Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Pakartojo vagystę (0)

Balandžio 29-osios rytą buvo pastebėta, kad apvogtas Jurbarkuose esantis pastatas. Iš nebenaudojamo statinio Ryto g. vagys išnešė šešis ketaus radiatorius po 11 sekcijų ir du – po keturiolika. Į buvusį kultūros namų pastatą vagys pateko išlaužę duris.

(Plačiau...)

Padėkojo puošusiems miesto skverą (nuotraukos) (0)

Antradienį skverelyje prie ‚Liukso“ rinkosi velykinių dekoracijų kūrėjai. Visų, savo išmonę, entuziazmą ir laiką skyrusių žmonių – suaugusiųjų ir mažų – laukė rajono meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko seniūnas Romualdas Kuras, šią iniciatyvą siūlęs savivaldybės tarybos narys Darius Juodaitis, savivaldybės administracijos darbuotojai.

(Plačiau...)

Neliko nieko švento – apvogė bažnyčią (1)

Balandžio 28-ąją policijai pranešta, kad iš Smalininkų Šv. Juozapo bažnyčios pavogtos tikinčiųjų aukos. Spėjama, kad nusikaltimas įvykdytas balandžio 27-ąją tarp 16 val. ir 17 val.

(Plačiau...)

Pagerbti rajono medikai (nuotraukos) (2)

Penktadienį pagerbti rajono medikai. Tarptautinės medicinos darbuotojų dienos proga gydytojams ir slaugytojams buvo įteiktos savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus padėkos.

(Plačiau...)

Policija surado tvorą nugriovusį „BMW“ (0)

Kovo 8-osios vakarą Eržvilke automobilis trenkėsi į bažnyčios tvorą. Įvykis – komplikuotas, nes tvora įrašyta į kultūros paveldo objektų sąrašą, o ją nugriovęs vairuotojas iš įvykio vietos paspruko. Pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad į tvorą automobiliu „BMW“ skriejo „žalialapis“ vaikinas. 

(Plačiau...)

„Pasirink savo ateitį“ – kviečia į rinkimus (video) (0)

Filmas „Pasirink savo ateitį“ vaiko balsu ragina visus aktyviai balsuoti Europos Parlamento rinkimuose, iki kurių liko vos mėnuo. 

(Plačiau...)

Pastatė paminklą kaimui (nuotraukos) (2)

Eržvilko seniūnijoje išdygo paminklas Palabaukščių kaimui. Nors pats kaimas dar nėra išnykęs – paminklinėje lentoje iškaltas kryžius ir dvi datos – 1810-ieji ir 2014-ieji. Akmenimis grįstoje aikštelėje taip pat įrengtas stalelis, prie kurio galima parymoti.

(Plačiau...)

Velykų rytą degė namas (0)

Velykų rytą ugniagesiai kviesti gesinti gaisro Naujokų kaime.

(Plačiau...)

Sinagogų aikštėje pradėti darbai (0)

Balandžio 19 d. Jurbarke viešėję Sinagogų aikštės memorialo autorius skulptorius Dovydas Zundelovičius ir vienas projekto kūrėjų, „New Artist Collegium“ (CAN) atstovas Grigorijus Zundelovičius su Jurbarko r. savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir bendrovės „Jurmelsta“ vadovu Kęstučiu Naujoku aptarė darbus.

(Plačiau...)

Išdegė rekordinis žolės plotas (0)

Eržvilko seniūnijos Trakų kaime išdegė keturi hektarai pievos. Per pastaruosius porą metų tai rekordinis išdegęs sausos žolės plotas. Šiemet ugniagesiams gesinti liepsnojančias pievas jau teko devynis kartus. Nuo didesnių nelaimių išgelbėjo tai, kad gaisrai buvo greitai pastebėti.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook