Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Vaiduokliškas šėlsmas Armeniškiuose (0)

Spalio 31 d. Armeniškiuose vyko jaunimui skirta Helovyno šventė  „Vaiduokliškas šėlsmas“,  kurią organizavo kaimo merginos ir vaikinai padedami Armeniškių bibliotekos vedėjos Aldonos Kemzūrienės bei Armeniškių kaimo bendruomenės pirmininkės Jūratės Leskauskienės.

(Plačiau...)

Kviečia nominuoti geriausią jaunimą (0)

Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT) kviečia siūlyti kandidatus jaunimo nominacijoms gauti.

(Plačiau...)

Konferencija apie žemės mokestį (atsakymai tiesiogiai) (10)

Esate žemės mokesčio mokėtojai, jeigu turite privačios žemės. Jeigu Jus domina papildoma informacija apie šį mokestį, siūlome galimybę gauti atsakymus į visus klausimus.

(Plačiau...)

Sugavo vagis iš Tauragės (7)

Spalio 30 d. apie 02.20 val. Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., Jurbarke, policijos komisariato Operatyvinės grupės pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį BMW 325, jame rasti įvairūs namų apyvokos daiktai - garso ir vaizdo technika, juvelyriniai dirbiniai su etiketėmis, pjūklas „Stihl“ ir kt. daiktai be įsigijimą patvirtinančių dokumentų.

(Plačiau...)

Į Mituvą prileido karpių ir amūrų (2)

Antradienį į Mituvą specialistai atvežė ir paleido kelis šimtus kilogramų karpių ir amūrų.

(Plačiau...)

Sekmadienio radinys - kalnas padangų (0)

Labiausiai turistams kraštą reprezentuojančio kelio Jurbarkas - Kaunas pakelės tampa nelegaliu sąvartynu. Redakciją pasiekė laiškas su nuotraukomis, kuriose - pakelėje išmestos sunkvežimių padangos prie Šilinės. Nebetinkamas padangas dviračiu važinėjantis vyras pastebėjo sekmadienį.

(Plačiau...)

Namuose rasti mirę sutuoktiniai (3)

Į vieną Kauno gatvės senųjų namų spalio 13-osios rytą užsukusį pažįstamų aplankyti jurbarkietį pribloškė vaizdas bute. Vyras čia rado jau apirusius sutuoktinių kūnus. Pranešus policijai netrukus patvirtinta, kad namuose rasti mirę 65-erių A. A. ir jos 68-erių vyras.

(Plačiau...)

Policininkus bandė papirkti avimi (0)

Išgirdę žodį „bulvė“ mintyse jau valgome cepelinus, o pamatę besiganančias avis, atsiprašau vegetarų, imame svajoti apie šašlyką. Toks minčių srautas turbūt sūkuriuotų mūsų galvose. Jurbarko policijos pareigūnai apie šašlyką negalvojo, kai jiems Leipgirių k. (Viešvilės sen.) gyventojas pasiūlė kyšį, kokio turbūt bent jau Lietuvoje dar niekam niekas nebuvo pasiūlęs – gyvą avį. 

(Plačiau...)

Mokė saugoti gamtą ir tramdyti nusikaltėlius (nuotraukos) (0)

Spalio 8 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje moksleiviai sulaukė retos progos iš arti susipažinti su aplinkos apsaugos bei Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų darbu.

(Plačiau...)

Skųsti valdininkų sprendimą – tolygu prašyti malonės (8)

Savivaldybės administracijai skaičiuojant sutaupytas socialines pašalpas ir dalijant premijas seniūnijų darbuotojams, kaimuose netyla gyventojų pasipiktinimas. Žmonės skundžiasi, kad valdininkai, palikdami juos be cento kišenėje, ant kaklo užneria kilpą. Socialiniai darbuotojai tvirtina, kad dar nė vienas badu nenumirė, ir siūlo nepatenkintiems ne skųstis, o ieškotis darbo.

(Plačiau...)

Nustebino servisas daugiabučio kieme (9)

Į redakciją daugiabučio namo kieme dažymui ruošiamo automobilio nuotrauką atsiuntęs jurbarkietis stebisi tokiais darbais. Vyro teigimu, Gedimo g. 28 numeriu pažymėto namo kieme jau keletą dienų vyrai šveičia ir špakliuoja dažymui ruošiamą automobilį. 

(Plačiau...)

Perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas (0)

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, šių metų spalio 15 d. 11.52 val. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos  vietinio valdymo elektros sirenos. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie atliekamą tikrinimą tuo metu informuos per Lietuvos radiją ir televiziją.

(Plačiau...)

Apdovanoti labiausiai nusipelnę policininkai (nuotraukos) (0)

Policijos dienos proga apdovanoti septyni Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai.

(Plačiau...)

Treniruosis kariai (0)

Spalio 6–8 dienomis Jurbarko rajone organizuojamos Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės taktinės pratybos, kuriose dalyvaus apie 50 karių. 

(Plačiau...)

Kultūrinis turizmas Panemunės pilyje įtraukė bendruomenę (0)

„Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves“ – su šiuo šūkiu Panemunės pilyje įgyvendintas projektas "Kultūrinio turizmo plėtra Panemunės pilyje, įtraukiant vietos bendruomenę".

(Plačiau...)

Teismui perduota rekordinės kontrabandos byla (nuotraukos) (5)

Kauno apygardos teismui perduota pasieniečių sulaikytos rekordinės cigarečių kontrabandos byla, kurioje įtarimai pareikšti 13 asmenų, tarp kurių - jurbarkietis, Lietuvos kultūrizmo rinktinės narys, Linas Račas. Ikiteisminio tyrimo metu išsiaiškinta, sportininkas - vienas iš  kontrabandos organizatorių. Gaujos nariams gresia ilgi nelaisvės metai, iš jų turėtų būti išieškota daugiau kaip 3 milijonai litų.

(Plačiau...)

Veliuonos bažnyčiai restauruoti - pusė milijono (0)

Pradėti Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios tvarkybos darbai.

(Plačiau...)

Vaikų žaidimų aikštelės - naminių gyvūnų išvietės (4)

Išleisti naminį gyvūnų į kiemą ir per langą stebėti, kaip jis tuštinasi vaikų žaidimo aikštelėje kai kuriems jurbarkiečiams normalu. Laišką su nuotrauka redakcijai atsiuntusi jauna mama baisis tokiu elgesiu ir tikina nebežinanti, kaip mažametę dukrą apsaugoti nuo gyvūnų platinamų ligų.

(Plačiau...)

Senajame turguje - automobilių ir šeimininkių patikra (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Girdžiuose vyko kasmetinis teatralizuotas Senasis turgus. Šventėje netrūko nei prekeivių, nei pirkėjų. 

(Plačiau...)

Merginą galėjo nužudyti keturiomis insulino dozėmis (0)

Kauno apygardos teismas trečiadienį atvertė šiurpią dvidešimtmetės vadžgiriškės Ievos Švedaitės nužudymo bylą. Gyvybę pasiglemžusi tragedija įvyko praėjusių metų lapkričio 17-ąją, kai greičiausiai išžaginti merginą sugalvojusi gauja per prievartą jai suleido milžinišką dozę insulino.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook