Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir Vietos veiklos grupės "Nemunas" valdybos narys Donatas Jackis viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

(Plačiau...)

Pilyje prisimins Kristijoną Donelaitį (0)

Birželio 22 d., 17 val. Jurbarko r. Panemunės pilyje vyks teatralizuotas XIX Pažaislio muzikos festivalio koncertas, skirtas Kristijono Donelaičio gimimo 300 metų jubiliejui. Grožinės lietuvių literatūros pradininku laikomas K.Donelaitis buvo neeilinė, universalių gebėjimų asmenybė, tarsi iš renesanso epochos nužengęs kūrėjas. Greta išskirtinio literatūrinio talento, jis atsiskleidė kaip kompozitorius, kūręs bažnytinę muziką, nagingas meistras, sukonstravęs fortepijoną, barometrą, laikrodį, kaip žemės žmogus, mokėjęs žemę dirbti ir mylėti.

(Plačiau...)

Darželinukai šventė vaikų gynimo dieną (nuotraukos, video) (0)

Pirmadienį darželyje "Nykštukas" vyko tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė. 

(Plačiau...)

Moksleiviai pagerbė kritusius už laisvę (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviai pagerbė partizanus ir tremtinius. Nepamokinės dienos metu jaunimas žiūrėjo filmą apie kovotojus už laisvę „Vienui vieni“, lankė karo aukoms, tremtiniams bei partizanams skirtus paminklus.

(Plačiau...)

Vertimuose degė namas (0)

Naktį į šeštadienį, apie 0.07 val.,  Bendrasis pagalbos centras bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gavo pranešimą, kad Vertimuose (Jurbarkų sen.) dega namas.

(Plačiau...)

Partizanai panemunėje sumušė sovietų karius (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį Jurbarke vyko partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjimas, kurio baigiamuoju akcentu tapo partizanų ir juos medžiojusio sovietų dalinio kautynės prie Nemuno.

(Plačiau...)

Vieta, kur galima pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais (nuotraukos) (0)

Panemunių regioninio parko lankytojų centre atidaroma nauja moderni ekspozicija, kurios tema - „Nemunas ir gyvenimas prie jo“. Ekspozicijoje lankytojai galės ne tik susipažinti su panemunės gamta ir žmonių gyvensenos būdu, pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais.

(Plačiau...)

Gimnazistai šventė paskutinį skambutį (nuotraukos) (0)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai ketvirtadienį šventė paskutinį skambutį. Mokykla šiemet į gyvenimą išleidžia 226 abiturientus.

(Plačiau...)

Mieste riaumos karinė technika, žygiuos kariai, kovos partizanai (2)

Penktadienį Jurbarke vyks partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjimo renginiai.

(Plačiau...)

Informacinių technologijų mokytojų edukacinė išvyka (0)

Šiuos mokslo metus informacinių technologijų mokytojų metodinis būrelis baigė edukacine išvyka „IT integracija su matematika. IT istorinė raida, sąsajos su Smalininkais“. Edukacinė išvyka į Smalininkus buvo puiki, net oras mus lepino malonia šiluma.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook