Įvykiai

Įvykiai

Jurbarkiečiai įkliuvo su cigaretėmis (0)

Trečiadienį vakare Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai ties Šakių rajono Rukšnių kaimu pastebėjo du įtartinus asmenis su nešuliais.

(Plačiau...)

Keršto ir pykčio vedini Jurbarko paaugliai kruopščiai slėpė 18-mečio žmogžudystės planus (0)

Kauno apygardos teismas toliau narplioja kraupaus 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo bylą – šio posėdžio buvo apklaustas buvęs aukos klasiokas ir jaunesnioji sesuo.

(Plačiau...)

Geriausių policininkų titulas - apskrities pareigūnams (1)

Tradicinį Geriausio Lietuvos pareigūnų komandos titulą iškovojo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieškomas įtariamasis vagyste (video) (0)

 Iš rugsėjo 11 d. į 12 d. Vencloviškių k., Skirsnemunės sen., buvo įvykdyta vagystė. Įvykio vietoje vaizdo kamera užfiksuotas galimai įvykdęs vagystę asmuo. 

(Plačiau...)

Mirė Jurbarko Garbės pilietis Arnoldas Piročkinas (1)

Eidamas 90-uosius metus, rugsėjo 15 d. Vilniuje mirė mūsų kraštietis, Jurbarko r. Garbės pilietis, hab. moklsų dr., profesorius Arnoldas Piročkinas (1931-2020)

(Plačiau...)

Rudenį – susidūrimai su laukiniais žvėrimis (nuotraukos) (0)

Praėjusią savaitę įvyko trys rimtos avarijos, kai transporto priemonės atsitrenkė į per kelią bėgusius žvėris. Du kartus vairuotojai susidūrė su elniais, kartą su stirna. Specialistai perspėja – rudenį keliuose atsipalaiduoti negalima. Rujojantys gyvūnai migruoja, todėl tikimybė susidurti smarkiai 

(Plačiau...)

Motociklu perkirto elnią (nuotraukos) (3)

Ketvirtadienio pavakarę kelyje iš Jurbarko į Viešvilę, ties posūkiu į Kalvelių k., motociklu važiavęs vyras rėžėsi į iš miško išbėgusį elnią. Smūgis buvo stiprus – motociklininką išsivežė medikai, o per pusę perkirstas elnias nugaišo iškart.

(Plačiau...)

Gimnazistai protestavo prieš nuotolinį mokymą (video, nuotraukos) (13)

Antradienio rytą dalis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moskleivių protestavo prieš sprendimą mokymą vykdyti nuotoliniu ir mišriu būdais. Gimnazijos administracija ir taryba tokį sprendimą priėmė po to, kai užsitęsė švietimo įstaigos pastato renovacija.

(Plačiau...)

Po smūgio į medį automobilis užsiliepsnojo, ekipažas dėjo į kojas (nuotraukos) (0)

Rugsėjo 7-osios rytą, apie 5.50 val., pranešta, kad Lybiškių k. (Eržvilko sen.) į medį atsitrenkė automobilis, kuris po smūgio užsidegė. Atvykus ugniagesiams „Peugeot 406“ degė atvira ugnimi, transporto priemonėje žmonių nebuvo.

(Plačiau...)

Įvertino garbingu apdovanojimu (2)

Vakar Rokiškio krašto muziejuje savivaldybės merui Skirmantui Mockevičiui už prasmingą veiklą ir rūpestį puoselėjant žydų kultūros paveldą bei Jurbarko žydų bendruomenės atminimo įprasminimą Sinagogų aikštės memoriale įteikta eilinio savanorio Ruvino Būno premija

(Plačiau...)

Padedant visuomenei ieškotas vyras surastas (0)

Rugsėjo 1 d. apie 14 val. iš Jurbarko ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyriaus išėjo ir iki šiol negrįžo Jonas Cicėnas gim. 1974 m., gyv. Jurbarko r. sav. Policijai paskelbus jo paiešką, netrukus vyrą pavyko surasti.

(Plačiau...)

Kariuomenėje – dar neregėtas skandalas: tarnybos metu šauktiniai buvo verčiami mokėti kyšius (2)

Lietuvos kariuomenėje – dar neregėtas skandalas: į privalomąją karo tarnybą pašaukti kariai savo vadui buvo verčiami mokėti kyšius. Po slapto tyrimo taip pat paaiškėjo, kad vienas karys, laiku nesumokėjęs pinigų, patyrė fizinį smurtą.

(Plačiau...)

Įstrigusį pirštą vadavo ugniagesiai (0)

Rugpjūčio 29-osios vakarą Jurbarke, Vakaro g., viena moteris įkišo pirštą į plastmasinį vamzdį ir nebegalėjo ištraukti. Jai prireikė ugniagesių pagalbos.

(Plačiau...)

Apskrities policija konfiskavo dešimt kilogramų kanapių (0)

Rugpjūčio 31 d. Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai užkardė trijų Marijampolės apskrities gyventojų, auginančių bei realizuojančių labai didelius kiekius narkotinės medžiagos – kanapių, veiklą. 

(Plačiau...)

Ieškoma dingusi moteris (0)

Rugsėjo 1 d. gautas pranešimas, kad rugpjūčio 30 d. apie 12 val. iš namų, esančių Kazlų Rūdoje S. Daukanto g., išėjo Ingrida Kulevienė (gim. 1969 m.) ir iki šiol negrįžo. 

(Plačiau...)

Brakonieriui už elnius teks pakloti 19 tūkst. eurų (2)

Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnų sulaikytas asmuo, neteisėtai sumedžiojęs tris elnius, teismo sprendimu už gamtai padarytą žalą turės sumokėti daugiau nei 19 tūkst. eurų.

(Plačiau...)

Penki iš septyniolikos užsikrėtusių karių - jurbarkiečiai (papildyta) (4)

Sausumos pajėgų Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione (Tauragės r.) septyniolikai nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (toliau - NPPKT) kariams nustatyti COVID-19 atvejai.

(Plačiau...)

Nemune vanduo vėl užterštas (0)

Rugpjūčio 25 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Seredžiaus, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.).

(Plačiau...)

Netoli sodų - minos sprogimas (nuotraukos) (0)

Rugpjūčio 28-ąją netoli Greičių sodų grybavęs vyras miške rado karo laikų minosvaidžio miną. Pavojingą sprogmenį jau anksčiau buvo kažkas pastebėjęs, nes dalis minos buvo atkasta.

(Plačiau...)

Apsisprendė: gimnazistams teks mokytis nuotoliniu būdu (1)

Penktadienį Jurbarko savivaldybės, bendruomenės ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos atstovai sprendė dilemą – kaip pradėti naujuosius mokslo metus. Sudėtingoje situacijoje gimnazija atsidūrė, kai pastato renovacijos darbus atliekanti įmonė ženkliai atsiliko nuo darbų grafiko.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook