Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Paskelbė, kada bus įžiebta kalėdinė eglė Jurbarke (1)

Jurbarko r. kultūros centras paskelbė, kada vyks kalėdinės eglės įžiebimo šventė  Jurbarke.

(Plačiau...)

Susidūrė 2 vilkikai ir autobusas su vaikais (0)

Didelė avarija trečiadienį įvyko autostradoje Kaunas-Klaipėda ties Cinkiškiais. Čia susidūrė du vilkikai ir autobusas, vežęs vaikus. Per incidentą nukentėjo vieno vilkiko vairuotojas, po avarijos buvo apsunkintas eismas abiem kryptimis.

Vienas iš į avariją papuolusių vilkikų priklauso Jurbarko įmonei.

(Plačiau...)

Nemokamai dalija eglišakes (1)

Du penktadienius iš eilės – lapkričio 8 ir 15 d. miškininkai kviečia gyventojus į mišką pasiimti paruoštų eglių šakų. Tai dar tikrai ne kalėdinė akcija, o graži iniciatyva padėti žmonėms apsaugoti augalus nuo artėjančių žiemos šalčių.

(Plačiau...)

Nuo plėšiko išgelbėjo užstrigusi spyna (0)

Trečiadienio popietę Kauno g. gyvenanti jurbarkietė išgyveno košmarą. Nuo parduotuvės iki namų ją atsekęs vyras bandė moterį apiplėšti – atimti raktus ir įstumti ją į buto vidų. Nusikaltėlio auką išgelbėjo užstrigusi durų spyna ir moters sukeltas triukšmas.

(Plačiau...)

Geriausiems ūkininkams - apdovanojimai (0)

Kaip ir kasmet taip ir šiemet, jau 26-ąjį kartą, Jurbarko rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuru, organizavo „Metų ūkio 2019“ konkursą, kurio tikslas išrinkti geriausius pastarųjų metų ūkius, bei paskatinti kitus ūkininkus imtis pažangaus ūkininkavimo, taip pasiekiant efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros. 

(Plačiau...)

Gripas rajoną kol kas aplenkia (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2019 metų 44-ąją savaitę (nuo spalio 28 d. iki lapkričio 3 d.) sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis – 33,41 atvejis 10 tūkst. gyventojų. 84 gyventojai sirgo ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis: 21 suaugęs asmuo ir 63 vaikai nuo 0 iki 17 metų. Susirgimų gripu neužregistruota.

(Plačiau...)

Jurbarkiečių augintinius gydantis veterinaras įgyvendino svajonę: į gatves išvažiavo pirmasis gyvūnų greitosios pagalbos automobilis (3)

Ištikus nelaimei, greitosios pagalbos automobiliai Lietuvoje nuo šiol skuba padėti ir keturkojams šeimos nariams. Veterinarijos klinikos „RuminaVET“ ir televizijos laidos „TV Pagalba“ veterinarijos gydytojas Paulius Morkūnas įgyvendino seną svajonę ir šiandien į gatves išleido pirmąjį šalyje greitosios pagalbos automobilį augintiniams, kuriame sunkios būklės keturkojų pacientų laukia skubi pagalba. Veterinarijos gydytojas tikisi, jog ateityje skubi veterinarinė pagalba visą parą bus prieinama visoje Lietuvoje.

P. Morkūną jurbarkiečiai gali išvysti ir mūsų mieste esančioje klinikoje „RuminaVET“.

(Plačiau...)

Naktį tarp vyro ir moters kilęs konfliktas virto kruvina drama (1)

Lapkričio 3 d. apie 1 val. 58 min. Jurbarke, Kauno g., namuose, neblaivi (1,97 prom. alkoholio) moteris (g. 1967 m.) peiliu sužalojo vyrą (g. 1961 m.).

(Plačiau...)

Dingusi šešiolikmetė rasta viename Jurbarko butų (3)

Ieškota šešiolikmetė buvo rasta viename iš Jurbarke esančių butų. Čia ją aptiko policijos pareigūnai. 

(Plačiau...)

Prisistatė Jurbarko policininku ir išviliojo pinigus (0)

Policija pradėjo tyrimą dėl gerokai vyro iš Palangos piniginę pratuštinusios istorijos. 77-erių palangiškiui spalio 29-ąją paskambinę sukčiai išviliojo 1360 eurų.

(Plačiau...)

Lenkijoje sulaikytam vairuotojui – iki dešimties metų nelaisvės (nuotraukos) (5)

Nuo spalio 24-osios artimųjų ieškotas jurbarkietis Arvydas Navickas atsirado pirmadienį. Su 43-ejų vyru šeima negalėjo susisiekti jam pradingus Lenkijoje.

Kaip praneša Lenkijos naujienų tinklalapis zycie.pila.pl, jurbarkietis kaimyninės šalies policijai įkliuvo tuomet, kai buvo pranešta, kad jis galimai neblaivus ir vairuoja autovežį su trimis automobiliais.

(Plačiau...)

„Siaubo kambarius“ užplūdo lankytojai (nuotraukos, programa) (2)

Į Smalininkus grįžę „Siaubo kambariai“ sulaukė didžiulio lankytojų dėmesio. Patirti aštrių emocijų artėjant Helovinui šiemet atvyko beveik dvigubai daugiau žmonių, nei pernai. 

(Plačiau...)

Numušė namo kampą (nuotraukos) (0)

Antradienio rytą, apie 10 val., vairuotojo nesuvaldytas automobilis trenkėsi į Jurbarke Kauno g. esantį namą. Smūgio būtų stipraus - mašina nugriovė dalį statinio.

(Plačiau...)

Sodo namelis žiemą: kaip apsaugoti ir išvengti netikėtumų? (0)

Artėjant žiemai, aktyvus gyvenimas sodybose ir sodo nameliuose sustoja ir persikelia į miestus. Kad atšilus orams sugrįžtumėte į jaukią ir tvarkingą aplinką, jau prieš šaltąjį sezoną būtina atlikti svarbius namų darbus. Specialistai primena – tai neapsiriboja durų užrakinimu ir elektros išjungimu. Kad išvengtumėte nemalonumų, būtina pasirūpinti ir pačia namo infrastruktūra, ir saugumo sprendimais.

(Plačiau...)

Supleškino medžiotojo bokštelius (0)

Spalio 26-ąją į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad sudeginti du medžioklei skirti bokšteliai prie Kelmickų k. Veliuonos sen.

(Plačiau...)

Išmušė langą, ištraukė iš mašinos ir prikūlė (0)

Sekmadienio vakarą Eržvilke įvyko konfliktas tarp dviejų vyrų. Apie 22 val. 36-erių jurbarkietis užpuolė ketveriais metais jaunesnį elektrėniškį ir gerokai aplamdė jam šonus.

(Plačiau...)

„BMW“ vairuotojas pūstelėjo 2,49 promilės (1)

Spalio 24-ąją policija patikriti sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį „BMW X5“.

(Plačiau...)

Dalins nemokamą maistą (0)

Spalio 28-30 dienomis nuo 9 val. iki 16 val. bus dalijami maisto produktai  nepasiturintiems Jurbarko miesto gyventojams.

(Plačiau...)

Prašo padėti rasti dingusį vyrą (0)

Policijos duomenimis, be žinios dingęs asmuo Audrius Pazniokas (gim. 1983 m.) spalio 15 d. apie 19.15 val. išėjo iš namų, esančių Kalvarijos sav. Jusevičių k., ir į juos nesugrįžo. Vyras iš namų išėjo kartu su savo šuniuku (baltas su juodomis dėmėmis).

(Plačiau...)

Kviečia į „Siaubo kambarius“: už baimės padarinius neatsakome (2)

Į Smalininkus grįžta „Siaubo kambariai“. Į jau tradicija tapusį renginį smalininkiečius ir atvykėlius kviečia Technologijų ir verslo mokyklos Jaunimo studijos auklėtiniai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook