Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kurtinys privertė bėgti jį fotografavusią moterį (0)

Balandžio 7 d. dieną iš Karšuvos girioje įsikūrusio Kęstučio motorizuoto pėstininkų bataliono Viešvilės rezervato darbuotojai sulaukė neįprasto pranešimo. Kariškiai šaukėsi pagalbos, nes bazės teritorijoje įsikūrė itin saugomas paukštis – kurtinys.

(Plačiau...)

Kviečia prisijungti prie „Darom“ (0)

Akcija „Darom“, grįžta šį pavasarį į Lietuvos gyventojų namus su atsinaujinusia komanda, kiek labiau subrendusia, suaugusia, įgavusia dar daugiau patirties. Komandos vairas šiais metais patikėtas naujai direktorei, kuri su „Darom“ akcija yra nuo jos susikūrimo pradžios, Robertai Ažukaitei.

(Plačiau...)

Į miškus paleido danielius (video) (0)

Šeštadienį Balandinės medžiotojų būrelis savo medžioklės plotuose paleido aštuonis danielius - šešias vaikingas pateles ir du patinus. Medžiotojai tikisi, kad banda apsistos rajono miškuose ir didės.

(Plačiau...)

Komisija įvertino medžioklės trofėjus (0)

Dešimtys ragų ir kitokių laimikių rajono medžiotojai pristatė specialiai vertinimo komisijai Medžiotojų ir žvejų draugijoje. Specialistų  komisija kasmet įvertina kiekvieną sumedžiotą žvėrį, geriausius trofėjus rekomenduoja respublikinėms parodoms, o už neleistinai nušautus laimikius baudžia.

(Plačiau...)

„Maximos“ sprogdintojas – kalėjime (video, nuotraukos) (0)

Kovo 31 d. vakare atskriejusi žinia apie užminuotą „Maximos“ parduotuvę Dariaus ir Girėno gatvėje ant kojų sukėlė ne tik Jurbarko policiją. Ieškoti esą bananų dėžėje paslėptų sprogmenų iš Vilniaus atvyko specialiosios policijos rinktinės „Aras“ išminuotojai. Pareigūnai jokio sprogmens nerado, tačiau dar tą patį vakarą nustatė melagingai apie sprogmenį pranešusį asmenį.

(Plačiau...)

Gaisrą Kiduliuose malšino didžiulės ugniagesių pajėgos (nuotraukos, video) (0)

Trečiadienį, apie 11 val., Kiduliuose kilo gaisras. Malšinti liepsnų skubėjo ugniagesių pajėgos iš Kidulių, Jurbarko ir Šakių. 

(Plačiau...)

Girdžiuose - pavasarinė eglė (1)

Sugrįžtantį pavasarį Girdžiuose sutiks prie seniūnijos papuošta eglė. Inkilai, įvairiaspalviai paukščiai bei lizdas eglės viršūnėje praeivius džiugins iki Atvelykio. 

(Plačiau...)

Policiją ant kojų sukėlė pranešimas apie bombą, nustatytas įtariamasis (papildyta, nuotraukos, 2 video) (7)

Pirmadienio vakarą gautas pranešimas, kad užminuota Dariaus ir Girėno gatvėje esanti parduotuvė "Maxima".

(Plačiau...)

Gimnazistai sodino mišką (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus 3 G klasės moksleiviai kartu su miškininkais vyko į Pašvenčio girininkiją. Čia jaunimas mokėsi sodinti pušis ir egles.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė“ pristatė spektaklį „Meilės teorija ir praktika“ (2 video, nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko kultūros centras lūžo nuo žiūrovų. Čia vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ pristatė spektaklį „Meilės teorija ir praktika“.

(Plačiau...)

Kūriko gyvybė užgeso katilinėje (0)

Smalininkuose žuvo katilinėje dirbęs vyras: 53-ejų A. M. kūną penktadienio naktį įtraukė katilinės kuro padavimo transporteris. Nelaimė ant kojų sukėlė ne vieną tarnybą, aiškinamasi, ar vyras darbo vietoje buvo blaivus. Taip pat tiriama, ar nebuvo pažeisti darbo saugos reikalavimai.

(Plačiau...)

Senolę apiplėšę vagys puolė policijos pareigūnus (0)

Kovo 22 d. į 1933 m. gimusios jurbarkietės namus Žemaitės g. akiplėšiškai įsilaužė du benamiai. Atplėšę iš vidaus užkabintas duris į moters namus įsibrovę nepažįstami vyriškiai bandė iš koridoriaus pavogti cukrų, o iš sandėlio pagrobė dviratį ir aliuminio dėžę. 

(Plačiau...)

Daugiausia prasižengia pėstieji ir dviratininkai (0)

Netikęs žmonių įprotis nesaugoti savęs keliuose stebina policininkus. Beveik kiekvieną savaitę miesto ir rajono gatvėse reidus rengiantys Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) patruliai nubaudžia daug neatsargių pėsčiųjų, dviratininkų ir saugos diržus bei vaikiškas kėdutes ignoruojančių vairuotojų.

(Plačiau...)

Neblaiviam vaikų autobuso vairuotojui – 250 Lt bauda (0)

Šeštadienio rytą į šokių konkursą Kaune vykę Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviai išgyveno tikrą košmarą.  Porą dešimčių pradinukų ir mokinių iki dešimtos klasės vežęs autobuso vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus ir greičiausiai bevažiuojant užmigo. Ties Seredžiumi į kelio atitvarus atsitrenkusį autobusą ir vaikus nuo didesnės nelaimės išgelbėjo šalia vairuotojo sėdėjusi moteris, kuri spėjo pagriebti vairą. Incidentas įvyko šiek tiek po 8 val. ryto.

(Plačiau...)

Ant Dubysos tilto – kraupi automobilių kaktomuša (0)

Penktadienį apie 12.50 val. kelyje Kaunas – Jurbarkas, prie Seredžiaus, ties užvažiavimu ant tilto per Dubysą, kaktomuša susidūrė du automobiliai. Per nelaimę sunkiai nukentėjo moteris ir vaikiškoje kėdutėje važiavęs vaikas.

(Plačiau...)

Jaunimo nominacijos 2014 (balsavimas) (0)

Prasidėjo kasmetinis balsavimas išrinkti veikliausią jaunimą ir jų partnerius. Atiduoti balsus už kandidatus šešiose nominacijose galima iki gruodžio 8 d 13 val. Daugiausia palaikymo sulaukę jaunuoliai bus apdovanoti iškilmingame „Jaunimo nominacijų vakare“ gruodžio 11 d.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook