Gražiausios kaimo merginos rinkimuose - eržvilkiškė (prašo pal...

Gražiausios kaimo merginos rinkimuose - eržvilkiškė (prašo palaikymo) (3)

2019-09-08

Jau daugiau kaip 86 000 internautų atidavė savo balsus gražiausios Lietuvos kaimo merginos konkurse „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“. Šiame socialiniame projekte šiuo metu varžosi 35 dalyvės, bet jų gali būti ir daugiau. Vadovaujantis konkurso nuostatais, su šalies kaimu ir agroverslu susijusios merginos (nuo 18 iki 25 metų) nuotraukas gali siųsti iki spalio 15 dienos. Balsavimas bus stabdomas spalio 20-ąją.

Penkios daugiausiai balsų surinkusios kandidatės pateks į finalinį renginį, kuris vainikuos naujos kartos trąšų platintojos „Timac Agro Lietuva“ metus. Į šią iškilmingą šventę susirinks įmonės klientai –ūkininkai, kurie ir išrinks pačią šauniausią Lietuvos kaimo merginą.

Bendrovės atstovai šiuo metu važinėja po Lietuvą, aplankydami konkurso dalyves.

Konkurso „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“ organizatoriai pastebi, kad į konkursą nuotraukas atsiuntusios merginos dažniausiai per pirmas 3-4 dienas surenka didžiąją dalį savo kraičio ir bendroje įskaitoje pakyla beveik iki išsvajotojo penketuko. 

Įdomu ir tai, kad internautų aktyvumą paskatina ir regioninėje žiniasklaidoje pasirodantys straipsniai apie raginimą balsuoti už vieną ar kitą merginą.

Balsuoti už merginas galima paspaudus šią nuorodą

Šiuo metu daugiausiai balsų yra surinkusios Giedrė Tautkutė (Šiauliai), Giedrė Vasiliauskaitė (Marijampolės r.), Eglė Mikalauskytė (Mažeikių r.), Diana Paukštytė (Kupiškio r.) ir Silvija Žalynaitė (Vilnius). Jų sąskaitoje yra nuo 4 000 iki 5 000 balsų.

Socialinis projektas rengiamas išimtinai privataus verslo iniciatyva ir lėšomis. Konkurso laureatei atiteks karūna, 2 000 Eur prizas, madingas rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviems vicemis – po 1 000 Eur ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar dviems – po 500 Eur ir puokštės.

Iš 35 dalyvių po dvi merginas atstovauja Anykščių, Druskininkų, Jurbarko, Mažeikių, Pasvalio, Raseinių, Šakių, Vilniaus savivaldybėms, po vieną Alytaus, Biržų, Jonavos, Kauno, Kazlų Rūdos, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Pakruojo, Panevėžio, Radviliškio, Rietavo, Šalčininkų, Šiaulių, Šilalės, Tauragės, Trakų, Zarasų rajonams.

„Nuo pat mažens gyvenu ūkininkų šeimoje. Ūkininkauja tėtis ir aš dukra. Asmeniškai aš dalyvauju ūkio veikloje nuo vaikystės. Nebaisus joks darbas, karštis ar lietus, nes širdyje jaučiu malonumą. O kalbant apie gyvūnus – visus aš labai myliu. Man nebaisus joks darbas su technika. Padedu prie žemes ūkio visada – tiek žiemą, tiek vasarą. Man patinka vairuoti techniką ir net ją taisyti. Kai reikia, vežu grūdus ir kitokius darbus dirbu. Visi manimi stebisi ir klausinėja: „Ar tau patinka toks darbas? Žinoma! Aš be jo negaliu nei dienos pabūti. Techniką vairuoju nuo 6 metų ir, žinoma, teises turiu visas. Dabar kuriu savo ūkį. Man patinka gyvulininkystė ir augalininkystė. Esu labai darbšti panele. Kaip visi teigia, sulaukiu daug dėmesio iš kitų žmonių, draugų, giminaičių", - sako konkurse dalyvaujanti eržvilkiškė Akvilė Pilipaitytė.

Jaunoji ūkininkė prašo kraštiečių nepagailėti balso ir palaikyti ją rinkimuose.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook