Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Rajono seniūnijos – nacionalinio konkurso „Valstybę kuriame mes“ nominantės (0)

Per 30 seniūnijų iš visų Lietuvos regionų  pateko į trečiąjį konkurso „Valstybę kuriame mes“ etapą. Tarp jų – ir dvi Jurbarko rajono seniūnijos – Veliuonos bei Viešvilės.

(Plačiau...)

Mokslo metų pradžios šventės rajono mokyklose (0)

Šiemet 17-oje švietimo įstaigų mokslo metus pasitinka 2837 mokiniai, iš kurių - 215 pirmokų. Tarp šių įstaigų - viena ikimokyklinio ugdymo, 14 - bendrojo ugdymo, viena - meno mokykla ir viena švietimo pagalbos įstaiga. Šį rugsėjį buvo sudaryti 162 klasių komplektai, tarp kurių 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių, kurias lanko 222 priešmokyklinukai ir 602 ikimokyklinukai.

(Plačiau...)

Sugyventiniui sulaužė kaklą (4)

Rugpjūčio 27-ąją apie 19 val. į Jurbarko ligoninę buvo pristatytas vyras su lūžusiu stuburo slanksteliu. Paaiškėjo, kad nukentėjusysis galimai buvo sužalotas per konfliktą su sugyventine, kuri jį nustūmė nuo laiptų rugpjūčio 24-ąją.

(Plačiau...)

Saugos kameras uždengė skudurais (11)

Pirmadienį per susirinkimą Jurbarko autobusų parko direktorių Arvydą Štulą perspėję nesutinkantys būti filmuojami darbo vietose, įmonės darbuotojai ėmėsi veiksmų – skudurais uždengėstebėjimo kameras.

(Plačiau...)

„Nemo“ atplauks ir kitą vasarą (0)

Tuštutėlė buvusi Jurbarko mažųjų laivelių prieplauka pastarosiomis dienomis pilna gyvybės. Rugpjūčio 11-ąją čia keletui dienų prisišvartavo turbūt didžiausias plaustas Lietuvoje – „Nemo“. Jurbarkas – paskutinė stotelė plaustui, kuris šiemet keletą atostogautojų grupių plukdė nuo pat Lietuvos ir Baltarusijos pasienio.

(Plačiau...)

Siūlė 500 eurų (0)

Rugpjūčio 15 d. girtas, kaip pėdas vairuotojas bandė papirkti policininkus. Mirtiną pavojų keliantį kelių gaidelį prie vairo pareigūnai sustabdė ryte – 8.20 val.

(Plačiau...)

Persisvėręs per turėklus iš antro aukšto nukrito vaikas (1)

Sekmadienio vakarą į Jurbarko ligoninę atvežtas 2017 metais gimęs vaikas, iš antro aukšto nukritęs į pirmąjį.
 
 

(Plačiau...)

Patarimai, kaip išsirinkti langų uždangas turintiems augintinių (0)

Ne vienas šeimininkas pastebėjo, kad augintiniams patinka žaisti su užuolaidomis. Dažnai šių žaidimų rezultatas – sugadinta, apdraskyta, suplėšyta langų uždanga. Turintiems augintinių derėtų apsvarstyti ir kitus, vis populiarėjančius langų uždangų variantus, kurie ne tik apsaugos 

(Plačiau...)

Jurbarko krašto šventės „Mus jungiantys tiltai“ programa (0)

ATMINTIES TILTAI (Baltijos kelio ir Juodojo kaspino dienos paminėjimas)

(rugpjūčio 23 d., ketvirtadienį)

(Plačiau...)

Tiltą papuoš pavadinimas (0)

Likus trims savaitėms iki Jurbarko krašto šventės „Mus jungiantys tiltai“, paaiškėjo, kaip atrodys naujieji tilto per Nemuną ženklai. Statiniui Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga buvo suteiktas ‚Šimtmečio“ tilto vardas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook