Įvykiai

Įvykiai

Birbilų kaime degino užkrėstas kiaules (nuotraukos) (0)

Rugsėjo 14 d. rytą specialiosios tarnybos ir maisto bei veterinarijos tarnybos specialistai skubėjo į Birbilų kaimą (Raudonės sen.), kur viename ūkyje buvo užfiksuotas afrikinio kiaulių maro (AKM) protrūkis. Tiesa, didžiulių pajėgų kol kas prireikė tik pratyboms. Tarnybos ruošiasi vis labiau artėjančiam kiaules ir šernus guldančios ligos protrūkiui.

(Plačiau...)

Kęstučio ir Lauko gatvių sankryžoje - avarija (nuotraukos) (1)

Trečiadienio pavakarę, apie 17.30 val., Jurbarke, Kęstučio ir Lauko gatvių sankryžoje neprasilenkė "Audi" ir "Nissan". 

(Plačiau...)

Kviečia į nemokamas treniruotes (0)

Nuo rugsėjo 7 d. jurbarkiečiai kviečiami į nemokamas kalanetikos treniruotes, kurias organizuoja Jurbarko r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Treniruotės Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyks du kartus per savaitę - pirmadieniais ir ketvirtadieniais, nuo 19 val.

(Plačiau...)

Atkakli rūkalė gavo baudą (15)

Užsispyrimas tabako dūmu mėgautis po daugiabučio langais jurbarkietei baigėsi susitikimu su policija ir bauda. Maža to, kad jauna moteris nepaisė kaimynų perspėjimo, ji dar pati iškvietė policiją, norėdama paauklėti prašiusį prie laiptinės nerūkyti ir ją nufotografavusį vyrą. Tačiau nubausta rūkorė – ne vienintelė. Nuo 2014 m., kai savivaldybės taryba uždraudė rūkyti per penkis metrus nuo laiptinių, nubausta apie dešimt tabako mėgėjų.

(Plačiau...)

Juodaičiuose įkliuvo naminukės varytojas (0)

Rugsėjo 2 d. Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai Juodaičių kaime, ūkiniame pastate, priklausančiame 72-ejų metų vyriškiui, aptiko įrangą naminei degtinei gaminti. Vyriškis paaiškino, jog naminukę esą gamino savo reikmėms. Pagyvenusio vyriškio reikmės ne tokios ir mažos – pareigūnai rado 35 litrus, kaip įtariama, naminukės ir 200 litrų raugo.

(Plačiau...)

Sulaikytas įtariamasis nužudymu Girdžiuose (0)

Policijos pareigūnai  sulaikė vyrą, kuris įtariamas nužudymu ir aukos kūno nuskandinimu Girdžių užtvankoje. Nusikaltimas į dienos šviesą išlindo birželio 16 d., kai nuleidus užtvankos vandenį žvejys pastebėjo prie betoninio stulpo pririštą maišą. Netrukus paaiškėjo, kad radinys – kraupus. Maišo viduje buvo beveik visiškai suiręs vyriškos lyties kūnas.

(Plačiau...)

Aiškėja policininkų kyšininkavimo bylos detalės (3)

Nereikia nei žinių, nei praktinių gebėjimų, jei kišenėse nešvilpia vėjai, – vos už kelių šimtų eurų kyšį vairuotojo pažymėjimą galima paprasčiausiai nusipirkti. Prokurorų ir pareigūnų atlikto slapto ikiteisminio tyrimo metu atskleisti nusikalstamoje schemoje dalyvavę asmenys, tarp kurių ne tik „Regitros“ egzaminuotojas, tačiau ir policininkai. Tarp įtariamųjų ir du Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai. Ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšio paėmimo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato imuniteto skyriaus pareigūnai pradėjo 2014 m. spalio 3 d. Vasario 5 d. įtariamieji jurbarkiečiai buvo iškviesti apklausai, po kurios jiems buvo pareikšti įtarimai paėmus kyšį.

Maža to, nustatyti ir asmenys, pirkę vairuotojo pažymėjimą, – visiems teks grąžinti neteisėtai įgytus pažymėjimus ir išlaikyti praktikos egzaminą sąžiningai, rašo alfa.lt

Neaišku, ar naudojant tokią pat korupcinę schemą gali būti veikiama ne tik Kauno „Regitros“ padalinyje, tačiau ir kituose Lietuvos filialuose.

(Plačiau...)

Jaunimo parko atidarymas sutraukė minias žmonių (nuotraukos) (3)

Antradienį oficialiai atidarytas Jaunimo parkas. Šventė į jau spėjusią išpopuliarėti erdvę sutraukė minias žmonių.

(Plačiau...)

Rajono pirmokams – Seimo nario dovana (nuotraukos) (9)

Rugsėjo 1 – oji visada ypatinga. Viskas šią dieną įgauna tarsi kitą prasmę – mažoje rankutėje suspaustas gėlės žiedas pirmajai mokytojai, nuaidėjęs paskutinio rugsėjo mokykloje skambutis, pradžia ir pabaiga, perpinta nesustojančios laiko tėkmės, didelio darbo ir rūpesčio.

(Plačiau...)

Prieš pusiaunaktį - tragiškas eismo įvykis (nuotraukos) (2)

Rugpjūčio 30 d. apie 23.15 val. kelyje Kaunas - Jurbarkas, ties Raudone, kaktomuša susidūrė du automobiliai – „Audi A6“,  vairuojamas 35-erių Jurbarko gyventojo, ir „Škoda Fabia“, vairuojamas 17-mečio kauniečio. Per avariją metu nukentėjo „Audi A6“ automobiliu važiavęs vairuotojas, 33 m. moteris ir jų 2 mėnesių mergaitė. Šie asmenys išgabenti į Kauno klinikas. Automobilio „Škoda Fabia“ vairuotojas mirė Jurbarko ligoninėje.

(Plačiau...)

Ieško dingusio be žinios vyro (0)

Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 1968 m. gimusio jurbarkiečio Džimanto Kudžmos, kuris rugpjūčio 18 d. grįžo iš Norvegijos ir dingo be žinios. 

(Plačiau...)

Krašto miškuose - aukščiausias gaisrų pavojus (0)

Antradienį Jurbarko r. miškų gaisringumo klasė iš ketvirtos pakeista į penktąją. Aukščiausia gaisringumo klasė reiškia, kad išdžiūvusioje gamtoje pavojus kilti gaisrui itin didelis.

(Plačiau...)

Pareigūnai kyšiais nesusigundė (0)

Savaitgalį Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai išaiškino 13 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų,  4 vairuotojai vairavo transporto priemones neblaivūs,  2 – neturėdami teisės vairuoti transporto priemonę, taip pat nustatyti 2 neblaivūs dviratininkai.

(Plačiau...)

Už informaciją apie pavogtą traktorių žada atlygį (0)

Iš antradienio į trečiadienį naktį buvo pavogtas „Belarus 820“ su frontaliniu krautuvu. Vagystė įvyko Jurbarko r., Pašaltuonio kaime.

(Plačiau...)

Kviečių laukas virto liepsnų siena (nuotraukos, video) (0)

Ketvirtadienio vakarą netoli Kidulių (Šakių r.) užsiliepsnojo kviečių laukas. Nelaimė greičiausiai kilo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi. Vėjo genama ugnis didžiulį lauką pelenais dengta žeme pavertė per keliolika minučių.

(Plačiau...)

Po vilkiku palindusio "Mazda" automobilio vairuotojas gyvas liko per stebuklą (nuotraukos, video) (0)

Trečiadienio vakarą, apie 19.15 val., Jurbarke, Muitinės g., sunkvežimis sugniuždė lengvąjį automobilį "Mazda". Nublokšto automobilio vairuotojas tik per stebuklą liko gyvas.

(Plačiau...)

Vilkikas nepataisomai sudaužė "Citroen" (nuotraukos) (5)

Trečiadienį, apie 14 val., Knygnešių ir Pašilio gatvių sankryžoje vilkikas MAN trenkėsi į iš šalutinio kelio išvažiavusį "Citroen". Per avariją nukentėjęs lengvojo automobilio vairuotojas išvežtas į ligoninę.

(Plačiau...)

Kūno maiše mįslė įminta (0)

Pareigūnams pavyko nustatyti nužudyto, įgrūsto į maišą ir maždaug prieš metus į Girdžių miestelio tvenkinį įmesto vyro tapatybę. Bet tai gali ir nepadėti ištirti visų šio šiurpaus nusikaltimo detalių.

(Plačiau...)

Komisariatą užplūdo blusos (nuotraukos) (3)

Sulaikyto žmogžudžio sulaikymas ir atgabenimas į komisariatą pareigūnams baigėsi itin nemaloniai. Nevalyvas vyras tiek policijos automobilyje, tiek komisariato patalpose paskleidė blusas. Antradienio popietę parazitus bandė išnaikinti įmonės "Dezinfa" specialistas.

(Plačiau...)

Policija sučiupo senolės skriaudikus (3)

Rugpjūčio 6-osios naktį į Jurbarko ligoninę iš Šimkaičių sen. Kazokų kaimo buvo atvežta įsibrovėlių sumušta 74-erių senolė. Nusikaltėliai be gailesčio talžė garbaus amžiaus moterį ir reikalavo pinigų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook