Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Ar dantų gydytojams tenka taisyti savo kolegų darbo broką? (0)

Odontologai sutinka, kad tokių atvejų, kai tenka taisyti savo kolegų darbą neretai pasitaiko, todėl ragina pacientus gerai pasidomėti klinika, kabinetu ir specialistu, kuriam patiki gydyti dantis. Daugelis dar prisimena Jurbarke kilusį skandalą, kai šimtai pacientų buvo įpainioti į šešėlinio verslo voratinklį, kurį surezgė keli odontologai ir dantų technikas.

(Plačiau...)

Prašo Baltijos kelio nuotraukų (0)

Artėja rugpjūčio 23-oji, kai Lietuva, Latvija ir Estija minės išskirtinio renginio – Baltijos kelio – 30-metį. Prisiminkime tą dieną, kai daugelis iš mūsų, susikibę rankomis, stovėjome šiame kelyje. Pasitikdami šią sukaktį, Jurbarko kultūros centro darbuotojai norėtų surengti nuotraukų
parodą.

(Plačiau...)

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų (0)

Dešimt tūkstančių eurų už „BMW X6“ paklojęs vyras liko be automobilio ir pinigų. Liepos 15 d. į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad birželio viduryje Italijos įmonei pervedė pinigus už mašiną, tačiau jos negavo.

(Plačiau...)

„Iššovusi“ detalė sulaužė koją (1)

Liepos 12-ąją, apie 15.20 val., Jurbarko autobusų parke įvyko nelaimė. Keleivinio autobuso lankstą ardantį šaltkalvį smarkiai sužalojo it kulka iššokusi detalė.

(Plačiau...)

Karjere nuskendo vyras (0)

Liepos 13-ąją apie 19.40 val. gautas pranešimas, kar Jurbarko karjere, ant kranto, rastas dviratis ir žmogaus rūbai. Bendruoju pagalbos numeriu 112 skambinęs žmogus įtarė, kad žmogus galėjo nuskęsti.

(Plačiau...)

Abiturientai užvėrė gimnazijos duris (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai atsisveikino su mokykla. Per iškilmingą išleistuvių šventę Kultūros centre jiems buvo įteikti brandos atestatai.

(Plačiau...)

Ištuštino baką (1)

Liepos 10 d. į policiją kreipėsi Varlaukyje (Eržvilko sen.) vagystę pastebėjęs vyras. Nukentėjusysis pranešė, kad iš užrakintame ūkiniame pastate buvusio kombaino „Niva SK5“ pasisavinti 200 litrų dyzelinio kuro.

(Plačiau...)

Konkursas: už nuotrauką prie Trispalvės – prizai (0)

Dėmesio! Skelbiamas nuotaikingas konkursas!

(Plačiau...)

Menininko improvizacija: Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas (video) (9)

Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas. Ir, jei Vilnius turi Trijų kryžių kalną, tai mūsuose miesto svečius pasitinka – priekabos kalnas. Tačiau taip galbūt bus nebeilgai.

(Plačiau...)

Atsiras konteineriai tekstilei (0)

Liepos mėn. Jurbarko r. bus pastatyti tekstilės konteineriai. Įvertinus tekstilės atliekų konteinerių poreikį, jau yra nupirkti ir bus pastatyti konteineriai, skirti nereikalingiems drabužiams bei tekstilės atliekoms. Į juos gyventojai galės mesti atliekas, kurios iki šiol keliaudavo į mišrių atliekų konteinerius.
(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook