Įvykiai

Įvykiai

Prisidengdami redakcijos vardu sukčiai vilioja pinigus (2)

Trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė netikras „Šviesos“ profilis. Jį sukūrę asmenys bandė sukčiauti apgaule viliodami pinigus. Nusikaltėliai siūlė „Facebook“ vartotojams siųsti trumpąsias žinutes numeriu 1398, už tai žadėdami reklamos paslaugas „Šviesoje“.

(Plačiau...)

Priims pacientus (0)

Gruodžio 18 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Eržvilko gimnazistai tapo policijos rėmėjais (1)

Pirmadienį Jurbarko r. policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Lilija Martinkevičienė įteikė jaunojo policijos rėmėjo pažymėjimus 27 Eržvilko gimnazijos moksleiviams.

(Plačiau...)

Supykęs, kad policininkai neima kyšio, puolė muštis (2)

Jurbarke policija sulaikė vyrą, kuris nesėkmingai bandė papirkti pareigūnus, o vėliau puolė su jais muštis.

(Plačiau...)

Kariai užpuolė labdarą atvežusios šeimos automobilį (papildyta video) (8)

Per Viešvilę į Žukus (Pagėgių sav.) vingiuojančiame kelyje šeimos automobilį apšaudė kaukėti kariškiai – jie galvojo, kad taikosi į mokymuose dalyvaujantį automobilį. Deja, juo važiavusi niekuo dėta šeima patyrė tikrą košmarą.

(Plačiau...)

Brakonieriaujantys broliai įkliuvo paeiliui (0)

Naktį į penktadienį Jurbarko aplinkosaugininkai Nemune sulaikė tinklautoją. Sučiupus brakonierių paaiškėjo, kad gamtos niokotojas įkliūva ne pirmą kartą ir yra vos prieš savaitę su tinklais įkliuvusio brakonieriaus brolis.

(Plačiau...)

Tauragėje apdovanoti ir Jurbarko verslininkai (nuotraukos) (3)

Metams skubant į pabaigą įvertinami nuveikti darbai, apdovanojami visų sričių geriausieji. Gruodžio 4-ąją į šventinį vakarą Tauragėje rinkosi paprastai labai užimti žmonės – verslininkai. Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) kasmetiniame „Geriausios metų TAVA įmonės“ apdovanojimų renginyje pagerbti sėkmingiausiai dirbantys verslininkai.

(Plačiau...)

„Kibirkšties“ puolėja D.Šarauskaitė nusifilmavo seriale „Rezidentai“ (video) (1)

Aukštaūgę, Vilniaus „Kibirkšties“ klubo krepšininkę Daugilę Šarauskaitę iš Jurbarko jos gerbėjai išvydo naujame amplua. 19-metė sportininkė net nedvejodama sutiko sporto salę ir kasdienes treniruotes trumpam iškeisti į išbandymą filmavimo aikštelėje. Ji atliko vaidmenį komiškame seriale „Rezidentai“.

(Plačiau...)

Įžiebta kalėdinė eglė (video, nuotraukos) (5)

Penktadienio vakarą savivaldybės aikštėje įžiebta kalėdinė eglė. Šviesų jūra nuspalvinti žaliaskarę susirinkusiesiems padėjo Kalėdų Senelis.

(Plačiau...)

Švaros taisykles įsiminė šokdami (video) (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, ketvirtus metus iš eilės, kvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 15“.

(Plačiau...)

Sulaikė patyrusius brakonierius (3)

Jurbarko aplinkosaugininkai prie Mituvos ir Nemuno santakos vėlų penktadienio vakarą sulaikė tinklais žvejojusius brakonierius. Paaiškėjo, kad tai aplinkosaugininkams gerai pažįstami piliečiai G. K ir R. Š. Brakonieriai už neteisėtą žvejybą yra bausti, o šiemet įkliuvo jau antrą kartą.

(Plačiau...)

Lietuvos rekordas: iš Tauragės į Kauną Saulius Bagdonas nuėjo per 19 valandų (0)

Pasitiktas ovacijomis ir būrio žmonių, „Aktyvios Tauragės“ prezidentas Saulius Bagdonas Kauno Rotušės aikštę pasiekė likus dešimčiai minučių iki 9 valandos ryto. Žygeivis padarė tai, kas dar niekam, atrodo, net nešovė į galvą: 130 km nuo Tauragės iki Kauno pėsčiomis įveikė per mažiau nei 19 valandų. Tai – greitojo žygiavimo Lietuvos rekordas. Šeštadienį, apie 19.30 val., sportininkas ir jo palyda kirto Jurbarką.

(Plačiau...)

Į miestą atkeliavo kalėdinė eglė (3)

Antradienį į savivaldybės aikštę atvežta kalėdinė eglė. Šiemet medis atgabentas iš Viešvilės. Per didžiąsias metų šventes jurbarkiečius ir svečius džiuginsiančią eglę miestui padovanojo Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti viešvilietė Lina Wahl.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook