Nustebino kalkėmis padengta stotis

Nustebino kalkėmis padengta stotis (7)

2018-09-04

Skaitytojas stebisi, kaip galima sėsti ant kalkių dulkėmis padengtų suolų stoties laukimo salėje.

Antradienį į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris stebėjosi situacija Jurbarko autobusų stotyje. Vyras pasakojo penktadienį užsukęs į pastatą laukti autobuso, tačiau negalėjęs net prisėsti – visa patalpa buvo padengta kalkėmis.

„Labai keista, kad lubas valo tuomet, kai stotis priima lankytojus. Gi nei būti tenai, nei prisėsti negali. Geri, kad tą pašiūrę ruošiasi remontuoti, seniai reikia. Tačiau jei ant suoliuko atsisės kas nors su brangesniu kostiumu ir jį sugadins, tai autobusų parkui kainuos tiek pat, kiek to namelio kosmetinis remontas“, - sakė skaitytojas.

Paskambinus į Jurbarko autobusų parką paaiškėjo, kad jo vadovas Arvydas Štulas laikinai atostogauja. Jį pavaduoja įstaigos vežimų vadybininkė Lina Vaišvilienė.

Moteris redakciją tikino, kad stotis šiuo metu švari. Esą pastatą ten dirbančios dispečerės sutvarkė šeštadienį.

„Dabar remontai sustabdyti. Iš pradžių juos darė autobusų parko darbuotojai, tačiau vėliau buvo nuspręsta surasti rangovą. Tai bus padaryta tuomet, kai direktorius grįš po atostogų“, - sakė L. Vaišvilienė.

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad vadybininkė savo žodžiais dėl švaros autobusų stoties pastate nebuvo tikra. Po pokalbio su žurnalistu ji pasiėmė pagalbininkę ir nuvažiavo valyti bei plauti pastatą.

Ten užsukusiam žurnalistui moteris aiškino, kad nepaisant to, kad šeštadienį esą jau stotis buvo švari, šiandien ji nusprendė pati dar kartą išvalyti pastatą.

Dėkojame skaitytojui už informaciją ir nuotraukas.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook