Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Klausučiuose vyks karinės pratybos (0)

Liepos 22-23 dienomis Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė planuoja vykdyti 201 motorizuotosios pėstininkų kuopos ir 202 lengvosios pėstininkų kuopos karines pratybas Klausučių kaime ir apylinkėse (Seredžiaus sen.). Pratybų metu apie 100 karių judės ginkluoti, bus naudojami imitaciniai šaudmenys.

(Plačiau...)

Paskynuose peršautas katinas (1)

Ketvirtadienio rytą į Paskynus (Šimkaičių sen.) skubėjo aplinkosaugininkai ir policija. Paaiškėjo, kad gyvenvietėje kaimynų katiną galėjo peršauti medžiotojas. Liudininkų teigimu, vyras greičiausiai taip atkeršijo gyvūnui už galimai papjautus viščiukus.

(Plačiau...)

Motina smurtavo prieš savo dukrą ir pakėlė ranką prieš save (0)

Jurbarke jauna motina, smurtavusi prieš savo mažametę dukrą, vėliau ir pati bandė žudytis.

(Plačiau...)

Viešvilėje sudegė namas (0)

Ketvirtadienį 23.45 val. gautas pranešimas, kad dega medinis negyvenamas namas Viešvilėje.

(Plačiau...)

Nuo Bišpilio skambėjo „Tautiška giesmė“ (nuotraukos) (0)

Liepos 6-ąją jurbarkiečiai ir miesto svečiai sutiko ant Bišpilio piliakalnio, kur sugiedotas Lietuvos himnas. Taip rajonas prisijungė prie Valstybės atkūrimo šventės. Kadangi 2017 metai paskelbti Lietuvos piliakalnių metais, „Tautiška giesmė“ šiemet buvo giedama nuo 100 valstybei svarbių piliakalnių, taip kartu simboliškai pažymint ir Valstybės atkūrimo 100-mečio pradžią. 

(Plačiau...)

Grįžo „BMW“ nurenginėtojai (4)

Prieš kelis mėnesius Jurbarko „BMW“ vairuotojus į neviltį variusi vagių gauja grįžo? Tokį klausimą liepos 6-osios rytą sau uždavė ne vienas jurbarkietis. Sunerimti privertė internete paskelbta nuotrauka. Joje užfiksuotas po nakties be lempų likęs „BMW“.

(Plačiau...)

Psichiatras Stasys Makūnas supainiojo viešus ir privačius interesus (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad laikinai direktoriaus pareigas ėjęs VšĮ Jurbarko rajono psichikos sveikatos centro (JRPSC) gydytojas psichiatras Stasys Makūnas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus - nusišalinti.

(Plačiau...)

Patruliai iš vairuotojo atėmė medžioklinį šautuvą (0)

Antradienį vėlai vakare Gricių kaime pareigūnams įkliuvęs vairuotojas neteko automobilyje vežto ginklo. Policija aiškinasi, iš kur vyriškis gavo medžioklinį ginklą ir šaudmenis.

(Plačiau...)

Valstybės dienos proga – apdovanojimai policijos pareigūnams (0)

Liepos 4 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys valstybės dienos proga įteikė apdovanojimus pareigūnams. Tarp pagerbtų policininkų – ir jurbarkiečiai.

(Plačiau...)

Pavogto automobilio istorija: policijos grandinėle, žiedu ir mobiliuoju nesugundė (0)

Birželio 29 d. policija painiojo pavogto automobilio detektyvą. Apie 7 val. į pareigūnus kreipėsi Pašilių k. (Seredžiaus sen.) gyventojas. Vyras pastebėjo, kad iš neužrakinto ūkinio pastato pavogtas jo 2002 m. pagamintas automobilis „Opel Vectra“. Transporto priemonė buvo neužrakinta, viduje palikti užvedimo rakteliai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook