Problemos neprasprūsta pro gyventojų akis

Problemos neprasprūsta pro gyventojų akis (6)

2019-12-20

Be kiemų turintys apsieiti daugiabučių gyventojai priversti tarpusavyje pyktis – vieni neturi kur pastatyti automobilių, kitiems mašinos trukdo. L. Pilecko nuotr

Vidur baltos dienos plieskiančios gatvių apšvietimo lempos – gan dažnai jurbarkiečius piktinanti situacija. Žmonės domisi, kodėl šviesiu paros metu eikvojama elektros energija, už kurią sumoka mokesčių mokėtojai.

Kodėl lempos dega dieną?

Miesto apšvietimą prižiūrinčios UAB „Jurbarko komunalininkas“ direktorius Edmundas Mačieža tvirtina, kad be priežasties įjungtų šviestuvų niekas nepalieka.

Jei lempos šviečia ne naktį, paprastai tai susiję su gedimais arba vykstančiais remonto darbais, sistemos derinimu.

„Pastaruoju metu vienur ar kitur apšvietimas gali veikti ir dieną. Ypač dabar, kai keičiama visa Dariaus ir Girėno gatvės apšvietimo linija. Pirmiausia, tai dėl to tenka dažnai derinti sistemą, antra – pasitaiko gedimų, tinkamai neveikia vadinamieji automatai. Todėl būna, kad lempos neišsijungia ar įsijungia ne laiku. Baigsis darbai ir tokių problemų neliks“, – sakė E. Mačieža.

Ginčas dėl automobilių

Gedimino g. 13A namo gyventojai ir per jų kiemą praeinantys žmonės diskutuoja dėl kitos problemos.

Namas daugiabutis, gyventojų daug, o įprasto kiemo, kuriame galėtų palikti automobilius, čia nėra. Palei namą – tik siauras pravažiavimas, todėl vairuotojai, statydami automobilius, užvažiuoja ir ant šaligatvio.

„Kodėl vairuotojams turi būti patogu, o pėstiesiems jau ne? Aš pati ten gyvenu, pirmame aukšte, ir tie automobiliai tikrai trukdo. Fotografavau, siunčiau policijai, bet nežinau ar nubaudė“, – sakė su redakcija susisiekusi šio namo gyventoja.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook