Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kaimynus kiršina kieme likęs svetimas turtas (0)

Prieš keletą dešimtmečių buvusioje Jurbarko miškų ūkio kontoroje, vėliau tapusioje keturbučiu namu, gyvenantys žmonės nesutaria dėl buvusio kaimyno pastatyto garažo ant bendrai valdomos žemės. Pasidaliję į dvi stovyklas, vieni skundžiasi, kad garažas trukdo, kiti tvirtina, jog pykčiai kyla tik dėl to, kad kai kuriems žmonėms nepatinka net praskrendantys paukščiai.

(Plačiau...)

D. Bastys - viešbučio kambaryje su įspūdinga šviesiaplauke (2)

Deividas Bastys pristato dar vieną naują dainą iš jau šį mėnesį turinčio pasirodyti albumo.

(Plačiau...)

Virtualiame žemėlapyje – nusikaltimų statistika (1)

Kurios gatvės saugiausios, o kur tyko pavojai? Virtualią kelionę po nusikaltimų statistiką Jurbarke ir kitose vietose siūlo epolicija.lt. Šiame internetiniame tinklalapyje gyventojai kaip ant delno gali matyti, ar gyvena saugioje aplinkoje, ar galimybė nukentėti yra didesnė nei kitur.

(Plačiau...)

Referendumo agitatorius spruko nuo policijos (papildyta) (6)

Sekmadienį tautai referendume balsuojant dėl žemės pardavimo užsieniečiams į Raudonę skubėjo policija. Pareigūnams prisiėjo tramdyti agitacijos draudimo nesilaikiusį Algirdą Mačiulaitį. Aktyvus įvairių politinių akcijų dalyvis po miestelį važinėjo referendumo plakatais apkabinėtu automobiliu ir per garsiakalbius ragino balsuoti.

(Plačiau...)

Narkotikų rasta trijose mokyklose (8)

Šiandien vis garsiau prabylama apie gresiantį pavojų – mokyklose plintančias narkotines medžiagas. Jaunimas, negalvodamas apie galimas pasekmes sveikatai, vis dažniau neatsispiria pagundai išbandyti kvaišalus. Tokia tendencija pastebima ir Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Šernų medžiojimas pavojingos ligos neįveiks (0)

Jurbarko valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai susirūpinę – tiriant rajono miškuose nušautų šernų skerdeną vis dažniau nustatoma, kad gyvūnas užsikrėtęs trichinelioze. Šios ligos sukėlėjai gyvybingi išlieka net 40–50 metų.

(Plačiau...)

Girtas vyras ant scenos užpuolė grupę „DoDi“ (0)

Birželio 23 d. vaikinų grupė „DoDi“ koncertavo Zyplių dvare (Šakių r.) su kitais Lietuvos muzikos atlikėjais. Per grupės pasirodymą ant scenos užsiropštė neblaivus, stambus vyras ir puolė viena grupės narių - jurbarkietį Vytenį Partiką. Užpuolikas be jokios priežasties smogė atlikėjui kumščiu į veidą.

(Plačiau...)

Vandalams užkliuvo karjero maudymvietė (2)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vandalai nusiaubė tinklinio aikštelę maudymvietėje prie karjero.

(Plačiau...)

Įkliuvo su beveik tūkstančiu pakelių nelegalių rūkalų (0)

Trečiadienį apie vidurdienį, Tauragėje, bendradarbiaujant Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės ir policijos pareigūnams buvo sulaikytas kontrabandinių cigarečių krovinys. Į juodąją rinką nepateko beveik 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

(Plačiau...)

Lapiuko ir šuns susitikimas (video) (1)

Kas nutinka, kai netikėtai susitinka laukinis ir naminis gyvūnai? Atsakymą į šį klausimą užfiksavo šuns ir lapiuko susidūrimą nufilmavęs jurbarkietis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook