Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Dingę žirgai grįžo pas šeimininkus (nuotraukos) (0)

Vakar naktį iš Pilies k. (Skirsnemunės sen.) esančios sodybos buvo pavogti trys suaugę žirgai. Šiuos gyvūnus dauguma jurbarkiečių puikiai pažįsta - jie neatskiriami rajono švenčių dalyviai. Ant jų mielai joja ir vaikai, ir suaugusieji. Šeimininkai iš žirgyno „Arūno žirgai“ iškart paprašė laikraščio ir visuomenės pagalbos.

(Plačiau...)

Netoli Jurbarko – nauja šaudykla (nuotraukos, video) (4)

Šeštadienį Mozūriškių k. (Šakių r.) atidaryta Vytauto Kazio Januškevičiaus vardo šaudykla. Medžiotojams, kariams ir sportinio šaudymo entuziastams skirtą objektą savo tėvo garbei įrengė žinomi šio krašto verslininkai ir medžiotojai Januškevičiai.

(Plačiau...)

Girta avariją padariusi socialdemokratė pasiprašė atleidžiama (7)

Ketvirtadienį avariją padariusi ir 2,1 prom. pūstelėjusi rajono politikė Ilona Pocienė penktadienį įteikė prašymą išeiti iš darbo Skalvijosnamuose. Čia moteris dirbo vyriausiąja buhaltere.

(Plačiau...)

Apvogė Seredžiaus degalinę. Vagis atplaukė valtimi? (Prašo padėti atpažinti) (3)

Rugsėjo 19-ąją 3.11 val. gautas saugos tarnybų pranešimas, kad apvogta Seredžiuje esanti degalinė. Pirminiais duomenimis, įsibrovus į patalpas, pavogta apie tūkstantį įvairių rūšių cigarečių pakelių.

(Plačiau...)

Pakratę automobilį rado narkotikų (1)

Penktadienio naktį Jurbarke Dariaus ir Girėno g. policija patikrino įtarimus kėlusį „Audi“ automobilį. Mašinoje buvo rasti keturi plastikiniai maišeliai su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

(Plačiau...)

Kuriozinė situacija: bausmę įkalinimo įstaigoje turėjęs atlikti nuteistasis neatvyko, nes nežinojo (0)

Kuriozinė situacija – nuteistasis, turėjęs atvykti į pataisos namus, juose nepasirodė. Policija paskelbė vyro paiešką. Kaip vėliau paaiškėjo, pažeidimą įvykdęs 35-erių vyrukas galėjo nežinoti, kad jis pats privalėjo atvykti į įkalinimo įstaigą, mat tuo metu, kai buvo priimtas nuosprendis, keitėsi įstatymai, o nuteistasis nebuvo supažindintas su naujomis taisyklėmis.

(Plačiau...)

Siūlo judėti kartu (0)

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. 2019 metų Europos judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu!

Kasmet vietos bendruomenės nariai raginami ir skatinami inicijuoti darnų transporto priemonių naudojimą. Jurbarko rajono savivaldybė kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos organizuojant renginius, skleisti informaciją ir skatinant tvarų judėjimą, įsitikinti keliavimo viešuoju transportu ar dviračiais privalumais, išbandyti pėsčiųjų maršrutus.

(Plačiau...)

Lauko gatvėje per avariją nutraukti laidai (nuotraukos) (3)

Trečiadienio rytą Jurbarke Lauko g. įvyko avarija. Susidūrė du automobiliai, važiavę Sodų g. link. Per incidentą smarkiai nukentėjo abi mašinos, buvo kliudytas ir elektros stulpas, nutraukti laidai.

(Plačiau...)

Suplešėkėjo brangi miško technika (0)

Rugsėjo 13-oji, penktadienis, tapo tikra nelaime mišką Seredžiaus seniūnijoje kirtusiam vyrui. Jurgiškių k. dirbusi moderni technika sugedo ir užsidegė. Nors atvykę ugniagesiai gaisrą užgesino, įranga sugadinta nepataisomai, nuostoliai – didžiuliai.

(Plačiau...)

Karaliaučiaus žurnalistų tyrimas: ES milijonai gelbėti Baltijos jūrą buvo iššvaistyti „rusiškais“ metodais, Jurbarko milijonas - taip pat (video) (7)

Kaliningrado srities valymo įrenginiai tebeteršia Baltijos jūros akvatoriją. Už jų statybas sumokėjo Europos Sąjunga (ES), o už jų darbą moka kiekvienas regiono gyventojas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook