Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kviečia puošti eglutes (0)

Šiemet Kalėdos ir Naujieji metai Jurbarke bus labiau šventiški ir žibantys. Gyventojai, organizacijos ir įmonės kviečiami prisijungti prie akcijos ir skverelyje prie Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžos sukurti kalėdinį parkelį.

(Plačiau...)

„Laisvės TV“: Jurbarko aktualijos (video) (0)

Lapkričio 8-ąją Jurbarke „Laisvės TV“ filmavo laidą „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“.

(Plačiau...)

Sprogimas pražudė sutuoktinių porą (nuotraukos) (0)

Naktį į penktadienį sprogimas nugriaudėjo viename Vadžgirio namų. Pirminiais duomenimis, nelaimės priežastimi galėjo būti dujos. Tikėtina, kad sprogo vienas ar daugiau namo rūsyje sukrautų balionų. Juose buvo laikomos dujos, skirtos namo šildymui.

(Plačiau...)

Ragina saugotis tamsaus gymių moterų (1)

Po jurbarkiečių namus vėl vaikšto tamsaus gymio moterys. Galimai romų tautybės duetas bando patekti į butus, kurie yra neužrakinti ir pavogti koridoriuose esančius vertingus daiktus.

(Plačiau...)

Bibliotekoje – pyragų diena (nuotraukos) (0)

Šimtas įvairiausių kulinarijos šedevrų. Tokiu skaičiumi pyragų šiandien lankytojus pasitinka Jurbarko viešoji biblioteka. Čia vyksta akcija „Pyragų diena“, per kurią surinktos lėšos bus skirtos „TV3“ organizuojamam labdaros projektui „Išsipildymo akcija“.

(Plačiau...)

Artimųjų prisiminimui - ugnies jūra (1)

Visų Šventųjų dieną ir Vėlinių išvakarėse senosios Jurbarko kapinės virto ugnelių jūra. Artimųjų kapus lankantys žmonės čia degė žvakes, kurios sutemos kapinėse sukūrė ypatingą jaukumo atmosferą.

(Plačiau...)

Politiniai kaliniai ir tremtiniai mini trisdešimtmetį (0)

Spalio 26-ąją Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialas paminėjo trisdešimtmetį.

(Plačiau...)

Po išpuolio su kruvina vovere – kameros (9)

Savivaldybės vadovus tiek išgąsdino negyvą voverę į pastatą atsinešęs žmogus, kad šie nusprendė apsiginkluoti vaizdo kameromis. Penktadienį savivaldybės tinklalapyje buvo išplatinta informacija apie išpuolį ir planus nuo tokių atvejų apsisaugoti.

(Plačiau...)

Jurbarko ligoninė švenčia 93-ąjį gimtadienį. (1)

Ketvirtadienį Jurbarko r. ligoninės kolektyvas švenčia 93-ąjį įstaigos gimtadienį. Krašto ligoninė buvo įsteigta 1925-ųjų spalio 27-ąją.

(Plačiau...)

Už milžinišką šamą – didžiulė bauda (4)

Spalio 18-ąją aplinkosaugininkai Nemune, netoli Smalininkų, sulaikė brakonierių iš Kauno. Brangų echolotą pasitelkęs pažeidėjas su įrangos pagalba nustatė, kur ant upės dugno guli šamas, užkabino žuvį kabliu už uodegos ir ją ištraukė. Žvejojant kabliais leidžiama žuvį pagaut tik už galvos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook