Įvykiai

Įvykiai

Į miestą atkeliavo kalėdinė eglė (3)

Antradienį į savivaldybės aikštę atvežta kalėdinė eglė. Šiemet medis atgabentas iš Viešvilės. Per didžiąsias metų šventes jurbarkiečius ir svečius džiuginsiančią eglę miestui padovanojo Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti viešvilietė Lina Wahl.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Lapkričio 27 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką.

(Plačiau...)

Į „Maximą“ brovėsi per sieną (nuotraukos) (3)

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį nusikaltėliai nusitaikė į didžiąją Jurbarko „Maximą“ Algirdo gatvėje. Kol kas nenustatyti asmenys bandė išardyti dalį pietinės pastato sienos, o pro angą greičiausiai planavo patekti į lažybų įmonės patalpas arba į juvelyrinių dirbinių parduotuvę.

(Plačiau...)

Rajonas - reitingų uodegoje (7)

Jurbarko r. savivaldybė šiemet užima 52 vietą iš 54 mažųjų savivaldybių, surinkusi 33,6 balo iš 100. Tokia žema vieta tenkintis tenka dėl kelių priežasčių – stringa investicijos, lėtai sprendžiamos nedarbo ir skurdo problemos, neefektyvi švietimo sistema. Tokius duomenis lapkričio 17 d. paskelbė Lietuvos laisvosios rinkos institutas.

(Plačiau...)

Abejojančiam dėl savo pasirinkimo jaunimui – projektas „Atrask save“ (0)

Lietuvos darbo birža ir Jaunimo reikalų departamentas, bendradarbiaujant su 67 nevyriausybinėmis organizacijomis ir biudžetinėmis įstaigomis, spalio 1 d. pradėjo projektą „Atrask save“.

(Plačiau...)

„Meno injekcijoje“ - pilnutėlė salė (nuotraukos, video) (3)

Šeštadienio vakarą Jurbarko kultūros centre vyko tradicinis ir be abejonių, populiariausias, jaunimo renginys „Meno injekcija“. Kaip ir anksčiau, taip ir šiemet, sausakimšą salę linksmino ne tik patys jaunuoliai, bet ir „Saulės kliošas“.

(Plačiau...)

Surado dingusią pacientę (2)

Antradienį apie 17 val. policijos pagalbos prireikė Jurbarko ligoninės personalui. Medikai prašė padėti surasti iš Neurologijos-psichosomatinių ligų skyriaus išėjusią 70-ies metų pacientę. Aplinkoje nesiorientuojanti moteris buvo apsirengusi tik chalatu, avėjo kojinėmis.

(Plačiau...)

Sulaikė narkotikų platintoją (6)

Penktadienio popietę, apie 15 val., policijos pareigūnai Jurbarke sulaikė įtariamą narkotikų platintoją. Pas sulaikytąjį rasta apie dešimt dozių, kaip įtariama, amfetamino. Ši medžiaga priskiriama prie stimuliuojančių narkotikų, jai išsivysto stipri priklausomybė.

(Plačiau...)

Pašto darbuotoja iš „Lietuvos pašto“ kasos „pasiskolino“ per 33 000 eurų (1)

Lapkričio 12 dieną Kauno apygardos teisme nagrinėta turto pasisavinimo byla, kurioje buvusi AB „Lietuvos pašto“ Jurbarko skyriaus darbuotoja Irena Bernotavičienė kaltinama iš darbovietės kasos pasisavinusi didelės vertės turtą. Moteris kaltę pripažino, o dėl susidariusios situacijos kaltino nepriteklių.

(Plačiau...)

Ar viską žinote apie savo sveikatą? (0)

Apie blogėjančią gyventojų sveikatą liudija nemažėjančios eilės prie gydytojų kabinetų, žymiai daugiau blogai besijaučiančių jaunų žmonių, išsekę nuo streso darbingo amžiaus žmonių veidai. Šie rodikliai verčia susimąstyti ir pradėti rūpintis ligų profilaktika.

(Plačiau...)

„Auksinio proto“ nugalėtojas – 17 metų gimnazistas (3)

Žaidimas kaip karyba – visi siekia pergalės. Trečiadienį  „Auksinio proto” studijoje susirungė Lietuvos šaulių sąjungos narių rinktinė. Pergalė atiteko 17-ečiui Egidijui Grygolaičiui.

(Plačiau...)

Kviečia teikti kandidatus „Jaunimo nominacijoms“ (0)

Jurbarko r. savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT) kviečia siūlyti kandidatus jaunimo nominacijoms gauti.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Lapkričio 19 d. vaistinėje, Kauno g. 52, Jurbarke Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą). Sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius. Kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. Ultragarso kontrolėje atlieka skydliaukės, krūtų punkcines biopsijas.

(Plačiau...)

Sulaikė narkotikais prekiavusią nepilnametę (7)

Lapkričio 6 d. Jurbarke, Lauko g., policijos pareigūnai sulaikė 17-etę jurbarkietę, kuri galimai pardavinėjo narkotines ir psichotropines medžiagas.

(Plačiau...)

Narkotikų ieškojo su šunimi (0)

Spalio 31-osios naktį Jurbarko ir Marijampolės policijos pareigūnai kartu su Pagėgių rinktinės kinologu Kranto, Dariaus ir Girėno, Kauno, P. Cvirkos, Vytauto Didžiojo ir Statybininkų gatvėse patikrino 35 automobilius. Padedami tarnybinio šuns Bakso policininkai ieškojo narkotikų

(Plačiau...)

Rutkiškiečiai namo važiuos asfaltu (nuotraukos) (2)

Penktadienį oficialiai atidarytas asfaltuotas kelias iš Eržvilko į Rutkiškius. Maždaug penkių kilometrų ilgio atkarpos asfaltavimas kainavo apie 1,448 milijono eurų.

(Plačiau...)

Rezervato darbuotojai tokios retųjų pelėdų gausos dar neatsimena (1)

Mažiausios šalyje žvirblinės pelėdos po septynių stebėsenos metų pradžiugino Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato specialistus. Dabar rezervate suskaičiuojama apie dvylika porų. Rezervato miškai su savo netrukdomai bręstančiais medynais sukuria vis palankesnes sąlygas mažiausiai pelėdai gyventi.

(Plačiau...)

Kviečiame teikti paraiškas verslui kaime (0)

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos kviečia teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (toliau – KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai

(Plačiau...)

Prestižinį darbą papildė netradiciniu hobiu ir nebeatsigina gerbėjų (0)

Kai jurbarkietis Tadas Sutkaitis pasakė dirbantis vienoje finansinėje įmonėje IT technikos skyriaus vadovu, nepatikėjau. Kalti ne tiek stereotipai, kiek sėdimo darbo pasekmės – nuolat prie kompiuterio sėdintis žmogus dažniausiai atrodo kiek kitaip. 187 cm ūgio vilnietis šiuo metu sveria 90 kilogramų ir gali pasigirti sunkiai uždirbtu pilvo presu, gera savijauta ir puikia nuotaika.

(Plačiau...)

Pareigūnai vogtoje bėglio mašinoje rado ir vogtą keturratį (4)

Naktį į penktadienį Vilkaviškio policijos pareigūnų sustabdytas mikroautobuso vairuotojas nustebino įžūlumu. Daugybę kartų teistas 26 metų Jurbarko gyventojas neturėjo vairuotojo pažymėjimo, važiavo vogtu „Volkswagen Transporter“ ir jame gabeno vogtą keturratį motociklą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook