Įvykiai

Įvykiai

Su kontrabanda įkliuvęs vyras gaus dar vieną tūkstantinę baudą (nuotraukos) (0)

Pasieniečiai sulaikė Jurbarko gyventoją, kuris automobiliu „Opel Zafira“ gabeno 1,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. 

(Plačiau...)

Rajono vaikams - 300 planšetinių kompiuterių (5)

Jurbarką pasiekė dar 150 planšetinių kompiuterių, kuriuos atsiuntė Švietimo ir mokslo ministerija. 

(Plačiau...)

BMW rėžėsi į sunkvežimio galą (nuotraukos) (5)

Trečiadienio pavakarę, prieš 16 val., Algirdo g. įvyko avarija. Prie „Maxima“ parduotuvės į sunkvežimio galą atsitrenkė „BMW“ automobilis.

(Plačiau...)

Šimkaičių girininkijoje medis prispaudė darbininką (0)

Balandžio 14 d. specialiosios tarnybos gavo pranešimą, kad apie 11.40 val. Šimkaičių girininkijoje, miške, ant išvartas tvarkiusio darbininko užgriuvo medis.

(Plačiau...)

Karantino pažeidėjus apdalino protokolais ir baudomis (1)

Savivaldybė skelbia, kad savivaldybės skirtose patalpose dėl koronaviruso izoliuotiems žmonėms už karantino reikalavimų nesilaikymą surašyti keturi protokolai. 

(Plačiau...)

Aktyviausi projekte „Atsakingas skaitytojas“ buvo Viešvilės ir Kauno bibliotekų lankytojai (0)

Ketvirtaisiais Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) inicijuoto, kovai su klimato kaita skirto projekto „Atsakingas skaitytojas“ metais jame dalyvavusios Lietuvos bibliotekos surinko keliasdešimt tonų elektronikos atliekų.

(Plačiau...)

Nutraukta sutartis su rajone žvyrkelių neišasfaltavusia įmone (0)

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) dvi sutartis su UAB „Kamesta“ dėl 54 km žvyrkelių asfaltavimo nutraukė teisėtai ir pagrįstai pasinaudojo sutarčių įvykdymo užtikrinimais.

(Plačiau...)

Nuo Nemune dirbančios žemsiurbės dingo žmogus, įgula girtavo (papildyta paieškų nuotraukomis) (6)

Balandžio 9-ąją, apie 20 val., pranešta, kad neaiškiomis aplinkybėmis iš Nemuno vagą gilinančios žemsiurbės dingo žmogus. Kauniečio pasigesta apie 19.45 val., tačiau kurį laiką  įgula jo bandė ieškoti pati. Nelaimė galimai įvyko  įgulai girtaujant.

(Plačiau...)

Jurbarko mažieji autobusai stabdo reisus (0)

Įmonė Jurbarko mažieji autobusai praneša, kad laikinai neteiks paslaugų - keleiviai nebus vežami.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos - dingo nepilnametis (0)

Balandžio 7 d. apie 16 val. iš namų, Marijampolės sav., Šunskų sen., Vekeriotiškės k., mėlynos spalvos dviračiu išvažiavo nepilnametis Andrius Sabas (g. 2002 m.) ir iki šiol negrįžo. 

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos randant vyrą (0)

Balandžio 3 d. iš VšĮ „Marijampolės ligoninė“ priėmimo skyriaus pasišalino ir iki šiol įKalvarijos socialinės globos namus negrįžo šių globos namų gyventojas Arvydas Bervingas (g. 1977 m.).

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos surandant vagis (nuotraukos) (4)

Kovo 10 d.  Jurbarko r. policijos komisariaro pareigūnai iš parduotuvės esančios Dariaus ir Girėno g., Jurbarko m., gavo pareiškimus dėl vasario 22 d. ir kovo 3 d. įvykdytų vagysčių. 

(Plačiau...)

Dėl pašalpų, kompensacijų ir kitų išmokų (0)

Pratęsus karantiną, Jurbarko miesto gyventojų prašymai dėl pašalpų, kompensacijų, įvairių išmokų bei socialinių paslaugų ir toliau seniūnijoje bus priimami nuotoliniu būdu: telefonu, elektroniniu paštu arba per interneto svetainę www.spis.lt.

(Plačiau...)

Siautėjusiam ir policininkus užkrėsti grasinusiam chuliganui - teistumas greičiau, nei per parą (1)

Pareigūnų susidūrimas su girtu ir agresyviu piliečiu, įtikėjusiu, kad serga koronavirusu ir bandžiusiu apkrėsti juo pareigūnus, baigėsi nemokama nakvyne ant kietų areštinės gultų ir rimta bausme.

(Plačiau...)

Į miestą grįžo dezinfekciją atliekantys darbininkai (dezinfekuojamų vietų sąrašas) (1)

„Jurbarko komunalininkas“ informuoja, kad mieste dezinfekuojamos viešosios erdvės ir jose esantys smulkūs miesto įrenginiai (suoliukai, biotualetai, autobusų sustojimo vietos).

(Plačiau...)

Spjaudė į policininkus ir šaukė, kad užsikrėtęs koronavirusu (3)

Kovo 31-osios vakarą, apie 19.50 val., policija skubėjo į namą Dariaus ir Girėno g. Jurbarke dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

(Plačiau...)

Savaitgalį liejosi smurtas prieš artimuosius (0)

Praėjęs savaitgalis policijos suvestinėje atrodo niūriai - rajono gyventojai gėrė ir mojavo kumščiais. Policijai teko raminti smarkuolius, mušusius ir gyvenimo drauges, ir savo sugėrovus.

(Plačiau...)

Sukčiai įsisuko į kaukių ir dezinfekcinio skysčio prekybą: pirkėjai lieka be pinigų ir prekių (1)

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, suaktyvėjo sukčiai, kurie feisbuko paskyrose siūlo įsigyti kaukes ir dezinfekcinį skystį. Pinigus pervedę pirkėjai neatgauna nei prekių, nei pinigų. Vartotojų teisių gynėjai perspėja, kad tai tampa masiniu reiškiniu ir jau kreipėsi į didžiąsias Lietuvos interneto platformas. Atkuto ir perpardavėjai.

(Plačiau...)

Panaikinta privaloma prastova - įstaigų vadovai spręs patys (5)

Jurbarko rajono savivaldybės meras kovo 27 d., penktadienį, išleido potvarkį  „Dėl karantino metu funkcijų nevykdančių įstaigų darbuotojų prastovos“, kuriuo buvo panaikintas ankstesnis nurodymas savivaldybės kultūros, sporto ir neformalųjį švietimą vykdančių įstaigų darbuotojams, karantino metu neturintiems galimybės atlikti jiems priskirtų funkcijų, skelbti prastovą.

(Plačiau...)

Pjūklą akiplėšiškai pavogė iš panosės (6)

Ketvirtadienio rytą Jurbarke įvykdyti akiplėšiška vagystė. Iš krūmus Algirdo g. genėjusių „Jurbarko komunalininko“ darbuotojų panosės pavogtas motorinis pjūklas. Įrankį pastebėjęs pravažiuojančio automobilio vairuotojas staiga stabdė, čiupo pjūklą ir paspruko.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook