Įvykiai

Įvykiai

Per savaitę dukart degė miškas (0)

Šią savaitę kilę du miškų gaisrai įspėjo, kad miškuose labai sausa ir ne be reikalo beveik visoje šalyje paskelbta ketvirta gaisringumo klasė. Iki aukščiausio pavojaus lygio liko tik vienas laiptelis. Jei miškų gaisringumas pasieks aukščiausią – penktą klasę, miškininkai žmonių sąmoningumu nebepasitikės – dėl itin didelio gaisrų pavojaus miškuose lankytis bus uždrausta.

(Plačiau...)

Viešojoje bibliotekoje – LESTO paslaugų savitarnos vieta (0)

Elektros skirstymo bendrovė LESTO įrengė kompiuterizuotą savitarnos svetainės www.manoelektra.lt vietą Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Tokiu būdu bendrovė siekia, kad klientai turėtų galimybę greičiau ir patogiau išspręsti rūpimus klausimus. Esant poreikiui, bibliotekos darbuotojai patars, kaip naudotis LESTO savitarnos svetaine.

(Plačiau...)

Ispanijoje „Šypsena“ iškovojo didįjį prizą (nuotraukos) (21)

Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ (vad. J. Telišauskienė) ir Jurbarko šiuolaikinio šokio studija „Dona“ (vad. K. Donauskienė) šiuo metu vieši Ispanijoje, Loret de Mar mieste, kuriame vakar įvyko finalinis tarptautinio vaikų ir jaunimo konkurso „Opus 2015“ koncertas. Visiems jurbarkiečiams konkurse sekėsi puikiai, jų pasirodymai įvertinti pirmomis vietomis, o Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ aplenkė šokėjus iš visų šalių ir iškovojo patį aukščiausią įvertinimą - Grand Prix prizą! 

(Plačiau...)

Girdžių nužudymo byla: policija prašo pagalbos (video) (4)

Antradienį nuleidus Girdžių užtvankos vandenį, krante rastas neatpažintos tapatybės vyriškos lyties lavonas, kuris buvo susuktas į maišą ir pririštas prie betoninio stulpo ir bloko. Lavonas irimo stadijos. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Policijos pareigūnai jau nustatė pirminius negyvėlio požymius ir prašo visuomenės pagalbos. Nužudymo bylos raktu gali tapti ant rastų palaikų išlikęs legendinės britų popgrupės marškinėlių fragmentas. Gal jūs pažinojote šį „Take That“ gerbėją?

(Plačiau...)

Dingo vaikinas (0)

Jurbarko rajono policijos komisariato  pareigūnai ieško dingusio be žinios 17-ečio Viešvilės vaikų globos namų  auklėtinio Saimono Šleževičiaus. Paskutinį kartą jaunuolis buvo pastebėtas Viešvilės miestelyje birželio 13-14 dienomis.

(Plačiau...)

Teismas atmetė prokurorų siūlymą pedofilijos byloje (10)

5650 eurų bauda ir 90 valandų neatlygintinų darbų globos įstaigose. Tokią bausmę Viešvilės vaikų globos namų direktoriui Algimantui Liaudaičiui siūlė Kauno apygardos prokuratūra. A. Liaudaitis kaltinamas jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimu, seksualiniu priekabiavimu, pornografinio turinio dalyko demonstravimu bei vaiko įtraukimu girtauti.

(Plačiau...)

Kapelos „Santaka“ laukia „Duokim garo!“ finalas (1)

Jau ateinantį antradienį, birželio 23 d., visoje Lietuvoje šurmuliuos Joninių šventės. Jurbarke Jonines visi kartu švęsime Dainų slėnyje (http://jurbarko-kc.lt/jonines-jurbarke-0), o vieną Jurbarko kultūros centro kolektyvą palydėsime į be galo svarbią kelionę. Kapela „Santaka“, vadovaujama P. Pojavio, birželio 23-ąją keliaus į Klaipėdą, kur vyks LRT laidos „Duokim garo!“ finalas.

(Plačiau...)

Kelyje sunegalavusią moterį išgelbėjo policija (1)

Policijos departamentas praneša, kad pareigūnų pagalbos prireikė solidaus amžiaus jurbarkietei. Tauragės rajone šalikelėje sustojusiame automobilyje 68 metų moteriai stipriai suspaudė širdį, jai pasidarė bloga. Tačiau jau netrukus jai į pagalbą suskubo pro šalį važiuojantys Tauragės policijos patruliai.

(Plačiau...)

Girdžių užtvankoje - skenduolis maiše su pririštu bloku (nuotraukos, video) (0)

Antradienio pavakarę prie užtvankos laiką leidžiančius girdžiškius išgąsdino netikėtas radinys – pakrantėje pastebėtas maišas su žmogaus palaikais.

(Plačiau...)

Prie Endriušių užsidegė miškas (nuotraukos) (1)

Specialiosios tarnybos antradienio pavakarę sukeltos ant kojų dėl miško paklotės gaisro Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Petrui Gervyliui įteikta Šaulių žvaigždė (nuotraukos) (1)

Sekmadienį, birželio 14 d., minint Gedulo ir vilties dieną Jurbarko Švc. Trejybės bažnyčioje paminėtos kritusiųjų už tėvynės laisvę ir ištremtųjų į Sibiro lagerius aukos. Po mišių naujiems Šaulių sąjungos nariams buvo įteikti pažymėjimai, o devyniasdešimtmetį šiemet švenčiančiam šauliui Petrui Gervyliui – garbingiausias organizacijos apdovanojimas – Šaulių žvaigždė.

(Plačiau...)

Viešvilės vaikų namų direktorius Algimantas Liaudaitis pripažįsta seksualiai išnaudojęs globotinius (22)

Prokuratūra teismui perdavė Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio bylą, kurioje jis kaltinamas globotinių seksualiniu išnaudojimu.

(Plačiau...)

Per avariją sužaloti trys žmonės (nuotraukos) (10)

Pirmadienį apie 15 val. sankryžoje prie Šilinės (Skirsnemunės sen.) per avariją stipriai sužaloti trys žmonės, nepataisomai sudaužyti du automobiliai.

(Plačiau...)

Ministrės padėka – Reginai Andriuškienei (nuotraukos) (0)

Birželio 4 d. labai šventiškai vyko Jurbarko žmonių su proto negalia dienos centro 15-os metų sukakties paminėjimas.

(Plačiau...)

Vaikų namuose už cigaretes vaikas valgė slieką (video) (2)

Pedofilijos skandalu praėjusį pavasarį pagarsėję Viešvilės vaikų globos namai – vėl dėmesio centre. Trečiadienį 15min.lt redakciją pasiekė susirūpinusio viešviliškio laiškas ir filmuota medžiaga, kaip „smaginasi“ ir vieni iš kitų tyčiojasi šios įstaigos mažamečiai auklėtiniai. Tačiau vaikų namų vadovybė tikina, kad įrašas darytas prieš trejus metus ir vykdant projektą, kurio tikslas buvo parodyti patyčias ir su jomis kovoti.

(Plačiau...)

Brakonieriavimas įvertintas teistumu (0)

Liaudies išmintis apie ilgas teisingumo rankas – patikrinta. Tuo įsitikino pernai už nelegalaus ginklo laikymą ir galimą brakonieriavimą Jurbarko rajone įkliuvęs jonaviškis. Daugiau nei po metų gegužės 25 d. Jurbarko rajono apylinkės teismas pažeidėjui skyrė 826 eurų baudą ir aštuonių mėnesių įkalinimą bausmę atidedant vieniems metams.

(Plačiau...)

Policija: rūkantiems nepilnamečiams – nulinė tolerancija (0)

Kiekvienais metais gegužės mėnuo yra skelbiamas nerūkymo mėnesiu, o gegužės 31 diena – „Pasaulinė diena be tabako“. Atsižvelgiant į tai, sekmadienį policija visoje šalyje organizuoja prevencinę akciją, nukreiptą prieš rūkančius nepilnamečius. Jos metu rūkantiems nepilnamečiams nebus taikoma jokia tolerancija, už savo veiksmus jie turės atsakyti

(Plačiau...)

Atidarytas 18-asis Lietuvos kaimo turizmo sezonas (nuotraukos) (0)

Trečiadienį į sodybą „Vila Bisena“ rinkosi kaimo turizmo paslaugas siūlančių sodybų savininkai, turizmo agentūrų darbuotojai, svečiai iš Žemės ūkio ministerijos, žiniasklaidos atstovai. Lietuvos kaimo turizmo asociacija savo narius pakvietė į kasmetinį renginį – sezono atidarymą.

(Plačiau...)

Rajono gimnazijose - paskutinis skambutis (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį rajono abiturientai šventė paskutinį skambutį. Jurbarko Antano Gierdraičio-Giedriaus, Veliuonos Antano ir Jono Juškų bei Eržvilko gimnazijas šiemet baigia pustrečio šimto moksleivių.

(Plačiau...)

Mokė elgtis vandenyje (nuotraukos) (0)

Antradienį Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai mokė vaikus, kaip saugiai elgtis vandenyje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook