Įvykiai

Įvykiai

Petrui Gervyliui įteikta Šaulių žvaigždė (nuotraukos) (1)

Sekmadienį, birželio 14 d., minint Gedulo ir vilties dieną Jurbarko Švc. Trejybės bažnyčioje paminėtos kritusiųjų už tėvynės laisvę ir ištremtųjų į Sibiro lagerius aukos. Po mišių naujiems Šaulių sąjungos nariams buvo įteikti pažymėjimai, o devyniasdešimtmetį šiemet švenčiančiam šauliui Petrui Gervyliui – garbingiausias organizacijos apdovanojimas – Šaulių žvaigždė.

(Plačiau...)

Viešvilės vaikų namų direktorius Algimantas Liaudaitis pripažįsta seksualiai išnaudojęs globotinius (22)

Prokuratūra teismui perdavė Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio bylą, kurioje jis kaltinamas globotinių seksualiniu išnaudojimu.

(Plačiau...)

Per avariją sužaloti trys žmonės (nuotraukos) (10)

Pirmadienį apie 15 val. sankryžoje prie Šilinės (Skirsnemunės sen.) per avariją stipriai sužaloti trys žmonės, nepataisomai sudaužyti du automobiliai.

(Plačiau...)

Ministrės padėka – Reginai Andriuškienei (nuotraukos) (0)

Birželio 4 d. labai šventiškai vyko Jurbarko žmonių su proto negalia dienos centro 15-os metų sukakties paminėjimas.

(Plačiau...)

Vaikų namuose už cigaretes vaikas valgė slieką (video) (2)

Pedofilijos skandalu praėjusį pavasarį pagarsėję Viešvilės vaikų globos namai – vėl dėmesio centre. Trečiadienį 15min.lt redakciją pasiekė susirūpinusio viešviliškio laiškas ir filmuota medžiaga, kaip „smaginasi“ ir vieni iš kitų tyčiojasi šios įstaigos mažamečiai auklėtiniai. Tačiau vaikų namų vadovybė tikina, kad įrašas darytas prieš trejus metus ir vykdant projektą, kurio tikslas buvo parodyti patyčias ir su jomis kovoti.

(Plačiau...)

Brakonieriavimas įvertintas teistumu (0)

Liaudies išmintis apie ilgas teisingumo rankas – patikrinta. Tuo įsitikino pernai už nelegalaus ginklo laikymą ir galimą brakonieriavimą Jurbarko rajone įkliuvęs jonaviškis. Daugiau nei po metų gegužės 25 d. Jurbarko rajono apylinkės teismas pažeidėjui skyrė 826 eurų baudą ir aštuonių mėnesių įkalinimą bausmę atidedant vieniems metams.

(Plačiau...)

Policija: rūkantiems nepilnamečiams – nulinė tolerancija (0)

Kiekvienais metais gegužės mėnuo yra skelbiamas nerūkymo mėnesiu, o gegužės 31 diena – „Pasaulinė diena be tabako“. Atsižvelgiant į tai, sekmadienį policija visoje šalyje organizuoja prevencinę akciją, nukreiptą prieš rūkančius nepilnamečius. Jos metu rūkantiems nepilnamečiams nebus taikoma jokia tolerancija, už savo veiksmus jie turės atsakyti

(Plačiau...)

Atidarytas 18-asis Lietuvos kaimo turizmo sezonas (nuotraukos) (0)

Trečiadienį į sodybą „Vila Bisena“ rinkosi kaimo turizmo paslaugas siūlančių sodybų savininkai, turizmo agentūrų darbuotojai, svečiai iš Žemės ūkio ministerijos, žiniasklaidos atstovai. Lietuvos kaimo turizmo asociacija savo narius pakvietė į kasmetinį renginį – sezono atidarymą.

(Plačiau...)

Rajono gimnazijose - paskutinis skambutis (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį rajono abiturientai šventė paskutinį skambutį. Jurbarko Antano Gierdraičio-Giedriaus, Veliuonos Antano ir Jono Juškų bei Eržvilko gimnazijas šiemet baigia pustrečio šimto moksleivių.

(Plačiau...)

Mokė elgtis vandenyje (nuotraukos) (0)

Antradienį Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai mokė vaikus, kaip saugiai elgtis vandenyje.

(Plačiau...)

Atstatinėja koplytėlę (0)

Pažėrų k. (Girdžių sen.) prasidėjo sudegusios koplytėlės atstatymo darbai. Idėja kaime vėl pastatyti koplytėlę kilo Girdžių seniūnui Dariui Juodaičiui, kuris šiam tikslui pasitelkė privačių rėmėjų.

(Plačiau...)

Mikroautobusas nulaužė ąžuolą, vairuotoją vadavo ugniagesiai (nuotraukos, papildyta video) (3)

Gegužės 22 d. apie 14 val. Šilinės (Skirsnemunės sen.) link skriejo visų specialiųjų tarnybų automobiliai – gaisrinė, greitosios medikai, policija. Tarnybas ant kojų sukėlė nuo kelio nulėkęs ir į medį atsitrenkęs mikroautobusas. Per avariją sužeistas vairuotojas, nulaužtas ąžuolas, numušti kelio ženklai, o transporto priemonė sumaitota nepataisomai.

(Plačiau...)

Prabilo ir kiti tėvai: smaugimas šokdyne – nieko tokio? (4)

Garso įrašas, kuriame užfiksuota, kaip auklėtoja elgiasi su vaikais, nepaliko abejingų. Į DELFI įsidrąsino kreiptis daugiau tėvų, kurių vaikai patyrė terorą.

(Plačiau...)

Viešvilės globos namų direktorius purtosi pedofilo vardo (6)

„Jei sveikindamas su gimtadieniu vaiką jį apkabini ir pabučiuoji, tau jau klijuoja pedofilo etiketę“, – piktinosi Viešvilės globos namų direktorius Algimantas Liaudaitis.

(Plačiau...)

Policijos komisariate įvestas planas „Skydas“ (3)

Trečiadienį po pietų trumpam buvo sutrikdytas Jurbarko rajono policijos komisariato darbas. Pareigūnams prireikė išminuotojų pagalbos, kai nuspręsta, kad per kratą rastą sprogdiklį sunaikinimui išvežti gali tik specialistai.

(Plačiau...)

Konfiskavo kilometrą tinklų (nuotraukos, papildyta video) (3)

Gegužės 19 d. aplinkosaugininkai pačiame Jurbarko  centre konfiskavo rekordinį kiekį tinklų, kurių bendras ilgis siekia apie kilometrą. Nelegalios žūklės priemonės rastos tikrinant gautą informaciją apie nelegalią prekybą žuvimi ir galimą brakonieriavimą.

(Plačiau...)

Pašiurpo nuo tvarkos darželyje: įrašė, ką auklėtoja daro su vaikais (0)

Į Jurbarko rajoną atsikraustę kauniečiai pašiurpo nuo tvarkos darželyje, tačiau atvirai išsakyta kritika atsirūgo jų vaikui, o galop – jiems patiems.

(Plačiau...)

Naktinė muzika skambėjo bažnyčioje (nuotraukos) (1)

Penktadieniui besibaigiant visi nemiegantieji buvo kviečiami į Jurbarko evangelikų liuteronų K. Donelaičio bažnyčią sudalyvauti muzikinėje nakties valandoje – tradicija tampančioje „Bažnyčios naktyje“.

(Plačiau...)

Prisiekė naujasis Jurbarko Švč. Trejybės parapijos klebonas (nuotraukos) (2)

Pirmadienį Jurbarko Švč. Trejybės parapijos tikintieji pasveikino naująjį kleboną, dekaną Darių Auglį, kuris bažnyčioje iškilmingai tarė priesaikos žodžius, įpareigojančius rūpintis ir globoti parapijiečius. Priesaiką priėmė ir sėkmės naujojoje parapijoje klebonui D. Augliui linkėjo Kauno arkivyskupijos kurijos kancleris monsinjoras Adolfas Grušas.

(Plačiau...)

"Era" žiūrovams dovanojo neįprastą spektaklį (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Jurbarko kultūros centre jubiliejų švenčiantis šokio kolektyvas "Era" moderniai uždavė klausimą "Kas aš esu?". Į šiuolaikinio šokio spektaklį žiūrovus pakvietusios Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleivės šokdamos ieškojo atsakymo į žmoniją nuo pradžių pradžios varginantį klausimą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook