Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Lapkritis ant žvėrių tako (nuotraukos) (1)

Gamta vis gilyn brenda į tamsųjį savo laiką. Karaliauja priešžiemis. Tad  likusi paros šviesa sutelkia ją mėgstančius gyvūnus ir skubina jas viską atlikti laiku. 

(Plačiau...)

Taip elgiasi daug šunų savininkų, bet ši klaida gali baigtis ir mirtimi (1)

Visi esame girdėję, kad naminiai gyvūnėliai vienaip ar kitaip gerina mūsų sveikatą. Tačiau kartais gyvūno auginimas gali pasibaigti ir tragiškai.

(Plačiau...)

6 patarimai, kaip susitvarkyti telefono fotogaleriją (0)

Turėdami telefonus su aukštos kokybės fotoaparatais, nufotografuojame daugybę svarbių ir mažiau svarbių mūsų gyvenimo momentų. Įamžinti kiekvieną momentą yra nuostabu, bet ateina laikas, kai gauname daugybę pranešimų, kad mūsų telefono atmintis pilna. Dar nemaloniau, kai tarp šimtų ar tūkstančių kitų nuotraukų negalime surasti neseniai padarytos nuotraukos. „LG Electronics“ (LG) vienoje vietoje surinko patarimus apie tai, kaip kiekvienas savo išmaniajame telefone turėtų kasdien optimizuoti telefonines fotogalerijas.

(Plačiau...)

Šių laikų epidemija – trumparegystė: 10 ženklų, kad jums reikia pasitikrinti regėjimą (0)

Mokslininkai prognozuoja, kad iki 2050 m. kone 5 milijardai pasaulio gyventojų bus trumparegiai, ir beveik 1 mlrd. iš jų šis sutrikimas pasireikš sunkia forma*. Gydytojų teigimu, masinis trumparegystės plitimas gali būti vadinamas epidemija. 

(Plačiau...)

Skirsnemuniškių spektaklį graibsto visoje Lietuvoje (0)

Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės mėgėjų teatras (vad. B. Šneiderienė) – aktyvus ir daug gastroliuojantis kolektyvas, o skirsnemuniškių sukurtą spektaklį B. Sruogos „Dobilėlis penkialapis“ nori pamatyti žiūrovai visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Mitai, kuriais žmonės vadovaujasi drėkindami ir valydami namų orą (0)

Sausas ir užterštas oras patalpose – viena iš pagrindinių priežasčių dėl kurių paūmėja alergijos, o šaltuoju sezono metu – plinta virusai ir bakterijos. Deja, labai maža dalis žmonių žino, kaip tinkamai spręsti šią problemą. Remiantis Baltijos šalyse atliktu tyrimu*net 50 proc. respondentų vis dar tiki populiariais mitais, kurie nėra veiksmingi. Kokie 3 mitaipopuliariausi tarp Baltijos šalių gyventojų ir kaip ištikrųjų reikėtų drėkinti ir valyti orą patalpose?

(Plačiau...)

Piliakalnis vienas – kryptys dvi (3)

Jurbarko mieste atsirado naujas trasų ir lankytinų objektų ženklinimas. Žalias rodykles jau spėjo pastebėti dauguma aktyvų laisvalaikį mėgstančių gyventojų. Tačiau ženklinimas sukėlė ir klausimų, ar tai padaryta kokybiškai?

(Plačiau...)

Maisto technologė paaiškino, iš ko gaminamos pieniškos dešrelės (0)

Pramoniniu būdu pagamintų dešrelių – nei pieniškų, nei virtų, nei rūkytų – norintiems gyventi sveikai, geriau nepirkti ir nevalgyti, tačiau ir perkame, ir valgome, ir vaikus jomis maitiname. Žinoma, labai retai, beveik niekada, bet būna dienų lyg tyčia. VMGonline.lt parengė interviu su maisto technologe, sveikos gyvensenos propaguotoja Raminta Bogušiene, kurią „Alfas live“ laidoje kalbino vedėjas, virtuvės mitų griovėjas ir skonių ieškotojas Alfas Ivanauskas. Ar įmanoma išsirinkti blogybę, kuri būtų geresnė už pačią blogiausiąją?

(Plačiau...)

„BMW“ numetė taip, tarsi būtų vienintelis vairuotojas (nuotraukos) (7)

Į redakciją kreipėsi laikraščio skaitytoja, kuri tikina pašiurpusi dėl „BMW“ vairuotojo akiplėšiškumo. Pasak moters, automobilį savininkas numetė „Maxima“ parduotuvės aikštelėje, tarp neįgaliesiems ir šeimoms skirtų vietų. Todėl nei vienoje, nei kitoje vietoje sustoti ir išlipti tapo neįmanoma.

(Plačiau...)

Cirko treniruotėse išmoksta stebinti (1)

Vikrumas, lankstumas ir fizinė ištvermė. Į tokius užsiėmimus Jurbarko vaikus šį rudenį pakvietė Šakių cirko mokyklos trenerė Iveta Danieliūtė. Į dukart per savaitę vykstančias treniruotes antradieniais ir ketvirtadieniais skuba kelios dešimtys vaikų.

(Plačiau...)

Telefonų numerių istorija: kaip gavome kodą +370 ir ką reiškia 555? (0)

Išmaniųjų telefonų eros laikais apie telefonų numerius susimąstyti tenka retai – dažniausiai juos išsaugome adresatų sąraše ir tiesiog pamirštame. Tačiau technologijų ekspertai teigia, kad jų istorija yra kupina įdomių faktų ir dalijasi keliais iš jų.

(Plačiau...)

Prie savivaldybės – tulpių jūra (video) (0)

Trečiadienį Naujamiesčio progimnazijos pradinių klasių bendruomenė pasodino 600 tulpių svogūnėlių. 

(Plačiau...)

Protmūšyje pagerbs partizanų generolą (0)

Lapkričio 26-ąją 12 val. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyks generolo Jono Žemaičio-Vytauto mirties metinių paminėjimui skirtas protmūšis.

(Plačiau...)

Kiek turime laiko kol savižudybės persikels į darbo vietas? (0)

Savižudybės yra opi, tačiau tokia nemaloni tema, kad tiek darbo, tiek namų aplinkoje įnirtingai stengiamasi neigti, kad ji egzistuoja. Tuo pačiu metu, remiantis Valstybinio psichikos sveikatos centro statistikos pateiktais duomenimis rodikliai yra grėsmingi. Įvairių tyrimų duomenimis apie 5% Lietuvos žmonių bent kartą per metus pamąsto apie savižudybę.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate klajoja gyvūnai (video) (0)

Kuomet šiugždendami nuo medžių baigia kristi susivėlinusieji lapai, tai dažniausiai sutampa su trečiojo rudens mėnesio pradžia.

(Plačiau...)

Gimnazistams įteikti pasai (0)

Lapkričio 14 d. į Jurbarko r. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją susirinko gimnazistai, jų auklėtojai ir mokinių tėvai. Mokykloje įvyko septintasis direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės inicijuotas renginys – „Gimnazisto pasas“. Šiais metais pasai įteikti 147-iems pirmokams, kurie tapo oficialiais gimnazijos mokiniais.

(Plačiau...)

Temperatūros svarba miegui – kaip atvėsinti kūną naktimis? (0)

Įvairių tyrimų ir stebėjimų dėka šiandien žinome, kad mūsų miegui įtaką daro daugybė įvairių vidinių bei išorinių veiksnių. Tai – teisingas miego ritmas, miegojimo ciklaičiužinys ir net miegamojo aplinka. Vis dėlto, veiksnys, kurį savo kūnų jaučiame ir identifikuoti galime kiekvienas yra temperatūra. Esant normaliai kūno ir aplinkos temperatūrai, užmigti mums yra lengviau, o miegas išlieka kokybiškas. Vis dėlto oro sąlygų ar nuo mūsų nepriklausančio centrinio šildymo reguliuoti negalime. Sekinant aukštai oro temperatūrai, labai svarbu žinoti atsakymą į klausimą – kaip teisingai atvėsinti kūną?

(Plačiau...)

Kad atostogos netaptų rūpesčiu: kaip išsirinkti kelionę (0)

Neseniai bankrutavusi seniausia pasaulyje kelionių organizatorė „Thomas Cook“ sukrėtė ne tik finansų ir turizmo rinkas, bet ir sukėlė nepatogumų daugiau kaip 600 000 turistų. Dėl sustabdytos bendrovės veiklos nemaža dalis jų laiku negrįžo namo ar buvo priversti keisti kelionių maršrutus ir savo planus. Ar keliautojams įmanoma apsisaugoti nuo panašių situacijų ir į ką renkantis kelionę svarbu atkreipti dėmesį, kad ilgai lauktos atostogos nevirstų pragaru?

(Plačiau...)

Naktinė fotografija: 5 patarimai, kaip telefonu padaryti kokybiškas nuotraukas tamsiu paros metu (0)

Vienas svarbiausių dalykų šiandien – gražiai fotografuoti, nes socialiniai tinklai patys sėkmingomis nuotraukomis nepasidalins. Dieną tai padaryti nesunku, o kaip kokybiškus kadrus išgauti tamsiu paros metu? Net ir turint naktį gerai fotografuojantį telefoną, jūsų kadrai gali nepavykti. Todėl „Bitės Profai“ dalinasi 5 patarimais, kaip naktinio fotografavimo funkciją išnaudoti geriausiai.

(Plačiau...)

Vyrų veido odos priežiūra žiemą: specialistė pataria, į ką atkreipti dėmesį (0)

Ar vyrai gali naudoti moterišką kosmetiką ir kodėl vis dar gajus mitas, kad žiemą drėkinamasis kremas netinka? Ar žinote, kad vyrų oda storesnė už moterų, bet 55 gyvenimo metais ji suplonėja ir tampa žymiai panašesnė į moterų? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus pateikia didžiausios Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovės „BIOK laboratorija“ naujų produktų specialistė Gintarė Mykolaitienė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook