Rašyk laišką, laimėk kelionę!

Rašyk laišką, laimėk kelionę! (0)

2018-10-29

Magelano kelionės“ vienam iš laišką Kalėdų Seneliui parašiusių skaitytojų dovanos įsimintiną kelionę į Kazachstaną.

Kalėdų Senelio dovanų laukia ir didelis, ir mažas. Ne ką mažiau dėmesio tikisi ir pats žilabarzdis, su malonumu skaitantis kiekvieną laišką, kad ir koks jis būtų – linksmas, liūdnas, eiliuotas ar pieštas. Kelionių agentūra „Magelano kelionės“ ir jos vadovas Dainius Kinderis bei Jurbarko r. laikraštis „Šviesa“ kviečia skaitytojus parašyti Kalėdų Seneliui ir pasinaudoti galimybe laimėti kelionę į ledo ritulio čempionatą Kazachstano sostinėje Astanoje.

Parašykite Kalėdų Seneliui laišką, atneškite arba paštu atsiųskite jį į redakciją, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų žinia pasiektų žilabarzdį. Kurti laišką gali kiekvienas – rašyti nemokančius vaikus kviečiame jį paprasčiausiai nupiešti. Svarbiausia – kad Jūsų kūrinys būtų nuoširdus ir originalus. Gruodžio 7 dieną burtų keliu bus išrinktas vienas laiškas, kurio autoriui atiteks kelionių agentūros „Magelano kelionės“ prizas – kelionė į Astaną stebėti fantastiškų ledo ritulio kovų ir palaikyti Lietuvos rinktinę.

Laimėję šią kelionę turėsite puikią galimybę iš arti pamatyti aukščiausio lygo ledo ritulio varžybas, kuriose pirmą kartą žais Lietuvos rinktinė, su tokiais grandais kaip Baltarusija ar Kazachstanas. O taip pat laimėtojas turės galimybę susipažinti su Astana ir jos apylinkėmis, sakė prizo steigėjas ir akcijos sumanytojas Dainius Kinderis.

„Aš pažadu perskaityti visus laiškus ir dar trims įspūdingiausiems ir nuoširdžiausiems įteiksime papildomas Kalėdines dovanas“, - pridėjo turizmo ekspertas ir keliautojas D. Kinderis, kuris tikisi, kad ši akcija prisidės prie ledo ritulio Lietuvoje ir Jurbarko krašte populiarinimo.

Laiškų iki Gruodžio 7 dienos laukiame adresu:

Prizą sudaro: kelionė lėktuvu į Astaną ir atgal, nakvynės viešbutyje 4* Astanoje su pusryčiais, 3 ledo ritulio rungtynės, ekskursinė programa. Kelionė vyks balandžio 28 – gegužės 3 dienomis.  

Daugiau apie ledo ritulio kelionę - http://magelanokeliones.lt/keliones/kelione-i-pasaulio-ledo-ritulio-cempionata-kazakstane/

Laiškus galite siųsti arba atnešti iki gruodžio 7-osios adresu: Jurbarko krašto laikraštis „Šviesa“, Kauno g. 36, LT-74125 Jurbarkas.

Magelano kelionės“ ir „Šviesa“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook