Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Pilyje prireikė išminuotojų (0)

Trečiadienį į Panemunės pilį iškviestos specialiosios tarnybos. Specialistų prireikė, kai restauruojamo korpuso sieną griovę darbininkai rado artilerijos sviedinį primenantį daiktą.

(Plačiau...)

Tikrino automobilius (0)

Trečiadienį prie įvažiavimo į Jurbarką iš Smalininkų pusės, aplikosaugininkai tikrino automobilių dūmingumą. Paaiškėjo, kad iš keturiolikos patikrintų mašinų – nė viena nepažeidė ekologinių reikalavimų.

(Plačiau...)

Padegė močiutės namą (0)

Šimkaičių sen. esančiuose Paskynuose – nelaimė. Apie 13 val. čia kilo gaisras, per kurį sudegė dalis gyvenamojo namo.

(Plačiau...)

Brakonieriams - tūkstantinė bauda (0)

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) pareigūnai sulaikė du asmenis, kurie Jurbarko mieste Mituvos upės žiotyse žvejojo ne mėgėjų žvejybos įrankiais – statomais tinklais. 

(Plačiau...)

Mieste – paslaptingas automobilis (4)

Pirmadienį laikraščio skaitytojai Jurbarke užfiksavo neįprastą vaizdą – testuojamą naują automobilį. Kaip ir dauguma tokių transporto priemonių, taip ir ši buvo užmaskuota specialiais lipdukais, kurie ne tik uždengia gamintojo ženklą, bet ir vizualiai iškraipo mašinos formas.

(Plačiau...)

Apvogė stoties tualetą (1)

Gegužės 7 d. ryte, apie 7.30 val., į policiją kreipėsi Jurbarko autobusų parko darbuotojai, kurie pranešė, kad naktį apvogtas autobusų stotyje esantis tualetas.

(Plačiau...)

Nušlavė automobilį (nuotraukos) (1)

Jurbarke esanti Sodų ir Vytauto Didžiojo gatvių sankryža virsta išbandymu vairuotojams. Antradienį perpiet čia vėl įvyko avarija. Iš šalutinio kelio išvažiavęs moters vairuojamas automobilis trenkėsi į pagrindine gatve važiavusią mašiną.

(Plačiau...)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė kraštietę (0)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino daugiavaikes motinas ir įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius. Tarp pagerbtųjų ir Bronislava Skrodienė iš Eržvilko sen. esančių Lenkčių. Moteris užaugino penkias dukras ir du sūnus.

(Plačiau...)

Šoko mamos ir vaikai (nuotraukos, video) (1)

Penktadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko renginys mamos ir vaikams – „Mamyčių diena/flash mob‘as „Judėk laisvai“.

(Plačiau...)

Ugniagesiai šventė savo šv. Florijono dieną (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai šventė savo globėjo – šv. Florijono dieną. Ugniagesiai tradiciškai susirinko į pamaldas Jurbarko Švc. Trejybės bažnyčioje, kur buvo aukojamo mišios.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook