Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Girtas smurtautojas blaškėsi su peiliu ir galąstuvu (video) (0)

Laidoje „Pagalbos skambutis“ – istorija iš Jurbarko r. Į senolės pagalbos šauksmą sureagavę policininkai surado prieš mamą smurtavusį girtą sunų.

(Plačiau...)

Sulaikyti kontrabandines cigaretes nešę vyrai (nuotraukos) (0)

Šakių rajone VSAT pareigūnai su įkalčiais sulaikė keturis kontrabandinių cigarečių nešikus. Į pasieniečių rankas taip pat pateko ir 4 tūkst. pakelių rūkalų.

(Plačiau...)

Gaudyti teršalus trūksta įrangos (0)

Jurbarko ugniagesiai ir aplinkosaugininkai surengė pratybas, kurių tikslas – koordinuoti bendrus veiksmus surenkant Nemune išsiliejusius teršalus. Nors tarnyboms dirbant kartu imituota grėsmė buvo pašalinta, paaiškėjo, kad nutikus tikrai nelaimei kiltų rimtų problemų – ugniagesiams trūksta tokioms operacijoms tinkamos įrangos.

(Plačiau...)

Moters užpuolikai nepasislėpė (0)

Spalio 23 d. apie 20 val. iš Kauno autobusu grįžusi veliuoniškė nukentėjo nuo plėšikų. 65-erių moterį užpuolė tamsoje iš už nugaros pribėgę vyrai. Plėšikai auką pargriovė ant žemės ir atėmė rankinę, kurioje buvo piniginė, mobiliojo ryšio telefonas, akiniai bei asmeniniai dokumentai.

(Plačiau...)

Kontrabandininkų ir nelegalių prekeivių medžioklė - sėkminga (0)

Jurbarko policijos pareigūnai spalio mėnesį vykdydami kovos su nelegalia akcizinių prekių apyvarta prevenciją, patikrino 31 asmenį, kurie galimai užsiima nelegalia veikla. Surašyti penki administracinės teisės pažeidimo protokolai už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką.

(Plačiau...)

Laida apie Jurbarko kraštą (video) (2)

Pramoginės pažintinės laidos apie Lietuvą „Gyvenu čia“ reportažas apie Jurbarko kraštą.

(Plačiau...)

Atsisveikino su "Meno injekcija" (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienio vakarą Jurbarke nugriaudėjo tradicinė "Meno injekcija". Kaip ir kasmet pilnutėlė salę žiūrovų surinkęs renginys kitais metais bus kitoks. "Meno injekcijos" veidais nebebus ketverius metus ją vedę Arnas Ašmonas ir Paulius Eigertas.

Renginio organizatoriai šiemet taip pat nesilaikė tradicijos iš anksto paskelbti, kad bus "Meno injekcijos" svečias. Nors žiūrovai galėjo spėlioti, kas pasirodys scenoje - nė vienas bandymas nebuvo teisingas. Todėl jurbarkiečiams savo dainas užtraukęs atlikėjas ir aktorius Mantas Jankavičius tapo tikra staigmena.

(Plačiau...)

Sulaikė urve gyvenusį vagį (0)

Spalio 30 d. Jurbarko policininkai sulaikė iš sodų namelių daiktus ir maistą vogusį asmenį. Pasalą pareigūnai surengė gavę informacijos, kad įtariamasis A. A. slapstosi miške įrengtame urve.

(Plačiau...)

Trijulė įkliuvo su tinklu (nuotraukos, video) (5)

Trečiadienio vakarą aplinkosaugininkai skubėjo prie Mituvos tikrinti pranešimo apie brakonieriaujančius vyrus. Informacija pasitvirtino – pareigūnai sulaikė tris brakonierius. Pažeidėjams akiplėšiškumo netrūko, nes tinklą jie užmerkė ne nuošalioje vietoje, o Mituvoje netoli Jurbarko šašlykinės.

(Plačiau...)

Artimųjų atminimą iškeitė į brakonieriavimą (nuotraukos) (0)

Šeštadienį dauguma žmonių minėjo Visų šventųjų dieną, lankė kapus, tačiau pagerbti mirusiųjų skubėjo ne visi. Kol kas neišaiškinti asmenys Anapilin iškeliavusių artimųjų atminimą iškeitė į brakonieriavimą. Tikrindami gautą pranešimą aplinkosaugininkai Girdžių užtvankoje rado rekordinį skirtulių kiekį – 69. Vienam meškeriotojui leidžiama žvejoti keturiais tokiais įnagiais.

(Plačiau...)

Vaiduokliškas šėlsmas Armeniškiuose (0)

Spalio 31 d. Armeniškiuose vyko jaunimui skirta Helovyno šventė  „Vaiduokliškas šėlsmas“,  kurią organizavo kaimo merginos ir vaikinai padedami Armeniškių bibliotekos vedėjos Aldonos Kemzūrienės bei Armeniškių kaimo bendruomenės pirmininkės Jūratės Leskauskienės.

(Plačiau...)

Kviečia nominuoti geriausią jaunimą (0)

Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT) kviečia siūlyti kandidatus jaunimo nominacijoms gauti.

(Plačiau...)

Konferencija apie žemės mokestį (atsakymai tiesiogiai) (10)

Esate žemės mokesčio mokėtojai, jeigu turite privačios žemės. Jeigu Jus domina papildoma informacija apie šį mokestį, siūlome galimybę gauti atsakymus į visus klausimus.

(Plačiau...)

Sugavo vagis iš Tauragės (7)

Spalio 30 d. apie 02.20 val. Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., Jurbarke, policijos komisariato Operatyvinės grupės pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį BMW 325, jame rasti įvairūs namų apyvokos daiktai - garso ir vaizdo technika, juvelyriniai dirbiniai su etiketėmis, pjūklas „Stihl“ ir kt. daiktai be įsigijimą patvirtinančių dokumentų.

(Plačiau...)

Į Mituvą prileido karpių ir amūrų (2)

Antradienį į Mituvą specialistai atvežė ir paleido kelis šimtus kilogramų karpių ir amūrų.

(Plačiau...)

Sekmadienio radinys - kalnas padangų (0)

Labiausiai turistams kraštą reprezentuojančio kelio Jurbarkas - Kaunas pakelės tampa nelegaliu sąvartynu. Redakciją pasiekė laiškas su nuotraukomis, kuriose - pakelėje išmestos sunkvežimių padangos prie Šilinės. Nebetinkamas padangas dviračiu važinėjantis vyras pastebėjo sekmadienį.

(Plačiau...)

Namuose rasti mirę sutuoktiniai (3)

Į vieną Kauno gatvės senųjų namų spalio 13-osios rytą užsukusį pažįstamų aplankyti jurbarkietį pribloškė vaizdas bute. Vyras čia rado jau apirusius sutuoktinių kūnus. Pranešus policijai netrukus patvirtinta, kad namuose rasti mirę 65-erių A. A. ir jos 68-erių vyras.

(Plačiau...)

Policininkus bandė papirkti avimi (0)

Išgirdę žodį „bulvė“ mintyse jau valgome cepelinus, o pamatę besiganančias avis, atsiprašau vegetarų, imame svajoti apie šašlyką. Toks minčių srautas turbūt sūkuriuotų mūsų galvose. Jurbarko policijos pareigūnai apie šašlyką negalvojo, kai jiems Leipgirių k. (Viešvilės sen.) gyventojas pasiūlė kyšį, kokio turbūt bent jau Lietuvoje dar niekam niekas nebuvo pasiūlęs – gyvą avį. 

(Plačiau...)

Mokė saugoti gamtą ir tramdyti nusikaltėlius (nuotraukos) (0)

Spalio 8 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje moksleiviai sulaukė retos progos iš arti susipažinti su aplinkos apsaugos bei Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų darbu.

(Plačiau...)

Skųsti valdininkų sprendimą – tolygu prašyti malonės (8)

Savivaldybės administracijai skaičiuojant sutaupytas socialines pašalpas ir dalijant premijas seniūnijų darbuotojams, kaimuose netyla gyventojų pasipiktinimas. Žmonės skundžiasi, kad valdininkai, palikdami juos be cento kišenėje, ant kaklo užneria kilpą. Socialiniai darbuotojai tvirtina, kad dar nė vienas badu nenumirė, ir siūlo nepatenkintiems ne skųstis, o ieškotis darbo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook