Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Arseno kiekis sumažėjo (2)

Penktadienį UAB „Jurbarko vandenys“ gavo tyrimų rezultatus iš Šimkaičių vandenvietės. Pagal gautus duomenis, situacija galimai pagerėjo – nustatytas 13 mikrogramų kiekis litre. Tai – trimis mikrogramais daugiau, nei leistina norma. Tačiau tris kartus mažiau, nei rodė ankstesni tyrimai, kuriuos atliko Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas.

(Plačiau...)

Sukaktį švenčiančius latvius pasveikino daina (video) (0)

Jurbarko kultūros centro jaunimo choras sveikina Latviją su 100 mečiu.

(Plačiau...)

Viešvilė ir Veliuona - konkurso finale (0)

Valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą konkursą inicijavo Kultūros ministerija, siekdama skatinti bendruomeniškumą, stiprinti vietos savivaldą. Iš viso konkurse dalyvavo 60 seniūnijų. Nacionaliniam Lietuvos seniūnijų konkursui „Valstybę kuriame mes“ paraiškas pateikė ir dvi Jurbarko rajono – Viešvilės ir Veliuonos, seniūnijos.
(Plačiau...)

Kviečia puošti eglutes (0)

Šiemet Kalėdos ir Naujieji metai Jurbarke bus labiau šventiški ir žibantys. Gyventojai, organizacijos ir įmonės kviečiami prisijungti prie akcijos ir skverelyje prie Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžos sukurti kalėdinį parkelį.

(Plačiau...)

„Laisvės TV“: Jurbarko aktualijos (video) (1)

Lapkričio 8-ąją Jurbarke „Laisvės TV“ filmavo laidą „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“.

(Plačiau...)

Sprogimas pražudė sutuoktinių porą (nuotraukos) (0)

Naktį į penktadienį sprogimas nugriaudėjo viename Vadžgirio namų. Pirminiais duomenimis, nelaimės priežastimi galėjo būti dujos. Tikėtina, kad sprogo vienas ar daugiau namo rūsyje sukrautų balionų. Juose buvo laikomos dujos, skirtos namo šildymui.

(Plačiau...)

Ragina saugotis tamsaus gymių moterų (2)

Po jurbarkiečių namus vėl vaikšto tamsaus gymio moterys. Galimai romų tautybės duetas bando patekti į butus, kurie yra neužrakinti ir pavogti koridoriuose esančius vertingus daiktus.

(Plačiau...)

Bibliotekoje – pyragų diena (nuotraukos) (0)

Šimtas įvairiausių kulinarijos šedevrų. Tokiu skaičiumi pyragų šiandien lankytojus pasitinka Jurbarko viešoji biblioteka. Čia vyksta akcija „Pyragų diena“, per kurią surinktos lėšos bus skirtos „TV3“ organizuojamam labdaros projektui „Išsipildymo akcija“.

(Plačiau...)

Artimųjų prisiminimui - ugnies jūra (1)

Visų Šventųjų dieną ir Vėlinių išvakarėse senosios Jurbarko kapinės virto ugnelių jūra. Artimųjų kapus lankantys žmonės čia degė žvakes, kurios sutemos kapinėse sukūrė ypatingą jaukumo atmosferą.

(Plačiau...)

Politiniai kaliniai ir tremtiniai mini trisdešimtmetį (0)

Spalio 26-ąją Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialas paminėjo trisdešimtmetį.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook