Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kviečia traktoriais užtvindyti Jurbarką (3)

Rajono ūkininkų sąjunga lapkričio 26-ąją kviečia prisijungti prie antrosios žemdirbių protesto akcijos. Per ją iš įvairių rajono kampelių į Jurbarką judės žemdirbių technika.

(Plačiau...)

Pasveikino šimtametę (0)

Lapkričio 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės atstovai, gausus būrys bendruomenės ir artimųjų ratas pasveikino Raudonės miestelio gyventoją Bronę Kučinskienę sulaukus 100-ojo gimtadienio. 

(Plačiau...)

Užpuolė ir suniokojo automobilį (0)

Trečiadienio vakarą, apie 22.30 val. Girdžiuose du jaunuoliai suniokojo trečiojo automobilį „Audi 80“.

(Plačiau...)

Seniūnijos sunkvežimį nuvarė 3,92 prom. pūstelėjęs vagis (0)

Lapkričio 15-ąją policijai pranešta, kad dingo Seredžiaus seniūnijos tarnybinis automobilis „Volkswagen Transporter“. netrukus mašina buvo rasta, o įtariamasis į policijos alkoholio matuoklį pripūtė 3,92 prom.

(Plačiau...)

„mEFEKTE“ – dainos ir šokiai (nuotraukos, video) (2)

Penktadienio vakarą Jurbarke įvyko tradicinis jaunimo talentų konkursas „mEFEKTAS“.

(Plačiau...)

Vilkai sudraskė veršiuką (2)

Praėjusią naktį vilkai papjovė veršiuką Veliuonos seniūnijoje esančiame Šiaulių kaime. Šeimininkai plėšrūnų sudraskytą augintinį rado ryte, kai atėjo į ganyklą.

(Plačiau...)

Kviečia susipažinti su „Sūduvos giriomis” (0)

Kviečia į knygos  „Sūduvos girios”  (Sūduvos girių ir miškų ūkio istorinė apžvalga) pristatymą bei susitikimą su jos  autoriais  - nusipelniusiu Lietuvos miškininku Algirdu Bruku, prof. Romualdu Deltuvu  ir  dr. Romualdu Mankumi.

Renginys įvyks lapkričio 19 d. 17 val. Jurbarko r.  viešojoje bibliotekoje.

(Plačiau...)

Suaugusiųjų mokymosi savaitė kviečia keliauti (0)

Lapkričio 18 – 22 d. rengiama suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“  siūlo keliones į pažintį su miestu, kūryba, įdomiomis ir naudingomis veiklomis.  

(Plačiau...)

Įkliuvo naminukę varęs senolis (0)

Lapkričio 11-ąją apie 07.30 val. Seredžiaus seniūnijoje esančiame Skubų miške, buvo sulaikytas naminę degtinę varęs Skubų kaimo gyventojas.

(Plačiau...)

Vertimuose ugnis pasiglemžė gyvybę (0)

Lapkričio 10 d. apie 2.50 val.. Vertimų k. (Jurbarkų sen.), užgesinus gaisrą gyvenamajame name, gaisravietėje rastas apdegęs mirusio žmogaus kūnas.

(Plačiau...)

Paskelbė, kada bus įžiebta kalėdinė eglė Jurbarke (1)

Jurbarko r. kultūros centras paskelbė, kada vyks kalėdinės eglės įžiebimo šventė  Jurbarke.

(Plačiau...)

Susidūrė 2 vilkikai ir autobusas su vaikais (0)

Didelė avarija trečiadienį įvyko autostradoje Kaunas-Klaipėda ties Cinkiškiais. Čia susidūrė du vilkikai ir autobusas, vežęs vaikus. Per incidentą nukentėjo vieno vilkiko vairuotojas, po avarijos buvo apsunkintas eismas abiem kryptimis.

Vienas iš į avariją papuolusių vilkikų priklauso Jurbarko įmonei.

(Plačiau...)

Nemokamai dalija eglišakes (1)

Du penktadienius iš eilės – lapkričio 8 ir 15 d. miškininkai kviečia gyventojus į mišką pasiimti paruoštų eglių šakų. Tai dar tikrai ne kalėdinė akcija, o graži iniciatyva padėti žmonėms apsaugoti augalus nuo artėjančių žiemos šalčių.

(Plačiau...)

Nuo plėšiko išgelbėjo užstrigusi spyna (0)

Trečiadienio popietę Kauno g. gyvenanti jurbarkietė išgyveno košmarą. Nuo parduotuvės iki namų ją atsekęs vyras bandė moterį apiplėšti – atimti raktus ir įstumti ją į buto vidų. Nusikaltėlio auką išgelbėjo užstrigusi durų spyna ir moters sukeltas triukšmas.

(Plačiau...)

Geriausiems ūkininkams - apdovanojimai (0)

Kaip ir kasmet taip ir šiemet, jau 26-ąjį kartą, Jurbarko rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuru, organizavo „Metų ūkio 2019“ konkursą, kurio tikslas išrinkti geriausius pastarųjų metų ūkius, bei paskatinti kitus ūkininkus imtis pažangaus ūkininkavimo, taip pasiekiant efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros. 

(Plačiau...)

Gripas rajoną kol kas aplenkia (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2019 metų 44-ąją savaitę (nuo spalio 28 d. iki lapkričio 3 d.) sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis – 33,41 atvejis 10 tūkst. gyventojų. 84 gyventojai sirgo ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis: 21 suaugęs asmuo ir 63 vaikai nuo 0 iki 17 metų. Susirgimų gripu neužregistruota.

(Plačiau...)

Jurbarkiečių augintinius gydantis veterinaras įgyvendino svajonę: į gatves išvažiavo pirmasis gyvūnų greitosios pagalbos automobilis (3)

Ištikus nelaimei, greitosios pagalbos automobiliai Lietuvoje nuo šiol skuba padėti ir keturkojams šeimos nariams. Veterinarijos klinikos „RuminaVET“ ir televizijos laidos „TV Pagalba“ veterinarijos gydytojas Paulius Morkūnas įgyvendino seną svajonę ir šiandien į gatves išleido pirmąjį šalyje greitosios pagalbos automobilį augintiniams, kuriame sunkios būklės keturkojų pacientų laukia skubi pagalba. Veterinarijos gydytojas tikisi, jog ateityje skubi veterinarinė pagalba visą parą bus prieinama visoje Lietuvoje.

P. Morkūną jurbarkiečiai gali išvysti ir mūsų mieste esančioje klinikoje „RuminaVET“.

(Plačiau...)

Naktį tarp vyro ir moters kilęs konfliktas virto kruvina drama (1)

Lapkričio 3 d. apie 1 val. 58 min. Jurbarke, Kauno g., namuose, neblaivi (1,97 prom. alkoholio) moteris (g. 1967 m.) peiliu sužalojo vyrą (g. 1961 m.).

(Plačiau...)

Dingusi šešiolikmetė rasta viename Jurbarko butų (3)

Ieškota šešiolikmetė buvo rasta viename iš Jurbarke esančių butų. Čia ją aptiko policijos pareigūnai. 

(Plačiau...)

Prisistatė Jurbarko policininku ir išviliojo pinigus (0)

Policija pradėjo tyrimą dėl gerokai vyro iš Palangos piniginę pratuštinusios istorijos. 77-erių palangiškiui spalio 29-ąją paskambinę sukčiai išviliojo 1360 eurų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook