Balsavimas

Kuri krepšinio aikštelė turėtų būti atnaujinta?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Vasario 3 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Pavogta 1000 eurų, maisto produktai ir kiti daiktai (0)

Kaip praneša Marijampolės apskrities VPK, šeštadienį gautas vyro pranešimas, kad apie 20 val. 15 min. parvykęs į savo namus, esančius Jurbarke, K. Donelaičio gatvėje pastebėjo įvykdytą vagystę.

(Plačiau...)

Į pirtį – tarnybiniu automobiliu (21)

Sausio 13-osios popietę Pauliuose (Šimkaičių sen.) esančiuose bendruomenės namuose susitiko seniūnijų seniūnai ir rajono valdžia – administracijos direktorė Vida Rekešienė bei jos pavaduotojas Viktoras Ganusauskas.

(Plačiau...)

Kritusiems už laisvę – liepsnojančios žvakės (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį vakare žvakių įžiebimu pagerbtos sausio 13-osios aukos. Jau 26 kartą prie Jurbarko kultūros centro susirinkę žmonės prisiminė sovietinių okupantų 1991-aisiais pražudytus laisvės gynėjus. Tuomet prie televizijos bokšto Vilniuje žuvo 14, sužeista per 600 taikiai prieš okupaciją protestavusių žmonių.

(Plačiau...)

Laisvės gynėjų dienai skirti renginiai (programa) (0)

Jurbarko rajono savivaldybėje Laisvės gynėjų dienai – Sausio 13-ajai, skirtų renginių planas. Sausio 13-ąją kviečiame visus drauge prisiminti Lietuvai lemtingus įvykius.

(Plačiau...)

Vagį sulaikiusius policininkus pribloškė jo istorija (0)

Sausio 8 d. apie 10.35 val. į Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centro greitosios medicinos pagalbos patalpas užsuko vyras ir greitai iš jų pasišalino. Netrukus viena medikė pastebėjo, kad iš rankinės dingo piniginė su asmens dokumentais ir dešimčia eurų.

(Plačiau...)

Ligonius perveš nauju automobiliu (nuotraukos) (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) gydymo įstaigoms perdavė 24 specialius automobilius. Transportas skirtasi pacientų pervežimui iš regioninių ligoninių į aukštesnio lygio gydymo įstaigas ir atvirkščiai. Vieną tokį automobilį gavo ir Jurbarko ligoninė. Nors naujojo „Fiat“ patenkinti visus gydymo įstaigos poreikius neužteks, tai – rimta paspirtis iki šiol pacientus sena technika vežiojusiems medikams.

(Plačiau...)

Apdovanoti geriausi verslininkai ir įmonės (nuotraukos) (1)

Sausio 6-ąją kavinėje „Jurbarko boulingas“ įvyko tradicinis verslo apdovanojimų vakaras „Geriausios Jurbarko rajono įmonės 2016“, į kurį pabūti kartu ir pasidžiaugti vieni kitų darbais bei pasiekimais susirinko daugiau nei šimtas Jurbarko krašto verslininkų. Padėkos raštais bei prizais kraštą garsinančius verslininkus apdovanojo verslininkų organizacijų ir valstybinių įstaigų atstovai.
(Plačiau...)

Kuriozinė trauma: kiaulė sulaužė koją ūkininkui (1)

Rajone įvyko kuriozinė nelaimė – tvarte paslydęs vietos ūkininkas atsitrenkė į kiaulę. Ant žemės nuvirto ir gyvulys, ir jo šeimininkas – 150 kilogramų sverianti kiaulė sulaužė sulaužė vyrui koją.

(Plačiau...)

Susipyko su vyru ir šoko pro langą (4)

Susipykusi su savo sutuoktiniu girta Jurbarko gyventoja sprukdama nuo smurto iššoko pro langą iš antro aukšto. Per incidentą ji nenukentėjo ir po apžiūros ligoninėje paleista namo.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook