Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Bibliotekos vadove tapo Rasida Kalinauskienė (10)

Antradienį savivaldybėje įvyko konkursas biudžetinės įstaigos Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Vasario 9 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno LSMUL klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Mokyklai padovanojo šimtą Trispalvių (nuotraukos) (0)

Trečiadienio popietę Kidulių pagrindinės mokyklos bendruomenei įteikta nepaprasta dovana. Miestelyje gyvenantis ūkininkas Juozapas Dimaitis moksleiviams padovanojo šimtą Trispalvių. Dovaną vyras kartu su šeima paruošė norėdamas paskatinti jaunimo patriotizmą ir paminėti Lietuvos atkūrimo šimtmetį.

(Plačiau...)

Kviečia degti šimtmečio laužus (0)

Netrukus švęsime Vasario 16-ąją – šventę, brangią kiekvieno širdžiai ir giliai įsirėžusią atmintyje, žyminčią ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

(Plačiau...)

Pavogė šaldytuvą su maistu (0)

Sausio 21 d. į policiją kreipėsi vadžgirietė, kuri pranešė, kad apie 16.10 val. pastebėjo, kad iš namų dingo šaldytuvas „Snaigė“ su maistu ir televizorius „Samsung“. Vagys į namus pateko išlaužę durų spyną. Nuostolis – 435 Eur.

(Plačiau...)

Gaisre žuvo žmogus (nuotraukos) (0)

Penktadienio rytą Skirsnemunės seniūnijos Žvyrių kaime užsidegė sodyba. Tai – pirmas didelis gaisras šiemet, kuriame žuvo žmogus.

(Plačiau...)

Degė kebabinė, įtariamas padegimas (papildyta, nuotraukos) (9)

Naktį į ketvirtadienį, apie 1.30 val., Jurbarke patruliavę policijos pareigūnai pastebėjo, kad Pamituvio g. dega furgonas, kuriame įrengta kebabinė.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Sausio 19 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno LSMUL klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. Stankevičius ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką.

(Plačiau...)

Atliekų išvežimo grafikas (0)

Komunalinių (buitinių) atliekų išvežimo iš privačių valdų, įmonių, įstaigų, organizacijų ir bendro naudojimo konteinerių aikštelių Jurbarko rajono savivaldybės kaimuose ir gyvenvietėse 2018 metų grafikai.

(Plačiau...)

Chuliganai nusiaubė knygų avilį. Prašoma visuomenės pagalbos. (5)

Štai taip šįryt atrodė Jaunimo parkas. Ir tai ne pirmas kartas, kai „Knygų avilio“ knygos yra suplėšomos ir taip „elegantiškai“ paskleidžiamos po Jaunimo parką. Šįkart, turbūt, vietoj sniego, kurio šią žiemą taip trūksta.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook