Bendraukime

Bendraukime

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gerardas, Joana, Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Regis, pažįstamas asmuo padės jums gauti reikiamą informaciją ir ja operatyviai pasinaudoti. Korektiškai elkitės su nepažįstamais žmonėmis. Romantiškos staigmenos galite sulaukti iš jums neabejingo asmens.

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Nuotaika bus gana pakili. Galbūt susitiksite asmenį, kuris darys jums stiprų, nors gal akivaizdžiai nesuvokiamą poveikį. Arba kitais žmonėmis manipuliuosite būtent jūs. Būkite atsargūs kelyje.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė;

(Plačiau...)

Kone pusės tūkstančio bičių sugeltas bitininkas: nesupratau, kas joms nepatiko (1)

„Europoje, kad išgyventum iš bitininkystės, reikia turėti mažiausiai 300 avilių. Taigi pagalvojau, kad savo bityne turiu sukurti kokį papildomą verslą“, – šypsojosi stovyklavietės įkūrimo pradžią šalia Nemuno, Šilinės kaime, Panemunių regioninio parko teritorijoje prisiminęs bitininkas Ovidijus Jasinskas.

(Plačiau...)

Vardadieniu šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandieną būsite nepatenkinti įsigytais pirkiniais, atrodys, kad per daug sumokėjote, kad kokybė per prasta ir pan. Verčiau nemėginkite ko nors apgauti ar kažko laimėti kitų sąskaita. Tai, ko neužsidirbote ar priklauso kitiems, neturėtų jums rūpėti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Ankantas, Atėnė, Gėlė, Kytautas, Kytautė, Kyvainas, Kyvainė, Teobaldas, Vaidevutis, Vaidys, Valentas, Vydmina;

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Šiuo metu bus lengva suklysti ir nusipirkti nevertingą daiktą, neobjektyviai įvertinti artimo žmogaus motyvus. Jeigu teks spręsti nekilnojamojo turto ar kitus ilgalaikės vertės finansinius reikalus, reikėtų būti itin atidiems.

(Plačiau...)

Verslininkė ieško parduotuvės langus aplipinusių vandalų (nuotraukos) (7)

Naktį į trečiadienį du jaunuoliai linksminosi prie Vytauto Didžiojo g. Jurbarke esančios parduotuvės.  Dviračiais atvykę chuliganai prie parduotuvės gėrė alų, o vėliau langus apklijavo „Stop“ juosta.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilas, Akvilė, Akvilina, Akvilinas, Alfreda, Alfredas, Aušrys, Bernardina, Bernardinas, Eidvainas, Eidvainė, Eidvilas, Eidvilė, Eidvyda, Eidvydas, Eidvydė, Vygintas, Vygintė;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Regis, vargins pinigų, turto problemos. Šiandien nepatariama skolinti ar skolintis, įsigyti kreditu, pirkti nekilnojamąjį turtą. Sunku bus pasiekti patenkinamų rezultatų. Tačiau domėtis, smalsauti išties pravartu.

(Plačiau...)

Į mokyklas sugrįš šiuolaikiškesni mokytojai ir savarankiškesni moksleiviai (1)

99,1 proc. šalies pedagogų įsitikinę, kad nuotolinis mokslas pakeis įprastą mokymosi sistemą, rodo TAMO grupės atlikta mokytojų apklausa.

(Plačiau...)

Kviečia išrinkti kaimynų kaimyną! (0)

Gegužės 29 d. minima Europos kaimynų diena. Siekiant paminėti šią dieną policija skelbia konkursą „Kaimynų kaimynas“.

(Plačiau...)

Ieškomi šuns šeimininkai (0)

Rastas jaunas šuniukas. Gyvūnas šiuo metu yra „Jurbarko komunalininko“ kieme.

(Plačiau...)

Įdomiausi pasaulio istorijos įvykiai gegužės 19-ąją (0)

1536 m. Anglijos karaliaus Henriko VIII antrajai žmonai Anne Boleyn dėl neištikimybės vyrui nukirsta galva.

(Plačiau...)

Antradienį vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius antradienį švenčia Celerina, Celerinas, Celesta, Celestinas, Celė, Dangė, Dangius, Gilvina, Gilvinas, Jovaišas, Jovaidas, Jovarda, Jovardas;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Būsite ambicingi ir netaktiški. Suvaldykite norą kritikuoti, erzinti, nes kitaip patirsite nusivylimų ar net sulauksite nepageidaujamų finansinių padarinių. Pasistenkite labiau saugoti save ir kitus, tausoti techniką, įrankius.

(Plačiau...)

Kaip atsisakyti pirkinio, kuriuo nusivylėte? Įgudusio ES vartotojo atmintinė (0)

Įsigijote ne tokią prekę, kokios norėjote? Nusivylėte savojo pirkinio kokybe? O galbūt, pamatę gautą siuntinį, tiesiog persigalvojote? Dėl karantino augant internetinės prekybos mastams, vis daugiau vartotojų susiduria su panašiomis dilemomis. Vartotojai, apsiperkantys Europos Sąjungoje, turi išskirtines galimybes ginti savo teises, pasinaudodami privalomąja teisine garantija arba tiesiog atsisakydami sutarties bei susigrąžindami pinigus už prekę. Tačiau abu keliai, nors iš pažiūros panašūs, turi ir esminių skirtumų bei gali lemti visiškai skirtingas pasekmes. Kad neapsigautumėte, Europos vartotojų centras Lietuvoje pateikia išaiškinimą, kuo skiriasi teisinė garantija nuo sutarties atsisakymo teisės bei kaip šiais vartotojo svertais naudotis praktinėse situacijose. 

(Plačiau...)

Įdomiausi pasaulio istorijos įvykiai gegužės 18-ąją (0)

1291 m. Egipto sultonas ir jo sūnus Ashrafas užgrobė paskutinę krikščionių tvirtovę Šventojoje žemėje – Akrą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook