Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Sulaikė degtindarius (0)

Jurbarko pareigūnai Armeniškių k. (Seredžiaus sen.) sulaikė du asmenis, ant upelio šlaito gaminančius naminę degtinę. Abu pažeidėjai jau anksčiau buvo kliuvę teisėsaugai dėl to paties.

(Plačiau...)

Įkliuvo policininku apsimetinėjęs vyras (0)

Savaitgalį Tauragės policijos areštinėje atsidūrė visiškai girtas Jurbarko r. gyventojas. Vyras teisėsaugininkų nemalonę užsitraukė po to, kai su policininko uniforma šlaistėsi po Skaudvilę ir stabdė pravažiuojančius automobilius bei tikrino vairuotojų dokumentus.

(Plačiau...)

Užsidegė automobilis (0)

Pirmadienio vidudienį Jurbarke užsidegė mašina. Gaisras kilo Dariaus ir Girėno g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

(Plačiau...)

Atminimui uždegė žvakes (nuotraukos) (0)

Šeštadienį prie Jurbarko kultūros centro tradiciškai liepsnojo laužai ir žvakės. Sausio 13-osios išvakarėse čia susirinkę žmonės degė žvakeles taip pagerbdami ir atmindami kritusius ir sužalotus Laisvės gynėjus.

(Plačiau...)

Pagerbti krašto verslininkai (nuotraukos) (16)

Penktadienio vakar Jurbarke surengti tradiciniai verslininkų apdovanojimai. Šiemet verslo bendruomenė buvo pakviesta į pasibuvimą, per kurį pagerbtos dvidešimt metų veikiančios įmonės ir jų įkūrėjai bei vadovai.

(Plačiau...)

Languose įsižiebė žvakutės (0)

Sausio 11-osios, penktadienio, rytą, 8 val., 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. 

(Plačiau...)

Lietuva 28-ąjį kartą minės Laisvės gynėjų dieną (0)

Lietuva 28-ąjį kartą minės tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.

(Plačiau...)

Medžioklė kilpomis atsieis brangiai (0)

Sausio 3 d. Jurbarko r., ,,Balandinės“ medžiotojų būrelio medžioklės teritorijoje, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Kauno valdybos Kauno Gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai sulaikė kilpomis medžiojamuosius gyvūnus gaudžiusį pažeidėją.

(Plačiau...)

Surinks kalėdines eglutes (0)

Praėjus didžiosioms metų šventėms ateina metas atsisveikinti ir su šių švenčių simboliais – eglutėmis. Savivaldybė informuoja, kad gyventojai sausio 11 d. eglutes ir jų šakas gali palikti prie daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių, iš kur jas surinks UAB „Jurbarko komunalininko“ darbuotojai. 

(Plačiau...)

Naujametė šventė - nutraukti pirštai, mažametė komoje (0)

Naujųjų išvakarės ir naktis Jurbarke neapsiėjo be incidentų. Keturiolikmečiui petarda sužalojo pirštus, o dvylikametė pristatyta į ligoninę dėl apsinuodijimo alkoholiu. Mergaitė - komoje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook