Žaidimas sugrįžta tapęs auksiniu - „Auksiniai europrotai“

Žaidimas sugrįžta tapęs auksiniu - „Auksiniai europrotai“ (0)

2015-09-25

 „Auksiniai Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Auksiniuose Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Auksiniai Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie pačias įvairiausias sritis. Specialūs šio žaidimo turai bus susiję su Europa ir Europos Sąjunga.

Rudens „Auksinių Europrotų“ sezone vyks 4 žaidimo turnyrai, kurie prasidės spalio 6 d. Turnyre žaidžia komandos, sudarytos nuo 4 iki 8 žaidėjų. Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų.

Žaidimo metu komandos gali naudotis tik savo narių žiniomis ir išmintimi. Įvairios ryšio priemonės, internetas, kompiuteriai, literatūra ir kitos galimo sukčiavimo priemonės negali būti naudojamos.

Žaidimą organizuoja Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

KUR?
„Auksiniai europrotai“ vyks Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, adresu Vilniaus g. 4.
KADA?
Spalio 6, 13, 20, 27 dienomis 18.30 val. (kiekvieną spalio antradienį).
REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:
Nedelsk, suburk draugų komandą, sugalvok komandai pavadinimą, tuomet ją registruok el. paštu bibliografas@jurbarko-rvb.lt arba rasa.miliuniene@gmail.com. Telefonu 8 447 51509, mob. 867622639. Registracija vyks iki spalio 4 d. Komandą gali sudaryti nuo 4 iki 8 žaidėjų.
Laukiam Jūsų!

"Šviesos" inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook