Informacinių technologijų olimpiada

Informacinių technologijų olimpiada (0)

2015-04-27

Balandžio 16 dieną Jurbarke vyko jau tradicinė informacinių technologijų olimpiada. 4 amžiaus grupėse žiniomis, gebėjimais, išmone varžėsi 56 mokiniai iš 13 rajono mokyklų. Labai džiugu, kad kiekvienais metais dalyvauja vis daugiau mokinių ir prisijungia iki šiol nedalyvavusios mokyklos. Olimpiados dalyvius penkiose kompiuterių klasėse svetingai priėmė Naujamiesčio, Vytauto Didžiojo pagr. mokyklos ir IĮ „LANMETA“. Jurbarko rajone vis dar yra keletas mokyklų, kuriose dėl „pagyvenusių“ kompiuterių moksleiviai mokomi dirbti su senomis programomis, tikimės, kad kitų metų olimpiadoje visi moksleiviai varžysis naujesnių programų aplinkose. Gausiausias dalyvių būrys atvyko iš Vytauto Didžiojo ir Naujamiesčio pagr. mokyklų – atitinkamai 11 ir 9 moksleiviai, mažiausiai, t.y. po du mokinukus atsivežė Raudonės, Smalininkų ir Šimkaičių pagr. mokyklos.

Mokiniai per 2 valandas turėjo atlikti po keletą įvairių užduočių. 7 informacinių technologijų mokytojai pusę dienos vertino užduotis, atidžiai peržiūrėdami kiekvieno mokinio darbą. Aršiausia ir įnirtingiausia kova dėl taškų virė tarp keturiolikos penktokų – prizinės vietos „kaina“ vos 0,5 balo! Pirmąją vietą su 34,5 taškais iš 35 galimų laimėjo Jokūbas Skrodenis iš Eržvilko gimnazijos, jo mokytoja Liudmila Norkaitienė. Dvi antrąsias vietas, vėlgi atsilikę tik 0,5 taško laimėjo kolegių iš Vytauto Didžiojo pagr. mokyklos Virginijos Ambriulaitytės ir Loretos Knašienės penktokės – Samanta Lopetaitytė ir Meda Zaksaitė. Trečią vietą, nuo antrosios vėl skyrė tik 0,5 taško ir ją iškovojo Miglė Remeikytė iš Girdžių pagr. mokyklos.

Šeštų klasių grupėje taip pat varžėsi 14 mokinių. 1 vietą iškovojo Raudonės pagr. mokyklos mokinė Agnė Sapronaitytė jos mokytoja Dalia Bakšienė, antra Gabija Armonaitė iš Naujamiesčio pagr. mokyklos, mokytoja Ramutė Norkienė ir dvi trečias vietas Emilija Barčauskaitė iš Eržvilko gimnazijos, mokytoja L.Norkaitienė ir Enrika Dumčiutė iš Vytauto Didžiojo pagr. mokyklos, mokytoja V.Ambriulaitytė.

7-8 klasių tarpe varžėsi 13 mokinių. 1 vietą iškovojo Vytauto Didžiojo pagr. mokyklos aštuntokė Justė Pileckytė, mokyta L.Knašienė. Vos vienu tašku nuo jos atsiliko antrosios vietos laimėtoja Gabrielė Zaronaitė iš Girdžių, mokytoja L.Norkaitienė. Trečiojo vieta atiteko Tautvydui Steponavičiui iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, jo mokytoja Laimutė Šukauskienė.

9 klasių grupėje daugiausiai taškų surinko Naujamiesčio pagr. mokyklos devintokas Paulius Paškevičius, mokytoja R.Norkienė. Tik vienu tašku nuo jo atsiliko devintokė Viktorija Čelkytė iš Raudonės pagr. mokyklos, mokytoja D.Bakšienė. Trečią vietą laimėjo Dainius Tamuliūnas iš Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos, mokytoja Renata Litvinė.

Gudriausias informatikas dešimtokas mokosi Eržvilko gimnazijoje, tai Tadas Visockis, jo mokytoja V.Ambriulaitytė. Antrą ir trečią vietas užėmė mokytojo Algirdo Kazinevičiaus mokiniai iš Jubarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos. Antroji vieta – Arnui Danaičiui, trečioji – Danielei Navickaitei.

Džiaugiamės dalyvių rezultatais bei pasiekimais ir tikimės po metų vėl susitikti olimpiadoje.

Liudmila Norkaitienė
 Informacinių technologijų metodinio būrelio pirmininkė 

Turite informacijos, norite pasidalinti įspūdžiais ar problemomis? Rašykite redakcija@jurbarkosviesa.lt.

"Šviesos" inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook