Bendraukime

Bendraukime

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandien stokosite energijos, objektyvumo ir apdairumo. Užuot kaltinę save ar kitus dėl nenusisekusio reikalo, paieškokite išeities, pamąstykite. Tiktų užsiimti menine kūryba. Saugokite sveikatą.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su dominančiais žmonėmis, sprendžiate bendradarbiavimo ir kitokius klausimus. Nusimato vertinga informacija, neblogi mokslo, protinio darbo rezultatai.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 13-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1607 m. kapitonas Johnas Smithas su grupe kareivių išsilaipino dabartinėje JAV Virdžinijos valstijoje ir čia įkūrė Džeimstauno miestą. Tai buvo pirmoji nuolatinė britų gyvenvietė Naujajame pasaulyje.

(Plačiau...)

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Alvyda, Alvydas, Irdangas, Irdangė, Milda, Ofelija, Servacijus, Servatas, Servulas, Tautmilas, Tautmilė, Tautmina, Tautminas;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Ši diena bus permaininga. Draugas, pažįstamas gali pasielgti ne itin etiškai jūsų atžvilgiu. Arba jūsų tiesiog nenudžiugins rytinės naujienos. Visgi diena turėtų būti nebloga, jausitės reikalingi.

(Plačiau...)

Informuoja, kaip atgauti pinigus už bilietus (0)

Jurbarko r. kultūros centras informuoja, kaip atgauti pinigus už nusipirktus bilietus į renginius, kurie buvo atšaukti.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 12-osios pasaulio istorijos įvykiai (0)

1265 m. gimė Alighieris Dantė – italų poetas ir politikas, italų literatūrinės kalbos kūrėjas.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Achilas, Nerėjas, Nerijus, Nerita, Nerys, Nermeda, Nermedas, Nermedė, Vaidutis, Virgailas, Virgailė;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Šiandien jausite įtampą, o tuo pačiu ir ambicijų antplūdį. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, specialistais. Jūsų pasiūlymai turėtų juos sudominti. Dėl to gali prasiplėsti jūsų profesinės perspektyvos.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 11-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

330 m. Konstantinopolis paskelbtas naująja Romos imperijos sostine. Ji buvo pavadinta imperatoriaus Konstantino vardu ir pastatyta ant Bizantijos miesto griuvėsių.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Dalius, Mamerta, Mamertas, Mamertina, Miglė, Miglovaras, Skirgaudas, Vaitnora, Vaitnoras, Vaitnorė;

(Plačiau...)

Horoskopas pirmadieniui (0)

AVINAS. Nelengva bus realizuoti sumanymus net pasitelkus pritariančius žmones. Venkite elgtis neetiškai, pažeidinėti įstatymus, nes atsakomybės neišvengsite. Saugokitės traumų.

(Plačiau...)

Skaitytojai praneša: tarp Jurbarko ir Girdžių klajoja du vilkšuniai (nuotraukos) (0)

Su redakcija susiekė skaitytojai, kurie pranešė, kad tarp JUrbarko ir Girdžių klajoja du vilkšuniai. Pasak žmonių, gyvūnai akivaizdžiai pavargę ir išsekę.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 10-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1503 m. Christopheris Columbusas atrado Kaimanų salas.

(Plačiau...)

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Bertolda, Bertoldas, Putinas, Sangailė, Viktorina;

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Rytinė nuotaika bus geresnė už popietinę, todėl svarbesnių veiklų ir bendravimo neatidėkite. Vėliau pradėsite jausti nerimą dėl artėjančios darbo savaitės, pareigų naštą.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Austė, Austėja, Eda, Edita, Grigalius, Mintgailas, Mintgailė, Pominas, Pominė, Povilas, Povilė, Povydas, Povydė;

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Šiandieną jums norėsis dingti kur nors toliau nuo rutinos, namų, artimųjų. Svajosite neįprastai praleisti laiką. Galbūt vyksite žvejoti, iškylauti prie ežero ar kt. Jeigu reikia mokytis, teks kitaip leisti laiką.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 8-osios pasaulio įvykiai (0)

1429 m. baigėsi Orleano apsuptis, kai Jeanne'os d'Arc vadovaujama prancūzų kariuomenė šturmu paėmė anglų fortus.

(Plačiau...)

Vardadienius penktadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook