuožyklose. 

(Plačiau...)

Duonos mėgėjams: pagrindiniai šviesios ir tamsios duonos derinimo principai (0)

Ką dažniausiai valgote pusryčiams? Priešpiečiams? Vakarienei? Retas, vardindamas kasdien valgomą maistą, nepaminės juodos ar baltos duonos. Šis daug ruošimo nereikalaujantis maisto produktas užima svarbią vietą mūsų kasdieniame maisto racione, yra pagrindinis angliavandenių šaltinis ir suteikia mums būtinos energijos. Įdomus faktas – 2018–2019 m. atlikto duonos tyrimo duomenimis, net 52 proc. Lietuvos gyventojų tik parduotuvėje nusprendžia, kokią duoną – šviesią ar tamsią jiems rinktis. Apsispręsti būtų lengviau, žinant pagrindines duonos skonines savybes ir derinimo principus. Patyręs virtuvės šefas sutiko padėti ir pasidalinti patarimais, kurie kasdienį duonos valgymą paįvairins naujais skoniais ir atradimais.

(Plačiau...)

Pasitikrinkite, ar darote šias 3 klaidas besirinkdamos makiažo pagrindą (0)

 Nors apie tinkamą makiažo pagrindo pasirinkimą, tolygų jo padengimą ir net taisyklingą nuvalymą jau rašyta ne kartą, „Mary Kay“ vizažistė pastebi, jog moterys vis dar daro kelias esmines klaidas. Nors dauguma jų turi sukaupusios nemažą žinių bagažą, tačiau nežino, kaip tinkamai jomis naudotis, o praleidus vos kelis žingsnius arba juos padarius ne taip, visas likęs makiažas gali toli gražu neatitikti lūkesčių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook