Policininkai palengvino senolės kelią namo

Policininkai palengvino senolės kelią namo (1)

2016-01-21

Lietuvos policijos „Facebook" paskyroje pasidalinta padėka Jurbarko pareigūnams:

„Sveiki, skaitau žmonių gražius žodžius apie jus ir jūsų darbus, tad negaliu pati neaprašyti šiandieną matyto policininkų poelgio. Jurbarke, jei gerai mačiau ekipažo mašinos numerį, jis buvo M5080, vienoje sankryžoje jie sustojo prie senyvos moters, einančios su vaikštyne, ir ją pasisodino į automobilį, ilgokai užtruko, kol sėkmingai įdėjo vaikštynę į mašiną ir pavežė senyvą moteriškę iki namų. Man tai atrodo tikrai labai kilnus poelgis, tai jau ne darbas, o žmogiškumas. Ačiū, kad darote gerus darbus!".

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas išsiaiškino, kad taip maloniai  praeivę Jurbarke nustebino Jurbarko rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos tyrėjai Mindaugas Rašimas ir Rimvydas Klimaitis. 
Paprašius prisiminti, kodėl jiems kilo mintis pavėžėti močiutę iki namų, vaikinai papasakojo, kad jau buvo tamsu, kai garbaus amžiaus (apie 80-ies) moteris ėjo per gatvę su vaikštyne, ant jos buvo dar ir krepšys su pirkiniais. Pro šalį važiavę pareigūnai sustojo ir paklausė, ar nereikia pagalbos. Moteris su džiaugsmu priėmė pareigūnų pasiūlymą pavėžėti ją iki namų. „Tai buvo netoli, apie pusė kilometro",- nesureikšmina savo poelgio pareigūnai. Tačiau senam sunkiai vaikštančiam žmogui slidžiame kelyje ir pusė kilometro - didelis jėgų išbandymas.

"Šviesos" ir policijos inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook