Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Gaisre žuvo žmogus (nuotraukos) (0)

Penktadienio rytą Žvyrių k. (Skirsnemunės sen.) užsidegė sodyba. Tai – pirmas didelis gaisras šiemet ir pirmas, kuriame žuvo žmogus.

(Plačiau...)

Degė kebabinė, įtariamas padegimas (papildyta, nuotraukos) (8)

Naktį į ketvirtadienį, apie 1.30 val., Jurbarke patruliavę policijos pareigūnai pastebėjo, kad Pamituvio g. dega furgonas, kuriame įrengta kebabinė.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Sausio 19 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno LSMUL klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. Stankevičius ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką.

(Plačiau...)

Atliekų išvežimo grafikas (0)

Komunalinių (buitinių) atliekų išvežimo iš privačių valdų, įmonių, įstaigų, organizacijų ir bendro naudojimo konteinerių aikštelių Jurbarko rajono savivaldybės kaimuose ir gyvenvietėse 2018 metų grafikai.

(Plačiau...)

Chuliganai nusiaubė knygų avilį. Prašoma visuomenės pagalbos. (5)

Štai taip šįryt atrodė Jaunimo parkas. Ir tai ne pirmas kartas, kai „Knygų avilio“ knygos yra suplėšomos ir taip „elegantiškai“ paskleidžiamos po Jaunimo parką. Šįkart, turbūt, vietoj sniego, kurio šią žiemą taip trūksta.

(Plačiau...)

Surinks kalėdines eglutes (0)

Praėjus didžiosioms metų šventėms ateina metas atsisveikinti ir su šių švenčių simboliais – eglutėmis. Dažnam kyla klausimas, kur dėti spyglius pradėjusias mesti žaliaskares. Informuojame, kad Jūsų patogumui eglutes ir jų šakas iki sausio 8 d. galite palikti prie daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių, iš kur jas surinks UAB „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai. 

(Plačiau...)

Pradėjo dirbti administracijos direktorės pavaduotoju paskirtas Darius Juodaitis (8)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju pradėjo dirbti buvęs Girdžių seniūnijos seniūnas Darius Juodaitis. Pareigas valdininkas užėmė valdančiojoje koalicijoje esančių konservatorių siūlymu. Šis postas partijai priklauso pagal koalicijos susitarimą.

(Plačiau...)

Petarda sužalojo mažametį (0)

Sekmadienio vakarą, apie 18 val., į Jurbarko ligoninę su močiute atvyko vienuolikmetis, kuris dėl sužalotos kairės akies toliau gydyti išvežtas ir paguldytas į Kauną.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai pasitiko 2018-uosius (nuotraukos, video) (0)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį jurbarkiečiai, kaip ir dauguma pasaulio žmonių, palydėjo 2017-uosius ir pasitiko 2018-uosius. Atsisveikindami su Raudonojo Gaidžio metais ir sutikdami Geltonojo Šuns metus gyventojai dangų nuspalvino tūkstančiais fejerverkų.

(Plačiau...)

Perspėja dėl tamsaus gymio moterų (1)

Socialiniuose tinkluose plinta jurbarkiečių žinutės, kuriose perspėjama saugotis tamsaus gymio moterų. Jos esą vaikšto po daugiabučius ir bando tyliai atidaryti duris. Galimai taip elgiamasi norint iš koridoriaus pagriebti ten esančius vertingus daiktus – pinigines, rankinukus, kuprines, telefonus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook