Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Šuo užpuolė vaiką ir moterį (15)

Trečiadienio vakarą, apie 19 val., Jurbarke palaidas šuo užpuolė šuniuką vedžiojusi vaiką. Kiek vėliau šuo užpuolė moterį.

(Plačiau...)

Skirsnemunėje - saulėgrąža milžinė (0)

Skirsnemuniškių Antano ir Birutės Meškauskų kieme užaugo greičiausiai rekordų knygai tinkanti saulėgrąža. Milžinė daugiau nei dvigubai aukštesnė už šeimininkus, o jos viršūnėje sūpuojasi 16 žiedų.

(Plačiau...)

Prie Bišpilio aidėjo dainos baltų vienybei (nuotraukos) (0)

Pirmadienio vakarą prie Bišpilio paminėta Baltų vienybės ir rudens lygiadienio diena.

(Plačiau...)

Turizmo dieną – konferencija pilyje (0)

Šių metų Pasaulinės turizmo dienos tema – turizmo ir bendruomenės vystymasis sutelkiant dėmesį į teikiamas galimybes įgyti naujų įgūdžių ir užsiimti turizmo verslu.

(Plačiau...)

Nešikai įkliuvo su cigarečių dėžėmis (3)

Prie sienos su Rusija Šakių rajone antradienio naktį į Pagėgių rinktinės  pareigūnų pasalą pateko du kontrabandinių rūkalų nešikai. Sulaikyti 4 tūkst. pakelių rūkalų. 

(Plačiau...)

Vagys niokoja miestą (0)

Penktadienį į policiją kreipėsi UAB „Jurbarko komunalininkas“ direktorius ir pranešė, kad prie Jurbarko r. savivaldybės pastato pavogtos trys kanadietiškos eglutės.

(Plačiau...)

Rajono keliuose – girti dviratininkai (0)

Rugsėjo 9–10 d. policijos pareigūnai tikrino, kaip kelių eismo taisyklių laikosi pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai.

(Plačiau...)

Jaunieji gelbėtojai išbandė ugniagesių techniką (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje klegėjo vaikai. Dvidešimt jaunųjų gelbėtojų susipažino su ugniagesių darbu ir gelbėjimo įranga.

(Plačiau...)

Jaunieji ugniagesiai susipažino su gaisrine (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje klegėjo vaikai. Čia vyko maždaug dvidešimties jaunųjų gelbėtojų pažintis su ugniagesių kasdienybe, darbu, gelbėjimo įranga.

(Plačiau...)

Girdžiuose – rudeninė eglė (0)

Girdžių miestelyje pastatyta improvizuota eglė vėl pakeitė savo rūbą – pasipuošė rudeniui. Vietiniai gyventojai tradiciškai šalia seniūnijos stovintį medį skirtingai papuošia visais metų laikais.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook