Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Vilkikas partrenkė senolį (1)

Šeštadienį prie Skirsnemunės įvyko skaudi avarija. Elektrine transporto priemone važiavusį vyrą nubloškė ta pačia kryptimi važiavęs vilkikas. Per susidūrimą senolis smarkiai nukentėjo.

(Plačiau...)

Nusikaltėliai pasisavino didžiulę sumą (1)

Birželio 24-ąją apie 14.20 val. policijai pranešta apie 14 tūkst. eurų vagystę. Nukentėjęs asmuo nurodė, kad Jurbarke V. Kudirkos g. esančiuose namuose pasigedo ne tik pinigų, bet ir auksinių papuošalų bei mobiliojo telefono.

(Plačiau...)

Stovykla tapo tradicija (0)

Liepos 1-5 dienomis Klausučių kaime (Seredžiaus sen., Jurbarko r.) ir liepos 15 - 19 Girdžių kaime Girdžių sen., Jurbarko r.) bus įgyvendinamas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime – 3“. Projektas finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

(Plačiau...)

Kaliningradas paskelbė tvarką, pagal kurią duos nemokamas vizas lietuviams (0)

Nuo liepos 1-osios lietuviams, įvažiuojantiems į Kaliningrado sritį, elektroninės vizos bus nemokamos. Regiono turizmo centras paskelbė taisykles, pagal kurias bus išduodami leidimai.

(Plačiau...)

Ragina siųsti sveikinimus (3)

Rugpjūčio 24 d., šeštadienį, švęsime Jurbarko 760 metų jubiliejų. Po visą pasaulį išsibarsčiusius jurbarkiškius kviečiame sugrįžti, susitikti ir pasilikti. Kraštiečius savivaldybė kviečia perduoti savo filmuotą sveikinimą Jurbarkui, savo artimiesiems bei pažįstamiems miesto jubiliejaus proga.
(Plačiau...)

Žmogžudystės byloje – naujos detalės: 17-metis lieka suimtas, 14-metei – apykojė (5)

18-mečio jurbarkiečio nužudymo tyrime – pokyčiai: pagrindinis įtariamasis, 17 metų vaikinas toliau lieka suimtas, tačiau teismas atmetė prokurorų prašymą laikyti belangėje ir jo 14 metų bendrininkę. Paauglė išleista į laisvę su elektronine apykoje.

(Plačiau...)

Veliuonoje per žemę ir dangų skrido daina (0)

Birželio 15 d. Veliuonoje skambiais balsais nuaidėjo  kasmetinė festivalio „Veliuonos kadrilis“ Dainų diena. Šiemet ji buvo skirta žymaus tautosakininko, kunigo, gyvenusio ir dirbusio Veliuonoje, Antano Juškos 200 – ioms gimimo metinėms.

(Plačiau...)

Neprasilenkė gatvėje (0)

Pirmadienio pavakarę centrinėje Jurbarko S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje neprasilenkė du automobiliai. Avarija įvyko, kai iš kiemo į gatvę išvažiavo „Toyota RAV“ ir užkirto kelią „Volkswagen Passat“.

(Plačiau...)

Karščiai nutraukė pamokas (0)

Trečiadienį Lietuvą užgriuvus pragariškiems karščiams, dalis šalies mokyklų nutraukė pamokos, kitose – jos sutrumpintos. Sprendimus dėl to, kaip mokiniams palengvinti gyvenimą iki birželio 21-osios, kai oficialiai baigsis mokslo metai, kiekvienu atveju priima konkrečios įstaigos vadovybė.

(Plačiau...)

Iš Kauno klinikų paleidžiamos žiauriai sumuštos paauglės tėvas: „Jis šaukė, kad ją užmuš“ (1)

Jurbarko rajone smarkiai sumušta nepilnametė mergaitė birželio 12 dieną paleidžiama iš Kauno klinikų, – tai trečiadienio rytą pranešė ją gydęs medikas. Pasak gydytojo, mergaitė patyrė dvigubą apatinio žandikaulio lūžį, tai yra gana neįprasta trauma. Kalbėti ji dar negali. Situaciją pakomentuoti sutiko ir mergaitės tėtis, kalbėdamas apie dukros būklę jis sakė, kad yra sunku, ypač psichologiškai. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook