Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Gyventojas sulaikė vagiliaujantį paauglį, policija pataria, kaip apsisaugoti nuo nusikaltėlių (9)

Antradienį, apie 12 val., Gedimino g. gyvenantis jurbarkietis sulaikė į namus užsukusį paauglį. Pagautas vaikinas – pagarsėjęs vagiliautojas iš butų ir namų. Jaunasis nusikaltėlis visada veikia pagal tą patį planą – bando patekti į neužrakintas patalpas, čiumpa daiktus ir sprunka.

(Plačiau...)

Vandalai suniokojo teniso kortus, prašoma pagalbos surandant nusikaltėlius (nuotraukos) (7)

Gruodžio 15 d.  pastebėta, kad suniokoti teniso kortai, esantys prie dviračių tako ties Vytauto Didžiojo gatve. Vandalai  išlaužė aptvaro durelių spyną, išvartė suolus, nuplėšė tentą.

(Plačiau...)

Miesto centre - kalėdinė mugė (nuotraukos) (1)

Penktadienio popietę miesto centre šurmuliavo kalėdinė mugė. Ją kasmet tradiciškai organizuoja Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai.

(Plačiau...)

Ieško vaiko ir vyro (3)

Gruodžio 13 d. apie 15.15 val. į policiją kreipėsi Užtilčių k. (Smalininkų sen.) gyventoja, kuri pranešė, kad iš namų išėjo ir negrįžo jos 37-erių sūnus.

(Plačiau...)

Policijos gretas papildė jauna pareigūnė (1)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys pasveikino Rasą Bendaravičiūtę, šiais metais baigusią Lietuvos policijos mokyklą ir šiandien prisiekusią būti ištikima Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus bei sąžiningai atlikti jai patikėtas pareigas. Ji tarnybą pradės Jurbarko policijoje, Reagavimo skyriuje, vyriausiąja patrule.

(Plačiau...)

Policija sulaikė sukčius iš Vertimų (5)

Šakių r. policijos pareigūnai gruodžio 8 d. surengė pasalą ir sulaikė sukčiavimu įtariamus asmenis – du Vertimuose gyvenančius vyrus. Šį mėnesį apgavikai sulaikomi jau antrą kartą – gruodžio 2 d. įtariamieji sukčiavimu įkliuvo Vilkaviškio policijai.

(Plačiau...)

Veliuonos gimnazijoje – tradicinė paramos popietė (nuotraukos) (3)

Penktadienį Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos moksleiviai pakvietė į tradicinę labdaros popietę „Palaimink gerumą, laike“. Per ją mokykla paaukoti pinigai bus skirti jaunimo erdvės įruošimui.

(Plačiau...)

Narkotikų byla: teismas buvo gailestingas (0)

Ketvirtadienį Jurbarko r. apylinkės teisme baigta nagrinėti narkotikų laikymo ir platinimo istorija. 

(Plačiau...)

Panemunės piliai skirta antroji vieta (5)

Lietuva Europos Komisijos inicijuotame Patraukliausios turizmo vietovės projekte EDEN (European Destinations of Excellence) dalyvauja jau nuo 2008 m., teikdama paraišką daliniam finansavimui gauti. Kaskart Europos Komisija skelbia vis kitą temą patraukliausiai turizmo vietovei išrinkti.

(Plačiau...)

Registrų centras skelbia patalpų nuomos pirkimą (0)

Valstybės įmonė Registrų centras skelbia nekilnojamojo turto
(patalpų) nuomos Jurbarke pirkimą. Nuomos tikslas: išsinuomoti
administracines patalpas Registrų centro Tauragės filialo Jurbarko
skyriaus veiklai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook