Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Iš girtos motinos paimti du vaikai (0)

Jurbarke policijos pareigūnai iš apgirtusios jaunos motinos paėmė du mažamečius vaikus. Moteris buvo tokia girta, kad nesugebėjo įpūsti į alkoholio kiekio matuoklį.

(Plačiau...)

Mieste sudegė namas (video) (6)

Sekmadienį, apie 12.50 val., užsidegė Jurbarke Donelaičio g. esantis gyvenamasis namas. Dviejų aukštų privatus pastatas per nelaimę buvo visiškai suniokotas – nudegė stogas, viršutinis aukštas, pirmas aukštas buvo sulietas vandeniu.

(Plačiau...)

Kovo 8-ąją – tradicinis neeilinis reidas (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko PK pareigūnai šiandien ypatingą dėmesį skiria moterims – linki vairuotojoms sėkmingo bei saugaus kelio. 

(Plačiau...)

Vyras perdūrė moterį (0)

Vasario 19 d. apie 21.35 val. Jurbarke, Kauno g., namuose, per išgertuves susipyko vyras su moterimi. Pastarasis griebė peilį ir dūrė oponentei. 

(Plačiau...)

Vieni čiuožia, kiti – seilę varvina (11)

Kol kaimynai Kiduliuose smagiai skrieja pačiūžomis, jurbarkiečiams belieka varvinti seilę. Apie čiuožyklą Jurbarke galima tik pasvajoti, nors vos pervažiavus tiltą, kitapus Nemuno, ir entuziazmo, ir šalčio užtenka. Žiemos pramogų mėgėjai linkę kaltinti ne šiltą žiemą, o prisnūdusią miesto valdžią.

(Plačiau...)

Valstybės šimtmetį sutinkant apdovanoti geriausi policijos pareigūnai (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) darbuotojai, minėdami Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šimtmečio progą, susirinko vasario 14-ąją. Ir džiugu, kad švento Valentino – Meilės diena – beveik sutampa su Valstybės gimtadieniu. Jau ryt Lietuva pražys visomis vėliavos spalvomis ir minėsime meilės savo tėvynei dieną.

(Plačiau...)

Iš Jurbarko varė žiemą (nuotraukos) (0)

Antradienio vakarą savivaldybės aikštėje skambėjo muzika, trypė šokėjai, kovėsi Lašininis su Kanapiniu ir liepsnojo Morė. Į tradicines Užgavėnes išvaryti žiemos susirinkę miestiečiai ne tik linksminosi, bet ir skanovo čia pat dalijamus blynus.

(Plačiau...)

Per Užgavėnes bendruomenėms įteiktos Trispalvės (nuotraukos) (2)

Šeštadienį Raudonėje kvepėjo blynais - vyko Užgavėnių šventė. Tačiau svarbiausia jos dalis buvo ne Lašininio ir Kanapinio dvikova, o bendruomenių pagerbimas. Šimtmečio proga bendruomenėms ir seniūnams buvo įteikta šimtas Trispalvių.

(Plačiau...)

Šimtmečio renginių programa (0)

Renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

(Plačiau...)

Bėgliai bandė atsikratyti šautuvu (nuotraukos) (4)

Sausio 31-osios pavakarę Šimkaičiuose nestojo policininkų stabdomas „Volkswagen Golf“. Juo sprukę vyrai vėliau buvo priversti sustoti dėl savo automobilio gedimo. Tačiau prieš tai bandė atsikratyti įkalčiais – pro langą išmetė  prieš tai bandė atsikratyti įkalčiais – pro langą išmetė į rūbus suvyniotą nelegalų šautuvą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook