TOP 10 beprotiškiausių pasimatymų!

TOP 10 beprotiškiausių pasimatymų! (0)

2015-12-30

Esame pratę per pirmą pasimatymą eiti į kiną ar į kavinę, tačiau kartais norisi, kad pasimatymas būtų tikrai ypatingas. Šiandien tikrai neretai užmezgamos pažintys internetu, ir norint nustebinti  nepažįstamą žmogų, kartais tenka gerai pasukti galvą, kaip galima būtų tai padaryti. Štai – 10 beprotiškiausių pirmojo pasimatymo istorijų. Ar jos bauginančios, ar priešingai – smagios, spręsti tau. Kas žino, gal ir jūs nuspręsite pirmąjį pasimatymą praleisti būtent taip?

1. Pasimatymas... kapinėse

Lina pasakoja, kad vienas jos įsimintiniausių pirmųjų pasimatymų vyko kapinėse: „Mes nusprendėme  praleisti vakarą važinėdami po miestą, o vėliau sustojome kapinėse, kurios buvo apšviestos mėnulio šviesos.  Susikibę už rankų vaikščiojome po kapines ir skaitėme užrašus ant paminklų. Tai buvo kartu ir baugu, ir romantiška. Pasimatymas buvo tikrai puikus, bet vėliau mūsų keliai išsiskyrė“.

 2. Arčiau žvaigždžių

Gabijos ir jos vaikino pirmasis pasimatymas įvyko Molėtų observatorijoje, kur kartu stebėjo žvaigždėtą dangų: „Jis pasakė, kad nieko neplanuočiau ketvirtadienio vakarui, ir visą kelią nežinojau, kur jis mane vežasi. Įspūdis buvo tikrai labai didelis! Seniai ruošiausi čia apsilankyti.”

 3. Pasimatymas gėjų bare? Skamba tikrai neįprastai!

Gabrielės ir jos vyro pirmasis pasimatymas įvyko... gėjų bare. Ne, supraskite teisingai – jie abu  heteroseksualai.  Merginos teigimu, tai buvo iš tiesų smagi patirtis: „Baro lankytojai mano simpatijai nuolat kartojo, kad mes kartu atrodome šauniai, tad atmosfera buvo tikrai maloni.”

4. Metro stotis: 12 valandų pasimatymas

Karinos pirmasis pasimatymas truko beveik 12 valandų: tiek laiko reikėjo peržiūrėti visas mozaikas ir freskas, eksponuojamas metro stotyje. Nors ir kankino nuovargis, mergina teigia, kad toks pasimatymas buvo vienas geriausių – kartu su vaikinu apsimetė meno ekspertais, ir laikas, leidžiamas kartu, tikrai neprailgo.

 5. Į „McDonald‘s“ – kartu su vaikais

Marijos beprotiškiausias restoranas įvyko greito maisto restorane: „Maniau, susitiksime čia, išgersime kavos, suvalgysime ledų, ir vėliau trauksime kur kitur. Labai nustebau, kad jis atėjo į McDonald‘s su trimis vaikais. Vos nenuvirtau nuo kėdės! Pasirodo, jis mane taip tikrino: pats vaikų neturi, tačiau turėjo prižiūrėti du broliu sūnus ir dukrą. Tuo pažintys internetu ir žavi – negali žinoti, ką sutiksi“.

 6. Būsimo projekto apžvalga

„Visiškai nieko neišmanau apie kompiuterius, tačiau per pirmąjį pasimatymą man teko apsimesti žinove, ir dažnai linksėti galva. Per pirmąjį pasimatymą susitikome su Jono kolega apžvelgti būsimą projektą. Tai truko beveik tris valandas! Vėliau jis man daug rašė, tačiau  dar kartą susitikti nepanorau“ – pasakoja Justina.

 7. Paslaptingas vorų gyvenimas

Per pirmąjį pasimatymą Samanta apsilankė vorų parodoje – tai tikrai nebuvo jos mintis. Keisčiausia tai, kad mergina po to visai kitaip pradėjo žiūrėti į vorus, kurie anksčiau kėlė siaubą: „Tikrai niekada nebūčiau sugalvojusi čia apsilankyti, tačiau  man tai tikrai patiko. Vėliau nuėjome į dar kelis pasimatymus“.

 8. Atrakcionų parkas

Emilija paskutinį kartą atrakcionų parke lankėsi būdama vaikas, tad labai nustebo, kad vaikinas ją nusivedė būtent čia:„Tikėjausi ramaus pasivaikščiojimo parku, tačiau viskas buvo suplanuota kitaip. Tai buvo tiesiog nerealu!“

 9. Atpalaiduojantis masažas

Laima pirmąjį pasimatymą praleido masažo salone: „Labai džiaugiuosi, kad jis pasirinko būtent tokią pirmo pasimatymo idėją. Mums visiškai nesimezgė kalba, tačiau masažas buvo tikrai puikus“.

 10. Pasimatymas prekybos centre

Marijai ir Domui kurį laiką nesisekė susitarti dėl pasimatymo laiko: „Pažintys internetu užmezgamos kada tik nori, tačiau susitarti susitikti – kas kita. Beveik pusę metų niekaip negalėjome susitarti dėl abiem patogaus laiko, todėl mūsų pirmasis pasimatymas įvyko... prekybos centre. Nemaniau, kad tai gali būti taip smagu: rinkdamiesi prekes galėjome daug sužinoti. Esame kartu jau penkerius metus“.

Net ir absurdiškai skambančios pasimatymų idėjos gali būti vienos geriausių, todėl planuodami pasimatymą neapsiribokite vien tik kavinėmis ar kino teatru – pasirinkdami neįprastą vietą galite dar geriau pažinti kitą žmogų.

Jei neturi antrosios pusės su kuria galėtum pasinaudoti šiomis pasimatymų idėjomis - nenusimink. Tinkamą vaikiną ar merginą gali susirasti internetinių pažinčių portale http://tavomeile.lt/ !

Užsakymo nr.: 1941.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook