Įvykiai

Įvykiai

„BMW“ automobilyje rado narkotikų (2)

Liepos 24-osios pavakarę, apie 19 val., Skirsnemunėje policija patikrinimui sustabdė „BMW 530“. Mašiną patikrinę pareigūnai salone rado maišelį su galimai narkotine medžiaga – kanapėmis.

(Plačiau...)

Rotulių darželyje vaikų lauks naujai suremontuotos patalpos (nuotraukos) (0)

Gyvenimas neatpažįstamai pasikeitusiose Jurbarkų darželio-mokyklos Rotulių skyriaus patalpose jau verda. Šių metų balandžio mėnesį čia buvo baigti kapitalinio vidaus patalpų (apie 450 kv. m) remonto darbai.

(Plačiau...)

Policija ieško iš vaikų namų pabėgusios Karinos Krauzaitės (1)

Policija ilgiau nei mėnesį neranda iš Skalvijos globos namų pabėgusios Karinos Krauzaitės. Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos surandant bėglę.

(Plačiau...)

Dingusi mergina surasta (papildyta) (0)

Liepos 22-osios vakarą policija paskelbė, kad ieško be žinios dingusios Ingos Jasulaitytės, gyv. Vilkaviškio r. sav. Stirniškių k., kuri liepos 17 d. išėjo iš savo namų ir iki šiol negrįžusi. Netrukus, padedant visuomenei, mergina buvo rasta.

(Plačiau...)

Spardė moterį ir jos automobilį (0)

Liepos 21-ąją policija skubėjo į Smalininkus. Čia apie 21.30 val. Nemuno g. 33-ejų vyras nesuvaldė emocijų – kilus žodiniam konfliktui jis spyrė į metais vyresnės moters automobilį ir jį apgadino.

(Plačiau...)

Po susidūrimo mikroautobusas nulėkė nuo kelio (nuotraukos) (0)

Pirmadienio popietę kelyje iš Kauno į Jurbarką, ties Skirsnemune, susidūrė du automobiliai.

(Plačiau...)

Miške rastas vyro kūnas (0)

Trečiadienį Jurbarko rajone, miške, rastas nenustatytos tapatybės ir amžiaus mirusio vyro kūnas irimo stadijos, be išorinių smurto žymių.

(Plačiau...)

Apmokės dalį išlaidų nuotekų įrenginiams (1)

Nuo 2020 kovo 16 d. iki gegužės 15 d. savivaldybė gyventojams kvietė teikti paraiškas dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių arba buitinių nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimo dalinio finansavimo. Šiuo laikotarpiu buvo gautos 64 gyventojų paraiškos, iš kurių 62 buvo įvertintos teigiamai ir joms gali būti skiriamas dalinis finansavimas.

(Plačiau...)

Konkurse ,,Sidabro vainikėlis“ - Viešvilės vaikų sėkmė (0)

Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ įvyko 2020 metų respublikinio vaikų tautodailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas, kuriame Jurbarko kraštą atstovavo: Vanesa Girdžiutė, Andrėja Girdžiutė, Marius Tamašauskas, Luknė Kuniauskaitė, Ineta Kailiūnaitė, Irmantas Norkūnas, Aistė Vabalaitė, Gabija Eicheltaitė.

(Plačiau...)

Moteris apsimelavo dėl smurto (1)

Liepos 14-ąją į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad šių metų balandžio 19-ąją prieš ją buvo smurtauta. Tyrimą pradėję pareigūnai nustatė, kad tariama nukentėjusioji melavo.

(Plačiau...)

Kaimo svečią lupo vyrų būrys (0)

Liepos 13-iosios vakarą, apie 23.45 val., į Paskynus (Šimkaičių sen.) atvykusį devyniolikmetį raseiniškį užpuolė keturi ar penki vyrai. Chuliganai savo auką mušė rankomis ir kojomis.

(Plačiau...)

Mušė vaiką ir atėmė dviratį (1)

Liepos 13 d. apie 22 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Kęstučio g., šalia greito maisto užkandinės, vyras atėmė iš dešimtmečio dviratį, metė jį į žemę, smurtavo prieš vaiką, dėl ko jis jautė fizinį skausmą.

(Plačiau...)

Vagys iššlavė sodybą (1)

Liepos 9 d. policijai pranešta, kad apvogta sodyba Paulių k. (Šimkaičių sen.) Apie 15 val. į negyvenamą sodybą atvykęs vyras pamatė, kad kažkas nupjovė durų spynas ir pasisavino įvairaus turto. 

(Plačiau...)

Nusikaltėliai išjungė šaldytuvus su pienu (0)

Liepos 7-ąją policija sulaukė pranešimo apie neįprastą nusikaltimą. Apie 17 val. pastebėta, kad Skirsnemunėje, Nemuno g., kažkas pateko į pieno surinkimo punktą ir pridarė nemenkos žalos.

(Plačiau...)

Skalsu kalbos. Etnologas dr. Arvydas Griškus: nuostabus dalykas – derinti senas ir dabarties tradicijas, kurti naujas (0)

„Nuostabus dalykas – derinti senas ir dabarties tradicijas, kurti naujas“, – sako Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vadovas etnologas dr. Arvydas Griškus.

(Plačiau...)

Nuo kelio nulėkęs „Ford Focus“ vertėsi, mergina - ligoninėje (0)

Penktadienio pavakarę, apie 16 val. 54 min. Jurbarko rajone, Giedrių kaime, kelyje Jurbarkas – Butkaičiai – Paviščionys įvyko avarija.

(Plačiau...)

Veliuona ruošiasi bažnyčios 600 metų jubiliejui (0)

Birželio mėnesį Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje dirbo būrys tyrėjų, mokslininkų. Buvo surengtas ir Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Fotografijos studijų programos studentų pleneras. Tai Kultūros tarybos finansuojamo projekto „Veliuonos bažnyčia ir parapija: istorija ir dabartis“ dalis. Studentai fotografavo Veliuonos bažnyčią, jos architektūrinius elementus, altorius, varpus, vargonus, skulptūras ir pan. Fotografuota ir Šakių rajono savivaldybės Sutkų bažnyčioje, į kurią išvežtas Veliuonos bažnyčios altorius. Tai paruošiamieji darbai šios šventovės 600 metų jubiliejui, kuris bus minimas 2021 metais.

(Plačiau...)

Aiškėja 18-mečio nužudymo Jurbarke detalės: 14-metė nukreipė aukos dėmesį, o sėbras dūrė peiliu (0)

Aiškėja naujos kraupios detalės 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo byloje – tyrėjų duomenimis, vaikiną įviliojus į apleistą darželį, 14-metė siekdama nukreipti dėmesį ėmė jam rodyti filmuotus vaizdus telefone, o tuo metu jos bendrininkas, dabar jau pilnametis Kęstutis Vyturys puolė badyti auką.

(Plačiau...)

Nemune maudytis draudžiama (0)

Birželio 30 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Seredžiaus, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.). v

(Plačiau...)

Prisimintos pirmųjų žudynių aukos (nuotraukos) (0)

1941 metų liepos 3 d. įvykdytos pirmosios žydų masinės žudynės Jurbarke – sušaudyti 322 žmonės. Tarp aukų – ir žymus mūsų krašto skulptorius Vincas Grybas. Ši diena prisiminta Genocido aukų kapinėse. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook