Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Policija prašo pagalbos (0)

Jurbarko policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo ir prašo gyventojų pagalbos atpažinti nusikaltėlį. Įtariamasis neteisėtai pasinaudojęs internetinės bankininkystės duomenimis, nuėmė pinigus iš bankomato. Vaizdo kamera buvo užfiksuotas asmuo, kuris iš bankomato nuima pinigus.

(Plačiau...)

Girti vyrai kumščiais lupo artimuosius (0)

Liepos 12 d. policijos pareigūnai nuolat skubėjo į pagalbą smurtautojų aukoms. Girti vyrai grasino ir mušė artimuosius – sugyventines, buvusias žmonas, podukras, brolius ir pažįstamus, o išgirdę apie atvažiuojančius pareigūnus – dėjo į kojas.

(Plačiau...)

Abiturientams įteikti atestatai (nuotraukos, video) (0)

Antradienio vakarą Jurbarko kultūros centre Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai.

(Plačiau...)

Nemokamai surinks pavojingas atliekas (surinkimo vietos ir laikas) (2)

UAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras“ informuoja, kad UAB „Žalvaris“ specialiuoju automobiliu nemokamai surinks iš Jurbarko miesto ir rajono gyventojų ir biudžetinių įstaigų susikaupusias aplinkai pavojingas atliekas: senus automobilių akumuliatorius, automobilių amortizatorius, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrus, netinkamą naudojimui buitinę elektros ir elektroninę įrangą (televizoriai, monitoriai, kompiuteriai, radijo imtuvai, šaldytuvai, seni telefonai, šviestuvai, skalbimo mašinos, dujinės – elektrinės viryklės, elektriniai virduliai, šildytuvai, ventiliatoriai, el. žaislai  ir kita buitinė technika), metalinę  pakuotę, liuminescencines lempas, galvaninius elementus. 

(Plačiau...)

Kaimynus kiršina kieme likęs svetimas turtas (0)

Prieš keletą dešimtmečių buvusioje Jurbarko miškų ūkio kontoroje, vėliau tapusioje keturbučiu namu, gyvenantys žmonės nesutaria dėl buvusio kaimyno pastatyto garažo ant bendrai valdomos žemės. Pasidaliję į dvi stovyklas, vieni skundžiasi, kad garažas trukdo, kiti tvirtina, jog pykčiai kyla tik dėl to, kad kai kuriems žmonėms nepatinka net praskrendantys paukščiai.

(Plačiau...)

D. Bastys - viešbučio kambaryje su įspūdinga šviesiaplauke (2)

Deividas Bastys pristato dar vieną naują dainą iš jau šį mėnesį turinčio pasirodyti albumo.

(Plačiau...)

Virtualiame žemėlapyje – nusikaltimų statistika (1)

Kurios gatvės saugiausios, o kur tyko pavojai? Virtualią kelionę po nusikaltimų statistiką Jurbarke ir kitose vietose siūlo epolicija.lt. Šiame internetiniame tinklalapyje gyventojai kaip ant delno gali matyti, ar gyvena saugioje aplinkoje, ar galimybė nukentėti yra didesnė nei kitur.

(Plačiau...)

Referendumo agitatorius spruko nuo policijos (papildyta) (6)

Sekmadienį tautai referendume balsuojant dėl žemės pardavimo užsieniečiams į Raudonę skubėjo policija. Pareigūnams prisiėjo tramdyti agitacijos draudimo nesilaikiusį Algirdą Mačiulaitį. Aktyvus įvairių politinių akcijų dalyvis po miestelį važinėjo referendumo plakatais apkabinėtu automobiliu ir per garsiakalbius ragino balsuoti.

(Plačiau...)

Narkotikų rasta trijose mokyklose (8)

Šiandien vis garsiau prabylama apie gresiantį pavojų – mokyklose plintančias narkotines medžiagas. Jaunimas, negalvodamas apie galimas pasekmes sveikatai, vis dažniau neatsispiria pagundai išbandyti kvaišalus. Tokia tendencija pastebima ir Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Šernų medžiojimas pavojingos ligos neįveiks (0)

Jurbarko valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai susirūpinę – tiriant rajono miškuose nušautų šernų skerdeną vis dažniau nustatoma, kad gyvūnas užsikrėtęs trichinelioze. Šios ligos sukėlėjai gyvybingi išlieka net 40–50 metų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook