Bendraukime

Bendraukime

Mašinas niokoja ginkluoti vandalai? (5)

Į redakciją kreipėsi keletas jurbarkiečių, kurie pastarosiomis dienomis rado apgadintus priekinius automobilių stiklus. Langai, įtariama, sugadinti į juos šaudant šratiniu šautuvu.

(Plačiau...)

Ieško šeimininkų (0)

Rastas šuo. Esami arba nauji šeimininkai laukiami Jurbarko r. policijos komisariate.

(Plačiau...)

„Liepaitės“ dainavo Skirsnemunėje (nuotraukos) (0)

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje lankėsi Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos 4-5 klasių mergaičių choras „Liepaitės“. Choro vadovė Edita Jaraminienė parinko panemunės mokyklą, kurioje koncertuotų jos dainininkės, keliaudamos „saulėtu, piliakalnių pilnu kraštu“, kaip pasakė vadovė.

(Plačiau...)

„Nykštuko“ futbolininkai rungtyniavo Kaune (nuotraukos) (1)

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, gegužės 21d., surengė  respublikinį ikimokyklinių įstaigų ugdytinių futboliuko festivalį ,,UEFA Grassroots Day, Futboliuko fiesta“, kurioje dalyvavo ir Jurbarko miesto vaikų lopšelio darželio ,,Nykštukas“ ugdytinių komanda.

(Plačiau...)

Bibliotekoje - gamtos fotografijos (nuotraukos) (0)

Juozas Padolskis gimė Vilkaviškio rajone, Dugnų kaime. Būsimasis fotografas mokėsi Pilviškių vidurinėje mokykloje, vėliau studijavo Kaune ir Vilniuje. Gyvenimas jį buvo nubloškęs ir į Sovietų sąjungos gilumą, kur dalyvavo geologijos ekspedicijose. „Pamatęs didingus kalnus, saulės iškepintas dykumas, neaprėpiamus miškus staiga suvokiau, kokia skirtinga yra gamta. Kaip visa tai skyrėsi nuo Suvalkijos lygumų, kur sode stirnos grikšėdamos kramtydavo pašalusius obuolius, kur kiškiai pasišokėdami lupdavo žievę nuo jaunų medelių, o pavasarį prie Šešupės taip liūnai girgždėdavo griežlės… Panorau tą grožį įamžinti, nes viskas taip greitai keičiasi, – sako gamtos fotografas.

(Plačiau...)

Aplinkotyrinių darbų konkursas „Žvilgsnis į gamtą“ (0)

Jau penktus metus iš eilės tęsiasi mokinių gamtamokslių aplinkotyrinių darbų konkursas "Žvilgsnis į gamtą", kurį organizuoja Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos biologijos ir chemijos mokytoja Lina Juškienė. Konkursą globoja Jurbarko r. Švietimo centro direktorė Aušra Baliukynaitė, kuri atvyko su gausiu krepšiu dovanėlių.

(Plačiau...)

Pagrindinis kelias nieko nereiškia? (video) (1)

Skaitytojas redakcijai atsiuntė vaizdo registratoriumi filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip prie autobusų stoties, Vydūno g. ir Dariaus ir Girėno g. sankryžoje, vos išvengiama avarijos. Iki nelaimės nedaug trūko, kai nuo Nemuno pusės, šalutiniu keliu, atvažiavusi vairuotoja neatkreipė dėmesio į pagrindiniu keliu važiuojantį automobilį ir įvažiavo į sankryžą.

(Plačiau...)

Kodėl užsieniečiai Lietuvoje gali turėti dvigubą pilietybę, o lietuviams neleidžiama? (3)

Referendumas dėl dvigubos pilietybės nebūtinas, jei Lietuvos Respublikos Seimas ištaisys savo klaidas.

(Plačiau...)

Veliuoniškiai vakaroja (nuotraukos) (0)

2015 metai – Etnografinių regionų metai. Tai tinkama proga mums prisiminti savo regiono istorinę ir kultūrinę patirtį, rūpintis kultūrinio palikimo išsaugojimu bei sklaida.

(Plačiau...)

Sausainių pakelyje - gyva musė (video) (1)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietis, kurio norą nusipirkti sausainių parduotuvėje "Norfa" pakeitė pasibjaurėjimas. Paėmęs sausainių pakelį į rankas, jis pamatė viduje ropojančią gyvą musę.

(Plačiau...)

Šeštadienį Girdžiuose – klojimo teatrų krivūlė (0)

Šiųmetė klojimo teatrų šventė „Girdžių krivūlė 2015" Jurbarko KC Girdžių skyriaus ir seniūnijos darbuotojų organizuojama jau penktąjį kartą. Šiemet ji bus skirta Lietuvos etnografiniams regionams.

(Plačiau...)

Gatvę užtvėręs automobilis - normalu? (3)

Ar pastatyti automobilį visiškai negalvojant apie kitus eismo dalyvius normalu? Tokį klausimą uždavė redakcijai kreivai pastatytą automobilį nufotografavęs jurbarkietis. Vairuotoją nemaloniai nustebino ne tik važiuojamąją juostą užtvėręs automobilis, bet ir tai, kad jo savininkas ar savininkė visiškai ignoravo ištisinę kelio liniją.

(Plačiau...)

Apie Kidulius ir fotografiją su Andriumi Ufartu (0)

Visiems kiduliečiams puikiai žinomas, mūsų krašto sūnus. Jo vardas populiariausiuose Lietuvos naujienų portaluose visada džiugina sielą, nors parašytas ir ne dideliu šriftu. Kasdien Andriaus foto objektyve atsiduria žymiausi Lietuvos žmonės, karščiausi įvykiai ir įspūdingiausi renginiai, tačiau gimto krašto jis nepamiršta ir pats apie save primena. 2009 metais Kidulių pagrindinėje mokykloje, o 2011 metais Kidulių dvare buvo pristatytos jo meninės fotografijos parodos. Dabar jis kviečia pačius kiduliečius surengti virtualią parodą portale www.kiduliai.lt.

(Plačiau...)

Girdžiuose - Rusijos vėliavos spalvų balionas (3)

Šeštadienį girdžiškius nustebino neįprastas radinys - iš dangaus nukrito Rusijos vėliavos spalvomis išdažytas balionas.

(Plačiau...)

Miestą užplūdo dviratininkai (nuotraukos) (0)

Savaitgalį baigėsi visą savaitę Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vykusi sveikatingumo savaitė "Būk saugus ir mobilus". Renginio pabaiga tapo moksleivių, mokytojų ir jų tėvų žygis dviračiais per gražiausias miesto vietas.

(Plačiau...)

Jurbarko kultūros centras kviečia prisijungti naujus darbuotojus (0)

Jurbarko kultūros centras ieško žmogaus, mylinčio muziką, gebančio valdyti muzikos instrumentą, kurti aranžuotes bei suburti aplink save aktyvius, grojančius bei dainuojančius žmones. Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo – mes padėsime realizuoti Jūsų idėjas, suteiksime darbo vietą ir perspektyvą tobulėti.

(Plačiau...)

Ieško šuns šeimininkų (nuotraukos) (2)

Jurbarke, Taikos g., ketvirtą parą klaidžioja šuo. Ieškomi seni arba nauji šeimininkai.

(Plačiau...)

Pareigūnai tapo modeliais (1)

Esame įpratę matyti podiumu tarytum praplaukiančius modelius. Kartais ir gražiai atrodantiems pažįstamiems nepagailime komplimento – „tarsi nuo podiumo nužengęs“. Šį kartą kalbiname tiesiogine prasme tik ką nuo podiumo nužengusius pareigūnus –  Migracijos skyriaus Jurbarko grupės vyresn. specialistę Renatą Šepetienę ir Kriminalinės policijos skyriaus tyrėją Evaldą Buitkų. Jie balandžio mėnesį Gelgaudiškio dvare vykusiame renginyje „Veidrodėli, pasakyk“ demonstravo šukuosenas  bei rūbus. 

(Plačiau...)

Eržvilko gimnazijoje - "flashmobas" (nuotraukos) (0)

Eržvilko gimnazijos abiturientės kartu su šokio mokytoja Ieva Janauskaite surengė "flashmob" akciją - mokyklos koridoriuje sušoko šokį.

(Plačiau...)

Protų kovas Raudonėje laimėjo "12344 Lapės" (nuotraukos) (0)

Trečiadienį Raudonės pagrindinėje mokykloje vyko protų kovos, kuriose dalyvavo 5-10 klasių moksleiviai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook