Įvykiai

Įvykiai

Pristatytas naujasis rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas (0)

Ketvirtadienį, kovo 4 d. Šimkaičiuose įsikūrusios ugniagesių komandos kieme Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Šimkaičių seniūnijos seniūnas Sigitas Vaitiekūnas ir kolegos ugniagesiai pasveikino pareigas pradėjusį eiti naująjį rajono priešgaisrinės tarnybos viršininką Vaidą Vaičiukyną. Dar išvakarėse prieš oficialiai tampant tarnybos viršininku, jis budėjo Šimkaičių ugniagesių komandoje, kur pastaruoju metu ir dirbo. Konkursą Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininko pareigoms užimti V. Vaičiukynas laimėjo vasario 10 dieną.

(Plačiau...)

Nemunas išnešė žiemą – ledonešį stebėjo minios (video) (3)

Antradienio popietę Nemune, ties Jurbarku, prasidėjo ledonešis. Stebėti retai matomo reginio suplūdo minios jurbarkiečių. Žmonės ledonašį fotografavo ir filmavo, dalinosi įspūdžiais.

Kiek anksčiau ledai pajudėjo ties Smalininkais ir Raudone.

(Plačiau...)

Plėšrūnai papjovė klebono triušius (4)

Vasario 21-osios rytą Viešvilės klebonas Kęstutis Pajaujis savo ūkyje pamatė nemalonų vaizdą – triušių narvo tinklas buvo sudraskytas, o devyni gyvūnai papjauti. Nė vienas triušis nedingo ir nebuvo suėstas, visi jie palikti šalia narvo.

(Plačiau...)

Stadiono byloje kaltinama Vida Rekešienė prižiūrės Šakių savivaldybę (10)

Vasario 11 d. kaimyninėje Šakių savivaldybėje vyko konkursas Vidaus audito skyriaus vyr. specialisto pareigoms užimti. Buvusi Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorė darbą Šakiuose susirado po to, kai kilus „Voverių namų“ skandalui, prarado pareigas Jurbarke. Jai ir dar trims buvusiems ir esamiems savivaldybės darbuotojams buvo pareikšti kaltinimai dėl piknaudžiavimo, dokumentų klastojimo, kreditinio sukčiavimo bei kredito, paskolos ar tikslinės paskolos panaudojimo ne pagal paskirtį.

(Plačiau...)

Pas septyniolikmetį rasta narkotikų (0)

Vasario 25 d. apie 20.40 val. patruliuojantys pareigūnai Jurbarke, Kauno g., patikrino įtarimų sukėlusį septyniolikmetį.

(Plačiau...)

Vandentiekio gedimas rastas, netrukus juodas vanduo nebebėgs (video) (0)

Ketvirtadienį „Jurbarko vandenų“ specialistams pagaliau pavyko surasti gedimą – paaiškėjo, kad trasa pažeista prie Daukanto ir Vasario 16-osios gatvių sankryžos. Gedimas rimtas, todėl įmonė kol kas pritaikys laikiną sprendimą – tieks vandenį apeidama pažeistą trasos dalį.

Prieš keletą dienų jurbarkiečius išgąsdino iš čiaupų tekantis juodas vanduo. Tuomet paaiškėjo, kad tai - dėl vandentiekio avarijos, kurios vietos „Jurbarko vandenų“ specialistams ilgai nepavyko rasti.

(Plačiau...)

Gyventojus išgąsdino juodas vanduo (3)

Į redakciją kreipėsi jurbarkiškiai, kuriuos neramina, kad keletą dienų iš čiaupo pasipila juodas vanduo. Žmonės guodėsi, kad esą apie tai jų niekas neperspėjo, todėl jie patyrė nuostolių – buvo sugadinti skalbti rūbai, neaišku, ar nenukentėjo buitinė technika – skalbimo, indų plovimo mašinos.

(Plačiau...)

Skubėjo gelbėti paklode lipti norėjusią moterį (nuotraukos) (0)

Pirmadienio vakarą specialiosios tarnybos skubėjo prie daugiabučio Kęstučio g. Gausios pajėgos buvo išsiųstos po to, kai sulaukta pranešimo, kad gresia pavojus žmogaus gyvybei. Pirminiais duomenimis, per ketvirtojo aukšto balkoną paklode taikėsi išlipti moteris.

(Plačiau...)

Tarnybos nuo Nemuno vijo du vyrus ir šunį, vienas vyrų – sulaikytas (video, nuotraukos) (2)

Pirmadienio popietę Nemune, ties Jurbarku, ledo storį matavę ugniagesiai negalėjo patikėti savo akimis – ant upę padengusio ledo vaikščiojo du vyrai ir šuo. Pastebėję su savo gyvybėmis pavojingai žaidžiančius veikėjus, gelbėtojai juos perspėjo, kuo greičiau lipti į krantą. Tačiau alkoholį vartojęs duetas neskubėjo – vaikščiojo nuo vieno kranto, prie kito.

(Plačiau...)

Kviečia į Lietuvių kalbos draugijos skaitymus „Arnoldas Piročkinas ir Jonas Jablonskis“ (0)

Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Taikomosios kalbotyros instituto Lietuvių kalbos katedra ir Lietuvių kalbos draugija 2021 m. vasario 26 d. 14.00 val. kviečia į Lietuvių kalbos draugijos III skaitymus „Arnoldas Piročkinas ir Jonas Jablonskis“, skirtus 90-osioms prof. habil. dr. Arnoldo Piročkino (1921–2020) gimimo metinėms.

(Plačiau...)

Jurbarkuose nužudytas žmogus, sulaikytas įtariamasis (5)

Vasario 20 d., apie 14.05 val.,  Jurbarkuose rastas 34-erių vyro kūnas sumuštu veidu. 

(Plačiau...)

Perspėja saugotis ir pėsčiuosius, ir vairuotojus (10)

Šiemet eismo įvykiuose nukentėjo du žmonės. Abi nelaimės įvyko Jurbarko mieste. Rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius perspėja žmones gatvėse elgtis atsargiai, nes neatsakingumas ir neatsargumas gali kainuoti ne tik sveikatą, bet ir gyvybę.

(Plačiau...)

Greičiuose vyras grasino susprogdinti namą (0)

Greičių kaime, Jurbarkų sen., gyvenantis vyras pagrasino susprogdinsiąs namą. 

(Plačiau...)

Kraštas pasipuošė žodžiu „Lietuva“ (nuotraukos) (0)

Panemunėje stūksantys piliaklaniai Vasario 16-osios išvakarėse pasipuošė žodžiu „Lietuva“. Taip papuošti lankomus rajono objektus Valstybės atkūrimo dienos proga sugalvojo Jurbarko turizmo ir verslo infomacijos centras. Idėjai pritarė keletas seniūnijų ir Panemunių regionio parko direkcija. Prie akcijos prisijungė ir Kūno kultūros ir sporto centras, kuris šalies pavadinimu paženklino Romualdo Marcinkaus stadioną.

(Plačiau...)

Perėjoje partrenkė moterį (4)

Pirmadienio popietę Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., įvyko nelaimė. Automobiliu buvo partrenkta per perėję ėjusi moteris.

(Plačiau...)

Dvaro parkas nušvito tautinėmis spalvomis (video) (0)

Sekmadienio vakarą jurbarkietis Edvinas Skarbalius kartu su Turizmo ir verslo informacijos centru Dvaro parke įgyvendino savo idėją. Vaikinas panaudojo šviestuvus ir erdvę užliejo Trispalvės spalvomis. Taip pat, panaudojus baltą šviesą skleidžiančius šviestuvus, ant parko medžių suformuota improvizuota snaigė.

(Plačiau...)

Valstybės atkūrimo dieną kviečia švęsti išradingai ir per atstumą (0)

Kviečiame Jurbarko krašto žmones išradingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją. Kiekvienas prie savo namų antradienio rytą iškelkime Lietuvos valstybės trispalvę, o šventinius renginius stebėkime nuotoliniu būdu. Mūsų krašto kultūros, švietimo ir kitos įstaigos jau pradėjo švęsti valstybės gimtadienį: Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos pastatas Jurbarke suspindo geltona, žalia ir raudona spalvomis ir kiekvieną vakarą iki pat vasario 16-osios džiugins praeivių akis, Viešvilės ir kiti rajono miesteliai pasipuošė įvairiausiomis instaliacijomis. Vasario 16 d. Jurbarko rajono kultūros įstaigos paruošė šventinius renginius, kurie bus transliuojami internetinėje erdvėje.

(Plačiau...)

Prieš atsidarant grožio salonams rekomenduoja pasitiktinti. Covid-19 punktas dirbs visą savaitgalį (0)

Jurbarko rajono PSPC informuoja, kad mobilusis Covid-19 punktas Jurbarke, kuriame prekybos, grožio ir sporto paslaugų teikėjams, taip pat šias veiklas vykdantiems įmonių darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su klientais prieš pradedant veiklą rekomenduojama nemokamai pasidaryti Covid-19 ligos tyrimus, dirbs visą šį savaitgalį (penktadienį, šeštadienį, sekmadienį) ir visą kitą savaitę, išskyrus sekmadienį.

(Plačiau...)

Ugniagesiams vadovaus miškininkas Vaidas Vaičiukynas (9)

Vasario 10 d. įvyko konkursas Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininko pareigoms užimti. Konkursą laimėjo šiuo metu Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininko pareigas užimantis Vaidas Vaičiukynas.

(Plačiau...)

Perspėja dėl krioklio – milžiniškas ledo kiekis atsirado dėl gedimo, gyventojų prašoma saugotis (nuotraukos) (3)

Jurbarkuose esanti Mituvos užtvanka spustelėjus šalčiams sulaukė minių smalsuolių. Žmonės plūdo apžiūrėti ir fotografuoti ledo kalnu virtusį krioklį. Tačiau specialistai perspėja - tokios pramogos gali būti pavojingos. Ant krioklio konstrukcijų susikaupė daug ir sunkiai sveriančio ledo, kuris gali bet kada atitrūkti. Taip pat neaišku, ar krioklio konstrukcijos yra pajėgios tokį svorį išlaikyti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook