Aštuoni patarimai kovo 8-ąjai

Aštuoni patarimai kovo 8-ąjai (9)

2016-03-08

Su kovo 8-ąja, mielos moterys. Žydėkite ir būkite mylimos. Kadangi visoms, Jums, mano mielos draugės, kolegės, grupiokės, kaimynės ir visos kitos draugės, tulpių nepripirksiu - simboliškas aštuonetas patarimų šiai dienai:

1. Jokiais būdais nesileiskite sveikinamos savo bendradarbių - jie tai daro iš pareigos, tam, kad mikroklimatas darbe būtų kuo geresnis, kad darytumėte jiems kavą ir tam, kad plautumėte puodelius.
2. Meskite ant akių šlykščiai raudonas tulpes teikiamas apsiseilėjusių politikierių. Jie Jūsų nemyli, jiems svarbu tik Jūsų balsas. Jeigu tądien būtų ir vyrų diena - tulpių gautų ir jie. Jie galvoja, kad moters palankumą lengva nupirkti. Neparduokite jo. 
3. Meskite atgal per tvorą tulpes įteiktas kaimyno. Jūs jam nerūpite, jis gal ir geidžia Jūsų, nes žmona pabodusi. Jis pro tvoros plyšį slapta žiūri, kaip jūs darže retinate morkas,ar renkate nuo bulvių kolorado vabalus. Patinka, kai būnate pasilenkusi. Tačiau Jūsų jis nei myli nei gerbia. Tegul jas įteikia savo žmonai. Nors kada. 
4. Nepriimkite tulpių iš savo klasiokų. Nes... Jūs dar ne moterys, tad ir švęsti nėra ką. Jūs dar nesužydėjote. Gražios, bet dar per jaunos,kad būtumėte moterimis. Iš patirties sakau Jums - jie nori kad jiems duotumėte. Nusirašyti namų darbus. Tegul patys mokosi, o pinigus lai pasitaupo mokslams. 
5. Nepriimkite tulpių ir iš savo sutuoktinių (ar sugyventinių), kurie gėlių parneša TIK kovo 8-ąją, nors alaus "atsigerti vakarienei" niekada nepamiršta. Jie bijo Jūsų - todėl ir parnešė. Būkite susiraukusios ir iš jų gėlių nepriimkite. Tesižino...
6. Nepriimkite gėlių iš gėlininko, nes jis už jas vistiek paprašys susimokėti, arba įtrauks į jūsų vadovaujamos įstaigos sąskaitą. 
7. Tegul nešasi namo tulpes ir policijos pareigūnai, jeigu Jus stabdys ir įteikinės gėles. Jie teikdami gėles pasižiūrės ar esate prisisegusi saugos diržą, ar automobilyje matosi vaistinėlė,gesintuvas ir šviesą atspindinti liemenė, tada informaciją perduos tolėliau stovinčiam ekipažui, kuris Jus ir nubaus. 
8. Nepriiminėkite gėlių ir iš savo seniūnijos seniūno. Dalinti tulpes - ne jo darbas. O jeigu jas teikia - tai verta būtų pasiskaityti 3 punktą. Tai gali būti susiję simpatijomis. Bet jis Jūsų nemyli. 

Iš ko priimti gėles: iš mylimo, mylinčio vyro, kuris savo moteriai dovanoja gėles, kuris ją lepina, saugo. Kuris Jūsų pavydi, geidžia ir kuriam Jūs esate vienintelė...

Darius Juodaitis

Turite informacijos, norite pasidalinti įspūdžiais ar problemomis? Rašykite redakcija@jurbarkosviesa.lt.

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook