Įvykiai

Įvykiai

Laisvę šventė išradingai (nuotraukos) (0)

Minėdami Lietuvos Valstybės atkūrimo 98-ąsias metines antradienį jurbarkiečiai rinkosi į įvairius renginius. Šiemet žmonės ne tik stebėjo šventę, bet ir patys gausiai joje dalyvavo.

(Plačiau...)

Vergais lietuvius Anglijoje vertęs jurbarkietis nuteistas kalėti (6)

Ketveri metai nelaisvės. Tiek Herefordo karališkasis teismas skyrė 39-erių metų jurbarkiečiui Ramūnui Vazniui, keturių lietuvių svajones apie geresnį gyvenimą pavertusiam vergove. Už grotų vyrą teismas pasiuntė po to, kai pripažino jį kaltu dėl keturių prekybos žmonėmis atvejų ir trijų asmenų išnaudojimo prievartiniam darbui, rašo Didžiosios Britanijos laikraštis „Hereford Times“.

(Plačiau...)

Bendruomenės vienybę vainikavo karališkos įkurtuvės (0)

Naujos bibliotekos atidarymas – puiki įžanga į LR Seimo paskelbtus Bibliotekų metais. Vasario 4 d. Vadžgirio biblioteka atvėrė erdvių, šiltų patalpų duris ir pakvietė vadžgiriškius kuo daugiau skaityti. Svečiai galėjo įsitikinti – viskas įmanoma, jei yra žmogus, nepaleidžiantis savo svajonės, ir ranka rankon dirba visa bendruomenė.

(Plačiau...)

Užsidegė kaminas (nuotraukos) (0)

Šeštadienį, apie 20 val., Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., užsidegė gyvenamojo namo kaminas. Per gaisrą uždūmintos ir sulietos patalpos, ugniagesiams teko nuardyti dalį namo apdailos.

(Plačiau...)

Kinijoje gyvenantis jurbarkietis gelbės Nepalo žmones: neužtenka vien melstis (0)

„Esu Algirdas Bakas, fotografas gyvenantis ir dirbantis Kinijoje nuo 2011 metų. Tragedija Nepale mane giliai sukrėtė“, – tinklalapyje savo iniciatyvai paremti rašo lietuvis. A. Bakas renka pinigus nukentėjusiesiams po praėjusių metų tragedijos Nepale, kuomet po žemės drebėjimo be maisto ir pastogės liko ištisi kaimai. Fotografas jau surinko 3500 eurų pats Šanchajuje pardavinėdamas lietuvišką alų, tačiau dabar prašo bendraminčių pagalbos, o šia iniciatyva savo paskyrose džiugiai dalijasi ir žinomi Lietuvos žmonės.

(Plačiau...)

Morės supleškėjo, žiema iš kiemo pabėgo (nuotraukos) (8)

Vakar jurbarkiečiai žiemą išvijo ne tik stebėdami persirengėlius, amžiną Kanapinio ir Lašininio kovą, bet ir patys dalyvaudami Užgavėnių linksmybėse. Net septyniolika miesto mokyklų, darželių, bendruomenių ir kitų organizacijų atsiliepė į Kultūros centro kvietimą dalyvauti trečią kartą vykusioje Morių parodoje.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (1)

Vasario 19 d. Kauno g. 52, Jurbarke Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Ramentais apsiginklavę buto vagys sprukdami aptalžė šeimininką (2)

Penktadienio naktį itin įžūliai apvogtas jurbarkietis. Vagys bute grobio ieškojo šeimininkui esant namie, o sprukdami dar ir aptalžė jį ramentu. Tačiau laimikiu nusikaltėliai ilgai nesidžiaugė – buvo sulaikyti, mat policininkams juos nustatyti padėjo būtent ramentas.

(Plačiau...)

Viešviliečiai laimėjo kelionę į NATO oro bazę (video) (0)

Tauragės regiono keliai“ ir „Tauragės radijas“ jau antrus metus organizavo video klipų kūrimo konkursą „Būk saugus kelyje“. Šio edukacinio konkurso tikslas – atkreipti moksleivių dėmesį į saugaus eismo svarbą bei skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, saugoti vieni kitus ir padeda imtis savisaugos kelyje. Konkurso metu buvo siunčiami pačių moksleivių kurti video klipai, kurie parodo, kokia gali iškilti grėsmė neatidžiai elgiantis kelyje, ar vengiant tam tikrų kelių eismo taisyklių. Visi eismo dalyviai privalo laikytis kelių eismo taisyklių, nekelti pavojaus kitiems eismo dalyviams. Didžioji žmonių dalis kerta važiuojamąją dalį ne pėsčiųjų perėjoje, vengia atšvaitų, o šiuos suaugusiųjų įpročius dažnai perima vaikai, kurie stebi ir mokosi iš vyresnių žmonių.

(Plačiau...)

Patiklius pirkėjus medžioja internetiniai sukčiai (0)

Vis labiau populiarėjant internetinei prekybai, šio proceso be dėmesio nepalieka sukčiai. Policijos komisariatą pasiekia nukentėjusiųjų pareiškimai apie patirtus nuostolius – į nurodytas sąskaitas pervedę pinigus užsakytų prekių pirkėjai nesulaukia.

(Plačiau...)

Tą pačią dieną degė du automobiliai (0)

Pirmadienį rajone užsidegė du automobiliai. Pirmasis gaisras kilo Veliuonoje, antras – Jurbarke. Abu kartus ugnis įsiplieskė automobilių variklių skyriuose.

(Plačiau...)

Pertvarkiusi mokyklas savivaldybė galėtų sutaupyti daugiau kaip milijoną eurų (3)

Klasės tuštėja gerokai sparčiau nei savivaldybės pertvarko mokyklas. Šalyje yra tokių mokyklų, kur vienam mokiniui tenka daugiau kaip 80 kv. m ploto. Išlaikyti didžiulius plotus reikia milžiniškų lėšų, o vienam moksleiviui tenkanti suma savivaldybėse skiriasi daugiau kaip tris kartus. Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė atskleidė, kad optimizavus mokyklų infrastruktūrą būtų galima sutaupyti 20 mln. eurų. Tai leistų skirti daugiau lėšų ugdymui, galbūt net pakelti mokytojų atlyginimus.

(Plačiau...)

Skelbs gripo epidemiją (0)

Tauragės visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyriaus gautais duomenimis, ketvirtąją šių metų savaitę rajone sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI), lyginant su praėjusia savaite, padidėjo nuo 94,1 atvejo 10 000 gyventojų iki 158, atvejų 10 000 gyventojų ir pasiekė epideminį lygį.

(Plačiau...)

Automobilį į griovį nubloškęs Kūno kultūros ir sporto centro direktorius buvo girtas (nuotraukos) (42)

Antradienį apie 17 val. namo Smalininkuose vykęs Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Antanas Domeika tarnybiniu automobiliu trenkėsi į pagrindinį kelią išvažiavusios mašinos galą. Ši nulėkė į griovį ir apsivertė. Automobilį vairavusi moteris ir penkiametė mergaitė stipriai nenukentėjo, tačiau trečiadienį moteris kreipėsi į medikus, o dėl patirtų sužalojimų bei streso jai prireikė nedarbingumo lapelio.

(Plačiau...)

Jurbarkietis Tauragės moterims įvarė baimės (3)

Nutikimas, kurį „Tauragės kurjeriui“ papasakojo tauragiškė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), paragino perspėti visas Tauragės miesto moteris, kad būtų budrios – Tauragėje, bet kurioje atokesnėje vietoje, jus gali užklupti keistai besielgiantis vyras. Moters pasakojimu susidomėjo Tauragės policija. Netrukus paaiškėjo, kad nerimo tauragietėms sukėlė atvykėlis iš Jurbarko.

(Plačiau...)

Nuo aplinkosaugininkų spruko Nemuno ledu (0)

Antradienį apie 15.30 val. vykusios brakonierių gaudynės priminė veiksmo filmą. Ties Kukarske (Šakių r.) gyvą masalą žvejybai Nemune naudoję brakonieriai išvydę aplinkosaugininkus metė nusikaltimo įnagius ir ledu spruko į Jurbarko pusę. Nors aplinkosaugininkai upės ledu brakonierių nesivijo, pažeidėjai netrukus vis tiek buvo išaiškinti.

(Plačiau...)

Už prabangaus visureigio pagrobimą - ketveri metai nelaisvės (7)

Dėl plėšimo, įvykdyto panaudojant fizinį smurtą, ir didelės vertės turto (automobilio) pagrobimo 37 metų A. Š. Jurbarko rajono apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.
Teismas pripažino A. Š. kaltu ir paskyrė bausmę - ketverius metus laisvės atėmimo, taip pat priteisė turtinę ir neturtinę žalą nukentėjusiajai. 

(Plačiau...)

Rado nelegalias automobilių remonto dirbtuves ir kontrabandinių rūkalų (7)

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI), patikrinusi VMI pasitikėjimo telefonu 1882 gautą pranešimą, Jurbarko rajone nustatė nelegalias automobilių remonto dirbtuves, kuriose aptiko ir apie 1400 pakelių cigarečių su baltarusiškomis ir rusiškomis banderolėmis. Gyventojui už neregistruotos veiklos vykdymą surašytas Administracinių teisės pažeidimų protokolas, dar viena nuobauda gresia ir už kontrabandinių rūkalų laikymą, teks sumokėti ir akcizo ir kitus mokesčius.

(Plačiau...)

Ugnis sodybą sulygino su žeme (nuotraukos) (0)

Trečiadienio rytą, 8.12 val., Jurbarkų seniūnijos Valuckų kaime užsiliepsnojo ir iki pamatų sudegė gyvenamasis namas. Apie gaisrą ugniagesiams pranešta per vėlai, o privažiavimas iki vienkiemio – sudėtingas.

(Plačiau...)

Pirmoji ledo diskoteka išjudino visą miestą (0)

Apie pusketvirto šimto jurbarkiečių šeštadienį dalyvavo ant Jurbarko karjero ledo vykusioje diskotekoje. Šiemet Kauną išjudinęs aktyvaus laisvalaikio receptas suveikė ir mūsų mieste – ant ledo susirinko įvairiausio amžiaus miestiečiai ir svečiai iš kitų rajonų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook