Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Nustebino bet kaip numestas „Mercedes-Benz“ (3)

Laišką redakcijai atsiuntęs skaitytojas stebisi – negi „Mercedes-Benz“ vairuotojai rūpi tik ji pati? Jurbarke Kauno g. eismui trukdantį automobilį nufotografavęs vyras nufotografavęs įsitikinęs – eismo kultūros stokojančius vairuotojus – būtina gėdinti.

(Plačiau...)

Autobusų stotelėje - sąvartynas (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris atsiuntė nuotraukų iš Greičių soduose esančios autobusų stotelės. Vyras tikina nesuprantantis, kaip galima taip šiukšlinti, o atsiradus šiukšlių krūvoms, jų nesutvarkyti.

(Plačiau...)

Nustebino skersai numestas automobilis (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris nufotografavo Jurbarke Kęstučio g. pastatytą automobilį. Mašinos vairuotojas automobilį pastatė ne tvarkingai, o skersai ir užtvėrė dalį gatvės.

(Plačiau...)

Skaitytoja: policininkė pademonstravo, kad yra neliečiama (nuotraukos) (3)

Į redakciją kreipėsi dvi vairuotojos, kurios atsiuntė nuotraukų su pažeidėjais. Abi jurbarkietės tikina paprastai pažeidimų nefotografuojančios, tačiau užfiksuoti atvejai esą pasižymi akiplėšiškumu. Pirmoji skaitytoja užfiksavo, jos akimis, neleistinoje vietoje automobilį pastačiusią policijos pareigūnę, antroji – dvi neįgaliųjų vietas užėmusį automobilį.

(Plačiau...)

Tualetas ligoninėje - apkerpėję griuvėsiai (nuotraukos) (6)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri pasibaisėjo tualetu Jurbarko ligoninėje. Moterį nustebino, kad ligoniams ir lankytojams skirtoje patalpoje išgriautos sienos, apkerpėję radiatoriai ir grindys. Nors rajono ligoninė vis remontuojama, pagal šias iliustracijas galima spręsti, kad apie normalias sąlygas, higieną, sanitarines normas ligoniai gali tik pasvajoti.

(Plačiau...)

Nuvylė tamsus parkas (balsavimas) (4)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri stebisi, kad pirmadienį, apie 21.30 val., Jurbarko Vytauto parkas paskendo tamsoje. Mergina stebėjosi, kad orai dar šilti, gatvėse vaikštinėjančių žmonių ir jaunimo daug, o vienoje populiariausių vietų, parke, tamsu.

„Kiekvieną vakarą ten vedu šuniuką ir jau kelintą vakarą yra visiškai tamsu. Gūdi tamsa“, - stebėjosi jurbarkietė.

(Plačiau...)

Vasara Madeiroje - nuostabi (1)

Nors Jurbarke nėra kelionių agentūrų, kur galima būtų užsisakyti  keliones, norintiems pamatyti  gražiausias pasaulio  vietas, pasimaudyti šiltose jūrose ir vandenynuose tenka vykti į Kauną ar kitą miestą, arba susirasti kelionę internetu. Neseniai  grįžau iš poilsinės-pažintinės kelionės po Madeiros salą Portugalijoje. Šios kelionės laukiau 30 metų!? Dar sovietiniais laikais žurnale „National geography" pamačiau straipsnį apie mažai mums žinomą salą, kurios tik vynai buvo garbinami. Dar mano mama (nežinau iš kur sužinojo) prisimenu sakydavo: „o,Madeiros vynai labai garsūs".

(Plačiau...)

Mokykloje – gyvūnų terapija (nuotraukos) (0)

Gegužės 16-20 d. Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyksta Sveikatos savaitė ,,Pertrauka kitaip“. Renginio tikslai: sveika gyvensena, gera nuotaika, geri tarpusavio santykiai, mokėjimas bendrauti gyvai.

(Plačiau...)

Rasti numeriai (0)

Rasti priekabos arba traktoriaus valstybiniai numeriai LG 7172.

(Plačiau...)

Atsakome skaitytojui: vyksta pratybos (0)

Į redakciją kreipėsi net keletas skaitytojų, kurie klausė, ką Jurbarke veikia kariai. Mieste, kaip ir visoje šalyje, vyksta įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių pratybos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook