Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Į atsargą išlydėtai kriminalinės policijos vadovas ir patrulių būrio vadas (1)

Kovo 27 d. į atsargą išėjo vidaus tarnybą du ilgamečiai Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai: Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Sigitas Balaišis, vidaus tarnyboje ištarnavęs 22 metus 6 mėnesius ir Patrulių būrio vadas Vaidotas Tamulis, vidaus tarnyboje ištarnavęs 22 metus 9 mėnesius.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Kovo 31 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Čigonai apšvarino Raudonės mokyklą (4)

Kovo 18 d. čigonai apvogė Raudonės mokyklą. Mikroautobusu apie 11 val. atvažiavę trys vyrai akiplėšiškai susikrovė apie tris tonas įvairaus metalo ir išvyko. Svetimą turtą pasisavinusiems veikėjams buvo nesvarbu, kad metalą jie pasiėmė tiesiai po vaizdo stebėjimo kameromis.

(Plačiau...)

Užsidegė klubas „Mituva“ (video) (0)

Šeštadienį, 19.22 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Girdžiuose dega klubas „Mituva“.

(Plačiau...)

Išgelbėjo nusiskandinti bandžiusią moterį (3)

Kovo 14 d. vakare Jurbarko rajono policijos pareigūnai išgelbėjo Nemune norėjusią nusiskandinti moterį. Pareigūnai apie 20 val. gavo pranešimą apie tai, kad ties Jurbarku, upėje, skandinasi moteris.

(Plačiau...)

Tyrimas: arbatą mėgstame, bet geriame neteisingai (0)

„Skonio ir kvapo akademijos“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad lietuviai arbatą mėgsta taip pat kaip ir kavą, tačiau jiems trūksta bendrų žinių apie arbatos ruošimą ir kainodarą. Mėgstamiausios yra juodoji ir žalioji arbatos, o pagrindinis pasirinkimo kriterijus – šio karštojo gėrimo skonis.

(Plačiau...)

Valstybingumo šimtmečiui – 312 Trispalvių Girdžių seniūnijoje (0)

Girdžių seniūnija ir seniūnaičiai Jurgita Šlyterienė, Nijolė Kairaitienė bei Linas Klijūnas kviečia per valstybines šventes ne tik Trispalvę išsikelti prie savo sodybos ar daugiabučio, bet ir paraginti tai padaryti kaimyną. Skelbiame konkursą „312 Trispalvių – valstybingumo šimtmečiui“, skirtą artėjančiam Lietuvos valstybingumo šimtmečiui.

(Plačiau...)

Į akciją „10 tūkstančių žingsnių kasdien“ dar galima suspėti (0)

Malonu, kad akcija 10 tūkstančių žingsnių kasdien: moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“ sulaukė didelio susidomėjimo ir palaikymo. Kad yra daug ėjimo ir kitų panašių fizinio aktyvumo formų entuziastų, kurie, tikimės „užkrės“ tuo ir kitus.

(Plačiau...)

Sudegė bandelių kioskas (0)

Kovo 3-osios naktį apie 2 val. Kęstučio gatvėje įsiliepsnojo greta daugiabučių esantis kioskas, kuriame prekiaujama konditerijos gaminiais.

(Plačiau...)

Kiduliečiai kviečiami ir Kovo 11-tąją švęsti kitaip (0)

Ateinantį šeštadienį, 15 val., Griškabūdžio kultūros centro jaunimo teatras (režisierė R. Uzialienė) į Kidulių dvarą atveža spektaklį pagal Sauliaus Šaltenio pjesę „Škac, mirtie, visados škac…“. Vietoj įprastų Lietuvos Nepriklausomybės dienos ceremonijų siūloma pasimėgauti lengva lietuviškos dramos doze. Būtent S. Šaltenio kūrybai būdinga stipria tautine savimone, kuri ankščiau gaivino, išjudino ir nušvietė niūroką sovietinės Lietuvos kultūrinį gyvenimą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook